Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Коболев: Нам капут

Re: Коболев: Нам капут

голосуючи за блазня нарід свідомо чи несвідомо проголосував за знищення держави. Просто  по наївности вони думали що то буде не боляче. А тепер бігають по хаті і волають: каравул! Шо нам дєлать?!
+================================================================+
А що вам педрилам, дебілам та сепарам ще робити? Ось і волайте: калавур!
Українці з цього сміються!  [ua]  :laugh:  :lol:
   
Re: Коболев: Нам капут

почемаємо що ти заспіваєш коли перші морози вдарять [ua]
+===================================================+
Трохи більше дров в пічку засуну! Цього - досить. Перевірено!
   
Re: Коболев: Нам капут

Я не володію всією інфою щодо змоги Вітренка закупити додаткові об'єми газу для ПСГ.
Однак програму нарощення видобутку просрав саме Коболєв, щоправда основну причину він вказав вірно - тетщо можна приватнику, працівники УГД собі дрзволити не можуть, бо тупо сядуть.
Наприклад полтавська облрада уже давно погоджує спецдозволи тільки за умови, що власник зобов'язується додатково до ренти ЩЕ 5% від прибутку  платити в бюджет області. І якщо приватник може собі це дозволити (головне щоб видобуток був рентабельним), то в УГД чи Укрнафті ніхто не має бажання присісти, оскільки через частку держави їїх за ці 5% відтрахають податкова, сбу ті інші компетентні органи.

Так само з виділенням конкретної ділянки під буріння свердловини
   
Re: Коболев: Нам капут

Наш кооператив має річні угоди з місцевим постачальником газу, де ціна
зафіксована у "тариф річний у 7.99 грн за куб".
Дядьку, злізьте з дуба. Цього року нафтагаз дав отой річний тариф геть усім побутовим споживачам без будь яких угод та попередніх оплат.
Але це ніяким чином не стосується підприємств.
То у вашлго кооператива політичний тариф, як і у мене. Невже ви того не знаєте?
   
Re: Коболев: Нам капут

Я не володію всією інфою щодо змоги Вітренка закупити додаткові об'єми газу для ПСГ.
Однак програму нарощення видобутку просрав саме Коболєв, щоправда основну причину він вказав вірно - тетщо можна приватнику, працівники УГД собі дрзволити не можуть, бо тупо сядуть.
Наприклад полтавська облрада уже давно погоджує спецдозволи тільки за умови, що власник зобов'язується додатково до ренти ЩЕ 5% від прибутку  платити в бюджет області. І якщо приватник може собі це дозволити (головне щоб видобуток був рентабельним), то в УГД чи Укрнафті ніхто не має бажання присісти, оскільки через частку держави їїх за ці 5% відтрахають податкова, сбу ті інші компетентні органи.

Так само з виділенням конкретної ділянки під буріння свердловини

Получается, что частники и здесь более эффективны?
   
Re: Коболев: Нам капут

з місцевим постачальником газу
І да, жодний місцевий постачальник не надасть отой річний тариф. Лише нафтагаз. Чи ви не знаєте різниці між постачанням та розподілом?
   
Re: Коболев: Нам капут

Ну у кобалива лично капута не будет.Оно уже обогатилось. А вот вира-мова-бусы-лапти.Здесь может быть вопрос.
   
Re: Коболев: Нам капут

Я тут поразмышляли таки решил согласиться с Коболевым!
 Им таки действительно будет капут!
Но не этой зимой.а несколько позже, весной. когда мы выйдем из зимнего отопительного периода. Потому что на переправве коней не меняют.
 Я не прощу Зеленскому, если не полетят со своих кресел вся эта окологазовая шобла, заботящаяся исключительно и только о собственном обогащении  создающая проблемы как жителям Украины  так и Государству Украина в целом!
 И не только полетят с кресел. а и переместятся на тюремные нары.
   
Re: Коболев: Нам капут

Я тут поразмышляли таки решил согласиться с Коболевым!
 Им таки действительно будет капут!
Но не этой зимой.а несколько позже, весной. когда мы выйдем из зимнего отопительного периода. Потому что на переправве коней не меняют.
 Я не прощу Зеленскому, если не полетят со своих кресел вся эта окологазовая шобла, заботящаяся исключительно и только о собственном обогащении  создающая проблемы как жителям Украины  так и Государству Украина в целом!
 И не только полетят с кресел. а и переместятся на тюремные нары.

треба, щоб не тільки вигнали цих, але й щоб набрали нормальних, а не тих, хто більше найвеличнішого облизує,
саме через це вигнали Коболева та призначили Вітренка,
а за Коболевим пішла з НАКу якась кількість професіоналів

Останнє редагування: 17 жовтня 2021 11:17:18 від Foxic
   
Re: Коболев: Нам капут

Я не прощу Зеленскому, если не полетят со своих кресел
И кто же назначил всю эту шоблу? Снова царь хороший, а вот бояре...
   
Re: Коболев: Нам капут

Дядьку, злізьте з дуба. Цього року нафтагаз дав отой річний тариф геть усім побутовим споживачам без будь яких угод та попередніх оплат.
Але це ніяким чином не стосується підприємств.
То у вашлго кооператива політичний тариф, як і у мене. Невже ви того не знаєте?
+===================================================+
То чого ти кричиш що вартість газу буде за 40 гривень за куб?
І що люди померзнуть?
   
Re: Коболев: Нам капут

І да, жодний місцевий постачальник не надасть отой річний тариф. Лише нафтагаз. Чи ви не знаєте різниці між постачанням та розподілом?
+===============================================+
В папірці, що нещодавно принесли, стоїть 7.99 грн за куб.
А все інше - від лукавого....
   
Re: Коболев: Нам капут

То чого ти кричиш що вартість газу буде за 40 гривень за куб?
І що люди померзнуть?
По-перше, я з вами не пив на брудершафт.
По-друге я нічого такого не казав. Та й змернути не боюсь.
А от промисловості вже зараз дуже боляче. Саме про це була мова.
Зупиняються вже підприємства. потроху.
А це втрата зарплат та податків.
А це ціни на їх продукцію.
   
Re: Коболев: Нам капут

Я тут поразмышляли таки решил согласиться с Коболевым!
 Им таки действительно будет капут!
Но не этой зимой.а несколько позже, весной. когда мы выйдем из зимнего отопительного периода. Потому что на переправве коней не меняют.
 Я не прощу Зеленскому, если не полетят со своих кресел вся эта окологазовая шобла, заботящаяся исключительно и только о собственном обогащении  создающая проблемы как жителям Украины  так и Государству Украина в целом!
 И не только полетят с кресел. а и переместятся на тюремные нары.

Коболев то конь, но Витренко на коня не потянет.
   
Re: Коболев: Нам капут

Я тут поразмышляли таки решил согласиться с Коболевым!
 Им таки действительно будет капут!
Но не этой зимой.а несколько позже, весной. когда мы выйдем из зимнего отопительного периода. Потому что на переправве коней не меняют.
 Я не прощу Зеленскому, если не полетят со своих кресел вся эта окологазовая шобла, заботящаяся исключительно и только о собственном обогащении  создающая проблемы как жителям Украины  так и Государству Украина в целом!
 И не только полетят с кресел. а и переместятся на тюремные нары.

О как залебобик запел
   
Re: Коболев: Нам капут

Я тут поразмышляли таки решил согласиться с Коболевым!
 Им таки действительно будет капут!
Но не этой зимой.а несколько позже, весной. когда мы выйдем из зимнего отопительного периода. Потому что на переправве коней не меняют.
 Я не прощу Зеленскому, если не полетят со своих кресел вся эта окологазовая шобла, заботящаяся исключительно и только о собственном обогащении  создающая проблемы как жителям Украины  так и Государству Украина в целом!
 И не только полетят с кресел. а и переместятся на тюремные нары.

А владельцы облгазов? А Юлька?
Нафтогаз это верхушка мафии
   
Re: Коболев: Нам капут

И кто же назначил всю эту шоблу? Снова царь хороший, а вот бояре...
По большому счёту, мне наплевать и на царя, и на бояр! Я своим голосованием нанимаю их для работы на Государство в виде всего украинского социума.
 Хорошо работает- отдам за него свой голосна очередных выборах,плохо- иди нах!
 Так было с Порошенко. Не будут делать  Ко и Зеленский полезное для социума простых граждан Украины, пойдут все нах!
 Я настоятельно предлагаю Зеленскому- введи  возможность вести микро , малый и семейный бизнес по годовому Патенту, сделай так.чтобы основным налогом наполнения бюджета от микро,малого и семейного бизнеса был автоматически начисляемый НДС, освободи эти безнесы от коррупционного выдаивания  разрешающе- запрещающими организациями, открой украинцам возможность  достойно зарабатывать и создавать рабочие места в Украине и инвестировать десятки миллиардов долларов в собственные бизнесы Без опасения и страха. что налоговая налогами и штрафами обнулит инвестиции, а всякие "надзирающие" чиновные вымогатели взяток не будут паразитировать на его бизнесе.
 И его изберут на следующий президентский срок!
   
Re: Коболев: Нам капут

По большому счёту, мне наплевать и на царя, и на бояр!
І саме тому захищаєте Зе при будь яких зашкварах.
 
Я настоятельно предлагаю Зеленскому- введи  возможность вести микро , малый и семейный бизнес...
Поки що гетьманцев  і ко роблять зовсім протилежне.
   
Re: Коболев: Нам капут

И его изберут на следующий президентский срок!

Його виберуть й без отих ваших умов. Бо та любов 73% абсолютно іраціональна.
   
Re: Коболев: Нам капут

І саме тому захищаєте Зе при будь яких зашкварах.
 Я не делаю этого для внутри Украины.если Зеленский не делает полезного для нас,я его критикую. Он для меня не субъект для поклонения! Будут серьёзные зашквары- буду серьёзно критиковать и предупреждать- будешь себя так зашкварно себя вести- не жди моего голоса за тебя на следующих выборах Если будет выбор.
Поки що гетьманцев  і ко роблять зовсім протилежне.
И это отвратительно! И осуждаемо! Когда они так делают!
 
   
Re: Коболев: Нам капут

Його виберуть й без отих ваших умов. Бо та любов 73% абсолютно іраціональна.
Абсолютно не так!
 Не было "любви" к Зеленскому, было КРАЙНЕ БОЛЬШОЕ недовольство у трёх четвертей граждан Украины президентством Порошенко! Был бы  кто-то другой уровня некомпетенции Зеленского. проголосовали бы за него!!! Лишь бы снова не был Порошенко!
   
Re: Коболев: Нам капут

По большому счёту, мне наплевать и на царя, и на бояр! Я своим голосованием нанимаю их для работы на Государство в виде всего украинского социума.
 Хорошо работает- отдам за него свой голосна очередных выборах,плохо- иди нах!
 Так было с Порошенко. Не будут делать  Ко и Зеленский полезное для социума простых граждан Украины, пойдут все нах!
 Я настоятельно предлагаю Зеленскому- введи  возможность вести микро , малый и семейный бизнес по годовому Патенту, сделай так.чтобы основным налогом наполнения бюджета от микро,малого и семейного бизнеса был автоматически начисляемый НДС, освободи эти безнесы от коррупционного выдаивания  разрешающе- запрещающими организациями, открой украинцам возможность  достойно зарабатывать и создавать рабочие места в Украине и инвестировать десятки миллиардов долларов в собственные бизнесы Без опасения и страха. что налоговая налогами и штрафами обнулит инвестиции, а всякие "надзирающие" чиновные вымогатели взяток не будут паразитировать на его бизнесе.
И его изберут на следующий президентский срок!

  твої прихильники певної політсили тебе почули - цього тижня встановили місячні ліміти на кількість переказів грошей на банківські картки,

  ну щоб більше грошей перейшло в тінь...
   
Re: Коболев: Нам капут

кто-то другой уровня некомпетенции Зеленского.
:lol:
   
Re: Коболев: Нам капут

Дрова нас врятують?  ;o

Ну, мільярд дерев посадили вже, треба тепер почекати, коли виростуть
   
Re: Коболев: Нам капут

А владельцы облгазов? А Юлька?
Нафтогаз это верхушка мафии
Без " драконовской" чистки рядов газовой мафии с полной реквизицией ими награбленного  на спецсчёт Бюджета, ничего к лучшему в Украине с газом  продвигаться не будет!
Имхо, другого выхода нет, только как   посадить в руководящие кресла иностранных ( не российских!!!!)специалистов на контракт с высокой зарплатой и условием- будет замечен или выявлен  как участник коррупционных   деяний, будешь обязан возвратить  тройную сумму зарплат и коррупционных сумм! И эта информация о тебе будет обнародована и доведена до твоего прежнего места работы.
   
Re: Коболев: Нам капут

  твої прихильники певної політсили тебе почули - цього тижня встановили місячні ліміти на кількість переказів грошей на банківські картки,

  ну щоб більше грошей перейшло в тінь...
И это хорошо для бизнеса и плохо для наполнения бюджета.
   
Re: Коболев: Нам капут

Так інститути НАНУ починають опалювати тільки тоді, коли температура вже йде в мінус :) При плюсовій навіть в січні опалення вимикають - грійтесь електрикою :)

Співробітники НАНУ маючи дилему - опалення або зарплата з яковось дива обирають зарплату  8-) Що поробиш.
   
Re: Коболев: Нам капут

Я тут поразмышляли таки решил согласиться с Коболевым!
 Им таки действительно будет капут!
Но не этой зимой.а несколько позже, весной. когда мы выйдем из зимнего отопительного периода. Потому что на переправве коней не меняют.
 Я не прощу Зеленскому, если не полетят со своих кресел вся эта окологазовая шобла, заботящаяся исключительно и только о собственном обогащении  создающая проблемы как жителям Украины  так и Государству Украина в целом!
 И не только полетят с кресел. а и переместятся на тюремные нары.

взагалі то проблеми створює хуйло, це так для уточнення
   
Re: Коболев: Нам капут

взагалі то проблеми створює хуйло, це так для уточнення

а з цим ніхто і не сперечається,
але він нам створював набагато гірші проблеми в 2014-2016 роках, але інші люди в Україні з ними впоралися,
подивимося, як воно буде зараз
   
Re: Коболев: Нам капут

Таки да, клінічний випадок калірованого дебіла, що має трубу з Катара.
Наш кооператив має річні угоди з місцевим постачальником газу, де ціна
зафіксована у "тариф річний у 7.99 грн за куб". Тому пі3ди далі....
Ню-ню...
"600 тисяч домогосподарств з початком опалювального сезону у жовтні будуть платити за газ 16,5 грн/куб замість 8.

Про це йдеться у статті видання "БизнесЦензор".

Зазначається, що найбільш незахищені українські споживачі з початком опалювального сезону будуть платити підвищену ціну за газ через "непродумане регулювання ринку газу і відсутність контролю".

"Насамперед, це стосується побутових споживачів (населення), які після втрати свого постачальника були автоматично переведені на постачальника останньої надії (ПОН) тариф якого в жовтні в два рази вище середнього тарифу для населення", - пишуть автори матеріалу.

Вони пояснюють, що за останній рік збанкрутувала велика кількість постачальників газу, а їхні споживачі вимушено переходять до постачальника останньої надії, у якого тарифи вищі від фіксованої ціни на газ.


При цьому, функції постачальника останньої надії виконує ГК "Нафтогаз України", яка також звичайним постачальником газу і має тариф -7,96 грн/куб.

Натомість на жовтень тариф для ПОН встановили у розмірі 16,56 грн/куб.

"Через відмову постачальників продавати газ населенню на ПОН перейшло 600 тисяч побутових споживачів. Найпоширенішою причиною відмови від побутових абонентів є відсутність рентабельності постачання газу. Ще з кінця 2020 року частина невеличких постачальників, які були засновані власниками місцевих облгазів, вирішили піти з ринку"..."
   
Re: Коболев: Нам капут

  прихильники певної політсили, навіщо ви спалюєте дорогий газ якщо всюди по Україні є вдосталь безкоштовного сміття?

   "Загалом у Швеції є 34 сміттєспалювальних заводи. У 2018 році на спалювання пішло понад два мільйони тонн побутових відходів, це близько половини (49,5%) загальної кількості відходів країни. Також Швеція приймає на спалювання близько 600 000 тонн сміття з інших європейських країн. Це забезпечує 1 250 000 квартир опаленням та 680 000 квартир електрикою."

   
Re: Нам  не капут!

Ну, мільярд дерев посадили вже, треба тепер почекати, коли виростуть

Смотря КАКИХ деревьев!
 Я бы посоветовал Зеленскому дать весьма существенные льготы и  долгосрочные кредиты с началом выплаты по кредитам через не меньше 3 лет  для тех.кто решится на создание плантаций весьма быстро растущих деревьев и кустарников на малопригодных для ведения сельского хозяйства территориях.
 Такие  быстро растущие деревья и кустарники выведены и их можно приобрести. Причём плантации    рационально расширять, используя как посадочный материал ветви этих деревьев и кустарников.
 Для тупых дебилов, способных только к говноплюйству, дополнительно сообщаю что ежегодный " урожай" с этих зрелых деревьев  для снятия"урожая" в виде вновь выросщих веток, предназначен для изготовления пеллет их лиственных пород деревьев.

Останнє редагування: 17 жовтня 2021 13:40:53 від Георгиу
   
Re: Коболев: Нам капут

Смотря КАКИХ деревьев!
 Я бы посоветовал Зеленскому дать весьма существенные льготы и  долгосрочные кредиты с началом выплаты по кредитам через не меньше 3 лет  для тех.кто решится на создание плантаций весьма быстро растущих деревьев и кустарников на малопригодных для ведения сельского хозяйства территориях.
 Такие  быстро растущие деревья и кустарники выведены и их можно приобрести. Причём плантации    рационально расширять, используя как посадочный материал ветви этих деревьев и кустарников.
 Для тупых дебилов, способных только к говноплюйству, дополнительно сообщаю что ежегодный " урожай" с этих зрелых деревьев  для снятия"урожая" в виде вновь выросщих веток предназначен для изготовления пеллет их лиственных пород деревьев.

для тупих дебілів зауважую, що одна розробка вищезгаданої концепції займе не менше року, її нормативне і економічне обгрунтування так само
   
Re: Коболев: Нам капут

Для тупых дебилов, способных только к говноплюйству
У не тупих не дебілів хочу запитати, чи реально висаджувати мільйон дерев на добу?
   
Re: Коболев: Нам капут

І де брати мільйон саджанців щодобово?
   
Re: Коболев: Нам капут

Я тут поразмышляли таки решил согласиться с Коболевым!
 Им таки действительно будет капут!
Но не этой зимой.а несколько позже, весной. когда мы выйдем из зимнего отопительного периода. Потому что на переправве коней не меняют.
 Я не прощу Зеленскому, если не полетят со своих кресел вся эта окологазовая шобла, заботящаяся исключительно и только о собственном обогащении  создающая проблемы как жителям Украины  так и Государству Украина в целом!
 И не только полетят с кресел. а и переместятся на тюремные нары.
я тут вчора, чи позавчора на Яценюка в телевізорі натрапила, то зело обурювався він: "літом були гроші на закачку в ПГХ, такі пгх як в нас, мало хто в європі має. провтикали чи саботували. посписували борги за газ олігархам, тепер Нафтогаз вимагає грошей з бюджету. за це мають причетні понести відповідальність. держава полиняла на 5 мільярдів доларів через таке хазяйнування".
   
Re:  Нам  не капут!

для тупих дебілів зауважую, що одна розробка вищезгаданої концепції займе не менше року, її нормативне і економічне обгрунтування так само
Концепция уже известна, разработана и применяется.нет в этом проблемы.
И для меня вполне наглядна на практике. Кто-то  в соседнем доме возле  своего подъездаслева и справа  посадил по ряду по три  эти ветки быстрорастущих деревьев.
В первый год выросло дерево,которое спили на уровне пояса. Надо понимать так было удобно спиливать. Имхо рациональнее для урожая на высоте не меньше 2 метров. На следующий год из пенька выросли ветки суммарным объёмом приблизительно не меньше объёма пенька, который стал толще первоначального.
 Итак каждый год пенёк становился всё кустистее и кустистее. Урожай стали давать и  не полностью отрезанные ветки. Видимо " обидевшись",один из пеньков стал выбрасывать ветки и внизу. а не только сверху.
 И это без всяких удобрений.ускорител ей роста и тому подобное!
   
Re:  Нам  не капут!

Концепция уже известна, разработана и применяется.нет в этом проблемы.
И для меня вполне наглядна на практике. Кто-то  в соседнем доме возле  своего подъездаслева и справа  посадил по ряду по три  эти ветки быстрорастущих деревьев.
В первый год выросло дерево,которое спили на уровне пояса. Надо понимать так было удобно спиливать. Имхо рациональнее для урожая на высоте не меньше 2 метров. На следующий год из пенька выросли ветки суммарным объёмом приблизительно не меньше объёма пенька, который стал толще первоначального.
 Итак каждый год пенёк становился всё кустистее и кустистее. Урожай стали давать и  не полностью отрезанные ветки. Видимо " обидевшись",один из пеньков стал выбрасывать ветки и внизу. а не только сверху.
 И это без всяких удобрений.ускорител ей роста и тому подобное!

добре:
в який спосіб і на яких землях ти будеш висаджувати ті дерева?
   
Re: Коболев: Нам капут

зауважу що в україні не так багато земель лісового господарства які допускають нові насадження, а заміна цільового призначення по категоріях часто неможлива в принципі і тоді вирощене може вилучатися а люди штрафуватися
   
Re: Коболев: Нам капут

сама ж зміна ціьового призначення може займати до 5 років
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія