Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.

Здаємо ІФА на антитіла. Якщо є в достатній кількості - вакцінації не потрібна. Якщо нема, то потібна.
От і все.

Дл речі, вакціновані сектанти, а хоч олин з вас переріврив наявність антитіл після уколу шмурдяком?
   
Здаємо ІФА на антитіла. Якщо є в достатній кількості - вакцінації не потрібна. Якщо нема, то потібна.
От і все.

Дл речі, вакціновані сектанти, а хоч олин з вас переріврив наявність антитіл після уколу шмурдяком?
еще один вакцинированный антиваксер-шмурдячник.
Тоже небось как и юзера Sergyj мысли о смерти преследуют
   
еще один вакцинированный антиваксер-шмурдячник.
Тоже небось как и юзера Sergiy мысли о смерти преследуют

А ти читати вмієш, ні? Ще раз для особливо обдарованих: ПОКАЗАННЯМ ДЛЯ ВАКЦІНАЦІЇ ПОВИННА БУТИ ТІЛЬКИ ВІДСУТНІСТЬ АНТИТІЛ ДО ВІРУСУ. Ти перевірив наявність IGG після того як вколовся шмудрядком?
   
Re: Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.

Ты врач?

Думаю, нет

Поэтому не пи3ди

Конченные ублюдки, не хотите колоться - ваш выбор

Зачем каждый день создавать новую тему?
   
Ты врач?

Думаю, нет

Поэтому не пи3ди

Конченные ублюдки, не хотите колоться - ваш выбор

Зачем каждый день создавать новую тему?


А ты - врач? Поверь, наличие диплома врача, не делает тебя врачом. Поверь уже, бывшему преподавателю НМУ им. Богомольца.

Зада тебе тогда, дураку, вопрос: зачем вакцинироваться тому, кто уже имеет иммунитет без вакцинации, подтвержденный ИФА тестом? При этом цель вакцины как раз состоит в образовании этих самых антител.
   
Re: Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.

Здаємо ІФА на антитіла. Якщо є в достатній кількості - вакцінації не потрібна. Якщо нема, то потібна.
От і все.

Дл речі, вакціновані сектанти, а хоч олин з вас переріврив наявність антитіл після уколу шмурдяком?

Перед тим, як давати поради по вірусології, навчися друкувати.
   
Re: Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.
Via

А ты - врач? Поверь, наличие диплома врача, не делает тебя врачом. Поверь уже, бывшему преподавателю НМУ им. Богомольца.
На якій кафедрі викладав, в яких роках?
   
Re: Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.

бывшему

Зрозуміло.
   
На якій кафедрі викладав, в яких роках?

2015-2016, 2020-2021.
Два роки. Фізико-хімічний корпус. Кафедру називати не буду. З певних причин.
   
Зрозуміло.

Що тобі зрозуміло, дурнику? Що я перейшов на більше високооплачувану роботу?
   
Перед тим, як давати поради по вірусології, навчися друкувати.

А ти маєш відповідну освіту, щоб давати поради та клеїти ярлики?
   
Re: Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.

Здаємо ІФА на антитіла. Якщо є в достатній кількості - вакцінації не потрібна. Якщо нема, то потібна.
От і все.
Ну хоч визнаєш необхідність щеплення в певних випадках і то вже прогрес.
   
Re: Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.

Що тобі зрозуміло, дурнику? Що я перейшов на більше високооплачувану роботу?

Зрозуміло, що ми маємо справу не з вірусологом.
   
Поверь уже, бывшему преподавателю НМУ им. Богомольца.
:facepalm:
ту шарашкину контору пора закривати за антинауковість
   
Re: Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.

А ти маєш відповідну освіту, щоб давати поради та клеїти ярлики?

Ні, але я знаю основи, як вакцина працює, і бачу підтвердження теорії в цифрах кількості провакцинованих і результаті.
   
Ты врач?

Думаю, нет

Поэтому не пи3ди

Конченные ублюдки, не хотите колоться - ваш выбор

Зачем каждый день создавать новую тему?

не так, конченые ублюдки лишают выбора.
   
Ну хоч визнаєш необхідність щеплення в певних випадках і то вже прогрес.

Я завжди визнавав. І ніколи не був антиваксером. Лише проти ставлення до людини як до скота, а щоб підход при вакцінації був індивідуальним.
В мене перша жінка після примусової вакцінації від гепатиту В, отримала побочку у вгляді демілієнізуючого процесу. Вакцінували "потому что та положено" при роботі в медичному закладі.
   
Ні, але я знаю основи, як вакцина працює, і бачу підтвердження теорії в цифрах кількості провакцинованих і результаті.

Ні чорта ти не знаєш, якщо вважаєш. що людина з активним імунітетом від ковіду повинна вакцінуватись.
   
Re: Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.

Ні чорта ти не знаєш, якщо вважаєш. що людина з активним імунітетом від ковіду повинна вакцінуватись.

Якщо імунітет активний, то вакцина не зашкодить, а - навпаки - посилить імунітет.
Крапка.
   
Зрозуміло, що ми маємо справу не з вірусологом.

Ти з вірусолог? Я тобі відкрию таємницію. Імунітетом займається наука така - "імунологія" називається.
   
Якщо імунітет активний, то вакцина не зашкодить, а - навпаки - посилить імунітет.
Крапка.

Во дебіл...
   
А ти читати вмієш, ні? Ще раз для особливо обдарованих: ПОКАЗАННЯМ ДЛЯ ВАКЦІНАЦІЇ ПОВИННА БУТИ ТІЛЬКИ ВІДСУТНІСТЬ АНТИТІЛ ДО ВІРУСУ. Ти перевірив наявність IGG після того як вколовся шмудрядком?
чел, который заранее наззывает вакцину шмурдяком, и выстраивает из "шмурдячности" все свои последующие заключения - гівно, а не науковець
   
Якщо імунітет активний, то вакцина не зашкодить, а - навпаки - посилить імунітет.
Крапка.

ну или накинет побочек.
   
чел, который заранее наззывает вакцину шмурдяком, и выстраивает из "шмурдячности" все свои последующие заключения - гівно, а не науковець

это пидрил  X(
   
Re: Моя схема ввкцінації. Що зняти всі питання.

чел, который заранее наззывает вакцину шмурдяком, и выстраивает из "шмурдячности" все свои последующие заключения - гівно, а не науковець

 (tu)
   
Re: Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.

ну или накинет побочек.

Якщо імунітет активний, то справиться і з ними.
   
Re: Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.

Ты врач?

Думаю, нет

Поэтому не пи3ди

Конченные ублюдки, не хотите колоться - ваш выбор

Зачем каждый день создавать новую тему?
+1000

...Вы ещё только формирующееся, слабое в умственном отношении существо, все ваши поступки чисто звериные,
и вы... позволяете себе с развязностью совершенно невыносимой подавать какие-то советы космического масштаба
и космической же глупости...  (С)
   :)
   
чел, который заранее наззывает вакцину шмурдяком, и выстраивает из "шмурдячности" все свои последующие заключения - гівно, а не науковець

А ти вважаєш, що наука безгрішна і не буває кон'юктурною? Наїіний.
Шкода, що до вакцінації не перевірив антитіла. Але перевірю зараз вже після вакцінацї. Якщо їх не буде, то визнаєш, що Файзер - шмурдяк?
   
Re: Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.

+1000

+100500
   
Re: Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.

Немає лінійного зв'язку між рівнем антитіл і імунітетом
   
Re: Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.

А ти вважаєш, що наука безгрішна

Тому ти і "колишній".
   
Здаємо ІФА на антитіла. Якщо є в достатній кількості - вакцінації не потрібна. Якщо нема, то потібна.
От і все.

Дл речі, вакціновані сектанти, а хоч олин з вас переріврив наявність антитіл після уколу шмурдяком?


Очередная глупость от очередного "учёного". (td)

Оценка иммунитета является сложной задачей и требует различных научных уровней и наличия сложных лабораторий.Присутс твие определенных антител в обычных тестах обычно не говорит о том, являются ли они нейтрализующими антителами, то есть могут ли они остановить вирус.Наличие антител не гарантирует защиту от вируса.Вакцинация-лучший способ достижения иммунитета!

Но видимо ты слишком умен,что бы понимать такие простые истины. :(







   
Re: Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.

Очередная глупость от очередного "учёного". (td)
Оценка иммунитета является сложной задачей и требует различных научных уровней и наличия сложных лабораторий.Присутс твие определенных антител в обычных тестах обычно не говорит о том, являются ли они нейтрализующими антителами, то есть могут ли они остановить вирус.Наличие антител не гарантирует защиту от вируса.Вакцинация-лучший способ достижения иммунитета!
Но видимо ты слишком умен,что бы понимать такие простые истины. :(

 (tu)
   
Re: Моя схема ввкцінації. Що зняти всі питання.

чел, который заранее наззывает вакцину шмурдяком, и выстраивает из "шмурдячности" все свои последующие заключения - гівно, а не науковець

+1
десь так і є

ще дивно, що людина не вірить вакцинам, але вірить ІФА тестам,
тести це ж один з перших винаходів коронамафії, відразу після масок  :D
   
Зачем каждый день создавать новую тему?

Вот в чем вопрос... И ладно бы одну...  :laugh:
   
Очередная глупость от очередного "учёного". (td)

Оценка иммунитета является сложной задачей и требует различных научных уровней и наличия сложных лабораторий.Присутс твие определенных антител в обычных тестах обычно не говорит о том, являются ли они нейтрализующими антителами, то есть могут ли они остановить вирус.Наличие антител не гарантирует защиту от вируса.Вакцинация-лучший способ достижения иммунитета!

Но видимо ты слишком умен,что бы понимать такие простые истины. :(

Молодец, Андрей. Только что обнулил диагностическую значимость ИФА тест-систем.:-)))
А ну-ка, поделись своими знаниями как работает вакцина. Внимательно полушаем. А то напиздел тут в общих словах ни о чем. Давай конкретику: как формируется иммунитет при вакцинации от ковид-19.
   
Re: Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.

А Фаворов то дебил, а?
Считает что все наоборот.
От жеж дурак.
А инфектид мэшрум потомственный эпидемиолог.
А ничего, что все в разы сложнее, чем эти маленькие знания в маленьких головах.
   
Re: Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.
Via

2015-2016, 2020-2021.
Два роки. Фізико-хімічний корпус. Кафедру називати не буду. З певних причин.
Молодий. Я вчилася в 80-90-х, цей корпус якраз тільки побудували.
   
Re: Моя схема ввкцінації. Щоб зняти всі питання.

2015-2016, 2020-2021.
Два роки. Фізико-хімічний корпус. Кафедру називати не буду. З певних причин.

И в твоей области можно вот так читнуть что то и начать разбираться?
Или профи все ж отличаются от непрофи в твоей галузи?
   
Не перевіряли, бо не хворіли.
Тому вакцинувалися.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія