Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Роздуми про вакцинацію... 8-)

Роздуми про вакцинацію... 8-)

  Організм людини пронизаний кілометрами судин, капілярів, артерій і вен. За ним безперервно рухається найдивовижніша рідина в світі - кров. Це цілий світ клітин. Переміщаючись по судинах з неймовірною швидкістю, кожна клітина виконує свою неповторну функцію. Еритроцити діляться з тканиною киснем і забирають вуглекислий газ. Тромбоцити перевіряють стінки судин на цілісність. Лейкоцити досліджують все, що зустрінуть на своєму шляху в пошуках чужинців. І все це відбувається одночасно, кожну мілісекунду. На те, щоб зрозуміти це у вчених пішли століття. Але скільки ще загадок таїть в собі кров?
  Біблія свідкує, що душа кожної людини та тварини в крові знаходиться. (Книга Буття 9:4) Отож впирскуючи в кров ті чи інші медикаменти ми їх вприскуємо в свою душу! Всяка їжа перетравлюється в шлунку й потрапляє в кров. Наркотики та отрути в тому ж числі.  Так само кров насичується і через вдихання тих чи інших препаратів.
  Чужу та свою кров знаючі таїнства цього світу люди (знахарі) використовують в своїх ритуалах для добра для себе чи зла для ворогів.
  В шкільні роки я потрапив на операційний стіл. Під час операції в мій організм влили донорську кров.
  Мама до знахарки пішла й та напророчила, що мене чекає ще одна лікарня але те така страшна.
  Через шість місяців пророцтво збулось – потрапив в інфекційну лікарню із діагнозом "Сиворотний гепатит". Себто донор перехворів гепатитом (жовтухою якщо по-народному) й ту заражену вірусами гепатиту кров влили мені от і…  :(
  (Це тема про те як знахарі підключаються до інформаційного поля Планети й зчитують потрібну інформацію.)  ;)
  Та це ще не все. В мою кров (душу) влили кров (душу) якогось націоналіста тому, що з того моменту я став сумніватися у мудрості правлячої компартії. Поволі став на шлях дисиденства й потрапив у табори.
   Все в житті вирішує сліпий випадок – якби лікар тоді взяв іншу банку крові для переливання то, що цілком логічно, в мою душу (кров) влили б душу (кров) іншої людини. Краще б то була кров якогось єврея – вони всі розумні тому що...  :)
  А ще краще щоб то була кров гулящого єврея (ловеласа). І нажився б, і нагулявся б…  :-)o
  А так, по україно-сибірських виправно-трудових таборах находився…  :facepalm1:
  От і думайте: вливати чи ні в свою дущу хег зна що? Той шмурдяк інородний для душі отож рано чи пізно вистрілить. Надієтесь, що ні?  B-)
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

скоццтво все это, панове
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

 Антік, ти від кору,чи від оспи прищеплювався? В душу вистрелило? То ти вже спаплюжений, так що гріх до гріха... B-)  Тебе ТАМ простять.
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

  ту заражену вірусами гепатиту кров влили мені от і…  :(

А чому вам знадобилось переливання? Чи цікавились штучними замінниками крові?
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

 :weep:
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Мракобіс.
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Біблія свідкує, що душа кожної людини та тварини в крові знаходиться. (Книга Буття 9:4)
душа тіла в крові (Левит 17:11)
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

якби лікар тоді взяв іншу банку крові для переливання то, що цілком логічно, в мою душу (кров) влили б душу (кров) іншої людини. Краще б то була кров якогось єврея – вони всі розумні тому що...
Ти би тоді сказав "Треба їхати..."
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Той шмурдяк інородний
как вы с Вией в одно горло поете
Шмурдяк прежде всего у вас в голове
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Шмурдяк прежде всего у вас в голове
Ковід - він в голові
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Ковід - він в голові
і туди теж може проникнути, так
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Коли антік пише - " Роздуми" - мені вже стає весело..
 :)
І Ви мене не обманули!
Кров націоналіста Вам впорскунули, кажете? А чому ж Ви ним так і не стали?
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

А чи можна у свою святу кров допускати самогон? ;)
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Излияния нарцисса. Душа не в крови, так что перетопчишься.
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

  Таємниці крові тут: https://www.youtube.com/watch?v=kAj3shh7cUA&t=2s
  Люди, котрі зважилися прожати свою безсмертну душу дияволу підписують угоду кров"ю. Ось, Адольф Гітлер для прикладу: https://www.youtube.com/watch?v=rY9TwouV6wg
  По відгуках:
  Люстрація зауважує: ...Кров націоналіста Вам впорскунули, кажете? А чому ж Ви ним так і не стали?
  Беріть вище - колись плануючи ціною власного життя підірвати Мавзолей я думав про всі поневолені комуністами народи. І про Україну в тому ж числі... Та не було на те Божої волі... 8-)
   serg2020 зауважує: ...Излияния нарцисса. Душа не в крови, так что перетопчишься.
   А де? Просвітіть нас, будь ласка. ;)
   Осипенко зауважує: Ти би тоді сказав "Треба їхати..."
   Вірно зауважує.  ;)   
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

 :lol: папуас
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Раздвоение личности: с одной стороны, вера в Библию, с другой, в знахарей, которых Библия называет мошенниками и поклонниками дьявола, стремление взорвать Брежнева и неистребимая любовь к совку, кровь националиста и обожание роисси. Уввау! :clapping:
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Ковід - він в голові

більшою мірою то є так.

Це нагадує історію з героїном. Був розповсюдженими ліками. Лікарі давали його людям тричі на день. І ніяких залежностей. Прийшов хайп, заборонили. Став надзвичайно небезпечним, шкідливим. Став таким, бо такими властивостями його наділили люди.
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

В общем несложно было спрогнозировать о чем будет ветка посмотрев имя автора.
Пидкацапнык ФСБ МП просто обязан быть антивакцинатором.
"Совпадение?" (с)  :gigi:
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Пане Антік, ну не вийшло з Мавзолеєм, відсиділи, то чому далі кров націоналіста ніяк не проявилась? 
Більше того - Ви ще й поперлись до кацапів на підробітки, де Вас дурили, гнобили, але Ви знов туди сунулись. Чому ж кров націоналіста й тут мовчала?
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Пане Антік, ну не вийшло з Мавзолеєм, відсиділи, то чому далі кров націоналіста ніяк не проявилась? 
Більше того - Ви ще й поперлись до кацапів на підробітки, де Вас дурили, гнобили, але Ви знов туди сунулись. Чому ж кров націоналіста й тут мовчала?
  Що за мода переводити стрілки на автора теми?  8-:
  Тут про кров та вакцинацію отож давайте не відволікатись від теми. Доповнюйте, погоджуйтесь чи заперечуйте по темі. Це ж ФУП - форум найзапекліших політичних баталій.  ;)
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

  Організм людини пронизаний кілометрами судин, капілярів, артерій і вен. За ним безперервно рухається найдивовижніша рідина в світі - кров. Це цілий світ клітин. Переміщаючись по судинах з неймовірною швидкістю, кожна клітина виконує свою неповторну функцію. Еритроцити діляться з тканиною киснем і забирають вуглекислий газ. Тромбоцити перевіряють стінки судин на цілісність. Лейкоцити досліджують все, що зустрінуть на своєму шляху в пошуках чужинців. І все це відбувається одночасно, кожну мілісекунду. На те, щоб зрозуміти це у вчених пішли століття. Але скільки ще загадок таїть в собі кров?
  Біблія свідкує, що душа кожної людини та тварини в крові знаходиться. (Книга Буття 9:4) Отож впирскуючи в кров ті чи інші медикаменти ми їх вприскуємо в свою душу! Всяка їжа перетравлюється в шлунку й потрапляє в кров. Наркотики та отрути в тому ж числі.  Так само кров насичується і через вдихання тих чи інших препаратів.
  Чужу та свою кров знаючі таїнства цього світу люди (знахарі) використовують в своїх ритуалах для добра для себе чи зла для ворогів.
  В шкільні роки я потрапив на операційний стіл. Під час операції в мій організм влили донорську кров.
  Мама до знахарки пішла й та напророчила, що мене чекає ще одна лікарня але те така страшна.
  Через шість місяців пророцтво збулось – потрапив в інфекційну лікарню із діагнозом "Сиворотний гепатит". Себто донор перехворів гепатитом (жовтухою якщо по-народному) й ту заражену вірусами гепатиту кров влили мені от і…  :(
  (Це тема про те як знахарі підключаються до інформаційного поля Планети й зчитують потрібну інформацію.)  ;)
  Та це ще не все. В мою кров (душу) влили кров (душу) якогось націоналіста тому, що з того моменту я став сумніватися у мудрості правлячої компартії. Поволі став на шлях дисиденства й потрапив у табори.
   Все в житті вирішує сліпий випадок – якби лікар тоді взяв іншу банку крові для переливання то, що цілком логічно, в мою душу (кров) влили б душу (кров) іншої людини. Краще б то була кров якогось єврея – вони всі розумні тому що...  :)
  А ще краще щоб то була кров гулящого єврея (ловеласа). І нажився б, і нагулявся б…  :-)o
  А так, по україно-сибірських виправно-трудових таборах находився…  :facepalm1:
  От і думайте: вливати чи ні в свою дущу хег зна що? Той шмурдяк інородний для душі отож рано чи пізно вистрілить. Надієтесь, що ні?  B-)

цікава думка  (tu)
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Вчора щепився, трохи серце щемило.
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

В общем несложно было спрогнозировать о чем будет ветка посмотрев имя автора.
Пидкацапнык ФСБ МП просто обязан быть антивакцинатором.
"Совпадение?" (с)  :gigi:

Почему вы решили, что автор пидкацапник? Я считаю его вполне адекватным и хорошим человеком. Некоторым украинцам до него, как до небес. Именно украинцам.
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Вчора щепився, трохи серце щемило.

і мені так само. Чим кололи?
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Почему вы решили, что автор пидкацапник? Я считаю его вполне адекватным и хорошим человеком. Некоторым украинцам до него, как до небес. Именно украинцам.

хє-хє(с), зaлyпo коняча
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

  Організм людини пронизаний кілометрами судин, капілярів, артерій і вен. За ним безперервно рухається найдивовижніша рідина в світі - кров. Це цілий світ клітин. Переміщаючись по судинах з неймовірною швидкістю, кожна клітина виконує свою неповторну функцію. Еритроцити діляться з тканиною киснем і забирають вуглекислий газ. Тромбоцити перевіряють стінки судин на цілісність. Лейкоцити досліджують все, що зустрінуть на своєму шляху в пошуках чужинців. І все це відбувається одночасно, кожну мілісекунду. На те, щоб зрозуміти це у вчених пішли століття. Але скільки ще загадок таїть в собі кров?
  Біблія свідкує, що душа кожної людини та тварини в крові знаходиться. (Книга Буття 9:4) Отож впирскуючи в кров ті чи інші медикаменти ми їх вприскуємо в свою душу! Всяка їжа перетравлюється в шлунку й потрапляє в кров. Наркотики та отрути в тому ж числі.  Так само кров насичується і через вдихання тих чи інших препаратів.
  Чужу та свою кров знаючі таїнства цього світу люди (знахарі) використовують в своїх ритуалах для добра для себе чи зла для ворогів.
  В шкільні роки я потрапив на операційний стіл. Під час операції в мій організм влили донорську кров.
  Мама до знахарки пішла й та напророчила, що мене чекає ще одна лікарня але те така страшна.
  Через шість місяців пророцтво збулось – потрапив в інфекційну лікарню із діагнозом "Сиворотний гепатит". Себто донор перехворів гепатитом (жовтухою якщо по-народному) й ту заражену вірусами гепатиту кров влили мені от і…  :(
  (Це тема про те як знахарі підключаються до інформаційного поля Планети й зчитують потрібну інформацію.)  ;)
  Та це ще не все. В мою кров (душу) влили кров (душу) якогось націоналіста тому, що з того моменту я став сумніватися у мудрості правлячої компартії. Поволі став на шлях дисиденства й потрапив у табори.
   Все в житті вирішує сліпий випадок – якби лікар тоді взяв іншу банку крові для переливання то, що цілком логічно, в мою душу (кров) влили б душу (кров) іншої людини. Краще б то була кров якогось єврея – вони всі розумні тому що...  :)
  А ще краще щоб то була кров гулящого єврея (ловеласа). І нажився б, і нагулявся б…  :-)o
  А так, по україно-сибірських виправно-трудових таборах находився…  :facepalm1:
  От і думайте: вливати чи ні в свою дущу хег зна що? Той шмурдяк інородний для душі отож рано чи пізно вистрілить. Надієтесь, що ні?  B-)
Религиозный бред начала 19 века
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Вчора щепився, трохи серце щемило.
кололи в ліву руку?
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

кололи в ліву руку?

мене в ліву кололи і серце боліло. :(
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Що це було? Графоманством по вакцинаторству?
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Вчора щепився, трохи серце щемило.
Психоматика. После этой всей истерии неудивительно
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Все в житті вирішує сліпий випадок – якби лікар тоді взяв іншу банку крові для переливання то, що цілком логічно, в мою душу (кров) влили б душу (кров) іншої людини.
Я тобі більше скажу, якби інший сперматозоїд потрапив до яйцеклітини, то родився б не ти, а твій брат.
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Всяка їжа перетравлюється в шлунку й потрапляє в кров. Наркотики та отрути в тому ж числі.  Так само кров насичується і через вдихання тих чи інших препаратів
Перестань їсти пити та дихати. Станеш святим.
   
Re: Роздуми про вакцинацію... 8-)

Перестань їсти пити та дихати. Станеш святим.

Мертвим він стане точно, а от святим точно не стане.  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія