Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Йдемо на рекорд

Re: Йдемо на рекорд

Фуфло. Повне.

 (tu)  Навіть не варто напрягатися, щось обговорювати.
   
Re: Йдемо на рекорд

Петр говорил про ковишилд, который и был говном.
Петро може пи3діти що завгодно, з егоїстичної політичної доцліьності

ковішілд не є гівно, з мед.погляду, тому що відповідає європейській Oxford/AstraZeneca.
з тою самою ефективністю (яка вже вона є, і як міняється з часом, то вже інше питання)

проблема для подорожей. в тому що ЄС (в цілому) не схвалив ковішілд.
окремі крахни по різному трактують ковішілд.

Греція, Німеччина(?) - ТАК

Британія  - ТАК
Approved vaccines
    Oxford/AstraZeneca
    ...
Formulations of these vaccines, such as AstraZeneca Covishield, ... also qualify as approved vaccines.
   
Re: Йдемо на рекорд

Питання не в наявності чи відсутності ковіду. А в неприродних алгоритмах - наприклад що дає тестування - результатом через три дні і валідністю три доби? Поясниш?
я поясню - 6 ГОД за 850 ГРН https://medilabs.com.ua/plr-test-na-koronavirus-kyiv/
   
Re: Йдемо на рекорд

Лекарство человечество еще не придумало. Вакцин хоть жопой жри

Вакцина, это когда иммунитет длительный.
А то что нам предлагают колоть, фуета непонятная.
Она даже в госреестре проходит не как вакцина.

Ау, вакцинаторы!!! Читать умеете?

http://www.drlz.com.ua/ibp/ddsite.nsf/all/shlz1?opendocument&stype=AFC3824EC83B785DC2258685002A3B09

Лікарський засіб (медичний імунобіологічний препарат)
Для екстренного застосування

Торгівельне найменування:   КОМІРНАТІ / COMIRNATY™
Виробник:   Пфайзер Менюфекчуринг Бельгія НВ, Бельгія



Будет нормальная вакцина, первым побегу делать прививку.
А эксперименты на себе пусть 73% ставят.
   
Re: Йдемо на рекорд

Вакцина, это когда иммунитет длительный.
А то что нам предлагают колоть, фуета непонятная.
Она даже в госреестре проходит не как вакцина.

....

Будет нормальная вакцина, первым побегу делать прививку.
А эксперименты на себе пусть 73% ставят.
кращих вакцин поки немає.

ти дивись щоб тебе ковідушка не наздогнав доки ти будеш думати і вичікувати.
більшість переносить ковід легко, але дехто не дочекався кращих вакцин. бьівает(с)
   
Re: Йдемо на рекорд

Вакцина, это когда иммунитет длительный.
А то что нам предлагают колоть, фуета непонятная.
Она даже в госреестре проходит не как вакцина.

Ау, вакцинаторы!!! Читать умеете?

http://www.drlz.com.ua/ibp/ddsite.nsf/all/shlz1?opendocument&stype=AFC3824EC83B785DC2258685002A3B09

Лікарський засіб (медичний імунобіологічний препарат)
Для екстренного застосування
Торгівельне найменування:   КОМІРНАТІ / COMIRNATY™
Виробник:   Пфайзер Менюфекчуринг Бельгія НВ, Бельгія

Будет нормальная вакцина, первым побегу делать прививку.
А эксперименты на себе пусть 73% ставят.
ідіот
   
Re: Йдемо на рекорд

кращих вакцин поки немає.

Ты забыл добавить - нет в Украине.

Janssen - це векторна вакцина розроблена, фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson & Johnson.
Для повної імунізації достатньо однієї дози.


Покажи - где ею можно привиться у нас?

А ковид уже догонял, переболел год назад. Поэтому и хочу Джонсона, он разрешен для переболевших.
   
Re: Йдемо на рекорд

ідіот

Мог бы и не представляться, тут все знают кто ты.
   
Re: Йдемо на рекорд

Ты забыл добавить - нет в Украине.

Janssen - це векторна вакцина розроблена, фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson & Johnson.
Для повної імунізації достатньо однієї дози.

Покажи - где ею можно привиться у нас?

А ковид уже догонял, переболел год назад. Поэтому и хочу Джонсона, он разрешен для переболевших.
я ковіідом хорів легко рік тому, недавно вакцинувся Модерною.

не зовісмм ясно твої аргументи про Janssen чому так ефективна
але Janssen досить рідкісна вакцина, і недоступний в багтьох крахнах, НЯЗ, в т.ч. і навіть в Британії
   
Re: Йдемо на рекорд

я понимаю ненависть к зельцу зашкаливает но какая то логика должна же быть. Лекарство человечество еще не придумало. Вакцин хоть жопой жри. Что зе еще должен был сделать?
як мінімум не розмародерити ковідфонд до закінчення епідемії. бачила які зараз черги на госпіталізацію? безкоштовно вже вімовляються лікувати, викочують рахунок на тисяч тридцять. люди задихаються без кисню в палатах.
і навіть про вакцини зескот не думав, коли розграбляв ковідфонд. особисто Зе зробив хапок зі степановим на ковішілді черз "рога і копитаь "Божа Благодать" і свій тїньовий гаманець сестер криворізьких.
а нормальні вакцини отримали через благодійний фонд для найбезталанніших країн.
   
Re: Йдемо на рекорд

Вакцин хоть жопой жри.
невірно.
вакцин недосить.
Запізно, замало... і коронавак/сіновак з низькрю епфективінстю
   
Re: Йдемо на рекорд

Придаються - майже півтисячі смертей. Є по чому на цвинтар возити.
Зеленський певно похоронній бізнес "заімєл".
Ви вгадали! Про бізнес Зелі. Вас не надуриш, відразу розкусили його хитрий план

Останнє редагування: 13 жовтня 2021 12:31:00 від Лусьтрація
   
Re: Йдемо на рекорд

невірно.
вакцин недосить.
Запізно, замало... і коронавак/сіновак з низькрю епфективінстю
яка саме в неї ефективність?
   
Re: Йдемо на рекорд

канешно. Все что мог знать Петро - вакцину привезли зеленые, значит надо говорить что гавно.

Мощно, спасибо.
   
Re: Йдемо на рекорд
Via

яка саме в неї ефективність?
Недоведена ефективність. "Гірше не буде"
   
Re: Йдемо на рекорд

яка саме в неї ефективність?
нижча ніж в АЗ, не ажучи про Модерну#Файзер

Цитувати
Професор Джин Донг-Ян, вірусолог з Університету Гонконгу, заявив ВВС, що, як очікують, ефективність китайських вакцин проти різних варіантів, зокрема "Дельти", буде нижчою.

Водночас він каже, що Sinovac і Sinopharm - це хороші вакцини, і люди, які не мають доступу до вакцин з більшою ефективністю, все одно повинні щепитися.

https://www.bbc.com/ukrainian/features-57803342
   
Re: Йдемо на рекорд
DVB

Цитата: авжеж
Хз, насправді, скільки перехворіло, а скільки є носіями.

Але шопоробиш, якщо у нас така класна зелена влада  :K

Зате дороги будують  :lol:

А на тести (як і на багато чого ще) грошей не вистачає.
І чудово, що будують! Вам дороги не треба, ви гарадской? А в Україні значний відсоток виборців - не гарадскіє. Чи вони "мають страждати" (с) ?
Так я знаю що за переконаннями дякулів мають. Тому дякули на смітнику. Назавжди.
Цього року двічі їздив на моря через Румунію. Так от перший раз їхав до кордону- дорога жопа. А перетнув кордон - дорога ляля. І як місцеві наші румуни ще були не послали нах неньку з такими дорогами... чисто повезло ще не вмерлій. Вдруге їхав - казкове перетворення. Асфальт, велодоріжки, КАНАЛІЗАЦІЮ людям за 30  років нарешті зробили. (tu)
   
Re: Йдемо на рекорд
PAL

Вакцина, это когда иммунитет длительный.
А то что нам предлагают колоть, фуета непонятная.

https://doc.ua/news/articles/vse-o-vakcinacii-ot-grippa

Как и любая другая прививка, вакцина против гриппа бывает живой и инактивированной. Живые вакцины, что закономерно, являются более реактогенными, то есть чаще вызывают побочные реакции со стороны организма в ответ на введение.

Именно поэтому в наше время зачастую применяются инактивированные вакцины, которые не содержат живых вирусов, а лишь убитые вирусные единицы или и вовсе только отдельно взятые белки вируса.


Стоит отметить, что эффективность вакцинации против гриппа равна 70-90%, на что влияют точность прогноза ВОЗ, условия хранения вакцины, соблюдение правил ее транспортировки и т.д. Против других ОРВИ вакцинация против гриппа дает защиту на уровне 50-60%.


Да, врачи признают, что прививка от гриппа не всегда защищает от возникновения конкретно этой или другой вирусной инфекции (аденовирусная, энтеровирусная, риновирусная и др.), но зато, даже если вы заболеете, прививка предотвратит возникновение осложнений и облегчит течение болезни.


Минусы вакцинации против гриппа:

    Сохраняется риск заболеть гриппом

Иногда можно сделать прививку от гриппа и все равно заболеть. Это занимает около 2 недель, когда после вакцинации у вашего организма выработается иммунитет. В это время вы все еще можете заразиться гриппом.

    Тяжелая аллергическая реакция

Прививка от гриппа имеет свои последствия. Некоторые люди могут отрицательно отреагировать на нее. Если у вас отрицательная реакция на вакцину, симптомы обычно проявляются в течение нескольких минут или часов после вакцинации. Вакцина от гриппа может вызвать такие побочные эффекты:

    затрудненное дыхание;
    хрипы;
    учащенное сердцебиение;
    сыпь или крапивница;
    отек вокруг глаз и рта;
    чувство слабости или головокружения.

Если вы испытываете эти симптомы после вакцинации, обратитесь к врачу. Если реакция серьезная, обратитесь в скорую помощь.

Синдром Гийена-Барре - это редкое заболевание, при котором иммунная система начинает атаковать собственные периферические нервы. В очень редких случаях вакцинация против вируса гриппа может вызвать это заболевание.


Также, в любой инструкции к вакцине от гриппа имеются указания насчет следующих осложнений после прививки от гриппа, которые были зарегистрированы в единичных случаях:

    нарушения кроветворения;
    нарушения со стороны лимфатической системы;
    нарушения в нервной системе (невралгия, судороги, неврит и др.);
    нарушения в сосудистой системе (васкулит);
    нарушения в иммунной системе (крапивница, зуд, отек Квинке и др.).



Нічого не нагадує? Нє?
   
Re: Йдемо на рекорд

Никто и приверженцев вакцинации так и не смог ответить на вопрос.

Если все так класно как они рассказывают, то почему во всем мире врачи массово отказываются от вакцинации вплоть до увольнения.
Может потому что им известно немного больше чем рассказывают среднестатистическо му олуху?
   
Re: Йдемо на рекорд
PAL

Никто и приверженцев вакцинации так и не смог ответить на вопрос.

Если все так класно как они рассказывают, то почему во всем мире врачи массово отказываются от вакцинации вплоть до увольнения.
Может потому что им известно немного больше чем рассказывают среднестатистическо му олуху?

а можно получить информацию из ДОВЕРЕННЫХ источников о "массовых отказах"?
дойче-велле не является таковым, это прокацапское издание
Еще варианты?
В Украине? Ну да, врачи отказывались индусским гавном колоться, и я их понимаю. Сейчас доступны нормальные вакцины
Англия? Там привиты 91% медиков
Не забываем о том факте, что переболевшим вакцинация нафиг не сдалась, у них выработан природный иммунитет
   
Re: Йдемо на рекорд

У нас в поликлинике четыре вида вакцин, просят и благают, вакцинируйтесь. Ни хрена, не хотят. Говорю знакомым что бы шли на вакцинацию, в ответ откровенный бред несут, даже не хочу повторять, то рука будет болеть, то а вдруг температура. Даже не думают, что могут детей оставить сиротами. За выходные умерло пять человек, все равно маски кое как, или вообще не носят.

Вони просто не вірять, що дітей лишать сиротами.

Кожен думає - зі мною цього не трапиться.
   
Re: Йдемо на рекорд

Никто и приверженцев вакцинации так и не смог ответить на вопрос.

Если все так класно как они рассказывают, то почему во всем мире врачи массово отказываются от вакцинации вплоть до увольнения.
Может потому что им известно немного больше чем рассказывают среднестатистическо му олуху?
80%+ врачей в развитом мире полностью вакцмнированы
какая-то часть остальных массово отказывается от вакцинации
Увы непрофессионалов хватает в каждой отрасли
   
Re: Йдемо на рекорд

Ты забыл добавить - нет в Украине.

Janssen - це векторна вакцина розроблена, фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson & Johnson.
Для повної імунізації достатньо однієї дози.

Покажи - где ею можно привиться у нас?

А ковид уже догонял, переболел год назад. Поэтому и хочу Джонсона, он разрешен для переболевших.

Ми всі сімейно кольнули Janssen в Угорщині , мені з малою нічого а дружину трухало зо три дні ...
   
Re: Йдемо на рекорд

Никто и приверженцев вакцинации так и не смог ответить на вопрос.

Если все так класно как они рассказывают, то почему во всем мире врачи массово отказываются от вакцинации вплоть до увольнения.
про весь світ  - уйня.

укр. лікарі - в масі такі ж темні довбойби як і укр. манюпас, той що вішає іконку в авто, замість прищепнутися ремнями.
не те що неосвічені, бо щось там по професії вони знають. а - темні.
тому так.

я щитаю, лікарів в Украйну так само треба імпортувати "з варягів", разом з суддями і депутатами
   
Re: Йдемо на рекорд

а где статистика за прошлые годы от ОРВи смертность и гриппа? Я вот прямо не думаю что намного больше умирает что прям эпидемия. Это сезонное, каждый год 1 и то же. Помните баба жуля со своим тамифлю или шо она там закупала в 10 раз дороже и оно до п***а было.
   
Re: Йдемо на рекорд

CADiLO

Никто и приверженцев вакцинации так и не смог ответить на вопрос.
Если все так класно как они рассказывают, то почему во всем мире врачи массово отказываются от вакцинации вплоть до увольнения.
Может потому что им известно немного больше чем рассказывают среднестатистическо му олуху?



PAL

а можно получить информацию из ДОВЕРЕННЫХ источников о "массовых отказах"?
дойче-велле не является таковым, это прокацапское издание
Еще варианты?
В Украине? Ну да, врачи отказывались индусским гавном колоться, и я их понимаю. Сейчас доступны нормальные вакцины
Англия? Там привиты 91% медиков
Не забываем о том факте, что переболевшим вакцинация нафиг не сдалась, у них выработан природный иммунитет




это такие же врачи как и писаки PAL и CADiLO. Ещё Пидр знатный специалист в вакцинах.
   
Re: Йдемо на рекорд

а где статистика за прошлые годы от ОРВи смертность и гриппа? Я вот прямо не думаю что намного больше умирает что прям эпидемия. Это сезонное, каждый год 1 и то же. Помните баба жуля со своим тамифлю или шо она там закупала в 10 раз дороже и оно до п***а было.
https://www.unian$/politics/283542-ulyanchenko-timoshenko-i-poroshenko-zustrili-litak-z-tamiflyu.html
   
Re: Йдемо на рекорд

а где статистика за прошлые годы от ОРВи смертность и гриппа? Я вот прямо не думаю что намного больше умирает что прям эпидемия.
В інеті все є.
Цитувати
Впродовж осені та зими 2020-2021 років від грипу та пневмонії в Україні померло 9948 людей – втричі більше, ніж за осінь-зиму 2019-2020.
Про це свідчать дані платформи для роботи з відкритими даними "Опендатабот". За аналогічний період 2019-2020 рр., кількість померлих від даних респіраторних хвороб склала 3277 осіб.
Скоріш за все, шо частина ковідних потрапило в статистику, як померлі від грипу.

Те що ти "прямо не думаєш", то проблеми твоєї  генетики.
   
Re: Йдемо на рекорд

Панове, всі бажаючі мали змогу вакцинуватися. Це я вам кажу, оскільки сам безперешкодно вакцинувався. Хто не захотів і потім склеїв ласти від ковіду - ну така селява, що поробиш. Кожна людина сама собі господар. У нас демократія, всі бажаючі мають право склеїти ласти, конституція дає їм таке право...  :shuffle:
   
Re: Йдемо на рекорд

Насправді це дані 3-10 днів тому....
Я тут стикнувся з проблемою тестування.
Приватна лаба, за гроші, ставить тільки в чергу на 2-3 дні, результат через два дні опісля взяття проби
Я в шоці від такого

сдавал тесты несколько раз.... бесплатно от семейного врача... назначего было на конкретное время утром, пришел, позвали... близко  к 16 имел результат ( у семейного доктора)
 это из носоглотки

два раза сдавал быстрый.... антиген. без очереди, 15 минут результат... устно через 30 минут письменно.

фиг его знает что у вас за ажиотаж
   
Re: Йдемо на рекорд

В мене на роботі було двоє впоротих антивакцинатора, бред несли що слухати було неможливо. Зараз обое лежать з ковідом одномоментно штиркануло,один у лікарні один дома.така куйня.
   
Re: Йдемо на рекорд
PAL

сдавал тесты несколько раз.... бесплатно от семейного врача... назначего было на конкретное время утром, пришел, позвали... близко  к 16 имел результат ( у семейного доктора)
 это из носоглотки

два раза сдавал быстрый.... антиген. без очереди, 15 минут результат... устно через 30 минут письменно.

фиг его знает что у вас за ажиотаж

у нас больше 1000 заболевших в сутки идет
Поэтому и ажиотаж
   
Re: Йдемо на рекорд

Якісь тести потрібно робити перед вакцинацією?
   
Re: Йдемо на рекорд

Якісь тести потрібно робити перед вакцинацією?
ні
   
Re: Йдемо на рекорд

Панове, всі бажаючі мали змогу вакцинуватися. Це я вам кажу, оскільки сам безперешкодно вакцинувався. Хто не захотів і потім склеїв ласти від ковіду - ну така селява, що поробиш. Кожна людина сама собі господар. У нас демократія, всі бажаючі мають право склеїти ласти, конституція дає їм таке право...  :shuffle:

Вія обурилась, коли про неї сказали, що вона може змінити думку про вакцинацію хіба що перед смертю :)

Бо вона (і інші антиваксери) сподіваються, що "омине їх доля ця" або що "здоровенькими помруть (без цих "аЦЦких вакцин")  :K 
   
Re: Йдемо на рекорд

проблема для подорожей. в тому що ЄС (в цілому) не схвалив ковішілд.
а короновак китайський схвалив?
   
Re: Йдемо на рекорд

канешно. Все что мог знать Петро - вакцину привезли зеленые, значит надо говорить что гавно.
----------------------------------------------
Твой сратый Ковишилд,в который сцяли абизяны, даже индусы сняли с производства. Как гавно. Индусы!!! А упоротому ЗЕ-вело сцы в глаза... :facepalm:
   
Re: Йдемо на рекорд
Via

Вія обурилась, коли про неї сказали, що вона може змінити думку про вакцинацію хіба що перед смертю :)

Бо вона (і інші антиваксери) сподіваються, що "омине їх доля ця" або що "здоровенькими помруть (без цих "аЦЦких вакцин")  :K 
Я не бачу ніякого зв'язку між захворюваністю на Дельта - штамм і вакцинацією від Альфа-штамму.
З таким же успіхом можете вакцинуватися від холери, наприклад
   
Re: Йдемо на рекорд

а короновак китайський схвалив?
короновак теж ні.

якщо для подоржей, то все=таки ковішілд це краще за коронавак
   
Re: Йдемо на рекорд

Мог бы и не представляться, тут все знают кто ты.
(tu) круто
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія