Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хочу передать привет Славу

Re: Хочу передать привет Славу

підгавкувати покривачам терористів-вбивць небесної сотні - як робила в свій час свєтабикова і вячеслав тернопільський - знанчо загрозливіше для репутації.

Бикову це теж стосується.

Як і тебе, до речі.

   
Re: Хочу передать привет Славу

І наостанок.
Притула не розуміє у цій ситуації головного.
Ця антисанітарія, яку вона зараз тут запровадила, дуже чутливо вдарить по ній самій.
Можливо не одразу. Можливо згодом. Але обов*язково це повернеться до неї бумерангом і дуже боляче вдарить по її репутації. Зі всіма наслідками. Для УП у тому числі.

Вы наверное ФУП образца 2006-2009 годов не читали, где на 1 украинца было 10 тех, кого сейчас принято называть ватниками.  :)

Посещаемость на ФУП стабильно падает с 2015 года. Видимо возникло мнение, что вернув на ФУП москалей можно как-то поднять посещаемость. Всё в порядке эксперимента.
   
Re: Хочу передать привет Славу

по-перше, модерація має бути справедливою.
це, зокрема,  означає, що за однакові порушення має бути однакове покарання.
за більш вагомі порушення має бути суворіше покарання.
ані перше ані друге не дотримано у даному випадку.

коли так чинять, то можна говорити про самодурство,  російською "как хочу так и ворочу"
так не має бути

по-друге, який шанс  :S
назвіть мені хоч якійсь притомні аргументи на користь того, що цей мерзотник змінився?
він не буде так відверто писати те що писав? Буде обмежуватися натяками?
Що це змінює в принципі?
Нічого.

І наостанок.
Притула не розуміє у цій ситуації головного.
Ця антисанітарія, яку вона зараз тут запровадила, дуже чутливо вдарить по ній самій.
Можливо не одразу. Можливо згодом. Але обов*язково це повернеться до неї бумерангом і дуже боляче вдарить по її репутації. Зі всіма наслідками. Для УП у тому числі.

Бо хоча в Україні інститут репутації працює недосконало, але все одно  працює.
Бумеранг він такий ... він повертається ... час все розставляє по своїх місцях ...

Притула пробує врятувати уп , фінансові проблеми в неї
Люди тікають севгіль ,бикова,амід це тільки що на поверхні
 І ось вона вирішила чимось хтось їй прочесав що фуп їй допоможе в цьому
Втримати відвідуваність і зупинити падіння в рейтингах

А витрати сильно виросли , якщо раніше такі персони як бикова працювали в чорну за пару тисяч кешу , то тепер всі хочуть офіційне оформлення і не менше 15к гривень плюс мінус
   
Re: Хочу передать привет Славу

Бикову це теж стосується.

Як і тебе, до речі.

я завжди і скрізь піднімаю питання про покривання "владою" терористів-вбивць небесної сотні - то ж кого кого а мене це не стосується.
   
Re: Хочу передать привет Славу

по-перше, модерація має бути справедливою.
це, зокрема,  означає, що за однакові порушення має бути однакове покарання.
за більш вагомі порушення має бути суворіше покарання.
ані перше ані друге не дотримано у даному випадку.

коли так чинять, то можна говорити про самодурство,  російською "как хочу так и ворочу"
так не має бути

по-друге, який шанс  :S
назвіть мені хоч якійсь притомні аргументи на користь того, що цей мерзотник змінився?
він не буде так відверто писати те що писав? Буде обмежуватися натяками?
Що це змінює в принципі?
Нічого.

І наостанок.
Притула не розуміє у цій ситуації головного.
Ця антисанітарія, яку вона зараз тут запровадила, дуже чутливо вдарить по ній самій.
Можливо не одразу. Можливо згодом. Але обов*язково це повернеться до неї бумерангом і дуже боляче вдарить по її репутації. Зі всіма наслідками. Для УП у тому числі.

Бо хоча в Україні інститут репутації працює недосконало, але все одно  працює.
Бумеранг він такий ... він повертається ... час все розставляє по своїх місцях ...

та ясно що недосконало

от парламент на кожному кроці реграменту не дотримується і нічого
   
Re: Хочу передать привет Славу

я завжди і скрізь піднімаю питання про покривання "владою" терористів-вбивць небесної сотні - то ж кого кого а мене це не стосується.

а чим відрізняються вбивства небесної сотні від вбивств на донбасі..
з точки зору об"єктивної сторони злочину
   
Re: Хочу передать привет Славу

Вот видишь, Славентий, ты даже не можешь адекватно оценивать новых пользователей. Всюду тебе кажутся какие-то клоны, боты, штабы.
Куда тебе кнопку с такими загогулинами восприятия?
кацапобот пішов на ЦУГундер
   
Re: Хочу передать привет Славу

кацапобот пішов на ЦУГундер

і тебе туди ж ...там цікаво..
   
Re: Хочу передать привет Славу

а чим відрізняються вбивства небесної сотні від вбивств на донбасі..
з точки зору об"єктивної сторони злочину

тим що в центрі євроепйської столиці серед білого  дня на десятки камер було розстріляно сотню цивільних в день початку окупації криму - що передувало окупації донбасу. і держава покриває цих терористів і їх організаторів.  можу навести тобі ще купу відмінностей. але досіитть і цього.
покривання злочину згідно чинного законодавтсва є співучастьу злочині. обовязок порошенка як гаранта верховенства права - забезпечити його розкриття - для чого під ним всі повноваження - гпу і сбу. оскільки 5 рік успішно ними покриваються виконавці і організатори - отже порошенко і його орли прокурори сбушники є як мімінум співучасники. а зваживши що петро олексійович є й бенефіціаром злочину - зовсім картинка погана вимальовується
   
Re: Хочу передать привет Славу

я завжди і скрізь піднімаю питання про покривання "владою" терористів-вбивць небесної сотні - то ж кого кого а мене це не стосується.

стосується

базікання на кшталт держави-фейка і т.п.
   
Re: Хочу передать привет Славу

Вы наверное ФУП образца 2006-2009 годов не читали, где на 1 украинца было 10 тех, кого сейчас принято называть ватниками.  :)


Читав
я давно читаю ФУП
в нас сьогодні війна
і цим все сказано ...

Посещаемость на ФУП стабильно падает с 2015 года. Видимо возникло мнение, что вернув на ФУП москалей можно как-то поднять посещаемость. Всё в порядке эксперимента.

це не вирішить її проблеми
а форум вб*є
є такі експерименти, що мають незворотні наслідки
   
Re: Хочу передать привет Славу

якщо раніше такі персони як бикова працювали в чорну за пару тисяч кешу , то тепер всі хочуть офіційне оформлення і не менше 15к гривень плюс мінус

гройсманд подосрал
   
Re: Хочу передать привет Славу

Притула пробує врятувати уп , фінансові проблеми в неї
Люди тікають севгіль ,бикова,амід це тільки що на поверхні
 І ось вона вирішила чимось хтось їй прочесав що фуп їй допоможе в цьому
Втримати відвідуваність і зупинити падіння в рейтингах

А витрати сильно виросли , якщо раніше такі персони як бикова працювали в чорну за пару тисяч кешу , то тепер всі хочуть офіційне оформлення і не менше 15к гривень плюс мінус

якщо ви все так чудово розумієте, то чому поводитеся як дитина?
 :S
   
Re: Хочу передать привет Славу

Притула пробує врятувати уп , фінансові проблеми в неї
Люди тікають севгіль ,бикова,амід це тільки що на поверхні
 І ось вона вирішила чимось хтось їй прочесав що фуп їй допоможе в цьому
Втримати відвідуваність і зупинити падіння в рейтингах

А витрати сильно виросли , якщо раніше такі персони як бикова працювали в чорну за пару тисяч кешу , то тепер всі хочуть офіційне оформлення і не менше 15к гривень плюс мінус
Не розкривай "секрети" бухгалтерії неприбуткових ГОшек..
Посли потім питання будуть ставити..
   
Re: Хочу передать привет Славу

Как и ожидалось ФУП Слава всегда волновал мало. Под прицелом у "мецената" УП.
   
Re: Хочу передать привет Славу

Кстати, в свете этого признания Слава меняю точку зрения.

Речь идёт уже не об обиженном юзере а о попытке рейдерского захвата издания.

Это второе подтверждение после малопонятной ветки ксени про небходимость привлечения Мирославы Гонгадзе.
   
Re: Хочу передать привет Славу

Сидора я давно помню. С 2005 года он тут. Придурковатый дядька конечно но не бот. Всегда топил за Ющенко. Всегда за всё время на ФУПе стойкий и последовательный сторонник Ющенко. Если начать тебе верить про кацапоботов придётся поверить в то, что кремлеботы работали на Юща.

Он теперь переоделся в розовую балетную пачку и пишет под ником своей якобы жены. Которая, по его предыдущим заявлениям, родилась в Симфе. А недавно - уже в Ялте...:)
   
Re: Хочу передать привет Славу

Кстати, в свете этого признания Слава меняю точку зрения.

Речь идёт уже не об обиженном юзере а о попытке рейдерского захвата издания.

Это второе подтверждение после малопонятной ветки ксени про небходимость привлечения Мирославы Гонгадзе.
Шо там в гамериці?)
"Малопонятно"? Дик вперед, вашингтон, дісі, зайдіть, спитайте мирославу.
Зі. Рейдери, блд
   
Re: Хочу передать привет Славу

Шо там в гамериці?)
"Малопонятно"? Дик вперед, вашингтон, дісі, зайдіть, спитайте мирославу.
Зі. Рейдери, блд


Недавно Ксеня предложила исползовать Мирославу что бы отсудить УП у Алёны на правах вдовы и соответственно наследницы Георгия.

Я тогда удивилась зачем оно ей.

Вот теперь подтверждение от Слава что его интересует именно УП.

Два независимых источника. Так что можно делать выводы. А именно Слав со своими союзниками готовит захват УП.
   
Re: Хочу передать привет Славу

Ну какие 15 штук за Интернет-работу.  Шо он б***ь мелет. :facepalm1:

Сколько нужно модеров? Притащу за четверку-пятерку в неограниченном количестве   :rotate:
   
Re: Хочу передать привет Славу

це не вирішить її проблеми
а форум вб*є
є такі експерименти, що мають незворотні наслідки

Давайте будемо відверті. Людина не йде з форуму отак, одразу. Вона виходить зі статусу онлайн та переходить у категорію гості. Тобто форум все одно читає. Тому якщо справа у тому що трьох кацапів запустили на форум то зменшилося б кількість зареєстрованих та збільшилась би кількість гостей. А тут постійно зменшується як кількість  зареганих так і гостів.
І потім подивиться на відвідуваність СУП, де кацапів немає. Там відвідуваність в 10 разів менша ніж тут.

Форуми втрачають і будуть втрачати. Молодь вже віддає перевагу соціальним мережам. На форумах залишаються ті кому в 2004-2005 роках було 25-30 років і більше, коли не було соціальних мереж і ми просто звикли до формату форумів. Я знаю багато сайтів які вже позакривали свої форуми і перешли на формат коментарів статей та новин через соцмережі.
   
Re: Хочу передать привет Славу

Давайте будемо відверті. Людина не йде з форуму отак, одразу. Вона виходить зі статусу онлайн та переходить у категорію гості. Тобто форум все одно читає. Тому якщо справа у тому що трьох кацапів запустили на форум то зменшилося б кількість зареєстрованих та збільшилась би кількість гостей. А тут постійно зменшується як кількість  зареганих так і гостів.
І потім подивиться на відвідуваність СУП, де кацапів немає. Там відвідуваність в 10 разів менша ніж тут.

Форуми втрачають і будуть втрачати. Молодь вже віддає перевагу соціальним мережам. На форумах залишаються ті кому в 2004-2005 роках було 25-30 років і більше, коли не було соціальних мереж і ми просто звикли до формату форумів. Я знаю багато сайтів які вже позакривали свої форуми і перешли на формат коментарів статей та новин через соцмережі.

Для форумов формат Реддита. И там дальше каждый сам себе выбирает с наиболее адекватными модерами.
Мысленная полиция каждого реддита работает голосовалками за пост. То есть коллективом. Тут можно бы было сделать так же.

Например, я бы в жизни не был на реддитах типа Гансаркул с полностью тронутой модерацией (название ложное, там как раз пропаганда против оружия) или на фупе образца 2015-18 с рагулем и быковой.

Ну а формат по-любому стагнирует. Скоро пойдет на покой, как и гостевые книги (если кто еще помнит такое).

Останнє редагування: 8 липня 2018 16:58:41 від cheshire cat
   
Re: Хочу передать привет Славу

Ну какие 15 штук за Интернет-работу.  Шо он б***ь мелет. :facepalm1:

Сколько нужно модеров? Притащу за четверку-пятерку в неограниченном количестве   :rotate:

бльо дурачок читай уважно що я написав
де тут про модерів клован
   
Re: Хочу передать привет Славу

Недавно Ксеня предложила исползовать Мирославу что бы отсудить УП у Алёны на правах вдовы и соответственно наследницы Георгия.

Я тогда удивилась зачем оно ей.

Вот теперь подтверждение от Слава что его интересует именно УП.

Два независимых источника. Так что можно делать выводы. А именно Слав со своими союзниками готовит захват УП.
:facepalm1:
   
Re: Хочу передать привет Славу

Не розкривай "секрети" бухгалтерії неприбуткових ГОшек..
Посли потім питання будуть ставити..

ну незнаю незнаю але ось так сотку своєму бувшому працівнику позичити . я б незміг. то думаю що прибутки таки є
   
Re: Хочу передать привет Славу

Шо там в гамериці?)
"Малопонятно"? Дик вперед, вашингтон, дісі, зайдіть, спитайте мирославу.
Зі. Рейдери, блд

Дело в том, что Мирославе просто обидно. Но при желании с ее связями поставить на место любительниц поговорить о рейдерстве Мирослава может. :)
   
Re: Хочу передать привет Славу

Дело в том, что Мирославе просто обидно. Но при желании с ее связями поставить на место любительниц поговорить о рейдерстве Мирослава может. :)

ну звичайно образливо . а кому б не було?
   
Re: Хочу передать привет Славу

:facepalm1:

Заценил? Эта публика настолько же глупа, настолько и труслива. :)
   
Re: Хочу передать привет Славу

Заценил? Эта публика настолько же глупа, настолько и труслива. :)

я навіть незнаю що більше
   
Re: Хочу передать привет Славу

я навіть незнаю що більше

Трусость. Помнишь, как муш жаны ахвицера с канаццкой допысувачкой выкладывали тонны кирпичей по поводу спецслужб? Тор ведь тоже анонимности не гарантирует. :)
   
Re: Хочу передать привет Славу

ну звичайно образливо . а кому б не було?

Просто Мирослава очень приличный и порядочный человек, ей это не нужно.
   
Re: Хочу передать привет Славу

Недавно Ксеня предложила исползовать Мирославу что бы отсудить УП у Алёны на правах вдовы и соответственно наследницы Георгия.

Я тогда удивилась зачем оно ей.

Вот теперь подтверждение от Слава что его интересует именно УП.

Два независимых источника. Так что можно делать выводы. А именно Слав со своими союзниками готовит захват УП.

Не перекручивайте факты.

Ксения стоит десяти "дам" под ником Ольга Тейлор. Я уже не говорю о том, что не принято обсуждать те ники, которые сейчас в бане и не могут Вам ответить.
   
Re: Хочу передать привет Славу

Не перекручивайте факты.

Ксения стоит десяти "дам" под ником Ольга Тейлор. Я уже не говорю о том, что не принято обсуждать те ники, которые сейчас в бане и не могут Вам ответить.

Это не дама. Это Сидор Кац в балетной пачке. В 60-то лет...:)
   
Re: Хочу передать привет Славу

Я просто сложила 2 + 2 и получила 4. Ксеня известный союзник Слава. Слав просто очевидно не знал что она проговорилась.
   
Re: Хочу передать привет Славу

ну звичайно образливо . а кому б не було?

Образливо за що? В 2001 році Мирославі то УП і дарма не потрібно було, бо там не було грошей, видання виживало виключно за рахунок грантів. І Олена крутилася як білка в колесі, щоб ті гранти отримати.
Не забувай що в 2001 році тільки 2% населення України мали доступ до мережі Інтернет.

На самоокупність УП вийшла лише в 2005 році.
   
Re: Хочу передать привет Славу

кстаті  як вам статистика

хто сидить на фупі


   
Re: Хочу передать привет Славу

а тепер основна бімба   :weep:



   
Re: Хочу передать привет Славу

Кстати, если принимать за чистую монету слова Бульки то на Мирославу с "деловым предложением" выходил именно он.

Таким образом "засветился" третий участник.
   
Re: Хочу передать привет Славу

майже 20 відсоків кацапів пасеться на фупі
   
Re: Хочу передать привет Славу

а тепер основна бімба   :weep:
А чего бiмба-то? Ты же сам камлаешь про цужик, можешь гордиться - в 350% росте переходов на цуг есть твоя прямая заслуга.
Умеешь раскручивать ресурсы.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія