Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Перший самостійний... :)

Re: Перший самостійний...  :)

Клас.

Якщо матимеш що показати в продовження - із задоволенням перегляну.

 (tu)
   
Re: Перший самостійний...  :)

https://youtu.be/29GX4pNFpKY
Сьогодні наче краще..  :)
Оце нормально ! І вирівняв як треба, і з креном все в порядку.
   
Re: Перший самостійний...  :)

На Янтарі теж нема, як вони без них літають в спіралях?)))
Так ото так. "Пищать, а лізуть !" :)
Є планери стандартного класу. Цей клас створювався із жорсткими технічними обмеженнями, щоб змагалися планеристи своїми вміннями, а не технікою на якій літають.
2.1.3.5. Стандартный Класс
---------------------------
Ограничения:

    Крыло. Размах крыла не должен превысить 15м. Любой метод изменения профиля крыла, кроме нормального использования элеронов, запрещен. Увеличивающие подъёмную силу устройства (закрылки, зависающие элероны и т.п.) запрещены, даже если они не пригодны к использованию.
    Воздушные тормоза. Планер должен быть оснащен воздушными тормозами, которые не могут использоваться для увеличения подъёмной силы. Тормозные парашюты запрещены.
    Шасси. Шасси могут быть неубирающиеся или убирающиеся. Колесо основного шасси должно быть, не меньше, 300 мм в диаметре и 100 мм по ширине.
    В­одяной балласт. Водяной балласт, который может быть слит в полете, разрешается.
    Максимальная взлётная масса. Максимальная взлётная масса должна быть не более 525 кг.
-----------------------------
 
   
Re: Перший самостійний...  :)


Святкуємо  :)
   
Re: Перший самостійний...  :)

Сьогодні польотів немає, і не дуже хотілося зранку після вчорашнього  :)
Але перший самостійний виліт - це лише початок цікавого і довгого шляху. Вчора говорили, що буде далі:
20 кіл самостійно
Польоти в зоні самостійно
Польоти зоні групою
Посадка на майданчику в межах аеродрома
Політ по маршруту 100 км

Такий план на наступний сезон
   
Re: Перший самостійний...  :)

Сьогодні польотів немає, і не дуже хотілося зранку після вчорашнього  :)
Та ти що ?  :)

   
Re: Перший самостійний...  :)

Трохи зранку було... Відвик я від віскі і коньяку, перейшов переважно на вина)
Сьогодні зі здивуванням знайшов у кишені ключ від бару  :) як його забрав - не пам'ятаю
   
Re: Перший самостійний...  :)

Трохи зранку було... Відвик я від віскі і коньяку, перейшов переважно на вина)
Сьогодні зі здивуванням знайшов у кишені ключ від бару  :) як його забрав - не пам'ятаю
Я взагалі то алкоголь майже не вживаю. Ні... Ну інколи можу випити в компанії, але це буває дуже не часто.
В мене я такий засіб контролю "коли вже досить":
 Уявляю собі якийсь дуже складний в пілотуванні літак. І коли починаю відчувати, що зможу його посадити, то вже все... Досить !  :)
   
Re: Перший самостійний...  :)

Я взагалі то алкоголь майже не вживаю. Ні... Ну інколи можу випити в компанії, але це буває дуже не часто.
В мене я такий засіб контролю "коли вже досить":
 Уявляю собі якийсь дуже складний в пілотуванні літак. І коли починаю відчувати, що зможу його посадити, то вже все... Досить !  :)
Ага, без кренів)
Можливо, вчора ми таки трохи померзли на аеродромі, був досить сильний вітер, знову літали з боковиком... а потім в барі угрілися.
Сподіваюся, це хоч не застуда!  ;o
   
Re: Перший самостійний...  :)

Ага, без кренів)
Можливо, вчора ми таки трохи померзли на аеродромі, був досить сильний вітер, знову літали з боковиком... а потім в барі угрілися.
Сподіваюся, це хоч не застуда!  ;o
Ну якщо ви намішали віскі з коньяком... Я б на місці вірусу не вижив би.  :)  Може просто переохолодження. Але це повинно швидко пройти.
   
Re: Перший самостійний...  :)

Захворів я таки, хз на що, температура і всі діла. Ну, сподіваюсь, що якщо навіть це коронавірус, вакцина повинна допомогти  :)
Наче ніхто з учасників недільної гулянки не хворіє
   
Re: Перший самостійний...  :)

Захворів я таки, хз на що, температура і всі діла. Ну, сподіваюсь, що якщо навіть це коронавірус, вакцина повинна допомогти  :)
Наче ніхто з учасників недільної гулянки не хворіє
Давай одужуй ! Я думаю, що звичайна застуда. Тим быльше, що ти сам говорив, що був на холоды й переохолодився.
   
Re: Перший самостійний...  :)

Ага, виявилося, що ще простудилась Валентина Топорова, і поки що все
Сьогодні усі облизувались на хмари, але польотів не було ніяких
   
Re: Перший самостійний...  :)

Дізнався сьогодні про рекорд клубу до самостійного вильоту - майже 400 кіл!  ;o якась планеристка :)
Це 200 000 грн
   
Re: Перший самостійний...  :)

Дізнався сьогодні про рекорд клубу до самостійного вильоту - майже 400 кіл!  ;o якась планеристка :)
Це 200 000 грн

Вперта дама !  :) Її хоч не страшно було самостійно випускати ? 400 кіл - це показник. Як казав мій інструктор: і ведмедя можна навчити літати. Але тут така кількість...
   
Re: Перший самостійний...  :)

Вперта дама !  :) Її хоч не страшно було самостійно випускати ? 400 кіл - це показник. Як казав мій інструктор: і ведмедя можна навчити літати. Але тут така кількість...
Деталей не знаю, але дуже цікаво )
   
Re: Перший самостійний...  :)

Таки в мене covid, за даними експрес-тесту. Я вакцинований, то воно не дуже й погано переноситься. Трохи температура +38 ввечері, трохи кашель.. вдень взагалі нормально.
Як добре, що встиг вилетіти до того, як захворів!  (tu)
   
Re: Перший самостійний...  :)

Таки в мене covid, за даними експрес-тесту. Я вакцинований, то воно не дуже й погано переноситься. Трохи температура +38 ввечері, трохи кашель.. вдень взагалі нормально.
Як добре, що встиг вилетіти до того, як захворів!  (tu)
Ну, якщо чесно, то я і без щеплення переніс його навіть легше, ніж ти. Один тльки день була температура 37.5. А так кашель, соплі.. Все як при звичайній застуді.
   
Re: Перший самостійний...  :)

Та, он розказували чергову історію про... ну навіть, не антиваксерів, а просто таких, хто "та ладно, не будемо поспішати, подивимось, як ті вакцини подіють, через рік може..." Вся сім'я злягла, крім доньки, яка була на змаганнях з кінного спорту. В броварській районній лікарні в реанімації на питання "як допомогти мамі одужати" сказали "поставте свічку"  :(
Зараз в Києві у Олександрівській лежить, стан стабільно тяжкий..

ось потік - мрія планериста  :)
   
Re: Перший самостійний...  :)

У нас багато хто, хто літає більше 2 років покупили собі такі звукові варіометри, вони менше відволікають, ніж стрілочки. Підключається до мобільного телефона, і він сигналізує..
   
Re: Перший самостійний...  :)

Та, он розказували чергову історію про... ну навіть, не антиваксерів, а просто таких, хто "та ладно, не будемо поспішати, подивимось, як ті вакцини подіють, через рік може..." Вся сім'я злягла, крім доньки, яка була на змаганнях з кінного спорту. В броварській районній лікарні в реанімації на питання "як допомогти мамі одужати" сказали "поставте свічку"  :(
Зараз в Києві у Олександрівській лежить, стан стабільно тяжкий..

ось потік - мрія планериста  :)
https://youtu.be/Cnq1xjwT1FI
Трішки відволікаючись від теми... Я не ативаксер, як мене дехто вважає. Я за розумний підхід. Якщо перехворів і є імунітет, то навіще ще вакцина ? Сьогодні в нас на підприємстві після вакцинації одну працівницю забрала швидка. Майже відразу стало дуже зле. Втратила свідомість.


А потік класний !
   
Re: Перший самостійний...  :)

Перший самостійний...
Провтикав гілочку  :shuffle:
Поздоровляю  (tu)
   
Re: Перший самостійний...  :)

Біла заздрість...
   
Re: Перший самостійний...  :)

Провтикав гілочку  :shuffle:
Поздоровляю  (tu)
Дякую! І традиційно запрошую на покатушки, правда, не скажу вже коли, мабуть в листопаді, як одужаю) всі кажуть, що це цікавіше, ніж на літаку (звісно, якщо це не пілотажний політ, на Бланіку робити петлю Нестерова не можна))
   
Re: Перший самостійний...  :)

Біла заздрість...
У вас там майже поруч, в Карпатах, виявляється, є так звані 'хвильові потоки', цього року хлопці їздили, тестували їх. Ніколи не пізно навчитися літати на планері, треба захотіти і все)
   
Re: Перший самостійний...  :)

https://youtu.be/TgQ11u2MU_M
Перша самостійна посадка. Трохи не докотився до воріт, треба було інтерцептори закрити :)

тільки побачив.  Супер (tu)  я пам’ятаю про запрошення  :-B
   
Re: Перший самостійний...  :)

тільки побачив.  Супер (tu)  я пам’ятаю про запрошення  :-B
Вибач, я зараз хворію на модне захворювання :)
Сподіваюся, скоро одужаю, бо вакцинований) на початку листопада ще буде кілька льотних днів на вихідних, тоді велкам!
   
Re: Перший самостійний...  :)

Сьогодні один з новоспечених КВС (командірів воздушного судна), як нас жартома називають, немало здивував! він купив собі оце:



Виявилось, що чувак давно літає на ультралегких літаках, а на планері тільки навчився! Звісно, всі почали просити покатати або дати порулити), посипалися пропозиції поставити буксирувальний замок...

Коротше "тобі говорили, купи літака!" "тобі говорили - це свобода!"  :D
   
Re: Перший самостійний...  :)

Вибач, я зараз хворію на модне захворювання :)
Сподіваюся, скоро одужаю, бо вакцинований) на початку листопада ще буде кілька льотних днів на вихідних, тоді велкам!

сам в жовтні перехворів, але дуже легко.  Скорішого одужання
   
Re: Перший самостійний...  :)

Показати зображення... :crazy_pil:

Суперіссімо! Заздрю, друже pin2!
   
Re: Перший самостійний...  :)

Вибач, я зараз хворію на модне захворювання :)
Сподіваюся, скоро одужаю, бо вакцинований)

Видужуй пошвидше!
   
Re: Перший самостійний...  :)

Суперіссімо! Заздрю, друже pin2!
Думаю, у вас в Канаді теж можна навчитися без проблем, так що все і в тебе вийде, якщо захочеш!  :)
В горах там особливі потоки є, хвильові, на яких можна літати дійсно, поки не набридне
   
Re: Перший самостійний...  :)

Думаю, у вас в Канаді теж можна навчитися без проблем, так що все і в тебе вийде, якщо захочеш!  :)
В горах там особливі потоки є, хвильові, на яких можна літати дійсно, поки не набридне

 (tu)
   
Re: Перший самостійний...  :)

З чату Бузової, спогади
Далекие уже девяностые прошлого века. Летаем. Полётами руководит Анатолий Александрович Ружанский. Одна из молодых спортсменок вылетела сама на парение. Девушка симпатичная, все стараются ей помочь по радио:
- Двести двадцать пятая, иди сюда, у меня два метра!
- Ира, сюда иди, у меня три метра!!!
Подсказка РП:
- Не верь им, Ира, таких не бывает...
   
Re: Перший самостійний...  :)

Знайшов!
Ось ціла передача нашого авіаблогера, присвячена Бузовій. Тут відповіді на багато питань... :)
   
Re: Перший самостійний...  :)

"Зулу" - найпрезентабельніши й планер на Бузовій, його заново пофарбували в минулому році  :) То всі майже відео з ним, і я теж на ньому вилетів)
   
Re: Перший самостійний...  :)

Весь час було цікаво - чому на планери не ставлять три колеса, а тільки одне?
   
Re: Перший самостійний...  :)

Переважно через аеродинаміку. Всі ті колеса сильно її погіршують. Воно ще повинне, по ідеї, ховатися всередину, на інших моделях так і є, а Бланік навчальний і досить старий, краще не чіпати той механізм випускання/прибирання колеса. Він там є, в жорстко встановлений у положенні "випущено"
   
Re: Перший самостійний...  :)



Товариш зробив відео про свою участь в чемпіонаті України в Рівному. Це він всього 3-й рік літає, а на змаганнях був і 2020
   
Re: Перший самостійний...  :)



ось, для любителів "ретро", 1993 р.
Легенди планеризму, один зараз керує нашим клубом  :)
тут на Бланіках ще виконуються різні пілотажні фігури) а нам тільки піввитка "штопора" дозволено
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія