Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

.     Крім Єрмака там ще є Разумков із замами і 450 слуг, Шмигаль з КМУ і міністерствами, Абромавичус з Найемом і, як Вишенька - Коболєв.

Разумков певно найбільш інтелектуальний там...
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

У когось є реальна уява скільки коштує сучасний апарат ШВЛ ?
до 35 000 євро.
Але  аШВЛ  спасе  життя  а  не  здоров'я. Такі  наслідки  для  легень  та  органів по  цьому  вірусу.
   
до 35 000 євро.
Але  аШВЛ  спасе  життя  а  не  здоров'я. Такі  наслідки  для  легень  та  органів по  цьому  вірусу.

Апарат штучної вентиляції легень ЮВЕНТ-Т нового покоління вже встановили в Мукачівській ЦРЛ, коштує він 747 тис. гривень.

https://mukachevo-rada.gov.ua/index.php/miska-vlada/mukachivska-miska-rada/item/21678-dlia-mukachivskoi-tsrl-prydbaly-vysokotekhnolohichnyi-aparat-shvl

А ще потрібно дохтура який вміє користуватися та не поламає такий апарат і не вкоротить життя пацієнтові.

Останнє редагування: 2 квітня 2020 22:56:48 від Tracy
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

 Та  є  аШВЛ  і  по 10 000.

 Яка  кількість їх  потрібна  щоб  врятувати  життя  в цій  ситуації? Вона  точно  буде  меньшою завдяки  наприклад суворому  карантину  та  самоізоляції
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

Дженерал Моторс вместе с небольшой фирмой, выпускающие эти аппараты потратили несколько недель для определения что нужно для массового производства, отработали логистику поставки комплектующих (больше 700), подготовили цех и собираются приступить к их производству через неделю-две (нужно ещё разработать логистику сборки и рабочих обучить, в основном вручную)
Это на коленке не наклепаешь.
Не знаю кто бы в Украине мог это сделать. Офисный планктон?
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?
U2

Дженерал Моторс вместе с небольшой фирмой, выпускающие эти аппараты потратили несколько недель для определения что нужно для массового производства, отработали логистику поставки комплектующих (больше 700), подготовили цех и собираются приступить к их производству через неделю-две (нужно ещё разработать логистику сборки и рабочих обучить, в основном вручную)
Это на коленке не наклепаешь.
Не знаю кто бы в Украине мог это сделать. Офисный планктон?
.    Дибіли б...дь!(Ц). Немає в Україні нічого крім високооплачуваних топів.
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

Дженерал Моторс вместе с небольшой фирмой, выпускающие эти аппараты потратили несколько недель для определения что нужно для массового производства, отработали логистику поставки комплектующих (больше 700), подготовили цех и собираются приступить к их производству через неделю-две (нужно ещё разработать логистику сборки и рабочих обучить, в основном вручную)
Это на коленке не наклепаешь.
Не знаю кто бы в Украине мог это сделать. Офисный планктон?

Ну ты же понимаешь что это будет не тот крутой аппарат за 25000 евро?
О котором мечтает юзер magistr . это будет максимально упрощённый и адаптированый для массового производсва аппарат.

Останнє редагування: 2 квітня 2020 23:23:50 від Serge_D
   
Та  є  аШВЛ  і  по 10 000.

 Яка  кількість їх  потрібна  щоб  врятувати  життя  в цій  ситуації? Вона  точно  буде  меньшою завдяки  наприклад суворому  карантину  та  самоізоляції

умовно про українські реалії:
- без карантину на лікарню буде 1000 важких хворих на тиждень
- з суворим карантином ця цифра зменшиться до 100 тяжких на тиждень цю ж лікарню
- апаратів швл в лікарні 2 штуки.

питання:
скільки життів врятує карантин?
   
Дженерал Моторс вместе с небольшой фирмой, выпускающие эти аппараты потратили несколько недель для определения что нужно для массового производства, отработали логистику поставки комплектующих (больше 700), подготовили цех и собираются приступить к их производству через неделю-две (нужно ещё разработать логистику сборки и рабочих обучить, в основном вручную)
Это на коленке не наклепаешь.
Не знаю кто бы в Украине мог это сделать. Офисный планктон?

Отже в США буде випускатися 3 - 5 тисяч в день а якщо вони робитмуть це більше 100 днів то кожен сотий американець буде мати власний апарат. Якщо ж до цього підключаться модні кутюр'є то виходити з дому без власного ашва стане не зручно
   
Я не понял - в чем проблема наклепать их за прошедшие пару недель-месяц?!

ось тобі швл, дійсно, шо за проблема?

і недорогий - 225 грн на розєткє .....

   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

Отже в США буде випускатися 3 - 5 тисяч в день а якщо вони робитмуть це більше 100 днів то кожен сотий американець буде мати власний апарат. Якщо ж до цього підключаться модні кутюр'є то виходити з дому без власного ашва стане не зручно

GM планирует выйти на уровень 100,000 аппаратов в месяц в июне. Форд тоже начнёт выпускать, есть другие фирмы, Медтроникс например.
Но может возникнуть проблемы с комплектующими.
Даже если начнут выпускать 300-400 тысяч в месяц то для обеспечения каждого американца понадобится 90 лет ;o
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

Ну ты же понимаешь что это будет не тот крутой аппарат за 25000 евро?
О котором мечтает юзер magistr . это будет максимально упрощённый и адаптированый для массового производсва аппарат.
мене влаштує 10к.
 зрозумій просту річ - апарати, в яких відсутні давачі потоку, не пристосовані для означеної задачі.
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?


Тільки хотів написати що більшість людей уявляють що вентилятор легень це щось подібне до груші якою надувають пляжний матрац :)

ось тобі швл, дійсно, шо за проблема?

і недорогий - 225 грн на розєткє .....

Показати зображення...
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

мене влаштує 10к.
 зрозумій просту річ - апарати, в яких відсутні давачі потоку, не пристосовані для означеної задачі.

Побачим.. поки ти трещиш інші роблять. бла бла бла 300000 коштує.. уй... це коштує маркетинг медкорпорацій у мирний час.
Зараз інша ситуація і потребує інших рішень.
до речі можна констатувати що їх бізнес накриється бо китайці та інші форди наситять дешевими апаратами.

Останнє редагування: 2 квітня 2020 23:49:14 від Serge_D
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?


Тільки хотів написати що більшість людей уявляють що вентилятор легень це щось подібне до груші якою надувають пляжний матрац :)


Так це і є груша з компютером і датчиками.
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

Побачим.. поки ти трещиш інші роблять. бла бла бла 300000 коштує.. уй... це коштує маркетинг медкорпорацій у мирний час.
Зараз інша ситуація і потребує інших рішень.
до речі можна констатувати що їх бізнес накриється бо китайці та інші форди наситять дешевими апаратами.
просто на відміну від інших, я хоча б орієнтуюсь у проблемі. 
п.с. трешшать тут якраз ті, хто пропонує йухню, яка швидше доб"є хворих, ніж сам вірус
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?


Груша дує в одну сторону :))

Так це і є груша з компютером і датчиками.
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

просто на відміну від інших, я хоча б орієнтуюсь у проблемі. 
п.с. трешшать тут якраз ті, хто пропонує йухню, яка швидше доб"є хворих, ніж сам вірус
Гггг.  :pooh_lol:
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

Гггг.  :pooh_lol:
:facepalm:
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

кстацє... покличте злого, нехай він вам розтлумачить, по чім в одесі рубероїд
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?



Датчик СО2 потяне на пів штуки баксів. Сподіваюсь ніхто не буде ставити відбраковані екземпляри з Алі Експрес.

Так це і є груша з компютером і датчиками.
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

:facepalm:
:pooh_lol:
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?


Груша дує в одну сторону :))

народу пох куди і скіки, аби дуло
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?



Датчик СО2 потяне на пів штуки баксів. Сподіваюсь ніхто не буде ставити відбраковані екземпляри з Алі Експрес.


додай давач потоку....  B-)  зволожувач....
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?


Я думвю що прошивку мікроконтролера в Києві чи Львові пацани зробилиби запросто. Тьльки не Пай! Am335x на худий кінець. Правда треба ще когось щоб розказав як воно має працювати, графіки там різні, пару розвязків систем дифрівнять.. QA... і тд і тп. Гм....


додай давач потоку....  B-)  зволожувач....
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

аналізатор газу? Дик, і моя дитина може зробити. Ви про що?
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

аналізатор газу? Дик, і моя дитина може зробити. Ви про що?
охніфіга собі в тебе дітьо! тут цілі фірми над ними мізки сушать
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?


Точно?? То чого ви ще на ФУПі, На вас з дитиною мільйони долярів чекають : https://www.digikey.com/product-detail/en/amphenol-sgx-sensortech/IR11GJ/1782-1003-ND/7102253

аналізатор газу? Дик, і моя дитина може зробити. Ви про що?
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

охніфіга собі в тебе дітьо! тут цілі фірми над ними мізки сушать
;o  аналізатор газу у вузі вони конструювали ще на 2 чи 3 курсі. Ти про шо? У мене він на вішалці у коридорі висить вже другий рік.  :gigi:
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

Ок, Коровка забезпечить наш проджект каліброваними датчиками. Що там ще треба?

;o  аналізатор газу у вузі вони конструювали ще на 2 чи 3 курсі. Ти про шо? У мене він на вішалці у коридорі висить вже другий рік.  :gigi:
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

Ок, Коровка забезпечить наш проджект каліброваними датчиками. Що там ще треба?

:gigi: ок.

Я сагластна забезпечувать і запчястями, і газовими аналізаторами, і вести бухгалтерію. Тобто, бути і главбухом, і завскладом, зам по АХЧ в адном літсе.  :king:
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

Йопта!!! Посони!! У мну є якась байда, на ній СО2 намальовано - шо це таке?

Мож воно вам пригодицца?  :gigi:

Там такий чумайданчик металічний із шлангою, тумблєрочькаме...
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

Ок, Коровка забезпечить наш проджект каліброваними датчиками. Що там ще треба?

діапазон 0-100% точність 0, 01% 100000 годин служби 5х5х5мм інтерфейс уарт і за це диво не більше 10 баксів
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

діапазон 0-100% точність 0, 01% 100000 годин служби 5х5х5мм інтерфейс уарт і за це диво не більше 10 баксів

ладно, жадіна, не дружу я більше з тобою.

Я могла і подарить, а не драть ше й гроші.  :beee:
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

Йопта!!! Посони!! У мну є якась байда, на ній СО2 намальовано - шо це таке?

Мож воно вам пригодицца?  :gigi:

Там такий чумайданчик металічний із шлангою, тумблєрочькаме...
фотки в студію!  :laugh:
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

ладно, жадіна, не дружу я більше з тобою.

Я могла і подарить, а не драть ше й гроші.  :beee:
всього один?
 
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

всього один?
а ти мені заказував більше?

Перший - маркетінговий ход - безплатно, а наступні - то вже як виробник скаже.
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

фотки в студію!  :laugh:
:gigi: заффтра. Я поглядаю на нього вже давно - ніяк не можу зрозуміти, шо то за фігня. У мене ще є всякі такі тривожні чумайданьчики металічні. Навіть вольтметр є циферблатний.
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?


Ви там подумайте гарно, на іБеї деякі чемоданчика з циферблатами продаються за сотні баксів навіть з кириличними буковками. Часто бачу «Country: Ukraine”.

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F254013415933

:gigi: заффтра. Я поглядаю на нього вже давно - ніяк не можу зрозуміти, шо то за фігня. У мене ще є всякі такі тривожні чумайданьчики металічні. Навіть вольтметр є циферблатний.
   
Re: ИВЛ. В чем проблема наладить пр-во "вчера"?

умовно про українські реалії:
- без карантину на лікарню буде 1000 важких хворих на тиждень
- з суворим карантином ця цифра зменшиться до 100 тяжких на тиждень цю ж лікарню
- апаратів швл в лікарні 2 штуки.

питання:
скільки життів врятує карантин?

на  початку  врятує  багато життів,  а  от  далі ... криза  може  накрити.
 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія