Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

на підставі обмежених даних, деякі експерти вважають, що тести не визначають захворювання на коронавірус в кожного третього


ты про какие конкретно тесты?
на антитела?
или на рнк?
   
бо тестування є не надійним джерелом зараз.

будь-яке тестування, чи експрес- :S
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

ты про какие конкретно тесты?
на антитела?
или на рнк?

Деталей в мене немає, бо стаття за paywall, а в сьогоднішньому принті її немає. Якщо в кого є digital subscription на WSJ, може поділитись деталями.
   
Голкипер "Вегас Голден Найтс" Робин Ленер прокомментировал ситуацию с распространением коронавируса у себя на родине в Швеции.

Ленер сделал ретвит сообщения обозревателя Financial Times Джона Бёрн-Мёрдоха, который привёл статистику дневной смертности от коронавируса в разных странах. В ней приводятся данные о том, что в Швеции стремительно растёт количество смертей, однако власти страны не стали вводить карантин.

"Что делает Швеция? Чёртовы идиоты! Моя младшая сестра до сих пор ходит в школу, а у неё дома больная мать, которая, вероятно, больна коронавирусом. Проснитесь уже!" — написал Ленер на своей странице в "Твиттере".

Согласно данным университета Джона Хопкинса, смертность от коронавируса в Швеции достигла 60 человек в день, а общее число заболевших достигло 5000, что больше, чем в любой другой северной стране. При этом правительство Швеции по-прежнему не собирается вводить карантин в стране.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

всего -282


20-50 лет - 2 человека

50-70 лет - 30

250 - из разряда у нас столько не живут

один з тих молодших, так як мені казали співробітники, в свої 30 мав стільки болячок, що організм просто не був в стані боротись з вірусом, що загалом вписується в загальну статистику, люди із супутніми захворюваннями незалежно від віку є в зоні підвищеного ризику
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Що сказав голкіпер, не важливо, його справа м’яч ловити. Потрібно слухати фахівців вірусологів та епідеміологів, а також соціологів, чи карантин є дійсно ефективною мірою, чи він призводить до більших руйнувань, через зайві смерті через стрес, сердечні приступи, інсульти, хвороби психіатрії, тощо, не кажучи вже про майже повний колапс економіки, та голодні бунти незабаром, які теж приводять до стресу, хвороб та смертності.

Бо є така приказка, що дорога в пекло вимощена гарними намірами. І карантин може бути одним з таких, на перший погляд, гарним наміром.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Деталей в мене немає, бо стаття за paywall, а в сьогоднішньому принті її немає. Якщо в кого є digital subscription на WSJ, може поділитись деталями.
там нажаль нема про те, які саме тести використовувались. Але є опініон докторів, що тестовані негативно люди таки інфіковані
Chris Smal­ley, a pri­mary-care doc­tor at Louis­ville, Ky.,-based Nor­ton Health­care, said the 70% es­ti­mate was gain­ing trac­tion with doc­tors find­ing out how well the tests work in the real world, ab­sent bet­ter data. He said sev­eral of his pa­tients with neg­a­tive tests went on to de­velop highly sus­pi­cious coro­n­avirus symp­toms and re­quire long hos­pi­tal stays.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Що сказав голкіпер, не важливо, його справа м’яч ловити.
шайбу.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D1%81_%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%B4%D0%B5%D0%BD_%D0%9D%D0%B0%D0%B9%D1%82%D1%81
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

шайбу.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D1%81_%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%B4%D0%B5%D0%BD_%D0%9D%D0%B0%D0%B9%D1%82%D1%81
   
Йопт, тявкающая про эфир собачка решила кого-то матами напугать... :facepalm:
Как дитя малое, ей богу :lol:

И я с тобой в этой ветке вообще не общался пока ты не приполз и скулить не начал :D
шо за ефір?
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Що сказав голкіпер, не важливо, його справа м’яч ловити. Потрібно слухати фахівців вірусологів та епідеміологів, а також соціологів, чи карантин є дійсно ефективною мірою, чи він призводить до більших руйнувань, через зайві смерті через стрес, сердечні приступи, інсульти, хвороби психіатрії, тощо, не кажучи вже про майже повний колапс економіки, та голодні бунти незабаром, які теж приводять до стресу, хвороб та смертності.

Бо є така приказка, що дорога в пекло вимощена гарними намірами. І карантин може бути одним з таких, на перший погляд, гарним наміром.

Фахивци своё слово сказали - без карантина в Штатах может быть 2,000,000 (два миллиона) трупов.
С жестким карантином - 100,000. С тем что сейчас - 200,000

Какие ещё тут могут быть вопросы?
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

шо за ефір?

Наш Земфир струит эфир :)
Это отдельная история не имеющая отношение к этой теме и вирусу.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Швеція. По новинах сказали офіційно. За пару днів всі місця інтенсивні заняті. Нарід будуть сортуватИ. Кого ратувати, а кому зразу гудбай. Без варіантів.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв
Agh

Швеція. По новинах сказали офіційно. За пару днів всі місця інтенсивні заняті. Нарід будуть сортуватИ. Кого ратувати, а кому зразу гудбай. Без варіантів.
А що сталось? Казали ж що мають розвинуту медицину і достатню кількість лікарень, щоб пройти КВ без карантину. :shuffle:
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Швеція. По новинах сказали офіційно. За пару днів всі місця інтенсивні заняті. Нарід будуть сортуватИ. Кого ратувати, а кому зразу гудбай. Без варіантів.

Я об этом этой ночью написал. В Швеции 536 дыхательных аппаратов, сейчас 429 критически больных к ним подключены, через несколько дней новых подключать некуда будет.
Я уже не говорю про то что другие операции делать нельзя будет.

Выработали иммунитет нации... :facepalm:
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

А що сталось? Казали ж що мають розвинуту медицину і достатню кількість лікарень, щоб пройти КВ без карантину. :shuffle:

Во всем виновато школьное образование. Не учили геометрическую прогрессию :(
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Швеція. По новинах сказали офіційно. За пару днів всі місця інтенсивні заняті. Нарід будуть сортуватИ. Кого ратувати, а кому зразу гудбай. Без варіантів.

і шо народ ? радий ?
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв
Ali

Я об этом этой ночью написал. В Швеции 536 дыхательных аппаратов, сейчас 429 критически больных к ним подключены, через несколько дней новых подключать некуда будет.
Я уже не говорю про то что другие операции делать нельзя будет.

Выработали иммунитет нации... :facepalm:

интересна статистика по єффективности єтих апаратов, проскакивала инфа что если дошло до ИВЛ, то смертность 90%,  т.е. их надобность под большим вопросом
 
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Сто раз вже пояснили, що розтягування зменшує навантаження на медичну систему та людські ресурси.

Треба в сто перший раз пояснити чи нарешті дійде?  :X
у нього інші ітереси а не карантин.от він йому і подібним мішає.це не  має відношення до медицини.думаю що справа як завжди в грошах.він втрачає на тому і все решта ,якщо втрати будуть -попано для нього власне сьогодні і завтра.бо потім йому пізно буде у його інтнресі.зникне.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Ульрика рассказывает, как ее 75-летняя мама умерла от короны в доме престарелых. Вот с таким же спокойным лицом любой швед будет хоронить своих родичей:
https://www.svt.se/nyheter/lokalt/stockholm/hennes-mamma-dog-av-corona
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

интересна статистика по єффективности єтих апаратов, проскакивала инфа что если дошло до ИВЛ, то смертность 90%,  т.е. их надобность под большим вопросом


 :(

Нирки, серце починають відмовляти.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

интересна статистика по єффективности єтих апаратов, проскакивала инфа что если дошло до ИВЛ, то смертность 90%,  т.е. их надобность под большим вопросом

Я такого не встречал. Дайте ссылку, плиз
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Допизділись і шведи
+70 % по смертям на день...за 2 доби

Останнє редагування: 2 квітня 2020 22:54:54 від Ukraine
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Вчера меньше, позавчера ещё меньше, завтра будет больше, в прошлом году от этого вируса никто не умирал.
Такое впечатление что с тролем разговариваю :(

После этого на меня накинулся эфирный барсик ;o
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

З того що є в пресі за остані 24 години, то більшісь шведів одобрює «розумний карантин», який зараз є. Одна жінка в 65 років каже, що їй ще немає 70-ти, немає чого боятися і тому вона йде з дітьми в ресторан вечеряти. Схоже, що шведи більше бояться карантину та викликаних ним психічних проблем та очікуваної хвилі самогубств, ніж віруса. Вони вважають, що в 50 чи більше відсотків захворівших, взагалі немає ніяких симптомів, інші легко це переносять, і ризик Негативних наслідків сидіти місяцями під сірим небом та дощем на карантині для здорової людини, більший ніж не пережити захворювання. Вони таки вікінги!
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Що сказав голкіпер, не важливо, його справа м’яч ловити. Потрібно слухати фахівців вірусологів та епідеміологів, а також соціологів, чи карантин є дійсно ефективною мірою, чи він призводить до більших руйнувань, через зайві смерті через стрес, сердечні приступи, інсульти, хвороби психіатрії, тощо, не кажучи вже про майже повний колапс економіки, та голодні бунти незабаром, які теж приводять до стресу, хвороб та смертності.

Бо є така приказка, що дорога в пекло вимощена гарними намірами. І карантин може бути одним з таких, на перший погляд, гарним наміром.
скільки тобі рочків і на чому ти заробляєш.ось два питання ЗРАЗУ покажуть ЧОМУ ти так тут проти всяких карантинів? Чи маєш право на свою думку-маєш.Але такуж має і уряд що карантинить. І на щастя він має перевагу у СИЛІ впливу і переконань
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

З того що є в пресі за остані 24 години, то більшісь шведів одобрює «розумний карантин», який зараз є. Одна жінка в 65 років каже, що їй ще немає 70-ти, немає чого боятися і тому вона йде з дітьми в ресторан вечеряти. Схоже, що шведи більше бояться карантину та викликаних ним психічних проблем та очікуваної хвилі самогубств, ніж віруса. Вони вважають, що в 50 чи більше відсотків захворівших, взагалі немає ніяких симптомів, інші легко це переносять, і ризик Негативних наслідків сидіти місяцями під сірим небом та дощем на карантині, більший ніж не пережити захворювання. Вони таки вікінги!

Можеш і ти таким бути :-)o
Порадуй себе. Піди проти Ковіда 19!будь мужиком

Останнє редагування: 2 квітня 2020 23:03:19 від Ukraine
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

З того що є в пресі за остані 24 години, то більшісь шведів одобрює «розумний карантин», який зараз є. Одна жінка в 65 років каже, що їй ще немає 70-ти, немає чого боятися і тому вона йде з дітьми в ресторан вечеряти. Схоже, що шведи більше бояться карантину та викликаних ним психічних проблем та очікуваної хвилі самогубств, ніж віруса. Вони вважають, що в 50 чи більше відсотків захворівших, взагалі немає ніяких симптомів, інші легко це переносять, і ризик Негативних наслідків сидіти місяцями під сірим небом та дощем на карантині, більший ніж не пережити захворювання. Вони таки вікінги!
ні вони просто не вірять що то може статися З НИМИ чи їх рідними.Поки з косою не постукає в ЇХ двері. смерть одної людини-трагенгія,сотеньтисяч-статистика.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Шведи сама затуркана політичною коректністю нація Європи. Скажуть політики вмирати - будуть вмирати. Скажуть шведу забрати 75 річну хвору маму з дихального апарата, шоб покласти туда 25-річного кримінального араба - він забере і не протестуватиме, бо не дай Бог колеги по роботі чи сусіди подумають шо він "расист".

Останнє редагування: 2 квітня 2020 23:06:29 від celtic
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Можеш і ти таким бути :-)o
Порадуй себе. Піди проти Ковіда 19!будь мужиком

Этот «викинг» будет продолжать из дому работать даже если Трамп снимет ограничения.
Он хочет что бы другие «подымали экономику» заражаясь сами, заражая других людей, врачей.
А викинг останется в домике :(
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

ні вони просто не вірять що то може статися З НИМИ чи їх рідними.Поки з косою не постукає в ЇХ двері. смерть одної людини-трагенгія,сотеньтисяч-статистика.

Померлі нині в Швеції є ?
   
А я ще раз скажу, смерті білих старих для сучасного шведського уряду - благо. Більше грошей на сомалійців буде.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Померлі нині в Швеції є ?

Поки 69 сьогодні...може бути більше ще
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Щодо мене, то мені набагато легше швидко перехворіти та залишити все позаду, ніж місяцями сидіти в ізоляції, очікуючи, коли закінчаться продукти харчування, перестане надходити зарплатня, жити в суспільстві, де рівень безробіття 50%, та бачити як все навкруги мене перетворюється в гето з бандами, розбитими вікнами, спалинеми будинками, машинами. А якщо я помру, то така моя доля. І цієї позиції притримуються більшість в мому оточені, а це звичайні співробітники корпоративної Америки і їх віці від 30 до 60. Дітям, підліткам та 20-річним, на цей вірус можна не звертати увагу.

P.S. Щойно отримав СМС повідомлення що мені потрібно терміново подзвонити на якийсь телефон компанії що збирає борги, щоб обговорити варіанти того, як мені погасити борги в умовах вірусу. Оскільки в мене боргів мені відомих немає, то зрозуміло, що це спам. Але скільки людей отримали це повідомлення та схватили б за серце. І це тільки початок економічного колапсу, після якого вірус буде здаватись дитячою іграшкою.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Поки 69 сьогодні...може бути більше ще
43 сегодня и 282 всего. Ворлдометр показывает кривые цифры.
https://experience.arcgis.com/experience/09f821667ce64bf7be6f9f87457ed9aa
https://coronawatch.se/
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Наглядно

April 2
621 new cases and 69 new deaths in Sweden [source]

April 1

512 new cases and 59 new deaths in Sweden [source]

March 31

407 new cases and 34 new deaths in Sweden [source]

   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

43 сегодня и 282 всего. Ворлдометр показывает кривые цифры.
там данные на 21:02
а на Ворлдометре изменения произошли за последний час
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Що сказав голкіпер, не важливо, його справа м’яч ловити. Потрібно слухати фахівців вірусологів та епідеміологів, а також соціологів, чи карантин є дійсно ефективною мірою, чи він призводить до більших руйнувань, через зайві смерті через стрес, сердечні приступи, інсульти, хвороби психіатрії, тощо, не кажучи вже про майже повний колапс економіки, та голодні бунти незабаром, які теж приводять до стресу, хвороб та смертності.

Бо є така приказка, що дорога в пекло вимощена гарними намірами. І карантин може бути одним з таких, на перший погляд, гарним наміром.

Ти правий по всіх без винятку пунктах.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв
Agh

43 сегодня и 282 всего. Ворлдометр показывает кривые цифры.
https://experience.arcgis.com/experience/09f821667ce64bf7be6f9f87457ed9aa
https://coronawatch.se/
https://platz.se/coronavirus/ - тут гляньте.
   
Re: шведи зробили фатальну помилку щодо кв

Щодо мене, то мені набагато легше швидко перехворіти та залишити все позаду, ніж місяцями сидіти в ізоляції, очікуючи, коли закінчаться продукти харчування, перестане надходити зарплатня, жити в суспільстві, де рівень безробіття 50%, та бачити як все навкруги мене перетворюється в гето з бандами, розбитими вікнами, спалинеми будинками, машинами. А якщо я помру, то така моя доля. І цієї позиції притримуються більшість в мому оточені, а це звичайні співробітники корпоративної Америки і їх віці від 30 до 60. Дітям, підліткам та 20-річним, на цей вірус можна не звертати увагу.

P.S. Щойно отримав СМС повідомлення що мені потрібно терміново подзвонити на якийсь телефон компанії що збирає борги, щоб обговорити варіанти того, як мені погасити борги в умовах вірусу. Оскільки в мене боргів мені відомих немає, то зрозуміло, що це спам. Але скільки людей отримали це повідомлення та схватили б за серце. І це тільки початок економічного колапсу, після якого вірус буде здаватись дитячою іграшкою.
Не боятися смерті від ковіда  (tu) воіни!!! Одіііін!!!
Але боятися смерті діставши атак серця від боргів за кредити (td) Що за уєбанство??
)))
Скоцтво рабів насправді.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія