Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Спогади про студентські 90-і :)

Спогади про студентські 90-і  :)
Bmx

У кінці 90-х у Львові було засилля так званої рок-культури. Був дуже модний стиль музики грандж і багато важких стилів, дум, дет і т.д.
Прихильників такої культури тоді називали неформалами. Вони тягали на собі якесь ланци, і вже ходили у вузьких подертих джинсах, тусувались на вірменській, коло арсеналу і біля памятника Шевченку (жаби)
Це була епоха нірвани, металліки і парадайз лоста.

Моя перша дівчина була неформалкою, ми познайомились у спартаку на якомусь концерті -  рок-екзистенція вроді називалась, і після концерту поїхали у гуртожиток розпивати алкоголь до ранку.
Тоді ще вживу у Львові співали задурно Океан Ельзи, Плач Єремії і Скрябін, а на вокзалі продавали "фірмову" горілку кайзер у літрових пляшках.

Скрябін тоді співав отаке у стилі депеш мод  (tu)



   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

У кінці 90-х у Львові було засилля так званої рок-культури. Був дуже модний стиль музики грандж і багато важких стилів, дум, дет і т.д.
Прихильників такої культури тоді називали неформалами. Вони тягали на собі якесь ланци, і вже ходили у вузьких подертих джинсах, тусувались на вірменській, коло арсеналу і біля памятника Шевченку (жаби)
Це була епоха нірвани, металліки і парадайз лоста.
У кінці 90-х неформалів як таких вже не було.  Були "говнарі vs  гопота". 
Ну а те шо баби тягали подерті джинси - не показник.
Навіть зараз у подертих джинсах їздять чуваки, це типа метросексуали, а не неформали.
А Скрябін фуєвато копіював депішів (до речі, я тоді якраз їпав  упороту фанатку ще того скрябіна :lol: )
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)
Bmx

У кінці 90-х неформалів як таких вже не було.  Були "говнарі vs  гопота". 
Ну а те шо баби тягали подерті джинси - не показник.
Навіть зараз у подертих джинсах їздять чуваки, це типа метросексуали, а не неформали.
А Скрябін фуєвато копіював депішів (до речі, я тоді якраз їпав  упороту фанатку ще того скрябіна :lol: )
У Львові були.
Були гопніки і нєформали, одні других дуже не любили.
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

Перечекав буремні роки в схроні, в КПІ , дякувати небу, преферанс, дівки та інтеграли , весь треш пролетів мимо B-)
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)
Bmx

Перечекав буремні роки в схроні, в КПІ , дякувати небу, преферанс, дівки та інтеграли , весь треш пролетів мимо B-)

 (tu)
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

У Львові були.
Були гопніки і нєформали, одні других дуже не любили.
Так то не неформали, а "говнарі", вони тусили на таких собі "скульожках", які ще радянські жорсткі неформали вважали за фейк та фуєту.
Неформальство  90-х зазвичай полягало у тому шо чувак носив косуху, а тьолка - подерті джинси )))
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)
Bmx

Слухали таке  :super:


   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

У нас була депешмодівська тусовка,  намагались виїбнутись шматтьом , круто було лєвіс, ренглєр, боти інсулейд, ковбойські чоботи, цікавий був час , пиво Оболонь оксамитове та якась пальонка кремлівська, потім під кінець 90 з'явилась нормальна горілка, Динамо почало вигравати, бабки почали водитись, ехх
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)
Bmx

У нас була депешмодівська тусовка,  намагались виїбнутись шматтьом , круто було лєвіс, ренглєр, боти інсулейд, ковбойські чоботи, цікавий був час , пиво Оболонь оксамитове та якась пальонка кремлівська, потім під кінець 90 з'явилась нормальна горілка, Динамо почало вигравати, бабки почали водитись, ехх
Я на першому курсі, коли Динамо виграло у спартака 3-2 офігівав, як з 8-9 поверхів гуртожитків летіли на радостях вниз лампові телевізори...

А потім прийшов Лобановський, і Динамо дрюкало Барселони і реали, аж гай шумів  :eyes:
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

Слухали таке  :super:

https://youtu.be/xV-F-pcXizs

Треба мати хвору психіку або бути під впливом алкоголю чи наркотиків, щоб таке подобалося....
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

сам деякий період тусувався біля жаби

там ше були скіни періодично

раз гопарі доєбались до скінів з питаннями ти хто па жизні, а той каже я партійний ахазаха

ну вони до УНСО мали відношення. гопарі вирішили шо були безсмертні і запрпонували піти пабазаріть за Грандготель, там тепер пара кіосків з кебабами. сили були 7 на 2. кроче після разборки 4ро гопаріа які могли йти несли 3х друзів. Скіни троха були пошматовані але берци і пряжки ремнів цілі. більше гопарі не приходили
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

Треба мати хвору психіку або бути під впливом алкоголю чи наркотиків, щоб таке подобалося....

Та то якась фуйня дитячо-попсова.  (td) 
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

Девяностые до 96-67 это Metallica,Megadeath,Nirvana,Sepultura,Death,Cannibal Corpse,Morbid Angel  и даже Deicide.Еще Гражданская Оборона,Цой до этого,Наутилус,Агата Кристи,Коррозия Металла  :facepalm1: .А потом Prodigy,Klubheads,Kadoc (The night train),Brooklyn Bounce   :laugh:  итд Стоило металлисту-говнарю сходить в ночной клуб,как вкусы резко поменялись.Хотя я свою старую музыку и сейчас иногда слушаю.Не всю,только классику.Но на тот момент выбор был очевиден:потные пьяные неадекваты с сейшенов или модные,красивые ,богатые наркоманы с красивыми телочками в ночных клубах  :laugh:
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)
Bmx

Та то якась фуйня дитячо-попсова.  (td) 
Це німці, у них було багато і важчого
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

Девяностые до 96-67 это Metallica,Megadeath,Nirvana,Sepultura,Death,Cannibal Corpse,Morbid Angel  и даже Deicide.Еще Гражданская Оборона,Цой до этого,Наутилус,Агата Кристи,Коррозия Металла   .А потом Prodigy,Klubheads,Kadoc (The night train),Brooklyn Bounce     итд Стоило металлисту-говнарю сходить в ночной клуб,как вкусы резко поменялись.Хотя я свою старую музыку и сейчас иногда слушаю.Не всю,только классику.Но на тот момент выбор был очевиден:потные пьяные неадекваты с сейшенов или модные,красивые ,богатые наркоманы с красивыми телочками в ночных клубах

Megadeath (tu)
Sepultura (tu)
Cannibal Corps (tu)



Зараз увімкнув на повну гучність, нехай сусіди порадіють. :K


   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

Перечитал старт-топик.Тожк вспомнил Парадайз...Еще My Dying Bride и Amorphis.Помню на первом курсе у меня была одна парта на которой я написал больше 300 групп.Причем я их как минимум слышал и знал назания как минимум одного альбома,а у многих знал названия всех + все песни в порядке воспроизведения.
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

Megadeath (tu)
Sepultura (tu)
Cannibal Corps (tu)

https://www.youtube.com/watch?v=NiwqRSCWw2g
Зараз увімкнув на повну гучність, нехай сусіди порадіють. :K


Ну это кажется из альбома Рутс ,вроде 96 или рядом,а у меня они ассоциируются с этой песней.Хотя слушал их альбомы начиная с первого,хотя  первым услышал Arise



   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

Ну это кажется из альбома Рутс
Ну то Рутс - це їхня найраща тема.
До того був попсовий закос під металику, а після того вже ніфуя прикольного не вийшло.

   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

Моего одноклассника, теперь кума, в 97 году на майдане репперы избивали вдесятером за то, что он панк.
А потом парочку из них зашли в бильярдную на кпи, когда мы там были. Мой кум сразу закинул шары в шапку ( были такие длинные шапки в метал магазине Core и Moon records типа как у буратины) и побежал их убивать молча прямо на входе.
Убегали тогда от ментов. Ох и времена были.
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)
TC

У кінці 90-х у Львові було засилля так званої рок-культури. Був дуже модний стиль музики грандж і багато важких стилів, дум, дет і т.д.
Прихильників такої культури тоді називали неформалами. Вони тягали на собі якесь ланци, і вже ходили у вузьких подертих джинсах, тусувались на вірменській, коло арсеналу і біля памятника Шевченку (жаби)
Це була епоха нірвани, металліки і парадайз лоста.


Ти з початком 90-х не переплутав? :)
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)
TC

Моего одноклассника, теперь кума, в 97 году на майдане репперы избивали вдесятером за то, что он панк.
А потом парочку из них зашли в бильярдную на кпи, когда мы там были. Мой кум сразу закинул шары в шапку ( были такие длинные шапки в метал магазине Core и Moon records типа как у буратины) и побежал их убивать молча прямо на входе.
Убегали тогда от ментов. Ох и времена были.

Надо было металлистом быть. Перчатки с шипами, цепи. Совсем друкое дело. Шипы доставляли боль и своим рукам, ну то таке. :)
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)
TC

От вам, салабонам. :)
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

От вам, салабонам.
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)
TC

Ну от вам тоді классики.
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)
TC

Я на першому курсі, коли Динамо виграло у спартака 3-2 офігівав, як з 8-9 поверхів гуртожитків летіли на радостях вниз лампові телевізори...

А потім прийшов Лобановський, і Динамо дрюкало Барселони і реали, аж гай шумів  :eyes:

О!!!
Памьятаю! 3 пляшки горілки на пьят'ох до матчу, та ще 3 після ньогу.
Але у той час я побачів зовсім інший football!
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

Ну от вам тоді классики.
Я таке вже взагалі не слухаю.
Навіть повидаляв з домашнього компа це старе пердунство.
А колись в мене були колекції групи Феді Меркулова, Дзіпа Паплова, Флойда Пєнкіна та інших достойних на той час пацанів )))
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)
TC

Я таке вже взагалі не слухаю.
Навіть повидаляв з домашнього компа це старе пердунство.
А колись в мене були колекції групи Феді Меркулова, Дзіпа Паплова, Флойда Пєнкіна та інших достойних на той час пацанів )))

ШО???
Це ти так про найкращу пісню усих часів та народів??? (у моєму розумінні) :)
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)
TC

О!!!
Памьятаю! 3 пляшки горілки на пьят'ох до матчу, та ще 3 після ньогу.

Це я про 3-2 над "м'ясом".
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

От вам, салабонам. :)
https://www.youtube.com/watch?v=ZtO687uyKVw

Нет,ну Мейден это святое,но они на момент 90 были уже чуть пидстаркуватые,для меня по крайней мере,хотя почти все их альбомы слушал и плакаты их в комнате висели потому что в обложках они были самы креативные  :laugh:
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

Це ти так про найкращу пісню усих часів та народів??? (у моєму розумінні)
Найкраща пісня діплов ось ця:

Але то було на ті часи.  Прослухати  - запам'ятати  - витерти нафуй з компа.

П.С. В  мене й зараз не підіймається рука винести на помийку такий синтезатор  тих років.

Останнє редагування: 8 листопада 2019 01:43:57 від птах Сорока
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

О!!!
Памьятаю! 3 пляшки горілки на пьят'ох до матчу, та ще 3 після ньогу.
Але у той час я побачів зовсім інший football!

А я помню 96 год.Бухло тогда проносить уже не разрешали.Кола с коньяком и водка со спрайтом двухлиторовые бутылки и после первого тайма тот кто больше всех звал уже спит и даже иногда рыгает себе под ноги  :laugh:
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)
TC

Нет,ну Мейден это святое,но они на момент 90 были уже чуть пидстаркуватые,для меня по крайней мере,хотя почти все их альбомы слушал и плакаты их в комнате висели потому что в обложках они были самы креативные  :laugh:

Та, йопта!
Я в нашей компании уже был "сторонником стариков", говорил, что они "молодых всегда уделают". :) :) :)
Остальные, как уже было сказано - поклонники:
Megadeath
Sepultura
Cannibal Corps
Machinehead, не понятно почему не упомянутые тут (к стати, так назывался диск великих Deep Purple)
И конечно же, совсем не понятно почему, не упомянутые Slayer.
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)
TC

А я помню 96 год. Бухло тогда проносить уже не разрешали.Кола с коньяком и водка со спрайтом двухлиторовые бутылки и после первого тайма тот кто больше всех звал уже спит и даже иногда рыгает себе под ноги  :laugh:

Не, я учился в Харькове, мы по телевизору смотрели.
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

Machinehead, не понятно почему не упомянутые тут (к стати, так назывался диск великих Deep Purple)
И конечно же, совсем не понятно почему, не упомянутые Slayer.
Machinehead то  також норм, а Slayer - закос під металику таке собі, непогане  але нічого свіжого.

   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)
TC

Machinehead то  також норм, а Slayer - закос під металику таке собі, непогане  але нічого свіжого.

Я и Металлику так себе. Только констатирую факты.
А Deep Purple, Black Sabbath, Iron Maiden, Judas Prieіt - на века!
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)

А Deep Purple, Black Sabbath, Iron Maiden, Judas Prieіt - на века!
Не сміши мої капці.
Нема ніякого "на века", сучасна молодь не слухає це старе пердунство, навіть якшо воно було на ті часи неїпаццо музично-драйвовим.
І це є правильно.
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)
TC

Я и Металлику так себе. Только констатирую факты.
А Deep Purple, Black Sabbath, Iron Maiden, Judas Prieіt - на века!

Judas Priest  конечно же. 2 часа ночи, 6 бутылок из под вина на двоих. :)
   
Re: Спогади про студентські 90-і  :)
TC

Не сміши мої капці.
Нема ніякого "на века", сучасна молодь не слухає це старе пердунство, навіть якшо воно було на ті часи неїпаццо музично-драйвовим.

Бля, та сучана молодь Баха або Бетховена не дуже слуха. Але вони "на века". Вже доведено!
   
Почув Канібалів в 93 і ОХУЇВ. Досі щітаю кращчими з грінкору. Дві їх найкращі вєщі:





   
Бля, та сучана молодь Баха або Бетховена не дуже слуха. Але вони "на века". Вже доведено!

Бах та інші клясіки хороши в Малмстіна або в отакому ісполнєнії:



в класичьному - гівно пєщєрноє, хай таке нєандертальци слухають (td)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія