Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!

Перехід на особистості ? :weep:  :facepalm:

з чого ти взяв(ла)? Я до тебе цілком прихильно ставлюся, просто не знаю стать.  :love:
   
Твоє кєно іуєм-на-роялє ми вже бачили. Факти давай - такийто то бат, знищений дата.

  Хамидло - значить смокчи у куточку.
  Я спілкуюся, а не чуханів розважаю. B-)

 ПиСи. Етика спілкування має бути відповідною етиці опонента.


Останнє редагування: 9 листопада 2019 17:58:06 від Топа
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!
Via

Ворог за добу 11 разів порушив перемир'я: поранено бійця, ще один помер у госпіталі
Незаконні збройні формування 8 листопада 11 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, один український військовослужбовець зазнав поранення, один помер у госпіталі від отриманих поранень.
Ворог за добу 11 разів порушив перемир'я: поранено бійця, ще один помер у госпіталі

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресцентр ОС у фейсбуці.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" противник зробив 3 обстріли: неподалік Водяного - з ручних протитанкових гранатометів; біля Лебединського - зі стрілецької зброї та автоматичних гранатометів; поблизу Гнутового - із СПГ, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" бойовики здійснили 8 обстрілів: біля Оріхового - з озброєння БМП-2, станкових протитанкових та автоматичних гранатометів і стрілецької зброї; поблизу Луганського - з автоматичних гранатометів; у районі Золотого (поза межами ділянки розведення) - зі стрілецької зброї; біля Залізного - з великокаліберних кулеметів; двічі неподалік Зайцевого - з гранатометів різних систем і стрілецької зброї; неподалік Південного - з великокаліберних кулеметів і автоматичних гранатометів; біля Кримського - з гармат БМП-1 і БМП-2, станкових протитанкових гранатометів і стрілецької зброї, з великокаліберними кулеметами включно.


 
"За минулу добу, 8 листопада, унаслідок обстрілу поранено одного військовослужбовця Об'єднаних сил. Також від отриманих напередодні поранень у лікувальному закладі помер ще один український воїн", - йдеться в повідомленні.
   
Ворог за добу 11 разів порушив перемир'я
  Звіть Савченко. B-)
   
з чого ти взяв(ла)? Я до тебе цілком прихильно ставлюся, просто не знаю стать.  :love:

 В мене гарна пам'ять. То не вперше. B-)
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!
Via

  Звіть Савченко. B-)
Вона засланець окупантів, я з такими справи не маю.
А тобі корисно перечитати інформацію. Не втомилася дурника корчити?
   
Вона засланець окупантів, я з такими справи не маю.
А тобі корисно перечитати інформацію. Не втомилася дурника корчити?
Гарного настрою і доброго здоров'ячка... Поки не опритомнієте. B-)
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!
Via

Гарного настрою і доброго здоров'ячка... Поки не опритомнієте. B-)
Слідкуй за подіями. Через місяць побалакаємо ще.
   
бГГГ))
Спочатку обрала Зю,
а тепер iмпiчмент їй подавай
через пiвроку
обрали зю ті що голосували за нього у першому турі,
далі вже вибору не було.
 Я голосувала за Юлю та її партію на всіх виборах за останні 20 років.
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!
Via

Шикарний комент з ФБ:

Ми думали, що порох - то контра, поки не явився зьоля
   
Шикарний комент з ФБ:

Ми думали, що порох - то контра, поки не явився зьоля
порох мародер а зеля маріонетка,
порівняти що гірше неможливо, обидва мерзота.
Поки не оберемо Юлю, толку в Україні не буде.
   
порох мародер а зеля маріонетка,
порівняти що гірше неможливо, обидва мерзота.
Поки не оберемо Юлю, толку в Україні не буде.
Історія Яничарою не навчила, що зеків не можна допускати до корит?
   
Че там, Свобода уже подняла  восстание, или как всегда, тявкает из подворотни?

Суко, а я ж в 2012 на парламентских за Тягнибока в Донецке голосовала...
   
Так Топа - це мальчік чи дєвачька?

 B-)
   
Шикарний комент з ФБ:

Ми думали, що порох - то контра, поки не явився зьоля

 :facepalm1:  чим?
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!

порох мародер а зеля маріонетка,
порівняти що гірше неможливо, обидва мерзота.
Поки не оберемо Юлю, толку в Україні не буде.

 :facepalm:

Юлі час на пенсію, кроликів розводити

Достатньо вже українців розводила, 20 років
І раду ніколи не ходить, працьовита бапця
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!
TC

Я вдруге відповідаю, що не бажаю забувати про лінію фронту і відступу вглиб наших територій.

Ну це усе одно що не бажати припинити вважати доньку-школярку незайманою, навіть коли вона вже вагітна.

   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!
TC

Не мели дурниць. Москалі до усрачки бояться і української мови, і української влади.
Все, що каже і робить Фаріон - правильно. І навіть гіперболізації правильні. Можна навіть ще потужніше, але таких Фаріон має вирости нове покоління. І цей процес триває.

Та ти шо? :)
   
Та йди ти в дупу, ще отаким дурепам як ти витрачати час, пояснювати.
То не твоя собача справа - сказано тобі.
Йди геть!
 :facepalm:
:lol:

Абирвалг  :weep:
   
І що тепер, Зеленський залишив в спокої добробати і випустив арештованих?
Охочих якраз вдосталь.

 :facepalm: 
Та ні, заведе ще в один "зелений коридор" і відмінить вже проголосований законопроект на який Петрусь не спромігся за 5 років
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!

єто прєкрасно ящєтайу:


Зеленський: «Спокій громадян на територіях де відійшли ЗСУ забезпечить українська поліція».

 Пушилін: «В случае возникновения ситуации, при которой на участках разведения появятся представители украинской полиции и нацгвардейцы, так же зеркально и симметрично на этих территориях будут присутствовать представители силовых ведомств республики: министерства государственной безопасности и министерства внутренних дел. А процесс разведения на новых участках станет неосуществимым».


 X(
   
Шикарний комент з ФБ:

Ми думали, що порох - то контра, поки не явився зьоля

Так, шикарний.
Довбограй описує процес який йому невідомий.
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!

єто прєкрасно ящєтайу:


Зеленський: «Спокій громадян на територіях де відійшли ЗСУ забезпечить українська поліція».

 Пушилін: «В случае возникновения ситуации, при которой на участках разведения появятся представители украинской полиции и нацгвардейцы, так же зеркально и симметрично на этих территориях будут присутствовать представители силовых ведомств республики: министерства государственной безопасности и министерства внутренних дел. А процесс разведения на новых участках станет неосуществимым».

X(

А сцарьов що каже ? Нам очєнь важно їво мнєніє  8-)
   
Розпалює війну зараз саме Порошенко. саме їх кодло варто судити по цій статті. По ній нема виходу під заставу.

заклики до розв’язування агресивної війни або її пропаганди та/або розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія