Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!

Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!
Via

Я розмовляю, правопис кульгае))) О, Вія, як пидеш на фронт, будеш там репетітором для воінів.
Не буду. На фронті говорять гармати.
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!
Via

:facepalm1:

На підтанцьовці у хуйла вірна орлиця, а дурники її патріотизмом марять
Не мели дурниць. Москалі до усрачки бояться і української мови, і української влади.
Все, що каже і робить Фаріон - правильно. І навіть гіперболізації правильні. Можна навіть ще потужніше, але таких Фаріон має вирости нове покоління. І цей процес триває.
   
Чого москалям боятися украінськоі? Там у Моськві повно наших працюе, між собою говорять рідною, москалям думаю пох.
   
Н-да яка гидка служка. Кришу зриває у служки, мабуть це від щастя, що всім всралась на голову. :facepalm1:  :bueee:
   
Не мели дурниць. Москалі до усрачки бояться і української мови, і української влади.
Все, що каже і робить Фаріон - правильно. І навіть гіперболізації правильні. Можна навіть ще потужніше, але таких Фаріон має вирости нове покоління. І цей процес триває.

Дурниці тут мелеш тільки ти. Як почала з того, що Ющенко підмінили інопланетяни, з тих пір практично і не зупиняєшся. Чула як НКВДисти видавали себе за воїнів УПА? Те ж саме відбувається і з твоїми кумирами. За дивним збігом обставин вони починають гавкати тільки тоді, коли це вигідно хуйлу.
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!
Via

Дурниці тут мелеш тільки ти. Як почала з того, що Ющенко підмінили інопланетяни, з тих пір практично і не зупиняєшся.

Це скільки вже років минуло, 15? Як там справи з пошуком отруювачів? Отож.


Цитувати
Чула як НКВДисти видавали себе за воїнів УПА? Те ж саме відбувається і з твоїми кумирами. За дивним збігом обставин вони починають гавкати тільки тоді, коли це вигідно хуйлу.

І сміх, і гріх. От чим це хуйлу вигідний гавкіт про українську мову? Гавкнете ще раз - заберу Харків і Одесу, так?
   
Буду кратак(цапською, аби цап зрозумів).
 "Єхай! Єхай на куй! Наавсєгдааа!"(ц)
Раскошно. Бомбануло интелехента.
Держи себя в руках, твое амплуа на этой арене - заливать темы словесным поносом, а не хамить адресно.
   
Я НІКОЛИ не брешу, запиши це собі у зошит.
Так, Ви ніколи не брешете, це правда! Але , пані Вія,нажаль Ви просто пішак в тій грі,яку вело й веде ваше нинішнє керівництво... Дуже жаль, що Ви не бачите СПРАВЖНІХ дій тягнивбока, фаріонші та іже з ними- Вас вони юзають в темну та ще й на дурницю...
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!
Via

Так, Ви ніколи не брешете, це правда! Але , пані Вія,нажаль Ви просто пішак в тій грі,яку вело й веде ваше нинішнє керівництво... Дуже жаль, що Ви не бачите СПРАВЖНІХ дій тягнивбока, фаріонші та іже з ними- Вас вони юзають в темну та ще й на дурницю...
Дайте спокою з вашою нелюбов'ю до Свободи. Ви багато бачите, аякже.
По темі гілки є що сказати, чи до окупації готуєтеся?
   
  :facepalm1:  яке менше зло ? Ти, голосувала, за вбивцю, своїх побратимів , всьо
Як воно в тебе в голові поміщається , я х.з
:good:
   
Це скільки вже років минуло, 15? Як там справи з пошуком отруювачів? Отож.

Таки підмінили?  :shuffle:

І сміх, і гріх. От чим це хуйлу вигідний гавкіт про українську мову? Гавкнете ще раз - заберу Харків і Одесу, так?

Ще й як! Навіть в самій Україні багато хто на повному серйозі вважає, що все почалося з мови... Мовляв, це "спровокувало" і Крим і Донбас. Хуйлy був дуже вигідний такий поворот подій

Якби не орлиця, то треба було б хуйлятам придумувати і знімати ролики про тупих і кровожерливих бандерівців, а так показали її кілька разів і все нормально.
   
Дайте спокою з вашою нелюбов'ю до Свободи. Ви багато бачите, аякже.
По темі гілки є що сказати, чи до окупації готуєтеся?
Так я ж і по темі, Вія! Ви просто дуже наївна людина, хоч і чесна та патріотична... Для Вас чомусь статки рижого та солодкого стали важливішими за здоровий глузд ...Нажаль.. Зовсім відсутній аналіз того, ЩО сталося та ЧОМУ це сталося, "завдяки" КОМУ сталося..Чи Ви досі думаєте, що кримчаківську та донецьку вату накрутив Хуйло? То є так, але аж ДУЖЕ активно йому допомагали лідери Вашої ( в першу чергу) політсили...
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!
Via

Таки підмінили?  :shuffle:

Ще й як! Навіть в самій Україні багато хто на повному серйозі вважає, що все почалося з мови... Мовляв, це "спровокувало" і Крим і Донбас. Хуйлy був дуже вигідний такий поворот подій

Якби не орлиця, то треба було б хуйлятам придумувати і знімати ролики про тупих і кровожерливих бандерівців, а так показали її кілька разів і все нормально.
Нема слів, мля. Оце і є промивання москалями ваших мізків. "Якби ви мову забули, ми б вам Крим залишили".
Вам самим за себе не соромно, скажіть?
Так, будь яка проукраїнська дія є провокацією проти Кремля. А тому ви маєте мовчки виздихати, що тут неясного?
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!
Via

Так я ж і по темі, Вія! Ви просто дуже наївна людина, хоч і чесна та патріотична... Для Вас чомусь статки рижого та солодкого стали важливішими за здоровий глузд ...Нажаль.. Зовсім відсутній аналіз того, ЩО сталося та ЧОМУ це сталося, "завдяки" КОМУ сталося..Чи Ви досі думаєте, що кримчаківську та донецьку вату накрутив Хуйло? То є так, але аж ДУЖЕ активно йому допомагали лідери Вашої ( в першу чергу) політсили...
1. Аналіз ведеться у всіх напрямках, не мною одною.
2. Вату ПРИСЛАВ хуйло і до хуйла за століття, їх і накручувати не треба.
3. Свобода чинила і чинить всілякий спротів, а ви раболіпно стогнете "Не дражніть ворога"
МЕНІ ЗА ВАС СОРОМНО!!!!!
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!
Via

,нажаль Ви просто пішак в тій грі,
Так, я пішак, і ферзем навряд чи стану. А ви хто, спостерігачі на печі? Вам для вас за вас хтось шахову партію виграє???
Безсовісні базікала ви!
   
Так я ж і по темі, Вія! Ви просто дуже наївна людина, хоч і чесна та патріотична... Для Вас чомусь статки рижого та солодкого стали важливішими за здоровий глузд ...Нажаль.. Зовсім відсутній аналіз того, ЩО сталося та ЧОМУ це сталося, "завдяки" КОМУ сталося..Чи Ви досі думаєте, що кримчаківську та донецьку вату накрутив Хуйло? То є так, але аж ДУЖЕ активно йому допомагали лідери Вашої ( в першу чергу) політсили...

як на мене, то не зю-виборцям про здоровий глузд говорити.

   
Чи Ви досі думаєте, що кримчаківську та донецьку вату накрутив Хуйло?
Вата - аморфное ничто, и не решала она ничего, накрученная или ненакрученная. Х-ло сделал то и там, что и где посчитал нужным.
В Прибалтике ватку загнали под шконку по всем параметрам, мовным и любым другим. И што? А нихрена. Молча сглатывает, потому что кремль не рискнул сунуться туда. В Украину - рискнул, вот и вся разница.
Но вы ищите первоисточник в бандеровских провокаторах, ищите.
   
хоча щодо того хто "накрутив" рацiональне зерно є,
але це ж очевидно, тому дуже не зазнавайтесь.
Все-дно вам потрiбно "Молчать i слушать"
   
:lol:  та ти собі поясни ) для початку
Просто подумай як воно виглядає )

Та йди ти в дупу, ще отаким дурепам як ти витрачати час, пояснювати.
То не твоя собача справа - сказано тобі.
Йди геть!
 :facepalm:
   
1. Аналіз ведеться у всіх напрямках, не мною одною.
2. Вату ПРИСЛАВ хуйло і до хуйла за століття, їх і накручувати не треба.
3. Свобода чинила і чинить всілякий спротів, а ви раболіпно стогнете "Не дражніть ворога"
МЕНІ ЗА ВАС СОРОМНО!!!!!
По- перше, ДЕ я сказав про не дражнити?
по-друге- вата  на те й вата, що у неї замість мізків вата, а провокативні дії та слова ваших фаріоншів ту вату підпалили.
по-третє- прошу Вас не забувати, що Україна не тільки Львів та Тернопіль з Вінницьою але й Донець, Крим, Херсонщина, Одещщина та інші області ..В одній тільки Одеській області живуть біля 150-ти різних національностей, і ВСІ вони Українці..
Ну і на останок- На мій превеликий жаль, крім провокацій розколу та розпаду України шляхом екстремізації та нагнітання НИНІШНЯ верхівка Свободи не зробила нічого конструктивного.Нав іть знаходячись у Владі. Тому й викинули вашу "партію" люди як ту ж нині покійну "партію зелених"..
   
Нема слів, мля. Оце і є промивання москалями ваших мізків. "Якби ви мову забули, ми б вам Крим залишили".
Вам самим за себе не соромно, скажіть?
Так, будь яка проукраїнська дія є провокацією проти Кремля. А тому ви маєте мовчки виздихати, що тут неясного?

 :facepalm1:

Ти навіть не в змозі прочитати і осмислити написане.  :(  Москалі по суті нічим не відрізняються від таких як ти і також свято в щось вірять...
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!
Via

..
Ну і на останок- На мій превеликий жаль, крім провокацій розколу та розпаду України шляхом екстремізації та нагнітання НИНІШНЯ верхівка Свободи не зробила нічого конструктивного.Нав іть знаходячись у Владі. Тому й викинули вашу "партію" люди як ту ж нині покійну "партію зелених"..

Ха, насправді ще гірше, москалі втирали "Нащо вам ті бандерівці із Свободи, осьо вам нейтральненьке жабеня зелене, воно вам усьо зробить".
А тепер вони ходять плюються " я ж думав, Зеленський маладец, а він таке коїть". Толку вже кусати лікті.
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!
Via

:facepalm1:

Ти навіть не в змозі прочитати і осмислити написане.  :(  Москалі по суті нічим не відрізняються від таких як ти і також свято в щось вірять...
Чому мене має цікавити, у що вірять москалі? В них є Раша, там їх втішать.
А тут мене турбує, в що вірять українці. І мова турбує, і територія, і державність тощо.
Тебе не турбує?
   
Чому мене має цікавити, у що вірять москалі? В них є Раша, там їх втішать.
А тут мене турбує, в що вірять українці. І мова турбує, і територія, і державність тощо.
Тебе не турбує?

На жаль "атіннарот"(c) і одні методи управління :(

П.С. Я вже згадував приклад з перевдяганням НКВДистів y воїнів УПА...
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!

Зелень во всей красе:


"Ключевой человек, который сегодня занимается переговорами на международной арене - потому что у нас МИД отодвинут от переговоров, - господин Ермак занимает позицию, что хуйло не виноват! Был обнародован официальный документ американским Конгрессом, посол США в Украине Тейлор заявил, что на встрече с господином Ермаком и представителями офиса президента Зеленского господин Ермак четко сказал, что в войне виноват президент Порошенко, а не Кремль и хуйло, которые напали на нашу страну.

   
Зелень во всей красе:


"Ключевой человек, который сегодня занимается переговорами на международной арене - потому что у нас МИД отодвинут от переговоров, - господин Ермак занимает позицию, что хуйло не виноват! Был обнародован официальный документ американским Конгрессом, посол США в Украине Тейлор заявил, что на встрече с господином Ермаком и представителями офиса президента Зеленского господин Ермак четко сказал, что в войне виноват президент Порошенко, а не Кремль и хуйло, которые напали на нашу страну.

мнда.
За такие заявления нужно долго и больно писдить
   
Думайте, сцуки! Чи я одна в Україні живу?
що ж тут думати? І так все ясно - президентом повинна стати Юля.
Підтримую Вію - зеленському імпічмент! І нові вибори президента.
   
що ж тут думати? І так все ясно - президентом повинна стати Юля.
Підтримую Вію - зеленському імпічмент! І нові вибори президента.

бГГГ))
Спочатку обрала Зю,
а тепер iмпiчмент їй подавай
через пiвроку
   
що ж тут думати? І так все ясно - президентом повинна стати Юля.

Вароффка??? Ни за что!!!!!!!!!!!! :laugh:

   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!
Via

бГГГ))
Спочатку обрала Зю,
а тепер iмпiчмент їй подавай
через пiвроку
Я обрала????? Ти з дуба впав?
   
бГГГ))
Спочатку обрала Зю,
а тепер iмпiчмент їй подавай
через пiвроку

Вєні, Вія не топила за Зе.
   
 Цікаво, з ким пані Вія збирається скидати Зеленського, після того як Пєд-ріла послідовно п'ять років нищив добробати?

 Свободівці люблять розказувати про "своїх" героїв.

 Ось що відбувалося насправді.
 
 20 000 підозр і 8 000 вироків.

 Думаєте, забулося?

 
   
пять лет задавали тон ватапатриоты
   
Цікаво, з ким пані Вія збирається скидати Зеленського, після того як Пєд-ріла послідовно п'ять років нищив добробати?

 Свободівці люблять розказувати про "своїх" героїв.

 Ось що відбувалося насправді.
 
 20 000 підозр і 8 000 вироків.

 Думаєте, забулося?

 https://www.youtube.com/watch?v=W2XJsG-KNww

Слухай, ватан, ти трохи притомив. Давай факти про знищення добробатів, або стули пельку.
   
Re: Все, Зеленський, збирай манатки! Загиблий у Авдіївці!
Via

Цікаво, з ким пані Вія збирається скидати Зеленського, після того як Пєд-ріла послідовно п'ять років нищив добробати?

 Свободівці люблять розказувати про "своїх" героїв.

 Ось що відбувалося насправді.
 
 20 000 підозр і 8 000 вироків.

 Думаєте, забулося?

 https://www.youtube.com/watch?v=W2XJsG-KNww
І що тепер, Зеленський залишив в спокої добробати і випустив арештованих?
Охочих якраз вдосталь.
   
Слухай, ватан, ти трохи притомив. Давай факти про знищення добробатів, або стули пельку.
  Де море? Відео дивіться. :punish:

  ПиСи. Не шоколадним чуха-нам вирішувати, хто ватан. [ua]

Останнє редагування: 9 листопада 2019 17:31:28 від Топа
   
І що тепер, Зеленський залишив в спокої добробати і випустив арештованих?
Охочих якраз вдосталь.

  З ідора-снею нормальні люди спільних справ не бажають.
  Тому підуть хунтити виключно засланці та прикоритні.

Останнє редагування: 9 листопада 2019 17:33:54 від Топа
   
А Топа - це мальчік чи дєвачька?  :-B
   
А Топа - це мальчік чи дєвачька?  :-B
Перехід на особистості ? :weep:  :facepalm:
   
  Де море? Відео дивіться. :punish:

  ПиСи. Не шоколадним чуха-нам вирішувати, хто ватан. [ua]

Твоє кєно іуєм-на-роялє ми вже бачили. Факти давай - такийто то бат, знищений дата.




   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія