Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Здається наш Гетьман Петро таки російськомовний... :(

«Ну, что... ну дєти, ну иди сюда... хорошо, пусть пишут...»

   
Ваш гетьман то Зеленський :)
   
ну он и тупак. нет, чтобы воспитать, так он про дозволы со своей стороны
   
Re: Здається наш Гетьман Петро таки російськомовний... :(

Там В'ячеслав Чорновіл вже, мабуть, в труні тричі перевернувся від того, що тепер в Україні Порошенко лідер патріотичних сил.  :(
   
Там В'ячеслав Чорновіл вже, мабуть, в труні тричі перевернувся від того, що тепер в Україні Порошенко лідер патріотичних сил.  :(

треба вміти цінувати те що маємо, бо з такими "розумними" виборцями до мишей доїбемось скоро Тигіпка буде лідером патріотів
   

У Ющенко дети тоже русскоязычные.

И у Зеленского, кстати,  тоже.

И?
   
Там В'ячеслав Чорновіл вже, мабуть, в труні тричі перевернувся від того, що тепер в Україні Порошенко лідер патріотичних сил.  :(
Ой, лишенько!
А щож тоді там В.Ч. виробляє в труні від Бубочькі-піаніста в якості очільника держави?  Страшно уявити...
   
ну он и тупак. нет, чтобы воспитать, так он про дозволы со своей стороны
Не було йому коли сина виховувати, державними справами займався, за країну переживав ... ;)
   
У Ющенко дети тоже русскоязычные.


це щось нове(
не виключаю, що десь вони і цвенькали позиченою мовою, але - у молодших мама Катерина взагалі російської, мабуть, не знає.
   
Re: Здається наш Гетьман Петро таки російськомовний... :(

У Ющенко дети тоже русскоязычные.
це щось нове(
не виключаю, що десь вони і цвенькали позиченою мовою, але - у молодших мама Катерина взагалі російської, мабуть, не знає.


Віталіна і Андрій точно російськомовні, при чому українською дуже ламано говорять, коли переходять на українську під камери
за малих не знаю, не публічні
   
Re: Здається наш Гетьман Петро таки російськомовний... :(


У Ющенко дети тоже русскоязычные.

И у Зеленского, кстати,  тоже.

И?


фарисеї
   
ну он и тупак. нет, чтобы воспитать, так он про дозволы со своей стороны
саме так - виховання
моїй доньці було рівно три рочки, коли до нас у гості мали прийти гості з Санкт-Ленінграду (батько наш, місцевий, напівєврей, напівросіянин, і дівчинка-донечка, що  народжена вже у паРаші).
Доця нетерпляче чекала в гості Тасю, приготувала якісь іграшки їй показати..
От сидять вони поруч на дивані, і тут я здуру ляпаю язиком : Доця, ти хоч знаєш, що Тася - росіянка і живе в Расії?...
Треба було бачити обличчя моєї ТРИРІЧНОЇ крихітки...Спочатку на ньому з"явився вираз розгублення "що робити?", переляку, потім така трохи дурнуватенька посмішка, і вона почала потихесеньку, сантиметр за сантиметром, відсуватися від Тасі на дивані..
   

У Ющенко дети тоже русскоязычные.

И у Зеленского, кстати,  тоже.

И?
і це означає лише одне - фарисейство їхніх батечків. Тих, які позиціонувалися в очах тупувато-довірливих громадян як затяті армовірщики.
   
Там В'ячеслав Чорновіл вже, мабуть, в труні тричі перевернувся від того, що тепер в Україні Порошенко лідер патріотичних сил.  :(
ну які патріотичні сили такий і лідер

   
і це означає лише одне - фарисейство їхніх батечків. Тих, які позиціонувалися в очах тупувато-довірливих громадян як затяті армовірщики.

А Юліна дочка якою мовою розмовляє?
   
«Ну, что... ну дєти, ну иди сюда... хорошо, пусть пишут...»

https://twitter.com/view/status/1234813476842987520
був би розумний, то за умов що склалися, мав би сказати щось на кшталт : мені соромно за сина. Ніколи не очікував, що він вистрибне на сцену для підкрілення слів "русскіє в Лондонє!". Мабуть, десь я таки схибив у вихованні, щось недогледів...Вибачт е, українці, за вчинок мого сина.
але у Свина спрацював звичний запобіжник - "Принижуватися, вибачатися перед бидлом???!" Тому ця тварь вигадала знову щось на кшталт тієї ідіотської вигадки про Хелловін.
   
був би розумний, то за умов що склалися, мав би сказати щось на кшталт : мені соромно за сина. Ніколи не очікував, що він вистрибне на сцену для підкрілення слів "русскіє в Лондонє!". Мабуть, десь я таки схибив у вихованні, щось недогледів...Вибачт е, українці, за вчинок мого сина.
але у Свина спрацював звичний запобіжник - "Принижуватися, вибачатися перед бидлом???!" Тому ця тварь вигадала знову щось на кшталт тієї ідіотської вигадки про Хелловін.

Ви дуже влучно себе характеризували.  (tu)

Я б сказав би навіть "Принижуватися, вибачатися перед тупим бидлом???!"
   
А Юліна дочка якою мовою розмовляє?
99/100, що російською
А Юля що, теж палка армовірниця? Теж хизується своїм показним, навіть демонстративним українством, бо більше ж нічим похизуватися?
   
Ви дуже влучно себе характеризували.  (tu)
аби щось ляпнути? нехай навіть невпопад?
   
«Ну, что... ну дєти, ну иди сюда... хорошо, пусть пишут...»

https://twitter.com/view/status/1234813476842987520
Все вірно сказав.
Уявити собі не можу, щоб мені вже у 18 старий вказував куди йти і з ким збиратися, дружити і т.п.
Може для когось це була норма, хйз.
   
99/100, що російською
А Юля що, теж палка армовірниця? Теж хизується своїм показним, навіть демонстративним українством, бо більше ж нічим похизуватися?

Хіба ні?
А я думав то вона за українців переймалася коли казала про етноцид. :(
   
Все вірно сказав.
Уявити собі не можу, щоб мені вже у 18 старий вказував куди йти і з ким збиратися, дружити і т.п.
Може для когось це була норма, хйз.
то як же тоді зрозуміти сльози пекучого сорому матері підлітка-вбивці, що отут днями показували в телевізорі?
адже вона очевидно не вчила його вбивати!
   
аби щось ляпнути? нехай навіть невпопад?

Ви вважаєте що Порошенко має перед вами вибачатися за чиїсь дії? :)
   
Хіба ні?
А я думав то вона за українців переймалася коли казала про етноцид. :(
ну і? не було етноциду, внаслідок якого зокрема рідне місто ЮВТ є майже суцільно масковськомовним?
   
Почав русскім язиком, а потім, коли почув попередження :" ето пішут ." - включив укр.мову .
Армовір - ВКЛ - ВИКЛ! :facepalm:
   
то як же тоді зрозуміти сльози пекучого сорому матері підлітка-вбивці, що отут днями показували в телевізорі?
адже вона очевидно не вчила його вбивати!

Точно пекучого сорому? Ви впевнені?
   
Re: Здається наш Гетьман Петро таки російськомовний... :(

Почав русскім язиком, а потім, коли почув попередження :" ето пішут ." - включив укр.мову .
Армовір - ВКЛ - ВИКЛ! :facepalm:



професійний патріот тм
   
був би розумний, то за умов що склалися, мав би сказати щось на кшталт : мені соромно за сина. Ніколи не очікував, що він вистрибне на сцену для підкрілення слів "русскіє в Лондонє!". Мабуть, десь я таки схибив у вихованні, щось недогледів...Вибачт е, українці, за вчинок мого сина.
але у Свина спрацював звичний запобіжник - "Принижуватися, вибачатися перед бидлом???!" Тому ця тварь вигадала знову щось на кшталт тієї ідіотської вигадки про Хелловін.

именно так  (tu)
   
Ви вважаєте що Порошенко має перед вами вибачатися за чиїсь дії? :)
переді мною? Звісно ні! З якого дива якийсь відвертий україножер має вибачатися переді мною за своє україножерство? Це приблизно те ж саме, що очікувати вибачень за це ж саме від наприклад Жириновського
   
Там В'ячеслав Чорновіл вже, мабуть, в труні тричі перевернувся від того, що тепер в Україні Порошенко лідер патріотичних сил.  :(
Це план Медведчука - патріотичні сили "очолює вінницьке мародерне жадібне чмо" яке давно "на гачку" у кацапів, й повністю їх нейтралізувавши. :(
   
ну і? не було етноциду, внаслідок якого зокрема рідне місто ЮВТ є майже суцільно масковськомовним?

Можливо.
Але її діти розмовляють російською.
І вас чомусь це зовсім не бентежить.
   
то як же тоді зрозуміти сльози пекучого сорому матері підлітка-вбивці, що отут днями показували в телевізорі?
адже вона очевидно не вчила його вбивати!

Педро не мама, він тато.
Матері то взагалі особлива тема, психоаналітики з їхніми тарганами у голові банкет влаштовують і у великій мірі з того на життя заробляють.
   
Шо, правда, таки російськомовний ???? От жеж горєчко....
Так шо там зю-економика ? Калі зрастання та пірімога ?
   
переді мною? Звісно ні! З якого дива якийсь відвертий україножер має вибачатися переді мною за своє україножерство? Це приблизно те ж саме, що очікувати вибачень за це ж саме від наприклад Жириновського

То кого тоді ви мали на увазі коли писали про бидло, перед яким Порошенко не хоче вибачатися?
   
саме так - виховання
моїй доньці було рівно три рочки, коли до нас у гості мали прийти гості з Санкт-Ленінграду (батько наш, місцевий, напівєврей, напівросіянин, і дівчинка-донечка, що  народжена вже у паРаші).
Доця нетерпляче чекала в гості Тасю, приготувала якісь іграшки їй показати..
От сидять вони поруч на дивані, і тут я здуру ляпаю язиком : Доця, ти хоч знаєш, що Тася - росіянка і живе в Расії?...
Треба було бачити обличчя моєї ТРИРІЧНОЇ крихітки...Спочатку на ньому з"явився вираз розгублення "що робити?", переляку, потім така трохи дурнуватенька посмішка, і вона почала потихесеньку, сантиметр за сантиметром, відсуватися від Тасі на дивані..

 :laugh:


Правильна поведінка з кацапами.
   
Кстатє, вєточкі бі про Мішеньку поднять - їх там Хєрр та Мічіган наклали, як гівна  :D
Гей, Мічіган, чого сачкуєш - вєтачкі патанулі !
   
Re: Здається наш Гетьман Петро таки російськомовний... :(

Если сивый не может своему сыну указывать,то зачем другим свой бред навязывает?
   
Пархатий на стадіоні сбрехав про гідні пенсії для бабусь, а ж2, яку він привів у владу вкрала навіть індексацію, яку Порох платив. Оце головне.
   
Почав русскім язиком, а потім, коли почув попередження :" ето пішут ." - включив укр.мову .
Армовір - ВКЛ - ВИКЛ! :facepalm:

Забув, що діти є відображенням батьків. Не того, що вони виносять на загал, а того, чим вони є насправді :shuffle:
   
Можливо.
Але її діти розмовляють російською.
І вас чомусь це зовсім не бентежить.
та мене не бентежить нічия масковськомовність, якщо людина не демонструє ознак україножерства
в обговорюваному випадкові, а саме - реакції Свина на запит щодо публічної підтримки його отприском тези про "русскіє в Лондонє!", теж нічого не бентежило би якби ця Свиня-фарисей не пхала свого зада до націоналістичної ніші у нашому політикумі.
І - так. Я незгодна з тим, що 19-річний вилупок не повинен узгоджувати свої дії ЗА КОРДОНОМ з батечком. Він за чиї гроші розважається по Лондонах? От і Україну ганьбить теж за батечкові, які той заробив за допомогою попереднього пограбунку України.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія