Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 00:07
Нема в Україні зараз безпечних місць

а в світі?
2
23 лютого 2024 23:21:46
 B-)
3
23 лютого 2024 22:51:23
що не так?
4
23 лютого 2024 09:57:56
Відео з навчань українських пілотів та авіаційних техніків на F-16 в Данії на авіабазі Skrydstrup.

https://www.facebook.com/1416020854/videos/7166776126740288/
Головні питання:
Скільки? Коли? Які?

кому потрібно знати
знає відповіді на ці питання
5
23 лютого 2024 09:51:29
Відео з навчань українських пілотів та авіаційних техніків на F-16 в Данії на авіабазі Skrydstrup.

6
23 лютого 2024 07:42:48
який кацап що плямкнув де плямкнув 8-:  що відбувається!  :zrada:
7
22 лютого 2024 16:06:40
тим часом позиції у буків у України непохитні

8
22 лютого 2024 16:01:39
коменти поляків не дуже таки схвальні
9
22 лютого 2024 13:49:57
Польща обрала співачку LUNA з піснею The Tower, яка і представлятиме країну на Євробаченні-2024. Не обійшлось без добрячого скандалу, адже представника вибирали члени журі, які були призначені національним мовником. Тобто народ не брав участі ані у виборі членів журі, ані у виборі самого артиста. Це дуже не сподобалося полякам, адже більшість вболівала за іншу співачку – Justyna Steczkowska (Юся), яка за балами журі зайняла друге місце.

Крім того, у коментарях поляки пишуть про корупцію. Подейкують, що LUNA є донькою заможного бізнесмена, який і забезпечив їй перемогу у нацвідборі. Ось деякі коментарі поляків:

"Як шкода, особливо що їй дали на 1 бал більше. Я не знаю, чому ми завжди завдаємо собі шкоди";
"Я така сердита. У нас немає шансів. Знову щось порожнє";
"Знову корупція переслідує";
"У Юстини була унікальна пісня і ми дійсно мали нагоду зайняти високе місце";
"У мене таке відчуття, що цього року у нас буде поганий виступ...";
"Чудово, у нас знову буде одне з останніх місць";
"Маю надію, що Журнал Євробачення попросить опублікувати детальні результати. Поки що ці вибори навіть менш прозорі, ніж ті, що у 2023 році".10
22 лютого 2024 13:47:12


Yury Bogdanov
39 хв  ·
Генсек ООН нам каже:

«Афганістан досяг прогресу в покращенні безпеки, зменшенні корупції та забороні вирощування маку, але ще багато чого потрібно зробити.

Світова спільнота повинна продовжувати наполягати на тому, щоб потреби та права всіх афганців були головним пріоритетом фактичної влади».

Це він про Талібан. Це він не жартує.

Ахахахахаха, дідько.
11
21 лютого 2024 18:27:10
12
21 лютого 2024 10:13:42
Чи страждають польські фермери аж так, як каже Кондрув, від української аграрки і клятого ЄС? Ні, не страждають. Чому я так впевнено про це кажу? Бо:
1. Дрібне фермерство в ЄС давно вже не про економіку, а про соціальку і дотації. Почнемо з того, що фермер в Польщі отримує дотації вже просто за сам вирощування будь-якого на землі. Мова йде про суми від 100 до 200 євро за гектар.
2. Фермери вже отримують компенсацію “від наслідків війни” - польські аграрії вже отримали від уряду та ЄС ще додатково приблизно 4 млрд євро дотацій, які компенсували зростання цін на добрива та паливо, а також, власне, компенсували можливий негатив від зняття мит на українську продукцію. Таку ж допомогу отримали фермери Угорщини, Словаччини, Румунії, Болгарії. Тобто вже від початку війни фермерам компенсують гіпотетичні втрати.
Що там польський уряд, спитаєте ви? От Міністр розвитку і технологій Кшиштоф Гетьман, член Польської селянської партії, вважає що протестувальники праві і варто, якщо не вдастся знайти рішення, запровадити ембарго на всі аграрні товари з України. Тобто міністр від імені себе і партії - учасника коаліції каже, що він теж як представник коаліції підтримує тупий шантаж.
Що з цим робити? Я, на відміну від купи “експертів”, порад нашому МЗС давати не збираюся. Бо для нас ситуація дуже складна. І йти на загострення, якого поляки заслуговують, для нас ризиковано. Тобто діяти треба дуже обережно. Але і цей грабіж і нахабство з боку вже офіційно Польщі як держави (яка неспроможна зупинити купку кончених) забувати і пробачати не можна.
Неприємна ситуація, яка нам нагадує, що в економіці і міжнародній політиці казки про “друзів”, “братів” і “сестер” - це дурниці і наївність. Особливо коли мова йде про сусідів.
13
21 лютого 2024 10:13:38
Yury Bogdanov
16 год  ·
Що відбувається на кордоні України і Польщі? Чи праві фермери? Чи не права Україна?
Давайте я все ж дещо нагадаю базовий зміст подій.
Коли почалося повномасштабне вторгнення, ЄС у травні 22 обнулив для українського експорту всі мита і квоти, щоб підтримати економіку. Українські виробники пішли на ринок ЄС. Що цілком логічно. Як і польські виробники побігли на український ринок, адже багато логістичних ланцюгів випало і у поляків з'явилися можливості для експорту в Україну.
Ми досі ніяких обмежень на польський імпорт не впроваджували і намагалися діяти у межах процедур ЄС та СОТ. На прохання польських урядовців навіть пригальмували процес позову до СОТ, коли польські фермери почали нахабніти напередодні виборів до парламенту. Але ситуація, як бачимо, не покращилась. Ще 18 лютого “польські фермери” відновили блокаду.
Чого вимагають протестувальники від партії Конфедерація, а також від двох фермерських асоціацій - профспілки фермерів «Солідарність» і “Підкарпатське ошукане село”, Номінально вони намагаються декларувати, що “лише захищають польське село від агрохолдингів”.
Це брехня. Вони намагаються зберегти ультра привілейоване положення фермерів в ЄС загалом. Ця серія протестів польських фермерів - це частина європейських протестів. Бо згідно з вимогами “зеленого переходу” обмежується використання пестицидів і добрив, і фермери не хочуть в це вкладатися. Як результат - протести.
Президент Чехії Петер Павел прямо каже про російський слід у протестах. Лідер кончених “підкарпатських” протестувальників Роман Кондрув каже буквально наступне:
Цитата 1: «Українське збіжжя їде туди, де ми продавали, і тепер ми не можемо продати свого. Ваше суттєво дешевше”.
Цитата 2: “Транзит теж блокуємо, для того, щоб Урсула фон дер Ляєн і Брюссель прокинулися і щоби зрозуміли, що ситуація складна на кордоні. «Зелений курс» нам впроваджує ЄС, тому протестуємо на кордоні Шенгену, щоб Євросоюз прокинувся і допоміг нам, польським фермерам, так як допомагає Україні».
Чому кончені протестують саме на кордоні? Бо б’ють по вразливому, і на додачу до лобізму дотацій ще й вимагають у формі знущальницького шантажу ембарго для української продукції. Звісно, Конфедерація на російські гроші вкидає ще і ксенофобську порцію лайна.
14
20 лютого 2024 08:11:07
Олександр Равчев
1 д.  ·
Глянув сторінки авторів перших десяти коментарів до новини про аналоги "ланцетів". Всі зрадойобські звісно.
Третина російські боти. Третина прихильники Порошенка. Третина божевільні пенсіонери.
Інформаційний простір, який ми маємо в Фейсбуці. І не ясно, що з тим робити.

15
19 лютого 2024 17:19:57
Єгор Чернєв
1 д.  ·
Щойно мав зустріч у Мюнхені з американською делегацією з Конгресу. Вони повідомили, що за моїм проханням вже переговорили з Шольцем по Таурусам.
За їх враженнями, Шольц вагається, але внутрішньо вже готується до цього рішення, відчуваючи запит з усіх боків.
Є кілька моментів, які нам з американцями потрібно вирішити, щоб отримати його остаточну згоду.
І ми це зробимо.
17
19 лютого 2024 16:47:22
от до речі як "працює" кацапня в криму
не будь як кацап!

22
18 лютого 2024 03:06:31
 :-)o
24
18 лютого 2024 02:37:22
Пресс-секретарь Алексея Навального Кира Ярмыш подтвердила его смерть.

«Алексей Навальный убит. Его смерть наступила 16 февраля в 14:17 по местному времени, как написано в официальном уведомлении, выданном матери Алексея. Сотрудник колонии заявил, что тело Навального находится в Салехарде. Его забрали следователи СК. Сейчас они проводят с ним „исследования“», — сообщила Ярмыш.

В видеозаписи, опубликованной в ютьюб-канале Навального, Ярмыш сообщила, что соратники продолжают ждать официального заключения о смерти и выдачи тела. «Мы требуем, чтобы тело Алексея Навального было выдано его семье немедленно», — заявила она.

«Три с половиной года назад хуйло пытался убить Алексея. Вчера он убил его. Весь мир знает о том, президент России лично отдал такой приказ, как и знает о том, что Алексей никогда его не боялся, никогда не молчал и не бездействовал. Мы не должны сдаваться, это то, к чему призывал нас Алексей», — сказала Ярмыш.
25
18 лютого 2024 02:28:02
Але конспірологи тобі скажуть що всі ЗМІ контролюються масонами і це пасхалка що далі буде
Показати зображення...
А рептилоіди де?

поверхом вище

26
18 лютого 2024 02:01:35
У нас був люкс ет енебріс чи як там воно було ,але він кудись зник
----------
Та ти шо?))) В Угорщині жеж.
У мене наче є знайомі з грошима але їх ніхто у масони не покликав або вони мені лоху про це не розповіли

так..гроші їм масони ї дали щоб ними маніпулювати
27
18 лютого 2024 00:23:10
Але конспірологи тобі скажуть що всі ЗМІ контролюються масонами і це пасхалка що далі буде


29
17 лютого 2024 23:54:55
Yury Bogdanov
3 год  ·
Поліція скорботи вчергове вийшла на патрулювання.
Тепер повчає як українці, проти яких здійснюється немотивована агресія, мають реагувати на смерть російського політика.
Навіть при тому, що я до покійного ставився нейтрально, мені оцей дискурс «акулячого» моралізаторства здається конченим.
Українці можуть, якщо захочуть, якесь співчуття і емпатію проявляти до єдиного типу російських політиків - тих, які виведуть російські війська з території України, видадуть воєнних злочинців і заплатять репарації.
Ніяких моральних зобов’язань перед усіма іншими, навіть якщо вони декларують щось пристойне, у нашого народу нема. Надто великий перелік гріхів російської держави і російського політичного класу, щоб вірити деклараціям.
30
17 лютого 2024 02:13:38
У центрі столиці, на бульварі Лесі Українки, 28, мозаїчне панно потерпає від дій орендарів, які встановили на ньому кондиціонери. На інцидент вже відреагували у Департаменті охорони культурної спадщини КМДА.


«Інспектори Департаменту охорони культурної спадщини виїхали на місце подій спільно з представниками Департаменту територіального контролю міста Києва. Здійснено ретельний огляд об’єкту, видано припис, будуть накладанні фінансові санкції», — повідомили в департаменті.

Орендар зобов’язався демонтувати розміщені блоки.

Департамент доручив фахівцям Київського науково-методичного центру по охороні пам’яток підготувати облікову документацію для включення творів монументального мистецтва до переліку виявлених об’єктів та Державного реєстру нерухомих пам’яток України.

«Питання обліку та збереження мозаїки вкрай актуальне для столиці. Проблема потребує комплексного підходу, тому найближчим часом буде запропонований ряд заходів щодо збереження даних об’єктів», — йдеться у повідомленні.

У Департаменті закликали містян надавати інформацію пов’язану з порушеннями на об’єктах культурної спадщини столиці в повідомлення на офіційній сторінці Департаменту в Facebook.

Електронною поштою: doks@kyivcity.gov.ua

Контактний телефон: (044) 425-92-16.

Нещодавно стало відомо, що у Києві понівечили одну з мозаїк відомих українських митців монументалістів Анатолія Гайдамаки та Лариси Міщенко. Цей твір з серії «Людина і природа» є одним з 11 мистецьких панно, які прикрашають будинки № 24 та №28, були створені у 1969-1970-х рока

Юлія СЕРГЕЄВА, «Вечірній Київ»
32
17 лютого 2024 02:01:57
Мені з фейзбуком дискутувати, кугуток?
ну спробуй

твій
кугуток
Навіщо, кугуток?

бо твій
33
17 лютого 2024 02:01:02
ok для політ форуму)

34
17 лютого 2024 01:56:03
Та невже?
є варіанти? звичайно

наприклад

https://www.facebook.com/AmiDPerov
Мені з фейзбуком дискутувати, кугуток?

ну спробуй

твій
кугуток
35
17 лютого 2024 01:50:33
Що зберігати після Клчі, кугуток?
кожний мер взяти посильну участь в цьому процесі
особливо починаючи з омельченка
що робити
обирати нового адекватного мера
Та невже?

є варіанти? звичайно

наприклад

https://www.facebook.com/AmiDPerov
36
17 лютого 2024 01:45:04
То ти про що, кугуток?
Тобі кондіціонер муляє?
А Кличко?
що с тобою?
є питання зберегти те що залишилось зараз
те що зруйнували 10-50 років тому вже не повернеш
Кличко на жаль не має любові до Києва ця я тобі як корінний кугуток кажу 
Що зберігати після Клчі, кугуток?

кожний мер взяти посильну участь в цьому процесі
особливо починаючи з омельченка
що робити
обирати нового адекватного мера
37
17 лютого 2024 01:41:45
Инсульт Инфарк Тромб
У меня на глазах так сосед умер.
Не пил не курил. Не когдато пил но без фанатизма. А сигаретой я вообще его не видел.
Пока мы пробежали 20-ть метров скорую уже можно было не вызывать.
Может и сам.

додав
38
17 лютого 2024 01:37:10
То чого ти, кугуток, не плачеш за башту, на місці якої збудували зажопьє?
Мозаїка тобі муляє.
я плачу про частину стіни і одну вежу майже на площі лесі...але це знищили ще за совків місятинину
То ти про що, кугуток?
Тобі кондіціонер муляє?
А Кличко?

що с тобою?
є питання зберегти те що залишилось зараз
те що зруйнували 10-50 років тому вже не повернеш
Кличко на жаль не має любові до Києва ця я тобі як корінний кугуток кажу 


39
17 лютого 2024 01:30:19
І яким чином, ти, кугуток, міг ходити у 86 школу повз цю мозаїку?
я жив на Кудрі їздив в школу на тролейбусі 14 чи 15 по Лесі
виходив на Бесарабці  напроти 78 і йшов пішки по Круглоуніверситетсь кій до 86
 

в універі вчився ще на Володимирській так само їздив
бувало повертався до дому пішки по Лесі ну чи навпаки і в школі і в універі коли вчився
То чого ти, кугуток, не плачеш за башту, на місці якої збудували зажопьє?
Мозаїка тобі муляє.

я плачу про частину стіни і одну вежу майже на площі лесі...але це знищили ще за совків місятинину
40
17 лютого 2024 01:26:40
Ivanseed
якщо є питання кугуток відповість із задоволенням
UPD народитись в селі не вважаю образою а от писати з під анонімайзера  це крінжПовна версія