Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

секта 25%

Re: секта 25%

петро лузер, зокрема тому, що в ньго не було внятної концепції...я не бачив прийнятного напрямку розвитку держави...
Я так розкумію, що у Зеленського ви побачили і концепцію і напрямок. Не бажаєте нам про них розповісти?
   
Re: секта 25%

там багато тих, хто не сприймає Зеленського, і заляканих загрозою з боку масковії, яку- за легендою - стримати може тільки мародер
реально відсоток  зомбі значно менший
наслідки невикоріненого гена покірності і потреби в обожнюванні вошдя ще з совєцьких часів

Ну, я порохобот, але я не вважаю, що Московію міг стримати тільки Порох і ніхто інший. Міг би і Зеленський стримати, якби був президентом. Або навіть і я.

Але фактично стримав Порох. І відіграти цю історію назад неможливо.

Про ген покірності комусь іншому розповідай, а не мені - ковбаснику. Моя-то доля від того, хто тримає гетьманську булаву, не залежить аж ніяк.
   
Re: секта 25%

там багато тих, хто не сприймає Зеленського, і заляканих загрозою з боку масковії, яку- за легендою - стримати може тільки мародер
реально відсоток  зомбі значно менший
наслідки невикоріненого гена покірності і потреби в обожнюванні вошдя ще з совєцьких часів

Приклади мародерства можна навести?
   
Re: секта 25%


Саме за це і голусували ті 24%, яких вдалося мобілізувати надриваючи дупу, а по Україні і 10% не набереться тих,хто твердо за мародера.
   
Re: секта 25%

Ну, я порохобот, але я не вважаю, що Московію міг стримати тільки Порох і ніхто інший. Міг би і Зеленський стримати, якби був президентом. Або навіть і я.

Але фактично стримав Порох. І відіграти цю історію назад неможливо.

Про ген покірності комусь іншому розповідай, а не мені - ковбаснику. Моя-то доля від того, хто тримає гетьманську булаву, не залежить аж ніяк.
Нет. Удержала куйла Украина ( добробаты, волонтеры, тот же беня, пастор и т.д.) , уж 100% не херакл-потрох, а крышуемые потрохом воры в это время под шумок по карманам шарили.


Останнє редагування: 30 квітня 2019 16:00:12 від serg60
   
Re: секта 25%

Показати зображення...
Саме за це і голусували ті 24%, яких вдалося мобілізувати надриваючи дупу, а по Україні і 10% не набереться тих,хто твердо за мародера.

Картинки і я вмію малювати. Картинка нічого не доводить. Але дякую за спробу.
   
Re: секта 25%

Нет. Удержала куйла Украина ( добробаты, волонтеры, тот же беня, пастор и т.д.) , уж 100% не херакл-потрох, а крышуемые потрохом воры в это время под шумок по карманам шарили.

Але очолював Україну, яка стримала куйла, саме Порох. Нічого тут не поробиш.
   
Re: секта 25%

Скопипастю, то что писал в другой ветке..

"...С другой стороны, уже который день, наблюдаю четко скоординированную компанию, по буллингу, тех 25%, кто голосовал за Пороха...
Месседжи одинаковые...
Все 25, это "порохоботы"...
А раз так, то их нужно гнобить...
25%, это секта...
Культ личности Пороха...
Все кто против 3эбила, автоматом "порохоботы" и сторонники "вора" и "мародёра"...
За то что голосовал, должно быть стыдно и подвергаться буллингу...

Понятно, что методички спустили, с прицелом на парламентские...
В принципе, ничего нового, то же самое, происходило и в предвыборную компанию..."
   
Re: секта 25%

я не порохобот, хоч і голосував за Пороха.
Голосував  не тому, що він найкращий, а тому, що кращих за нього в цій ситуації не було.
Писав уже, але повторю: балотувався б такий, як Нефьодов (перший заступник міністра фінансів) -
голосував би за нього обома руками.
(А не за кота в мішку)
Автор "анал"і тичнї статті "25", НМД, повний бовдур, який мало тямить у деяких тонких речах.
   
Re: секта 25%

   
Re: секта 25%

В топіку написано, що культ було створено за останні 2 місяці, а не за 5 років. Так що мимо.
потужна підготовча робота
в останні пару місяців, а насправді десь з минулої осені, залишалося доповнити полотно декількома останніми штрихами
   
Re: секта 25%

потужна підготовча робота
в останні пару місяців, а насправді десь з минулої осені, залишалося доповнити полотно декількома останніми штрихами
Воспалённый бред, кондовой юльчихи...
   
Re: секта 25%

Ну, я порохобот, але я не вважаю, що Московію міг стримати тільки Порох і ніхто інший. Міг би і Зеленський стримати, якби був президентом. Або навіть і я.

Але фактично стримав Порох.
:facepalm1:
Путлєра було стримано аж ніяк не Порохом, навіть не завдяки Порохові, а скоріш - всупереч йому. Зробили це прості добробатівці, озброєні між іншим аж ніяк не Порохом, і вояки ЗСУ, волонтери..
   
Re: секта 25%

.С другой стороны, уже который день, наблюдаю четко скоординированную компанию, по буллингу, тех 25%, кто голосовал за Пороха...
справді нізащо?
То це, виявляється, не вони на різні голоси звідусіль волають, що дуже хочуть, щоб хуйло перейшов у масований наступ, щоб було багато крові і трупів - аби покарати Українців за необрання мародера?
   
Re: секта 25%

Путлєра було стримано аж ніяк не Порохом, навіть не завдяки Порохові, а скоріш - всупереч йому. Зробили це прості добробатівці, озброєні між іншим аж ніяк не Порохом, і вояки ЗСУ, волонтери..
Ну да...
))) Все прекоасно знают, что хуйловцев остановили исключительно косатая и ее героический батальон "Батькивщына"...
   
Re: секта 25%

:facepalm1:
Путлєра було стримано аж ніяк не Порохом, навіть не завдяки Порохові, а скоріш - всупереч йому. Зробили це прості добробатівці, озброєні між іншим аж ніяк не Порохом, і вояки ЗСУ, волонтери..

Пані, у вас лихоманка. Зверніться до лікаря.
   
Re: секта 25%

справді нізащо?
То це, виявляється, не вони на різні голоси звідусіль волають, що дуже хочуть, щоб хуйло перейшов у масований наступ, щоб було багато крові і трупів - аби покарати Українців за необрання мародера?
Какой то поток сознания...
Ни о чем...
Для того что бы подтвердить, что я написал, достаточно почитать первую страницу фупа...
   
Re: секта 25%

Пані, у вас лихоманка. Зверніться до лікаря.
Ви навіщо приходите на форум? щоб дізнатися про події поглядом "звідси" чи щоб втовкмачити дурним Українцям що потрібно любити не Україну, а того кого ви їм призначили вождем?
   
Re: секта 25%

пэдрилы как обычно, и тут напиздели, вас даже с подтасовсками меньше 24%
если б вас было больше хуйло с пэдрилыной помошью уже мыл бы сапоги в Тисе
   
Re: секта 25%

Викуся, привет
 ка ты там?
   
Re: секта 25%

Ви навіщо приходите на форум? щоб дізнатися про події поглядом "звідси" чи щоб втовкмачити дурним Українцям що потрібно любити не Україну, а того кого ви їм призначили вождем?

Я вам нікого вождем не призначав. Ви точно нездорові.
   
Re: секта 25%

Сергій Карелін

Для секты 25% на начало собраний:

Порошенко наш, иже еси откат проси.
Да канонизируется имя твое, да прийдет президентство твое, да будут сладки речи твои яко на небеси и на "Прямом".
Больше 25% даждь нам днесь.
И остави нам долги МВФ,
Якоже и мы прощаем Медведчука и Керноса.
И не введи нас во снижение цены на Роттердам +,
Но избави от Зеленого.
Во имя Свинарчука, Бирюкова и святого Луцика, бреши.
   
Re: секта 25%
van

Поорохоботы-это кремлеботы:

1.Если не будет хуйло(Порошенка) не будет России (Украины)
2Путин (Порошенко) поднял Россию (Украину)с колен.
3.Я всецело поддерживаю внешнюю политику хуйло (Порошенка).
4.хуйло мешает заниматься внутренними делами Америка,Порошенко-Россия.
5. Ну и что что хуйло (Порошенко) воруют бабки, зато нас уважают во всем мире и сам Трамп не против с нами сфотографироваться. ....


Не удивлюсь  если  они  в ближайшее время   оседлают  сепаратистскую козу.
   
Re: секта 25%

Привет, нормально, читаю вот, последнее время писать не очень хочется)))
   
Re: секта 25%

Привет, нормально, читаю вот, последнее время писать не очень хочется)))

это правда, таким идиотам, которые за пять лет войны так и не поняли что они никто, ничто, лишь овцы, писать нет смысла, поймут лишь когда всего лишатся, как мы
овцы, что с них взять
а что нормально  - радует, жаль, что нормы у нас не такие как у этих овец
 
   
Re: секта 25%

Сергій Карелін

Для секты 25% на начало собраний:

Порошенко наш, иже еси откат проси.
Да канонизируется имя твое, да прийдет президентство твое, да будут сладки речи твои яко на небеси и на "Прямом".
Больше 25% даждь нам днесь.
И остави нам долги МВФ,
Якоже и мы прощаем Медведчука и Керноса.
И не введи нас во снижение цены на Роттердам +,
Но избави от Зеленого.
Во имя Свинарчука, Бирюкова и святого Луцика, бреши.
я дивлюсь що справді скоординовано всі лайномети ввімкнули на повну потужність.
і всю агентуру активували.
варто придивитися хто натхненно еову хвилю розганяє.
хоча імена вже давно відомі.
іуди.
   
Re: секта 25%

25%, это секта...
Культ личности Пороха...
(tu)
   
Re: секта 25%


варто придивитися хто натхненно еову хвилю розганяє.
хоча імена вже давно відомі.
іуди.


і анафему на всіх хулителів Петра  :-G
   
Re: секта 25%

   
Re: секта 25%

Ostap Karmodi

25%

Порошенко, надо отдать ему должное, на самом деле удалось сделать что-то, что не удавалось ни одному из его предшественников на посту президента Украины.
Ему удалось создать полноценный культ личности. Не всенародный, маленький, но вполне настоящий. Причем это было сделано в очень сжатые сроки, всего за каких-то два месяца, ещё в феврале ничего подобного не было.
У этого культа личности одновременно есть черты как советско-российского культа вождей, так и чисто религиозного сектантского культа.

От культа вождей:

- Страх грядущей Большой войны после ухода лидера - такое было и после смерти Сталина и, хоть и в на порядки меньшем масштабе, после смерти Брежнева (Порошенко, тьфу-тьфу-тьфу, пока что не умирает, но советские вожди просто иначе не уходили). Тут помогла настоящая война - как, возможно, и в случае Сталина.
- Страхи того, что с уходом Порошенко исчезнет независимая Украина (сравните с "Без хуйло нет России" - в которое, правда, в отличие от Украины, в России, кажется, никто на самом деле не верит).
- Объявление людей, не поклоняющихся вождю, врагами народа.

От религиозного культа:

- Те же эсхатологические ожидания.
- Наличие своего пророка - Бабченко - который начал пугать наступлением конца света задолго до появления первых адептов (многие адепты, подозреваю, обидятся на сравнение с Бабченко, но это нормально, пророк должен быть чересчур экзальтированным и отторгаемым своими)
- Наличие собственного Антихриста Зеленского, который, как, опять же, положено Антихристу, является не самим дьяволом, а его порождением и представителем.
- То, что адепты культа ощущают себя избранными, которые видят Истину, скрытую от большинства.
- И, наконец, объявление грядущего Второго пришествия, которое положит конец Царству Антихриста.

У культа даже есть своё название - 25% (сравните - Пятидесятники - Двадцатипятипроцент ники), хотя реальных адептов у него скорее всего в 5-10 раз меньше - подавляющее большинство голосовавших за Порошенко всё же делали это выбирая не Любомого Руководителя, а меньшее из двух зол.

Смарчок, шо за кацапскую блевотину ты притянул? "Ostap Karmodi", хе-хе...

https://medium.com/hyperbolea/bilingualukraine-412b0e95e2db
   
Re: секта 25%

   
Re: секта 25%


кацапьска операція «75 vs 25

чому я не здивован що теми про 25% і 75% торпедуе Олдбой?

я на 99% впевнений що тим самим в унісон з фальшимим "юльком" Олдбоем займается costashu,Didus i Dimec

Останнє редагування: 1 травня 2019 09:24:32 від bassarabia
   
Re: секта 25%

Не удивлюсь  если  они  в ближайшее время   оседлают  сепаратистскую козу.
Можеш не сумліватися. Частина так званоі ботоферми «Пєтькіно» це допомога ольгінців «братньому народу». Он в іншій гілці Звіад вже триндить про «державний заколот» у 2014 році повторюючи всі тези російськоі пропаганди.
   
Re: секта 25%

Але очолював Україну, яка стримала куйла, саме Порох. Нічого тут не поробиш.

Так, так! Ми пам'ятаємо ті безконечні перемир'я, під час яких масовано заводилася російська техніка в лугандон. І обстріли наших воїнів з тотальною забороною відповідати (бо перемир'я) - пам'ятаємо. І перемир'я під ДАПом аж до повного захоплення транспортного коридору і вимушений проїзд через мотороловські блокпости з обшуками наших військових - теж пам'ятаємо.
   
Re: секта 25%

Хто секта? Це ви,секта,прихильники певної політсили... лохі та олені... :fuck:

Всього два роки назад...


Да, власть прихильники певної політсили барыг сильна,но она сейчас начала шататься.


https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=19593581;topic=959235.0;num_replies=39;sesc=ce1c432befe4abd7f7ffeebb35ffc47e
   
Re: секта 25%

Я так розкумію, що у Зеленського ви побачили і концепцію і напрямок. Не бажаєте нам про них розповісти?
====================================
 Та навіть на ФУПі Зелень інструктують,що вас про це будуть питати,а ви,кажуть, крутіть дулі,та показуйте голі сраки як мавпи! Он Б а р с пише про це... "Не здавайтесь, кричить!" :D  X(
   
Re: секта 25%

А кацапським заробітчанам пера і мікрофона можу сказати одне:

"Ганапольський, Бабченко, Муджабаєв - чемодан, вокзал, Росія!"
   
Re: секта 25%

м
   
Re: секта 25%

https://www.youtube.com/watch?v=JzqKqhZkoOc
кацапьска операція «75 vs 25

чому я не здивован що теми про 25% і 75% торпедуе Олдбой?

я на 99% впевнений що тим самим в унісон з фальшимим "юльком" Олдбоем займается costashu,Didus i Dimec


Мнение молдована может интересовать меня только в пределах стройплошадки
   
Re: секта 25%

Ниче! Петрушки-вам не долго осталось. И это за полтора года до выборов?!!! Теперь вопрос в том,чтобы дотянуть хотя бы до выборов. А так чуть раньше или совсем чуть позже-ВАШ ДОМ ТЮРМА! :fuck:

 И хотя это пока еще не полноценный Майдан, варево уже готово. Все может случится в любую минуту. прихильники певної політсили уже ненавидят.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=20508907;topic=986157.0;num_replies=179;sesc=ce1c432befe4abd7f7ffeebb35ffc47e
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія