Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дефективные 73% ищут виновных в своей победе.

Шановний пане Хавруша. Що саме Від Вас вимагають нормальні українці ?
+=========================================+
А де ти їх побачив? Педрильня - вороги України. .
   
ви, або брехло, або вбивця. В обох випадках, ви - мерзенні. Дрочіть на свого зе, то саме справа для вас.
+==========================================================================+
Згідно Присяги народу України це мій обов"язок як офіцера. Дрочи на свого педру, педрило!
   
+========================+
Які питання - така й відповідь!
Не подобається - не питай!
Це відповідь всім адептам
шоколядного лайна.
Тобто Ви вибрали зелене лайно тому що воно Вам не подобається, але про це не можно запитувати, тому що запитання ставлять прокацапські педрилки, а прихильники певної політсили це лайно треба їсти з дебільною посмішкою мовчки?
   
народ, лишіть Діда у спокої....
Ви ж бачите там щось не те....  Ігноруйте.
   
Re: Дефективные 73% ищут виновных в своей победе.

Хавроша, ви хоть від одного тутешнего воіна чули, скількі він вбив? Про то не розмовляють, то гріх на душу взятий за Долгом та Прісягою. То й не згадують взагалі, воно завжди з ними, той гріх. Жизні лишити. Та Долг є Долг.
Однак, цилий ваяка хаврошка, шкурками кацапів віртуальними тут потрясает. Недоносок.
   
+==========================================================================+
Згідно Присяги народу України це мій обов"язок як офіцера. Дрочи на свого педру, педрило!
Яка саме цитата з Присяги народу України, як обов"язок для офіцера, надихає вас на прокацапську позицію.
   
+=========================================+
А де ти їх побачив? Педрильня - вороги України. .
Шановний пане Хавруша. Ви вважаєте що в Україні немає нормальних українців ?
   
Він робить те, що я йому делегував. У мене нема до нього претензій.
Тоді куди поділися гроші які крав Порошенко?
І взагалі чому він досі  не сидить ,а свинярчукєєє?
А вручати МП КГБ медалі ти теж йому делегував?а зливати кацапам секретну розвід інформацію?
І якщо у тебе немає претензій ,тоді чого відносиш себе до проукраїнських сил? ти звичайний сєпар .
   
Re: Дефективные 73% ищут виновных в своей победе.

Мені нема про що розмовляти далі з піздуном, або вбивцею. Ще й з мудаком.
   
Тобто Ви вибрали зелене лайно тому що воно Вам не подобається, але про це не можно запитувати, тому що запитання ставлять прокацапські педрилки, а прихильники певної політсили це лайно треба їсти з дебільною посмішкою мовчки?
+==================================================================================+
Скільки ще раз повторювати: я голосував за Зеленського щоб не пройшов грабіжник українців потрох.
За півтора роки Зеленський виправдовує мої сподівання. Він не продався кацапам та іншим ворогам.
А та купа лайна що весь час виливають на нього педрилки вказує на матеріальну зацікавленість
педрилок, яких відірвали від корита. А шоколядне лайно бажало залишитися при кориті і далі
грабувати українців. Дішло чи як?
   
Хавроша, ви хоть від одного тутешнего воіна чули, скількі він вбив? Про то не розмовляють, то гріх на душу взятий за Долгом та Прісягою. То й не згадують взагалі, воно завжди з ними, той гріх. Жизні лишити. Та Долг є Долг.
Однак, цилий ваяка хаврошка, шкурками кацапів віртуальними тут потрясает. Недоносок.
+============================================+
Знищувати ворогів - це обов"язок солдата та офіцера. 
Це була пряма відповідь на пряме питання. 
   
Re: Дефективные 73% ищут виновных в своей победе.

Деменция
   
нам колбасным Славутам обидно что через 20 лет нам некуда будет на пенсию приехать... поэтому колбасные Славуты плачут за порохом и его конфетками. Лично я еще в 14 поперхнулся когда услышал что этого толстого поца Пороха президентом выбрали....никогда не забуду характеристику хетьмана от покойного Зинченко в 96 году...
   
Яка саме цитата з Присяги народу України, як обов"язок для офіцера, надихає вас на прокацапську позицію.
+=================================================================+
Ти зовсім дебільне? Я захищав Україну та свою оселю від кацапських покидьків.
Піди із своїм прокацапським брєдом що знищувати кацапських покидьків на
своїй землі - це "прокацапську позиція" до українських бійців на передку. 
   
Шановний пане Хавруша. Ви вважаєте що в Україні немає нормальних українців ?
+======================================================+
Практика показала що щонайменше 73% українців є нормальними.
Вони й прокатили педру на виборах. А для педрил нормальними є
тільки педрили.
   
Re: Дефективные 73% ищут виновных в своей победе.

Це про якусь іншу Україну?
Бо у цій нашій нічого з перерахованого не було.
Мирослава, заканчивай нести чушь. Когда будут доказательства, которые уже хyй знает сколько времени я вот тут прошу предоставить? Если ты обосралась, ну так и скажи, ну с кем не бывает.
   
Тоді куди поділися гроші які крав Порошенко?
І взагалі чому він досі  не сидить ,а свинярчукєєє?
А вручати МП КГБ медалі ти теж йому делегував?а зливати кацапам секретну розвід інформацію?
І якщо у тебе немає претензій ,тоді чого відносиш себе до проукраїнських сил? ти звичайний сєпар .
+=========================================================+
Знайди в Конституції право Президента садити за своєю забаганкою.
Це ти сепар звичайний, прокацапський. Маєш претензії до Президента -
подавайв суд. А я і є проукраїнська сила, бо захищаю своє право бути
українцем на своїй землі та даю відкоша усіляким зайдам, що
намагаються мене пограбувати. Типу потроха.
   
+======================================================+
Практика показала що щонайменше 73% українців є нормальними.
Вони й прокатили педру на виборах. А для педрил нормальними є
тільки педрили.
Шановний пане Хавруша. Яка саме цитата з Присяги народу України, як обов"язок для офіцера, показала  що щонайменше 73% українців є нормальними, але насравді Ви їх не побачили.
   
+=========================================================+
Знайди в Конституції право Президента садити за своєю забаганкою.
Це ти сепар звичайний, прокацапський. Маєш претензії до Президента -
подавайв суд. А я і є проукраїнська сила, бо захищаю своє право бути
українцем на своїй землі та даю відкоша усіляким зайдам, що
намагаються мене пограбувати. Типу потроха.
Шановний пане Хавруша. Як саме вас пограбували ?
   
Якщо педрили знову будуть висувати педру у 2024-му, то тим самим педрили бажають бойко.
Бо за педру українці не проголосують.
якщо юльки знову будуть висувати юльку у 24-му, то тим самим юльки бажають бойка, бо за юльку українці не проголосують
що цікаво, самі юльки проголосують за бойка, "аби не петро"

   
іронія в тому, що якби юлька підтримала пороха у другому турі - вона б мала шанси у 24-му
а тепер у 29-му в неї ніяких шансів, роки то йдуть
тож стратила юля, коли почала задом крутити перед зе що згодна бути прем*єром за підтримку - очевидно ж було що їй дулю покажуть
   
Re: Дефективные 73% ищут виновных в своей победе.

А в чому саме це добре ?
Бо в ход пішли консєрви з 250 повідомлень. ;)

 
   
Re: Дефективные 73% ищут виновных в своей победе.

іронія в тому, що якби юлька підтримала пороха у другому турі - вона б мала шанси у 24-му
а тепер у 29-му в неї ніяких шансів, роки то йдуть
тож стратила юля, коли почала задом крутити перед зе що згодна бути прем*єром за підтримку - очевидно ж було що їй дулю покажуть
:facepalm:  А якби Юля підтримала Янука, то була б Президентом галактики. :D
   
Шановний пане Хавруша. Яка саме цитата з Присяги народу України, як обов"язок для офіцера, показала  що щонайменше 73% українців є нормальними, але насравді Ви їх не побачили.
+========================================+
Почитай Присягу. Якщо є мізки - може, зрозумиієш...
Правда, у порохоботів мізки відсутні як клас,
наявний лише ганглій...
   
Шановний пане Хавруша. Як саме вас пограбували ?
+==============================================================================================+
Шляхом підняття комуналки в 10 разів. Я до цього витрачав на комуналку до 20% пенсії, а після підняття - не менше 65%
І всі ці гроші пішли ахмєтке, який поділився з педрою. І це є в додатковому податковому звіту, що давав потрох перед виборами.
Він був змушений задекларувати 1.6 ярда чистого прибутку після спекуляції з акціями комунгосподарств ахмєтки. До підняття
комуналки акції мали 5-7% прибутку, а після підняття комуналки стали аж до 300%. Потрох купив ці акції ДО підняття цін у
ахмєтки і продав їх взад ахмєтке ПІСЛЯ підняття цін.  В Європі та штатах це має назву використання інсайдерської інформації
службовою особою з метою отримання незаконного прибутку. І за таке дають від 20 років тюряги до пожиттєвого з повною
конфіскацією майна. А субсидії - це пряма перекачка частини держбюджету в кишеню ахмєтке. Цей пограбунок я ніколи не
пробачу потроху, а також усім, хто хоче повернути кнура на табуретку. Бо всі вони вороги народу України та підлягають
знищенню з конфіскацією.
   
:facepalm:  А якби Юля підтримала Янука, то була б Президентом галактики. :D
не хочете погратись у гру "знайдіть 10 відмінностей"?
для початку: ви бачите різницю між кандидатами що вийшли у другий тур та кандидатами що не вийшли?
   
+==============================================================================================+
Шляхом підняття комуналки в 10 разів. Я до цього витрачав на комуналку до 20% пенсії, а після підняття - не менше 65%
І всі ці гроші пішли ахмєтке, який поділився з педрою. І це є в додатковому податковому звіту, що давав потрох перед виборами.
Він був змушений задекларувати 1.6 ярда чистого прибутку після спекуляції з акціями комунгосподарств ахмєтки. До підняття
комуналки акції мали 5-7% прибутку, а після підняття комуналки стали аж до 300%. Потрох купив ці акції ДО підняття цін у
ахмєтки і продав їх взад ахмєтке ПІСЛЯ підняття цін.  В Європі та штатах це має назву використання інсайдерської інформації
службовою особою з метою отримання незаконного прибутку. І за таке дають від 20 років тюряги до пожиттєвого з повною
конфіскацією майна. А субсидії - це пряма перекачка частини держбюджету в кишеню ахмєтке. Цей пограбунок я ніколи не
пробачу потроху, а також усім, хто хоче повернути кнура на табуретку. Бо всі вони вороги народу України та підлягають
знищенню з конфіскацією.
Шановний пане Хавруша. Якщо Ви вважаєте що президент Зеленський робить все правильно, чому він не повернув Вам втрати, маючи абсолютну владу. Чи написали Ви заяву про злочини ?
   
Шановний пане Хавруша. Якщо Ви вважаєте що президент Зеленський робить все правильно, чому він не повернув Вам втрати, маючи абсолютну владу. Чи написали Ви заяву про злочини ?
+=========================================================+
Як тіки ви покажете як повернути той час, коли піднімали ціни на комуналку. 
Бо гроші, вкрадені в українців не у Зеленського, а в ахмєтке та потроха.
І не бреши нахабно про "абсолютну владу" у Зеленського. Читай Конституцію,
щоб  знати, а не брехати!
   
+=========================================================+
Як тіки ви покажете як повернути той час, коли піднімали ціни на комуналку. 
Бо гроші, вкрадені в українців не у Зеленського, а в ахмєтке та потроха.
І не бреши нахабно про "абсолютну владу" у Зеленського. Читай Конституцію,
щоб  знати, а не брехати!
Шановний пане Хавруша. В мене нема ні часу ні бажання Вам щось показувати. На жаль у Вас нема фактажу. Все що Ви пишете - маячня.
   
Шановний пане Хавруша. В мене нема ні часу ні бажання Вам щось показувати. На жаль у Вас нема фактажу. Все що Ви пишете - маячня.
+=======================================+
Ну, у педрил як поганим танцорам яйця заважають.
Для педрил навідь факт прольоту педри в 2019-му
ще не усвідомлений. ТОму і вважають що 73% українців -
це не українці. Хто-ж педрилам дохтур?
Тільки д-р Гільотен!
   
Для педрил навідь факт прольоту педри в 2019-му
ще не усвідомлений
це що...
ось юльки досі не усвідомили, що факт хронічного прольоту юлі повз трону (у 2010, у 2014, у 2019, далі буде) не випадковість або чиїсь козні
   
Re: Дефективные 73% ищут виновных в своей победе.

+=========================================================+
Як тіки ви покажете як повернути той час, коли піднімали ціни на комуналку. 
Бо гроші, вкрадені в українців не у Зеленського, а в ахмєтке та потроха.
І не бреши нахабно про "абсолютну владу" у Зеленського. Читай Конституцію,
щоб  знати, а не брехати!
Про старість потрібно було в молодості думати. Ніхто за вас вашу комуналку платити не повинен.
В Португалії 80 ти річні мантулять ще як німі, а в україні в 60 вже на диван з планшетом і нити про важке життя. Оте, що зараз відбувається в Україні, це наслідки діяльності вашого покоління. Як казав "класик", зараз маєте, те що маєте.
   
Про старість потрібно було в молодості думати. Ніхто за вас вашу комуналку платити не повинен.
В Португалії 80 ти річні мантулять ще як німі, а в україні в 60 вже на диван з планшетом і нити про важке життя. Оте, що зараз відбувається в Україні, це наслідки діяльності вашого покоління. Як казав "класик", зараз маєте, те що маєте.
+====================================================================================+
Я - плачу. Але цього пограбування а ні потроху, а ні ахмєтке, а ні всм педрилкам - не пробачу! Як і 73% українців.
Тому викиньте дебільні мрії про повернення педри на табуретку!
   
нам колбасным Славутам обидно что через 20 лет нам некуда будет на пенсию приехать... поэтому колбасные Славуты плачут за порохом и его конфетками. Лично я еще в 14 поперхнулся когда услышал что этого толстого поца Пороха президентом выбрали....никогда не забуду характеристику хетьмана от покойного Зинченко в 96 году...
Удовлетворён горением пердака кацапа!!! :gigi:
   
Re: Дефективные 73% ищут виновных в своей победе.

не хочете погратись у гру "знайдіть 10 відмінностей"?
для початку: ви бачите різницю між кандидатами що вийшли у другий тур та кандидатами що не вийшли?
1 тур. Виграв кандидат "аби не Юля".
 2 тур. Виграв кандидат "аби не Пєцьо".
   
Re: Дефективные 73% ищут виновных в своей победе.

+====================================================================================+
Я - плачу. Але цього пограбування а ні потроху, а ні ахмєтке, а ні всм педрилкам - не пробачу! Як і 73% українців.
Тому викиньте дебільні мрії про повернення педри на табуретку!
Якось мені паралельно. кого ви там наступного виберете на табуретку, зека чи клоуна. Нінащо хороше ви не здатні. В Україні буде майбутнє, якщо пенсіонерам заборонити голосувати, в іншому випадку майбутнього не має.
   
+=========================================================+
Знайди в Конституції право Президента садити за своєю забаганкою.

Цікаво,бо син німецької шлюхи якось знайшов,щоб тобі пообіцяти,а ти проголосував і не питав його як ото мене.
щось не сходиться .
   
захищаю своє право бути
українцем
Та який ти бісової чуми українець :facepalm1:
коли обирає того хто медальки попам московським роздає,здає держ таємницю  а потім кажеш що тебе все влаштовує .
Малорос обікновєнній
   
Ніхто за вас вашу комуналку платити не повинен.
а він повинен платити до кишень ахметових-порошенків, бо їм так схотілося і вони мали владні важелі для подібної вимоги?
зараз ті важелі народ відібрав, і яке ж несамовите виття здійняли порошенки!
   
Re: Дефективные 73% ищут виновных в своей победе.

а він повинен платити до кишень ахметових-порошенків, бо їм так схотілося і вони мали владні важелі для подібної вимоги?
зараз ті важелі народ відібрав, і яке ж несамовите виття здійняли порошенки!
Його ніхто не заставляє користуватись тими послугами. В село, там криниця, туалет з диркою і свічки. Крім свічок все безплатно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія