Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Постраждалі від російської агресії українці можуть отримати компенсацію до 30 тисяч євро

https://thedigital.gov.ua/news/ukraintsi-yaki-postrazhdali-vid-rosiyskoi-agresii-mozhut-podati-zayavu-do-evropeyskogo-sudu-z-prav-lyudini-onlayn-ta-otrimati-kompensatsiyu-vid-5000-evro

Про це повідомляє Мінцифри.

Як отримати компенсацію?
Для цього потрібно подати заяву до Європейського суду з прав людини протягом чотирьох місяців від моменту, коли ви постраждали від російської агресії, проте не пізніше від 16 січня 2023 року.

Як подати заяву?
заповніть  форму на сайті: https://espl.com.ua
завантажте документ на комп’ютер, роздрукуйте, покладіть у конверт та наклейте на нього адресу ЄСПЛ (вона сформується автоматично при заповненні заяви на сайті)
надішліть заяву в одному з відділень Укрпошти (для відправника послуга безоплатна).
Також можна заповнити заяву за родича, якщо він не може подати її самостійно.

Термін розгляду заяви може становити від одного року.

Якщо виникли питання про допомогу та формування заяви, то зверніться до громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини у вашому місті.
   
Хотіла б подати заяву від імені батьків, але одразу уперлась в питання - місце народження. А зв'язку з ними нема. Прийдеться чекати, коли визволять місто.

Чи я можу своє ім'я писати? Хто що знає?

Останнє редагування: 24 червня 2022 01:35:05 від дмхз
   
українці можуть отримати компенсацію до 30 тисяч євро
а можуть і не отримати 

Власти России отказались исполнять все решения ЕСПЧ, вступившие в законную силу после 15 марта 2022 года (в том числе вынесенные по нарушениям, имевшим место до 15 марта 2022 года).
   
українці можуть отримати компенсацію до 30 тисяч євро
а можуть і не отримати 

Власти России отказались исполнять все решения ЕСПЧ, вступившие в законную силу после 15 марта 2022 года (в том числе вынесенные по нарушениям, имевшим место до 15 марта 2022 года).

ти чия консерва?

Ім'я користувача:Oberst
Дата реєстрації:3 лютого 2021
Повідомлень:10 (~0 в день)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія