Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

В Італії 25 000 хворих і 1500 померлих. То від якої цифри 7% дає 1500 мертвих?
25 000 не хворих а виявлених хворих. Тестують не всіх а тих в кого явні симптоми. Крім того є невідома кількість людей які мали симптому застуди день чи два, імунітет замочив вірус, вони вилікувались і зараз тестуй їх не тестуй, тест нічого не покаже.
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Вот на римантадин вирусы пиливали с высокой горки, мне он во время гриппа нифига не помог - я его пила, а буду амиксин давала - он на второй день была гораздо лучше с амиксином, чем я с римантадином....

Бяко, є така штука плацебо. Іноді досить потужна. Віриш ? Пий. Я серьозно.
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Вот на римантадин вирусы пиливали с высокой горки, мне он во время гриппа нифига не помог - я его пила, а буду амиксин давала - он на второй день была гораздо лучше с амиксином, чем я с римантадином....

Римантадин треба вживати при перших симптомах, далі вже пізно.

І він тільки проти групи А.
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

25 000 не хворих а виявлених хворих. Тестують не всіх а тих в кого явні симптоми. Крім того є невідома кількість людей які мали симптому застуди день чи два, імунітет замочив вірус, вони вилікувались і зараз тестуй їх не тестуй, тест нічого не покаже.

Про що і мова. А людям викладають такі цифри без детальних поясненнь чим роздмухують непотрібну паніку.
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Или предполагают, что будет сильно за 2 млн

Испанку точно никто не раскручивал, ее замалчивали

Испанцы привлекли внимание первые, оттого и "испанка"


Та хто її замовчував ?  Просто ФУПу тоді не було... :shuffle:
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Про що і мова. А людям викладають такі цифри без детальних поясненнь чим роздмухують непотрібну паніку.

Паніки буде менше, якщо сказати, що хворих 25 000 000 ?
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Только коллективный иммунитет. Должны переболеть как можно больше людей (не менее 60% населения).
В противном случае мы просто откладываем взрывы на будущее.

Поэтому карантин это дурная затея имхо.В британии и ряде других стран поэтому от карантина отказались.Н

 :facepalm1:

Це той випадок, коли за деревами не бачать лісу.
Карантин не для того, щоб ніхто не захворів, карантин для того щоб зменшити нагрузку на лікарні.
Без каранину буде вибуховий ріст кількості хворих і в якийсь момент лікарні просто не зможуть з нимим справитись.
А з карантином воно розмажеться на довший період і лікарні будуть мати ресурси для боротьби.


Уявіть ситуацію, що є 2 (3-5) хворих, які потребують апарат штучного дихання, а є лише 1 апарат. Кому його давати?
Якщо всі будуть допримуватись карантину, то вдасться уникнути або зменшити кількість таких ситуацій. І відповідно врятувати більше людей.
Ось тут гарна стаття. правда англійською мовою. Social Distancing: This is Not a Snow Day
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Паніки буде менше, якщо сказати, що хворих 25 000 000 ?

Летальність буде менша.  На декілька порядків.

Який відсоток населення , що захворіє  заявила Меркель ?
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Только коллективный иммунитет. Должны переболеть как можно больше людей (не менее 60% населения).
В противном случае мы просто откладываем взрывы на будущее.

Поэтому карантин это дурная затея имхо.В британии и ряде других стран поэтому от карантина отказались.Н
Абсолютно вредное и безответственное утверждение. Последствия отсутствия карантина вы видите на примере Италии - это ад для медиков, нехватка людских и материальных ресурсов (аппаратов ИВЛ и т.д) для лечения тяжело больных, отсюда очень высокая летальность - около 7.5% на данный момент. И наоборот, где темпы эпидемии сдерживаются благодаря карантинным мероприятиям (возьмите регионы Китая кроме Хубея), Южную Корею и т.д, там летальность значительно ниже. Хотя тут могут играть роль и другие факторы (разновидность постоянно мутирующего вируса, уровень медицины в разных странах, демография и т.д.).
  Грубо говоря, "пропускная способность" медицинской системы не рассчитана на одновременное поступление значительного количества тяжело больных, что существенно увеличивает летальность. Поэтому нужно максимально сдерживать скорость развития пандэмии, дабы пропускать через это "узкое горлышко" возможностей медицины больных максимально постепенно и долго.
 Второй фактор: максимально сдерживая скорость развития эпидемии, мы даем время лучшим умам планеты создать вакцину и эффективные лекарства, которые дадут возможность спасти десятки если не сотни тысяч потенциальных жертв.
 Третий фактор: максимально сдерживая развития эпидемии, мы приближаем теплое время года и этот фактор в той или иной мере играет против вируса и нам на руку. Солнечные лучи и высокая температура воздуха не способствуют распространению вируса.
Поэтому утверждения  (которые тут все чаще и чаще звучат), что картинные мероприятия бесполезны или даже вредны - абсолютно глупы, вредны и безответственны!
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Про що і мова.
Объясни, какая разница для статистики между не заболевшими и теми, у кого болезнь прошла бессимптомно?
И как их различать на глаз?
В лаборатории- то ясно как, по антителам
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Летальність буде менша. А декілька порядків.

багато хто всереться від кількості хворих...  :facepalm:
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

7 % від виявленого, а не від захворівших не лякайте себе перш за все і не вводьте в оману інших

Вия борется с Зеленским любыми методами.
И вирус тут как нельзя кстати пришелся.
А вы “не лякайте”.
Будут лякати и ще як.
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Солнечные лучи и высокая температура воздуха не способствуют распространению вируса.
Похоже это до опы в СА даже в городах где сейчас +25 на ура распотраняется
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Летальність буде менша. А декілька порядків.
умерших  - если по головам считать - будет одно и то же количество
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Объясни, какая разница для статистики между не заболевшими и теми, у кого болезнь прошла бессимптомно?
И как их различать на глаз?
В лаборатории- то ясно как, по антителам


Я так розумію такі речі можна рахувати тільки апроксімацією .  Вивченням статистики на малих групах і мультиплікацією на більші.
Ясна річ всю країну не відтестуєш. Я впевнений, що у інфекционістів є методики як це робиться, але ЗМІ розкручують більш "жарені " цифри.
Що зробиш. У кожного своя професія.
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Абсолютно вредное и безответственное утверждение. Последствия отсутствия карантина вы видите на примере Италии - это ад для медиков, нехватка людских и материальных ресурсов (аппаратов ИВЛ и т.д) для лечения тяжело больных, отсюда очень высокая летальность - около 7.5% на данный момент. И наоборот, где темпы эпидемии сдерживаются благодаря карантинным мероприятиям (возьмите регионы Китая кроме Хубея), Южную Корею и т.д, там летальность значительно ниже. Хотя тут могут играть роль и другие факторы (разновидность постоянно мутирующего вируса, уровень медицины в разных странах, демография и т.д.).
  Грубо говоря, "пропускная способность" медицинской системы не рассчитана на одновременное поступление значительного количества тяжело больных, что существенно увеличивает летальность. Поэтому нужно максимально сдерживать скорость развития пандэмии, дабы пропускать через это "узкое горлышко" возможностей медицины больных максимально постепенно и долго.
 Второй фактор: максимально сдерживая скорость развития эпидемии, мы даем время лучшим умам планеты создать вакцину и эффективные лекарства, которые дадут возможность спасти десятки если не сотни тысяч потенциальных жертв.
 Третий фактор: максимально сдерживая развития эпидемии, мы приближаем теплое время года и этот фактор в той или иной мере играет против вируса и нам на руку. Солнечные лучи и высокая температура воздуха не способствуют распространению вируса.
Поэтому утверждения  (которые тут все чаще и чаще звучат), что картинные мероприятия бесполезны или даже вредны - абсолютно глупы, вредны и безответственны!

Так проблема в том, что они очень запоздали.
Все ведь надо вовремя.
А если опоздал, то немного до жопы оно все.
   
Це той випадок, коли за деревами не бачать лісу.
Карантин не для того, щоб ніхто не захворів, карантин для того щоб зменшити нагрузку на лікарні.
Без каранину буде вибуховий ріст кількості хворих і в якийсь момент лікарні просто не зможуть з нимим справитись.
А з карантином воно розмажеться на довший період і лікарні будуть мати ресурси для боротьби.

Какой-то потусторонний мир. В Китае всё почти закончилось.
Переболело меньше 1% населения.
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

ок,
це значить що 1) NHS має отримати ДУЖЕ швидко ДУЖЕ багато апартів вентиляції легенів (промисоловість каже що початков иробництва можливий не раніше ніж через 2 міс),
і 2) наступні 3-5-10 років NHS має займатися лише реанімацією важких випадків коронавірусу
.

а грипи? хребет? пневмонії? переломи? ДТП? кардіологія? опіки? і т.п. Тим що, здихати бо весь ресурс кинуто на кооновірус

 :lol:   … дуже багато....

А є ще ось така думка:

Два тижні тому в Італії налічувалося 322 підтверджених випадків коронавірусу. Лікарі могли приділити достатньо уваги кожному пацієнту.
Тиждень тому в Італії було вже 2 502 випадки Covid-19. Медики в госпіталях ще робили штучну вентиляцію легенів всім хворим із гострою дихальною недостатністю.
11 березня в Італії зафіксували 10 149 хворих. У п'ятницю їх стало понад 17 500. Тепер хворих просто надто багато, щоб надати кожному відповідний догляд.
Коронавірус в Італії очима українця
"Ніхто не знає, що буде завтра". Що кажуть про карантин українці в Італії
Лікарів і медсестер не вистачає на всіх. А головне - апаратів для вентиляції легенів значно менше, ніж тих, хто задихається. (дивись далі)
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

А когда короны не было, разве не валялся кто ниб 40 летний в реанимации с пневмонией тяжелой?
   
Так проблема в том, что они очень запоздали.
Все ведь надо вовремя.
А если опоздал, то немного до жопы оно все.

Они не запоздали. Они не остановили производство. Без остановки производства карантин безуспешен.
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Умирают в основном от одного и того же-Острой Респираторный Дистресс Синдром. Это цитокинный (иммунный) шторм- необычно сильная биохимическая реакция на инфеционный возбудитель.Это приводит к дыхательной недостаточности,которая, в свою очередь ,требует интубацию и вентилятор. Если человек остается интубировнным долгое время без улучшений то как правило ОРДС становится только хуже и человек умирает.

Выглядит примерно так:
Показати зображення...
Реакция организма на испанку
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

умерших  - если по головам считать - будет одно и то же количество

Кількість так. Відсоток ні. 

От уявімо, що в лікарні звертаються лише дуже важкі і всі вмирають. То летальність 100 %  ?
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Вия борется с Зеленским любыми методами.
И вирус тут как нельзя кстати пришелся.
А вы “не лякайте”.
Будут лякати и ще як.

Тогда Трамп, итальянский премьер Конте,  испанский премьер Санчес ваще кроваво с Зеленским воюют

Потому что пугают так, что куда Вие и браться
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Бяко, є така штука плацебо. Іноді досить потужна. Віриш ? Пий. Я серьозно.

Ну то й пий, як віриш  :D
А я поки що вірю своїм очам.
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Продовження:

На війні як на війні
Італійський Інститут анестезії, реанімації та інтенсивної терапії (SIAARTI) опублікував рекомендації для медиків у надзвичайних умовах.
Документ починається з порівняння нинішньої ситуації з війною або великими природними катастрофами, коли лікарям доводиться вибирати, кому з поранених і постраждалих допомагати у першу чергу.
Рекомендації закликають встановити критерії відбору на основі "справедливого розподілу і оптимального використання обмежених ресурсів".
Головна ідея експертів проста: доступ до інтенсивної терапії варто забезпечити хворим з вищими шансами на одужання. Так, на їхню думку, можна дотримати принцип "максимального добробуту для максимальної кількості людей".
Звідси випливає рекомендація, яка за нормальних умов здається немислимою: "Можливо, доведеться визначити граничний вік для отримання інтенсивної терапії".
Тим, хто через старість має менше шансів на одужання і кому у будь-якому разі залишилося жити недовго, пропонують дозволити померти.
Звучить жорстоко, але це єдина альтернатива принципу "перший бере той, хто прийшов першим". На думку авторів меморандуму, це ще гірше.
Окрім віку, експерти рекомендують лікарям враховувати також загальний стан пацієнта, або, за словами авторів документу, "уважно оцінювати супутні патології".
Простіше кажучи, люди похилого віку та обтяжені хворобами пацієнти витратять на себе більше дефіцитних ресурсів, але з високою часткою ймовірності все одно помруть.
Рекомендації пропонують поширити і на тих хворих, які потребують інтенсивної терапії з причин, що не пов'язані з коронавірусом


(   https://www.bbc.com/ukrainian/news-51886717    )
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Тогда Трамп, итальянский премьер Конте,  испанский премьер Санчес ваще кроваво с Зеленским воюют

Потому что пугают так, что куда Вие и браться

Все юзают ситуацию в своих целях.
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Перед шикарним вибором ставлять лікарів....І потім їм мальчікі дєдушкі кровавіє уві сні будуть являтися...
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Все юзают ситуацию в своих целях.

прихильники певної політсили подфартило несказанно ! реально - дуракам везет  :pooh_lol:
год был во всем Петро виноват, а еще 4 - корона !  :ok:
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

От уявімо, що в лікарні звертаються лише дуже важкі і всі вмирають. То летальність 100 %  ?
Людас, вы же, по вашим словам , живете долго
А, значит, пережили Чернобыль, распад Союза, революции, войну

Что толку цифрами баловаться?
Смотрим на Италию, делаем выводы
 Сколько переболевших - никто не знает, поголовные анализы не делались

Значит, что остается? Количество обратившихся к врачам и количество тех, кому врачи не помогли
Эти цифры объективные
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

десь чув, що алкоголь вбиває віруси  :shuffle:
так, коли їх залити спиртом на 1 см вище рівня вірусів
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Все юзают ситуацию в своих целях.
ага, громят собственные экономики
то-то итальянцы на вирусе поднялись
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Но я не инфекционист
а кто?
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Цар природи.... Ітіть його лісом.
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Бяко, є така штука плацебо. Іноді досить потужна. Віриш ? Пий. Я серьозно.

Я не в курсе по ремантидину, но я вам приведу пример.
Огромное исследование показали тамифлю уменьшает время госпитализации всего лишь на один день. Но посчитали,что это все равно выгодно.

Если вы будете его пить то разницу вряд ли заметите,но глобально эффект есть

ремантадин похож
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Какой-то потусторонний мир. В Китае всё почти закончилось.
Переболело меньше 1% населения.
нихера там не закончилось . Мне посылку за 200 баксов не высылают
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Только коллективный иммунитет. Должны переболеть как можно больше людей (не менее 60% населения).
В противном случае мы просто откладываем взрывы на будущее.

Поэтому карантин это дурная затея имхо.В британии и ряде других стран поэтому от карантина отказались.Н


вот что и я говорил
можно просто переболеть
а можно угробить экономики, обвалить торговлю и производство - и все равно переболеть
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Гідроксихлорохін - показує ефективність?
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

У мамы бронхиальная кашлевая астма ну и наверное хронический бронхит
препараты никакие не принимает ( не хочет )
утром кашляет ( с 2-3 ночи днем нормально)
живу в небольшом городке ( Северодонецк )
если начнутся какие то подозрения то куда мне звонить бежать обращаться
я купил протефлазид и ергоферон стоит ей их давать с началом обострения

Останнє редагування: 16 березня 2020 16:07:41 від vadym
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

У мамы бронхиальная кашлевая астма ну и наверное хронический бронхит
препараты никакие не принимает ( не хочет )
утром кашляет ( с 2-3 ночи днем нормально)
живу в небольшом городке ( Северодонецк )
если начнутся какие то подозрения то куда мне звонить бежать обращаться

постарайтесь не принести то додому, тому шо ризик для неї високий
тут при старшому віці ризик високий, а при проблемах з диханням, та ше й при вірусі, шо розвиває пневмонію
карантин для вас саме те.
   
Re: Отвечаю на ворпосы по коронавирусу

Радий бачити щов ЮК адекватні лікарі  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія