Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

Адьютантом. За водкой сбегать,кобыл подогнать

)))
   
Льоха там був, правда в режимі- телефон  :gigi: , 15 км до Дебаля

кого він там виносив на руках, хз

   
)))

Можно вааще штрафбат сформировать..Из фракции ПЭС

Лёшик будет командовать..Пэтро- нач. штаба...

Правда,боязно им какой нить участок фронта доверить, при малейшем шухере- драпанут жэж

Но можно использовать для имитации ложного главного удара
   
Хочется спросить, и чем пребывание в Одессе закончилось?

Что полезного сделал?

Він там хоч був
Ну от і побачимо зараз, що скаже та ж Зінкевич і хто там ще з прикоритних вояків, якщо навіть це їм поперек горла не стане
Ну што ш
   
15 км до Дебаля

Расстояние выбрано со знанием дела...152 мм бъёт максимум км 12...Так чтоб гарантированно не попасть
   
Льоха там був, правда в режимі- телефон  :gigi: , 15 км до Дебаля

кого він там виносив на руках, хз

https://www.youtube.com/watch?v=xlxdY81zECo

І їщьо чуть - чуть ат'єхал
Чому вони такі тупі ?
Питання риторичне
   
15 км до Дебаля
Расстояние выбрано со знанием дела...152 мм бъёт максимум км 12...Так чтоб гарантированно не попасть

І єщьо чуть - чуть ат'єхал , кілометрів на 200, всі поранені просто там були
   
 саме 11 та 12 лютого, в білоруській столиці зустрілись лідери Німеччини, Франції, України та Росії, аби узгодити "Комплекс заходів щодо виконання Мінських угод".

Цей документ, відомий також як "Мінськ-2", підписала згодом контактна група в складі представників України, Росії та Організації з безпеки й співпраці в Європі (ОБСЄ). Поставили свої підписи під ним і представники проросійських бойовиків з Донецька та Луганська.

---Льоха флюгер, в ніч Мінську-2 віщає з Окопу горящого танку несе раненого п***а у Києві у ВР  :weep:

   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

15км не так вже далеко.. і мабуть звідти й відбувалась евакуація поранених...  Тбто льоха був у гущі подій...

А де б був клоун ?
   
Він там хоч був
Ну от і побачимо зараз, що скаже та ж Зінкевич і хто там ще з прикоритних вояків, якщо навіть це їм поперек горла не стане
Ну што ш

та вже сказала

Яна Зінкевич
  ·
Діано, а може вже досить мене в різних срачах тегати, і змінювати фокус на мене. Що в підсумку я ще тут серед коментаторів виходжу поганою, хоч я нічього поганого не робила.
І як ти зазначила я в той час була на фронті і займалась своїм напрямком.
Без поняття де тоді був Олексій і що робив, я з ним познайомилась уже в 2019 в партії.
Він є фб, і інших соцмережах - вам туди. Нехай сам пояснює, відповідає і т.д. Я тут до чого?
   
Может Лёшика нужно срочно мобилизовать на фронт?

Пока хуйло...Дать ему подразделение, успеет провести боевое сколачивание?

   
https://youtu.be/q75t7__1VMU


 :lol:
   
та вже сказала

Яна Зінкевич
  ·
Діано, а може вже досить мене в різних срачах тегати, і змінювати фокус на мене. Що в підсумку я ще тут серед коментаторів виходжу поганою, хоч я нічього поганого не робила.
І як ти зазначила я в той час була на фронті і займалась своїм напрямком.
Без поняття де тоді був Олексій і що робив, я з ним познайомилась уже в 2019 в партії.
Він є фб, і інших соцмережах - вам туди. Нехай сам пояснює, відповідає і т.д. Я тут до чого?

 :facepalm:  :facepalm: 
   
https://youtu.be/q75t7__1VMU

 :lol:  :lol:  :lol:
   
15км не так вже далеко.. і мабуть звідти й відбувалась евакуація поранених...  Тбто льоха був у гущі подій...

А де б був клоун ?
Тобі Леськи з Шушою в пару не вистачає
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

   
Сцуко,как это Свин не успел его каким нить орденом наградить...

За такие подвиги

Лет через 5 оно скажет,что обороняло ДАП
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

Льошику респект (tu)

   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

розумію прихильники певної політсили.. це боляче усвідомлювати що Зе клоун в цей час корпоративи в саунах відробляв.
   
Может Лёшика нужно срочно мобилизовать на фронт?

Лучше уклониста  клоуна с его бандой дегенератов-шаурмячников   по ВУС "Ваньки, которых не жалко" .
   
Tamara Cherkas
Яна Зінкевич Вам натякають, а ось пряма мова: як можна не розуміти, що ви знаходитесь в партії махрових брехунів і відвертих маніпуляторів.
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

Так шо дятле, був там льошик чи не?
   
покаявся...
воював...
наступний президент готовий...
ПЕСиголовці вже цілком серйозно розглядають його кандидатуру
аякже - Льосик же з партії богоПетро, такшо теж святий
   
Tamara Cherkas
Яна Зінкевич Вам натякають, а ось пряма мова: як можна не розуміти, що ви знаходитесь в партії махрових брехунів і відвертих маніпуляторів.

Та хоч би написала "я з ним поговорю, так не має бути" , проміняти своїх побратимів на це одоробало яке завтра вилізе можливо у Ківи  :facepalm:
   
Так шо дятле, був там льошик чи не?

Он відео є, передивись
   
Нехай - нехай, нехай "нарощують"  процент жирів рейтинг свинарні  8-)
Оця зелена падаль натякає на те, що кожен, хто пройшов війну, має виключно негативний рейтинг серед зескота.
   
ПЕСиголовці вже цілком серйозно розглядають його кандидатуру
аякже - Льосик же з партії богоПетро, такшо теж святий

Прєкрасний вибор )))
   
+- 200 км возлє
а тепер порівняй з торчком, який відсижувався в московських банях
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

как  писькограев сейшельских рвет на части в этой ветке (tu)

   
Оця зелена падаль натякає на те, що кожен, хто пройшов війну, має виключно негативний рейтинг серед зескота.

Що - що воно  пройшло ?  :lol:  в яких військах ?  :weep:
   
ПЕСиголовці вже цілком серйозно розглядають його кандидатуру
аякже - Льосик же з партії богоПетро, такшо теж святий

А шо,пидрило уже всё?
   
Та хоч би написала "я з ним поговорю, так не має бути" , проміняти своїх побратимів на це одоробало яке завтра вилізе можливо у Ківи  :facepalm:

як у Слуг хтось щось бовкне, то біжать спотикаючись з вимогами відреагувати.
І ті таки реагують.

А тут викідиш костусєвскій своїм брудним ротом таку тему зачепає, а патріотка-героїня робить вигляд що не смердить.
Кодла покидьків
   
Що - що воно  пройшло ?  :lol:  в яких військах ?  :weep:
згинь падааль зелена, разом зі своїм торчком кремлівський
   
як у Слуг хтось щось бовкне, то біжать спотикаючись з вимогами відреагувати.
І ті таки реагують.

А тут викідиш костусєвскій своїм брудним ротом таку тему зачепає, а патріотка-героїня робить вигляд що не смердить.
Кодла покидьків

В цьому й різниця
Н- да , як могла так низько скотитися Зінкевич  :facepalm1:
   
Re: Льоша Гончаренко: Репортаж із гарящєго танка

Боляче прихильники певної політсили.. їм пече

Але їм важко зрозуміти шо Льошик має право цю тему займати... просто.. просто тому... просто тому що він там був.

А клоун ні  :laugh:
   
Боляче прихильники певної політсили.. їм пече

Але їм важко зрозуміти шо Льошик має право цю тему займати... просто.. просто тому... просто тому що він там був.

А клоун ні  :laugh:

Де там ?
   
Алексей Ковалев
Гончаренко это насквозь лживое животное. Он врет всю жизн, это его кредо. Он начинал свою краьеру с того что узнавал где мэрия планирует ремонтировать дороги, ехал в тот район и рассказывал людям, что он обязательно добьется чтобы им отремонтировали дорогу. Приписывает себе любые чужие достижения запросто. Подлая лицемерная тварь.

 :weep:
   
Алексей Ковалев
Гончаренко это насквозь лживое животное. Он врет всю жизн, это его кредо. Он начинал свою краьеру с того что узнавал где мэрия планирует ремонтировать дороги, ехал в тот район и рассказывал людям, что он обязательно добьется чтобы им отремонтировали дорогу. Приписывает себе любые чужие достижения запросто. Подлая лицемерная тварь.

 :weep:

Бендер  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія