Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Останній розстріляний бандерівець: «упівця» з Волині вбили на Покрову у 1989 році

расстреляли в 1989 году

Уродженець села Грудки Камінь-Каширського району Іван Гончарук – останній бандерівець, кого радянська влада засудила до смерті та виконала вирок.

Харківського 62-річного пенсіонера п’ять днів судили на Волині на Покрову в 1987 року за звинуваченнями, за які він вже відсидів свій термін раніше у концтаборі та був звільнений! А через півтора роки по тому, 30 літ тому, його розстріляли у Києві.

по ссылке длинная история как много чего происходило

https://rayon.in.ua/topics/4898-ostannii-rozstrilianii-banderivets-upivtsia-z-volini-vbili-na-pokrovu-u-1989-rotsi

Останнє редагування: 14 жовтня 2019 23:55:47 від sklm
   
ППЦ  :X

Невже не можна виловити всіх причетних колаборантів СССР, які ще живі упирі й засадити на довічно?
   
ППЦ  :X

Невже не можна виловити всіх причетних колаборантів СССР, які ще живі упирі й засадити на довічно?
В Камені-Каширському на щиро українській Волині це відома суддівська династія.
   
Цитувати

10 червня 1987 року майор КДБ Приступа склав Постанову про притягнення в якості обвинуваченого Івана Гончарука. Окрім нього, її підписали – начальник слідчого відділу Управління КДБ УРСР по Волинській області підполковник А.В.Андрієвський та начальник Управління КДБ УРСР по Волинській області генерал-майор В.М.Шевчук. Головне обвинувачення у цьому документі: «...перейшов на сторону ворога, добровільно вступивши в банду УПА організації українських націоналістів (ОУН), яка спільно з фашистами вела збройну боротьбу проти радянської держави за відділення від Радянського Союзу Української СРСР і встановлення на її території буржуазного ладу».

19 квітня 1988 року Постанову Президії Верховної Ради Української РСР із текстом «Відхилити клопотання про помилування І.Гончарука» у Києві підписала голова ВРУ Валентина Шевченко. 3 травня 1989 року із московського Кремля (Секретаріат Верховної Ради СРСР) прийшов лист, що «підстав для помилування до засудженого Гончарука не знайдено».

13 червня 1989 року з Верховного Суду УРСР (за адресою – вулиця Чекістів, 4) за підписом його голови А.Якименка на Волинь прийшов лист із проханням дати вказівку про виконання смертного вироку Гончаруку. 23 червня голова Волинського обласного суду С.Кіпень направив у відповідні інстанції лист із проханням привести вирок у виконання. 29 червня 1989 року був накладений арешт на майно сім’ї Гончаруків. Для конфіскації описали будинок площею 77.7 метри, арештували грошові вклади.
Івана Гончарука розстріляли 12 липня 1989 року в місті Києві. Про це до Волинського обласного суду надійшов лист від 13 липня 1989 року від полковника КГБ А.Гринько.


Яка ж дика історія!
Усі ці прізвища в незалежній Україні мали б працювати двірниками як максимум.
Але, впевнений, вони та їхні срані нащадки насправді в атсолютному шоколаді...
   
Яка ж дика історія!
Усі ці прізвища в незалежній Україні мали б працювати двірниками як максимум.
Але, впевнений, вони та їхні срані нащадки насправді в атсолютному шоколаді...

А насправді працюють суддями. Серед них нема жодного кацапа.
   
по ссылке длинная история как много чего происходило

Здав сусіда за межу - ось це по-нашому. :facepalm1:

Цитувати
У 1945 році Микола Найдич співпрацював із НКВД, за що його поранив при спробі вбити член УПА Іларіон Цюрик. Він також багато років воював зі своєю сусідкою у селі Грудки за земельну межу між двома господарствами. Сусідка померла у 1976 році, тож, очевидно, з'явилася надія на перемогу в цьому протистоянні. Але на похорон, а згодом і на роковини із Харківщини, приїжджав її рідний брат – Іван Гончарук. Стало зрозуміло, що межа буде незмінною. Щоб помститися, а можливо і виконати нове завдання з КДБ, Микола Найдич написав заяву на Гончарука, звинувативши його у злочинах, скоєних у часи війни проти радянської влади. Гончарук востаннє був на Волині у квітні, а заяву проти нього ті, що його нібито «впізнали», подали… у жовтні.
   
ППЦ  :X

Невже не можна виловити всіх причетних колаборантів СССР, які ще живі упирі й засадити на довічно?

І як ти це зробиш як вони ще в 92 році натягли вишиванки і назвали себе націоналістами.
Я чомусь думаю що якщо пошукати де то знайдемо статтю молодої кандидатки в члени кпсс Іруні яка осуджує цього Гончарук а.
   
І як ти це зробиш як вони ще в 92 році натягли вишиванки і назвали себе націоналістами.
ти кончене
   
І як ти це зробиш як вони ще в 92 році натягли вишиванки і назвали себе націоналістами.
Я чомусь думаю що якщо пошукати де то знайдемо статтю молодої кандидатки в члени кпсс Іруні яка осуджує цього Гончарук а.

та ладно
одяг не рятує від вчинків
було б бажання
і не двірниками
а строк довічний
як чинять інші країни постсовка
але вони ж пост, а ми ні
   
ППЦ  :X

Невже не можна виловити всіх причетних колаборантів СССР, які ще живі упирі й засадити на довічно?

Це зробити досить легко.
Вони отримують спеціальні пенсії від держави Україна.
   
І як ти це зробиш як вони ще в 92 році натягли вишиванки і назвали себе націоналістами.
Я чомусь думаю що якщо пошукати де то знайдемо статтю молодої кандидатки в члени кпсс Іруні яка осуджує цього Гончарук а.
(tu)
   
ти кончене
Ти що до 92 року був членом КПСС???
А знаєш скільки замполітів радянської армії зробили так як я сказав? А язнаю. Багато.
Аналогічно в об і райкомах кпсс і влксм. Далеко не будемо ходити. Пастор Турчинов. Іруня Фаріон. ...
То ти з таких теж?
   
ти кончене
нє, то типовий НКВДшний асвабадітєль, в якомусь поколінні.
Думає що нарешті прийшли ...їхні.
Як же ж воно помиляється!
   
та ладно
одяг не рятує від вчинків
було б бажання
і не двірниками
а строк довічний
як чинять інші країни постсовка
але вони ж пост, а ми ні

Було б бажання...
Це вірно.
І в кого воно є?
В тих кого вони зробили лохами яких доять.
А в них нема. Покричати, пообіцяють і ...тишина.
   
нє, то типовий НКВДшний асвабадітєль, в якомусь поколінні.
Думає що нарешті прийшли ...їхні.
Як же ж воно помиляється!
А з чого ти комуністе колишній так вирішив?
Да, я ненавиджу Пєтю, я ненавиджу тих хто майданом захопив владу і 5 років грабував Україну. Я це кажу і казав? Яке ця банда має відношення до народу України? Чому ти думаєш що мені потрібно щоб НКВД освобождало, ні, твої діди і батьки мені не потрібні як і їх внучки активісти.
Хоча нести білу гарячку то твоє право.
   
Це зробити досить легко.
Вони отримують спеціальні пенсії від держави Україна.

У каментах до статті кажуть, шо той майор дослужився до полковника й вже помер.
   
А з чого ти комуністе колишній так вирішив?
Да, я ненавиджу Пєтю, я ненавиджу тих хто майданом захопив владу і 5 років грабував Україну. Я це кажу і казав? Яке ця банда має відношення до народу України? Чому ти думаєш що мені потрібно щоб НКВД освобождало, ні, твої діди і батьки мені не потрібні як і їх внучки активісти.
Хоча нести білу гарячку то твоє право.
ти ба, як нащадок асвабадітєлєй збурився.
Навіть на ламану українську перейшов.
Хоча загибеллю українців тішився рідною російською:
Ета можна, ета мнє поxyй
   
У каментах до статті кажуть, шо той майор дослужився до полковника й вже помер.

Там багато ще живі.
Але НМД українське суспільство в більшості своїй складається з тих хто вбивав або прямо або опосередковано.
Тому цю тему краще не чіпати ще років з 20.
   
Там багато ще живі.
Але НМД українське суспільство в більшості своїй складається з тих хто вбивав або прямо або опосередковано.
Тому цю тему краще не чіпати ще років з 20.

саме так
особливо у владному прошарку, кати, їх діти, внуки
   
Там багато ще живі.
Але НМД українське суспільство в більшості своїй складається з тих хто вбивав або прямо або опосередковано.
Тому цю тему краще не чіпати ще років з 20.

Та якраз й треба чіпати, бо воно вже й зараз мало кому цікаво, а за 20 років усім буде пофуй.
   
Та якраз й треба чіпати, бо воно вже й зараз мало кому цікаво, а за 20 років усім буде пофуй.
та воно й зараз 73% пофуй
   
ти ба, як нащадок асвабадітєлєй збурився.
Навіть на ламану українську перейшов.
Хоча загибеллю українців тішився рідною російською:
Ета можна, ета мнє поxyй

Я нащадок не твоїх батьків, а людей в чомусь подібних до цього Гончарука. І мені їх доля значно ближче ніж доля йолопів з оточення Пєті панамського.
А ти комуністе колишній не пиши що я тішився загибеллю українців. Я не Пєтя. І якщо я не підтримую майдан (як перекрашені комуністи) і війну  олігархів то це ще не означає що мені байдужа доля простих українців, які влада Підра поставила раком.
   
Я нащадок не твоїх батьків, а людей в чомусь подібних до цього Гончарука. І мені їх доля значно ближче ніж доля йолопів з оточення Пєті панамського.
А ти комуністе колишній не пиши що я тішився загибеллю українців. Я не Пєтя. І якщо я не підтримую майдан (як перекрашені комуністи) і війну  олігархів то це ще не означає що мені байдужа доля простих українців, які влада Підра поставила раком.
та не нервуйтеси, асвабадітєль!
Цілком природньо, що Ви тішитеся зі смерті ваших природніх ворогів - українців.
Ета можна, ета мнє поxyй

Останнє редагування: 15 жовтня 2019 17:56:39 від Ламер
   
та не нервуйтеси, асвабадітєль!
Цілком природньо, що Ви тішитеся зі смерті ваших природніх ворогів - українців.
Ета можна, ета мнє поxyй

Ти такий українець як я марсіанин. Чучело ти порохоботське і не більше ні менше. Твоя робота - лизати зад цьому кабанові і гавкати на тих хто цього не робить.
По всіх признаках ти навіть штатний порохобот, сидячий в загоні свиноферми. Тому продовжуй відпрацьовувати свої 33 копійки, більш ні на що ти не здатен.
   
Ти такий українець як я марсіанин. Чучело ти порохоботське і не більше ні менше. Твоя робота - лизати зад цьому кабанові і гавкати на тих хто цього не робить.
По всіх признаках ти навіть штатний порохобот, сидячий в загоні свиноферми. Тому продовжуй відпрацьовувати свої 33 копійки, більш ні на що ти не здатен.
Гм, а може й справді оце нквд-истьське воно формально числиться українцем...
Зрадників і хрунів у нас не менше, ніж у інших націй
   
Я у шоці... В 89 розстріляли, а у 92 вже пам'ятний знак поставили - трішки не дотягнув...
Боже, яка тупа і безжальна машина....
   
Гм, а може й справді оце нквд-истьське воно формально числиться українцем...
Зрадників і хрунів у нас не менше, ніж у інших націй

А ти колишній комуністе нині порохоботе себе до кого причислиш?
До зрадників чи до хрунів?
   
Насправді всі ті С14, Свободи й Нац. Дружини яйця виїденого не варті, якщо не знайдуть і втихаря не прикандичать вбивць.
Бо на суду немає надії, судова система не існує в Україні фактично.
   
Мда. Прочитав статтю уважно. Не повезло людині.
І ще.
Я впевнений що діти і внуки тих хто його здав, судив і розстрілював зараз на Фупі самі активні "патріоти". Гени. Був би СССР, були б вони теж активістами але комсомолу і партії.
Суддя цей, ну це ху..ло Волинського суду  нагороди України має? Ніштяки теж? Думаю немало.
Нормально нормально.
А ви вишукуйте тих хто Пєтю ненавидить за грабіж народу і називайте їх неправильними 73%ними, а чо, при інших умовах їх можна  було б теж продавати в КГБ.
   
у мене сумніви щодо правдивості розстрілу в 1989 році.
Щось тут не те.
   
ППЦ  :X

Невже не можна виловити всіх причетних колаборантів СССР, які ще живі упирі й засадити на довічно?

це в 90-ті потрібно було робити , але вибрали комуніста кравчука будувати вільну Україну ...
   
Мда. Прочитав статтю уважно. Не повезло людині.
І ще.
Я впевнений що діти і внуки тих хто його здав, судив і розстрілював зараз на Фупі самі активні "патріоти". Гени. Був би СССР, були б вони теж активістами але комсомолу і партії.
Суддя цей, ну це ху..ло Волинського суду  нагороди України має? Ніштяки теж? Думаю немало.
Нормально нормально.
А ви вишукуйте тих хто Пєтю ненавидить за грабіж народу і називайте їх неправильними 73%ними, а чо, при інших умовах їх можна  було б теж продавати в КГБ.

Впізнав себе ?  :D   Отож....
чого тільки вартують твої висловлювання в бік захисників України  :X
   
Чомусь ця стаття зникла...


 Але я встиг її заархівувати:

http://archive.is/Zsk25


http://archive.is/mxm5Y
   
ППЦ  :X

Невже не можна виловити всіх причетних колаборантів СССР, які ще живі упирі й засадити на довічно?
Мудачука?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія