Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Испытание украинской крылатой ракеты (tu)

на 1.000 км летить ?  :vinsent:
   
на 1.000 км летить ?  :vinsent:

Заборонено на таку выдстань.
   
А все ж цікаво, чому ніколи нема видео прильотів?

Тому що стріляли по мішені, що знаходилася в морі в 100 кілометрах від місця пуску. На початку відео сказали, що для контролю польоту буде використовуватися гелікоптер. Можливо, з нього будуть якісь фото/відео прильоту, але я б на це дуже не розраховував, бо, як правило, це - секретна інформація.
   
Re: Испытание украинской крылатой ракеты  (tu)
Agh

Заборонено на таку выдстань.
То на продаж заборонено, а для себе можна пиляти
   
Re: Испытание украинской крылатой ракеты  (tu)
Agh

Тому що стріляли по мішені, що знаходилася в морі в 100 кілометрах від місця пуску. На початку відео сказали, що для контролю польоту буде використовуватися гелікоптер. Можливо, з нього будуть якісь фото/відео прильоту, але я б на це дуже не розраховував, бо, як правило, це - секретна інформація.
А хто заважає на мішені камеру поставити? ;)
   
Re: Испытание украинской крылатой ракеты  (tu)

Дивно.... А чого відрижко тут нема?
   
Заборонено на таку выдстань.

ми заветуємо і глибоко стурбуємось якщо що  :vinsent:

а на 2.000 не завадило б  :diablo:
   
А хто заважає на мішені камеру поставити? ;)
а хто каже що їх там немає ?
   
А хто заважає на мішені камеру поставити? ;)

Звісно, ніхто. Можливо, навіть щось і буде за декілька днів, якщо не захочуть це засекретити. Просто я так розумію, що публіка вимагає мало не live-трансляцію всієї події з різних ракурсів, а до такого навіть Ілон Маск ще не повністю доріс.
   
На початку відео сказали, що для контролю польоту буде використовуватися гелікоптер. Можливо, з нього будуть якісь фото/відео прильоту, але я б на це дуже не розраховував, бо, як правило, це - секретна інформація.

А що там секретного? Цілу ракету показати та її запуск це не секрет, а  прильот та попадання вже секрет?

Якщо це не пустопорожній піар людини, яка здала Крим, хіба не треба показати відео прильоту щоби насправді злякати ворога?

Пастор кожні два місяці піариться пуляючи невідомо чим невідомо куди. Чому він спитав про точку падіння? Тіпо ракету влучити не мала нікуди з самого початку?
   
ми заветуємо і глибоко стурбуємось якщо що  :vinsent:

а на 2.000 не завадило б  :diablo:

Нема потреби - європейську частину Росії покриватиме  й так
   
Нема потреби - європейську частину Росії покриватиме  й так

до Казані потрібно, там їх логово
   
Re: Испытание украинской крылатой ракеты  (tu)

теперь ясно зачем кацапы вчера пуляли калибром в море... B-)
   
І взагалі, звідки така довіра до правої руки Юлічки? Турчінов вже здав Крим. Мало? Ведетеся на казочки про сілу украінскава аружія?
   
Re: Испытание украинской крылатой ракеты  (tu)
IP

Тому що стріляли по мішені, що знаходилася в морі в 100 кілометрах від місця пуску. На початку відео сказали, що для контролю польоту буде використовуватися гелікоптер. Можливо, з нього будуть якісь фото/відео прильоту, але я б на це дуже не розраховував, бо, як правило, це - секретна інформація.

вертоліт для прийому телеметрії.
   
Re: Испытание украинской крылатой ракеты  (tu)

А с чего ее пулять собираются не говорят пока?
   
была точно поражена морская цель на расстоянии 100 км
кацапи підсобити вирішили
   
Тому що стріляли по мішені, що знаходилася в морі в 100 кілометрах від місця пуску.
кацапи вирішили викрасти мішень, щоб сказати не влучно ракети попадають
   
А відео прильоту дійсно було б не зайвим
   
кацапський пердак найкраща пускова установка
   
кацапи вирішили викрасти мішень, щоб сказати не влучно ракети попадають

Турчінову треба дати ідею на новий креатіф. Хай підпливе не катері десь під Одесою і перед журналістами так понтово заявить що тут біл карабєль в какой попала мая ракєта. Но відєо нєт, патамушта ета сікрєт.  :laugh:

"А де ж лодка? Ана утанула..."
   
А що там секретного? Цілу ракету показати та її запуск це не секрет, а  прильот та попадання вже секрет?
....
Пастор кожні два місяці піариться пуляючи невідомо чим невідомо куди. Чому він спитав про точку падіння? Тіпо ракету влучити не мала нікуди з самого початку?

Ви собі хоч приблизно уявляєте, що собою являє система наведення крилатої ракети? (про всяк випадок нагадаю, що крилата ракета летить не як звичайна ракета за балістичною траекторією, які ми вміємо рахувати досить добре, а по GPS'у - як невеличкий літак)
Особливо все складно на кінцевій ділянці польоту, коли GPS майже не допомагає і потрібно на великій швидкості знайти рухому ціль за візуальним каналом. Це супер-складна алгоритмічна задача, яку в Україні, наскільки мені відомо, ще ніхто ніколи не вирішував. І я не буду здивований, якщо насправді цей перший залп таки не влучив.

Якщо це не пустопорожній піар людини, яка здала Крим

А, ви з таких... Тоді перепрошую, на розмови з такими установками в мене немає ні часу, ні натхнення.



   
Це супер-складна алгоритмічна задача, яку в Україні, наскільки мені відомо, ще ніхто ніколи не вирішував. І я не буду здивований, якщо насправді цей перший залп таки не влучив.

То ви кажете що Турчінов можливо бреше?
   
Мінстецям треба якось луччєє работать, луччєє. Якісь туповаті пезпорадні пацанята.
   
А, ви з таких... Тоді перепрошую, на розмови з такими установками в мене немає ні часу, ні натхнення.

Так, ми з таких. Локшину не всім легко на вуха розвішувати. Работайтє луччє.
   
Не знаю, можливо. Але не "бреше", давайте використовувати правильне дієслово для цієї ситуації - "блефує". Це відео зі всіма його ремарками про "стратегічний міст" адресоване в першу чергу нашим дорогим "мишебраттям".
   
Так, ми з таких. Локшину не всім легко на вуха розвішувати. Работайтє луччє.
І вам не хворіти.
   
Re: Испытание украинской крылатой ракеты  (tu)

Ви собі хоч приблизно уявляєте, що собою являє система наведення крилатої ракети? (про всяк випадок нагадаю, що крилата ракета летить не як звичайна ракета за балістичною траекторією, які ми вміємо рахувати досить добре, а по GPS'у - як невеличкий літак)
Особливо все складно на кінцевій ділянці польоту, коли GPS майже не допомагає і потрібно на великій швидкості знайти рухому ціль за візуальним каналом. Це супер-складна алгоритмічна задача, яку в Україні, наскільки мені відомо, ще ніхто ніколи не вирішував. І я не буду здивований, якщо насправді цей перший залп таки не влучив.

А, ви з таких... Тоді перепрошую, на розмови з такими установками в мене немає ні часу, ні натхнення.
А чому обов'язково по візуальному каналу? Для наведення на корабель чудово підійде радіолокаційний теж  :shuffle:
   
Значить Турчінов, будучи в.о. Президента здав Крим по сценарію запропоноваму Юлічкою і надалі сидить собі на найбільш відповідальній оборонній посаді. Піриться раз на пару місяців пуляючи щось в небо. А ви дурники чєпчікі в небо кидайте і кричіть "Юля - кака" бо хотіла здати Крим.

 Це клініка взагалі то.
   
А чому обов'язково по візуальному каналу? Для наведення на корабель чудово підійде радіолокаційний теж  :shuffle:

Наскільки мені відомо ті ж Томагавки ідуть по внутрішній 3D карті місцевості порівнюючи з місцевістю над якою вони летять. GPS не надійний від слова взагалі.
   
А чому обов'язково по візуальному каналу? Для наведення на корабель чудово підійде радіолокаційний теж  :shuffle:

Думаю, що якщо ракету роблять універсальною, а не лише в якості ПКР, то телекартинка буде працювати краще, ніж радіолокація, для надійної роботи якої потрібен великий шматок заліза цілий корабель.
Хоча, зрештою, нічого не заважає робити спарені гібридні системи наведення (ну крім кінцевої ціни такого виробу, звісно :) )
   
Re: Испытание украинской крылатой ракеты  (tu)
dmp

Думаю, що якщо ракету роблять універсальною, а не лише в якості ПКР, то телекартинка буде працювати краще, ніж радіолокація, для надійної роботи якої потрібен великий шматок заліза цілий корабель.
Хоча, зрештою, нічого не заважає робити спарені гібридні системи наведення (ну крім кінцевої ціни такого виробу, звісно :) )

А ночью прицепим на крылатую ракету фонарик.
   
Re: Испытание украинской крылатой ракеты  (tu)

А чо? Турчинов був би не поганим презом!
   
А ночью прицепим на крылатую ракету фонарик.
Не чіплятеся до слів. Ближнє інфрачервоне випромінювання теж можна вважати візуальним каналом.
   
І взагалі, звідки така довіра до правої руки Юлічки? Турчінов вже здав Крим. Мало? Ведетеся на казочки про сілу украінскава аружія?
Сукка, вот ты лично готов был в 14 году воевать в открытую с кацапней?
Уверен что даже в АТО и дня не пробыл.
Я хренею, каких тупых носит наша земля.
Ответь на пару вопросов -
1- у нас в 14 году была полноценная армия?
2- сколько мы смогли бы продержаться до полной сдачи всей территории?
   
Хорошо что Пан Турчинов ушёл от бюторастии и перешёл в войско Гетьмана Петра ДПорошенко.

Крым, - куку.
   
А чо? Турчинов був би не поганим презом!

Вже був. Крим - тю-тю. Мало?

1- у нас в 14 году была полноценная армия?
Адресуй ці всі питання керівникам Держави і їхній челяді. Я просто констатую факти.

В мене немає жодної підстави довіряти камсамольцу, правій руці Юлічкі та людині, яка здала Крим за вказівкою своєї шефіні.
   
А чо? Турчинов був би не поганим презом!
Старий хитрый нос, чуешь когда надо в партию турчинова вскакивать?  :laugh:
   
Сцуко, Пастор кросавчег !  :gigi:

очередной жидяра... :gigi:
   
Re: Испытание украинской крылатой ракеты  (tu)

Старий хитрый нос, чуешь когда надо в партию турчинова вскакивать?  :laugh:
---------------------------------------
Я в якусь партію?!!!! Щоб меня якесь мурло обдрипане,або свинячоподібне вказувало що робити?!!!  Та ніколи. Може якщо 3-м у списку в ВР? Та й то....чисто заради забаганки...але мене виженуть,бо я ж гавкати буду. Кажеш рота заткнуть грошима? Може й заткнуть.але тре для цього багато грошей. Купити можна буть кого,але у кожного своя ціна. Так що навряд чи я піду у чиюсь партію. B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія