Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

почему в Европе так экономят?

Re: почему в Европе так экономят?

так там в таблице чехия как раз так и показано примерно
а ты у радника спроси как в англии топят

Чувак, я жив у Данії у комфортних 22 градусів взимку. Але в Данії дуже "м'яка" зима.
А де жив ти?
   
Re: почему в Европе так экономят?

:lol:  :weep:  :lol:

Иксперд, а где в Европе ты бывал?
Не пиши больше  :weep:

как раз наши жопомои экономят на отоплении в германии по полной
сколько у тебя на отпление уходит в месяц и какую температуру поддерживаешь на 100 квадратов?
   
Re: почему в Европе так экономят?

Чувак, я жив у Данії у комфортних 22 градусів взимку. Але в Данії дуже "м'яка" зима.
А де жив ти?

ты жыв?? :weep:
а теперь расскажи на скольких квдратах ты жыв и сколько платил за отопления
но подозреваю ты жыв в конуре 10 квадратов
   
Re: почему в Европе так экономят?

 Низькі температури впродовж тривалого часу виснажують імунітет. Якщо холодно в оселі й на вулиці більше, ніж півроку - нічого доброго з того не вийде. Втім, температури вище 21 також завеликі, але можна впродовж дня регулювати, якщо є технічна можливість - прийшов з роботи - встановив за годину таймера - погрівся, на ніч трохи менше. Багато моїх знайомих в своїх хатах зараз закривають на зиму другий поверх - у них середня температура по кімнатах як раз десь 14 й вийде. Але як це зробити в типовій багатоповерхівці на районі... Я х.з. Порохоботи зовсім вже від реалій відірвалися й думають, що всі живуть в своїх котеджах з автоматичною системою керування опаленням.
   
Re: почему в Европе так экономят?

так там в таблице чехия как раз так и показано примерно
а ты у радника спроси как в англии топят
Я сейчас живу при 18-20 а до Чехии нам срать и срать.
   
Re: почему в Европе так экономят?

вы сука твари совковые разграбили кредитты а теперь волаете что газ дорогой
Розграбили такі, як ти пархаті! Так, що сиди тихесенько!
   
Re: почему в Европе так экономят?

енергокомпанії присилають всякі брошурки, так от була з рекомендованими температурами.
Щось там 18-20, в спальні 16-18.
В спальні теж полюбляю взимку вікно відкривати, дихаєшь свіжим повітрям, а сам під ковдрою з натуральної вовни.
Але щоб в залі було 18, то мені холодно. 21-22 саме то.

Багато хто виставляє термостати так, щоб вмикали опалення перед приходом додому.
Маю знайомого інженера по опаленню-вентиляції, сказав що то всьо хєрня і так не варто робити.
Його порада така, після того як стало холодно на вулиці, вмикаєшь всі батареї на повну, на кілька годин або навіть довше.
Потім виставляш потрібний рівень і лишаєш, поки не стане тепло на вулиці.
Вікна відкивати в ідеалі 3-4 рази на день всі на 5 хвилин. Саме відкривати, а не на провітрювання.

В проблемних приміщеннях використовувати увлажнювач/усушнювач повітря.


Всьо
   
Re: почему в Европе так экономят?

Я сейчас живу при 18-20 а до Чехии нам срать и срать.
давай вез блабла
по чем газ в чехии
   
Re: почему в Европе так экономят?

Розграбили такі, як ти пархаті! Так, що сиди тихесенько!

пархати
он жулька 30 ярдов стырила
   
Re: почему в Европе так экономят?

Британці загартовані і вдома підтримують досить низьку температуру.
17-18 градусів в день, це радше норма, ніж виняток.
Вночі 14-16 градусів також краще, ніж 22-23.
У мене вдома, якщо 20 градусів, то дружина вже кричить, що їй жарко і починає відкривати вікна.
   
Re: почему в Европе так экономят?

Я майже впевнений, що це чмо віщає із хрухоби з центральним опаленням.
Сфотай свою батарею, кончене
   
Re: почему в Европе так экономят?

   
Re: почему в Европе так экономят?

Бля, шо воно несе
 :facepalm1:
   
Re: почему в Европе так экономят?

Щодо економії. Навіть не дивлюся на ці рахунки. Воно в автоматі знімається. Навіщо себе перевантажувати зайвою інформацією.
   
Re: почему в Европе так экономят?

Аргумєнти і факти!
Бляяяяяяяяяяяяяяя
   
Re: почему в Европе так экономят?

про те як британці сидять в холоді вся Європа говорить, то більше історична традиція а не актуальне правило економії
   
Re: почему в Европе так экономят?

А ще займатися інтелектуальною роботою при температурі нижче 20C на робочому місці вкрай непродуктивно... Хоча... Навіщо українцям думати - за них вже все продумав Великий Гетьман й пророк його Гройсман. Вони ж у себе в кабінетах вже давно встановлюють 14С :lol:

   
Re: почему в Европе так экономят?

про те як британці сидять в холоді вся Європа говорить, то більше історична традиція а не актуальне правило економії

Тут люди в січні в футболках по вулицях ходять. Позавчора бачив дівку в майці на бретельках - на вулиці було +15.
   
Re: почему в Европе так экономят?

Аргумєнти і факти!
Бляяяяяяяяяяяяяяя

так это по данным мирового банка клоун косатый :laugh:

давай свои жулькографикы
если есть такие
   
Re: почему в Европе так экономят?

и зимы в европе мягкие
и все равно экономят нищеброды :rotate:
   
Re: почему в Европе так экономят?

Я вже писав, що плата за опалення та гарячу воду (а це і абонплата, ТО та т.і.) за мою невеличку трьошку в 60 кв.м. складає на рік щось 600 з чимось євро.
50 євро на місяць. 6 годин мінімалки, дешевше блока цигарок
   
Re: почему в Европе так экономят?

Тут ще є такий нюанс - а в чому Ви вдома ходите зимою? А то часто буває, що в одній футболці, але кажуть, що холодно. Коли сидиш - пєд, і зашибісь.
   
Re: почему в Европе так экономят?

про те як британці сидять в холоді вся Європа говорить, то більше історична традиція а не актуальне правило економії

британці то не європейці, то островітяни, у них і машини по єбанутому їздять
 :gigi:
   
Re: почему в Европе так экономят?

Я вже писав, що плата за опалення та гарячу воду (а це і абонплата, ТО та т.і.) за мою невеличку трьошку в 60 кв.м. складає на рік щось 600 з чимось євро.
50 євро на місяць. 6 годин мінімалки, дешевше блока цигарок

по чем газ в вашем раю? :weep:
   
Re: почему в Европе так экономят?

Не вірте москалям.
Ось реальний графік для Англії


А ось графік розподілу температури в приміщення за січень 2012 року
   
Re: почему в Европе так экономят?

Бля, шо воно несе
 :facepalm1:

Працює людина.
Агітки з зони сру тягає і несе дурню.
Бо за дурнів вважає всіх інших.
Доречі як і кацапські змі, які публікують
дослідження їми ж самими проплачених
соціалістичних ублюдків з Європи.
   
Re: почему в Европе так экономят?

Тут ще є такий нюанс - а в чому Ви вдома ходите зимою? А то часто буває, що в одній футболці, але кажуть, що холодно. Коли сидиш - пєд, і зашибісь.

влітку футболка і шорти, взимку футболка і штани.
Взимку включив опалення і маєш комфортні 22, а влітку вимкнув - і на тобі 28. Кандьора нема. Ніщєброди.
От і нова тема для гілки сальвадоркє
   
Re: почему в Европе так экономят?

ты жыв?? :weep:
а теперь расскажи на скольких квдратах ты жыв и сколько платил за отопления
но подозреваю ты жыв в конуре 10 квадратов

Свиноферма разом з гетьманом Канхфетою почала всі оселі називати "конурою" чи "будкою" :K
   
Re: почему в Европе так экономят?

Чесно, я не знаю нікого тут в Німеччині, в кого холодно зимою в квартирі..." найхолодніше" - це мабуть  у мене в хаті,  20 градусів.   І  то, це тому максимально 20 градусів, що датчики , по яким настроюється внутрішня температура,  вмонтовані в стіну будинку ззовні  ще багато років тому і ніяк руки не доходять все поміняти, як у більшості новобудівель, в яких програматор температури знаходиться в середині будинку...  а не тому, що ми економимо   ;)
   
Re: почему в Европе так экономят?

Не вірте москалям.
Ось реальний графік для Англії
Показати зображення...
А ось графік розподілу температури в приміщення за січень 2012 року
Показати зображення...

17
лафа в англии :D
   
Re: почему в Европе так экономят?

влітку футболка і шорти, взимку футболка і штани.
Взимку включив опалення і маєш комфортні 22, а влітку вимкнув - і на тобі 28. Кандьора нема. Ніщєброди.
От і нова тема для гілки сальвадоркє

так по чем газ?
   
Re: почему в Европе так экономят?

и зимы в европе мягкие
Економлять, бо є технічна можливість раціонально розподілити тепло впродовж часу й в певних місцях. До того ж самі кажете - зими м'якіші за наші, тож організм на вулиці не переохолоджується. А нам що пропонуєте - з холоду в 14C кімнатах грітися? Ну спробуйте в школах встановити такі норми на опалення -вже за тиждень всі підуть на дострокові канікули ))
   
Re: почему в Европе так экономят?

Економлять, бо є технічна можливість раціонально розподілити тепло впродовж часу й в певних місцях. До того ж самі кажете - зими м'якіші за наші, тож організм на вулиці не переохолоджується. А нам що пропонуєте - з холоду в 14C кімнатах грітися? Ну спробуйте в школах встановити такі норми на опалення -вже за тиждень всі підуть на дострокові канікули ))

пусть евронищеброды экономят
мы богатая страна и можем позволить 26 и горячую воду централиловано [ua]
   
Re: почему в Европе так экономят?

по чем газ в вашем раю? :weep:

мені похєр по чому той газ, хоча можна порахувати.
Факто в тому, що ціна на опалення це копійки і економити на цьому можуть або говноїди упороті, або упороті рятівники планети.

Це як клуб економлячих бензин. Сидять на форумах та хваляться один одному як досягли економіх ще на 100 мл. пального на 100 км.

Хто марки збирає, хтось попугайчиків заводить, хто економить
 :lol:
   
Re: почему в Европе так экономят?

Словом,  ElSalvador,  я не скажу за всю Європу, а стосовно німців то ти гониш,  ніхто тут особливо не економить на опаленні
   
Re: почему в Европе так экономят?

мені похєр по чому той газ, хоча можна порахувати.
Факто в тому, що ціна на опалення це копійки і економити на цьому можуть або говноїди упороті, або упороті рятівники планети.

Це як клуб економлячих бензин. Сидять на форумах та хваляться один одному як досягли економіх ще на 100 мл. пального на 100 км.

Хто марки збирає, хтось попугайчиків заводить, хто економить
 :lol:

короче
ясно
блаблабла
вы там в Украине сжигайте и неэкономьте
а ятут хитровыепанный колбасник с огромным доходом  :weep: буду экономить в своем скворешнике
   
Re: почему в Европе так экономят?

Ну особисто в мене буває 17 в хаті зимою, нічого страшного.
Я теж тримаю 17.5-18.5. В деяких кімнатах 17. Зайвий градус добавляє 4-5 м3 газу щоденно. А то і більше.
   
Re: почему в Европе так экономят?

В Україні як у кацапів опалюють будинки та вулицю 50 на 50.
Собачий холод в квартирах при теплих батареях, спускаєшься в підвал, а там як було після будівництва так и залишилося. Холод, сирість, треш і угар.

   
Re: почему в Европе так экономят?

Словом,  ElSalvador,  я не скажу за всю Європу, а стосовно німців то ти гониш,  ніхто тут особливо не економить на опаленні
не звизди
знаю немцев как облупленных
экономят и еще как
а жопомои и вообще в шубах дома спят
и это зимы у вас не такие суровые
   
Re: почему в Европе так экономят?

и можем позволить 26
Це де таке? У нас 23 максимум, й мене це влаштовує. Хоча власники крайніх квартир жаліються, що  в них значно менше. Мабуть, вони вже в Європі :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія