Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Екологічний теракт біля Києва?

Екологічний теракт біля Києва?

У річку Кізка, яка протікає біля села Блиставиця, невідомі скинули близько 3000 каністр із невідомою речовиною, повідомляє Буча NEWS.
Річка Кізка – це притока річки Ірпінь, яка своєю чергою впадає в Дніпро. 20-літрові каністри щільно вкрили русло річки на відрізку 350-400 метрів.
«Я там побула декілька годин на обстежені, нудило до вечора, враховуючи що в руки я каністри не брала», – повідомляла Світлана Микиша, староста Блиставиці.
Помітивши звалище, екологи зверталися до різних інстанцій, але відреагували лише в Бучі, зазначає Ігор Артеменко, заступник голови президії Українського товариства охорони природи. 17 квітня організували прибирання каністр, до якого долучилися поліцейські, рятувальники, працівники міськради, місцеві жителі.
Більшість каністр герметично закриті, але з деяких вилилася масляниста речовина, зазначив секретар Бучанської міськради Тарас Шаправський. Каністри тимчасово поскладали на одному з місцевих підприємств. Після того, як експертиза визначить речовину, каністри утилізують. Поліція вже порушила провадження за ч.1 ст. 239 Кримінального кодексу.



https://hmarochos.kiev.ua/2021/04/19/u-richku-pid-kyyevom-skynuly-kilka-tysyach-kanistr-iz-himikatamy-foto/

Останнє редагування: 19 квітня 2021 16:22:07 від Sergini
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

киЄва блєать

а чого ж ще чекати від гавна а не lifeform?
людина це смертельна пошесть для всього живого на Планеті. а ковід, чуми, сібірська язва , етс - антитіла Землі. ну щодо ковіджа у мене є певні сумніви. швидше за все ковід - біологічна зброя створена людством )))
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

наші люди!
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

я впевнений що це зробили російські диверсанти - ну не могли так вчинити цеєвропейці - породжені революцією гідності  [ua]
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

наші люди!

хочеться сподіватись на те, що залишки пакування підкажуть слідчим де шукати злочинця.
До речі утилизація особливо небезпечних відходів ще та тема  B-) але чогось розслідувачі її оминають.
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

я впевнений що це зробили російські диверсанти - ну не могли так вчинити цеєвропейці - породжені революцією гідності  [ua]

вата це зробила. кінчена та приречена вата. пох її національність
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

хочеться сподіватись на те, що залишки пакування підкажуть слідчим де шукати злочинця.
До речі утилизація особливо небезпечних відходів ще та тема  B-) але чогось розслідувачі її оминають.

в україні немає слідчих. замість них традиційні недолугість нездарість імітація і корупція - щедро здоблені брехнею [ua] . то ж нічого не буде
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

КиЄва, блть!!!!
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

наші люди!

100% ваші, більше нікому
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

вата це зробила. кінчена та приречена вата. пох її національність

все населення україни - вата)))  продажна брехлива ница недолуга нездарна сциклива . цеєвроепйська  :love:  [ua]
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

Киеву и так ничего не поможет, там радиация чернобыльная на века.
   
Re: Екологічний теракт біля Києва?


 :love:  (tu)  [ua]

слава україні
героям слава
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

хочеться сподіватись на те, що залишки пакування підкажуть слідчим де шукати злочинця.
До речі утилизація особливо небезпечних відходів ще та тема  B-) але чогось розслідувачі її оминають.
це жирна тема для екологів
якщо знайдуть, чіє це все, роздягнуть до трусів навічно
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

це жирна тема для екологів
якщо знайдуть, чіє це все, роздягнуть до трусів навічно

нажаль ні. екологічна прокуратура корумпована на 99%. більшість котежних містечок навколо Київа не мають власних очисних споруд. скидають напряму у річки та Дніпро. і що? когось буде за те покарано? ні. ніколи.
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

нажаль ні. екологічна прокуратура корумпована на 99%. більшість котежних містечок навколо Київа не мають власних очисних споруд. скидають напряму у річки та Дніпро. і що? когось буде за те покарано? ні. ніколи.

слава україні і українцям))) в своїй хаті своя правда і сила і воля (с) (tu)  [ua]  :love:
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

нажаль ні. екологічна прокуратура корумпована на 99%. більшість котежних містечок навколо Київа не мають власних очисних споруд. скидають напряму у річки та Дніпро. і що? когось буде за те покарано? ні. ніколи.
Києва блдь!!!
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

Києва блдь!!!
якщо пана настільки це зачіпає-то чи не поділиться він правилом, за яким є пояснення як саме використовувати топонім Київ
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

якщо пана настільки це зачіпає-то чи не поділиться він правилом, за яким є пояснення як саме використовувати топонім Київ

в школу песдуй . фуп не надає початкову освіту  :laugh:
   
Re: Екологічний теракт біля Києва?

якщо пана настільки це зачіпає-то чи не поділиться він правилом, за яким є пояснення як саме використовувати топонім Київ

Н: Київ
Р: Києва
Д: Києву
З: Києва
О: Києвом
М: у Києві
К: Києве
   
Re: Екологічний теракт біля Києва?

орфографія, чергування  о, е(є) з і(ї)

на фуп повертайся лиш з дипломом про володіння українською. гавно а не людина
манкрут. покруч. дебіл. козаченько , олігофрен))
 ;)
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

в школу песдуй . фуп не надає початкову освіту  :laugh:

початкову маю, але ж у часи мого навчання у радянській школі були трохи інші правила
   
Re: Екологічний теракт біля Києва?

Н: Київ
Р: Києва
Д: Києву
З: Києва
О: Києвом
М: у Києві
К: Києве
дякую!
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

початкову маю, але ж у часи мого навчання у радянській школі були трохи інші правила

не бреши. чергування голосних і приголосних - один з фундаментів нашої флективної української мови .  і і це було й 100 років тому - .
просто якби ви вчились так як треба - - як казав наш Тарас - але ж все раді корочки - )) доктора укрнаук добкіни і кандідати в доктора укрнаук ківи))

ганво а не люди. гавно в усьому
слава україні. ось така
   
Re: Екологічний теракт біля Києва?

Нэ може буты, вата насрала !
   
Re: Екологічний теракт біля Києва?

Нэ може буты, вата насрала !

сметано. мав честь прослухати один твій ютубролик. чуєш. ти настільки розумово відсталий що не можеш розмовляти ні російьскою ні українською - а винятково глибинним суржиком. чи це твоя принципова позиція. ти таким чином протестуєш?
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

Киеву и так ничего не поможет, там радиация чернобыльная на века.
+===========================================================================+
Радіоактивний фон в Києві нижчий за середній по Україні. Наша контора була створена
для контролю та розробки методів очищення. Житомирщина та Білоцерківський з
Богуславським районами та вся Звенигородщина стоять на граніті, який містить
0.6% урану. Там нормальний фон вже багато тисяч років такий як був у Києві 2-15-го
травня 1986-го. Радіоактивний Хрещатик бо там багато споруд з такого радіоактивного граніту.
Всі панельки також фонять бо у складі бетону до половини маси - це гранітний щебень.
Людство живе в таких умовах мільони років.
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

початкову маю, але ж у часи мого навчання у радянській школі були трохи інші правила

не бреши, правила відмінювання слова "Київ" ніколи не змінювались
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

не бреши, правила відмінювання слова "Київ" ніколи не змінювались
хотів би я побачити долю добродія, який би написав у радянські часи замість Кієв-Київ
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

хотів би я побачити долю добродія, який би написав у радянські часи замість Кієв-Київ

сьогодні якийсь день довбограїв на форумі
понеділок - важкий день
   
Re: Екологічний теракт біля Києва?

гівно, не людина! B-)
   
Re: Екологічний теракт біля Києва?

У річку Кізка, яка протікає біля села Блиставиця, невідомі скинули близько 3000 каністр із невідомою речовиною, повідомляє Буча NEWS.
Річка Кізка – це притока річки Ірпінь, яка своєю чергою впадає в Дніпро. 20-літрові каністри щільно вкрили русло річки на відрізку 350-400 метрів.
«Я там побула декілька годин на обстежені, нудило до вечора, враховуючи що в руки я каністри не брала», – повідомляла Світлана Микиша, староста Блиставиці.
Помітивши звалище, екологи зверталися до різних інстанцій, але відреагували лише в Бучі, зазначає Ігор Артеменко, заступник голови президії Українського товариства охорони природи. 17 квітня організували прибирання каністр, до якого долучилися поліцейські, рятувальники, працівники міськради, місцеві жителі.
Більшість каністр герметично закриті, але з деяких вилилася масляниста речовина, зазначив секретар Бучанської міськради Тарас Шаправський. Каністри тимчасово поскладали на одному з місцевих підприємств. Після того, як експертиза визначить речовину, каністри утилізують. Поліція вже порушила провадження за ч.1 ст. 239 Кримінального кодексу.

https://hmarochos.kiev.ua/2021/04/19/u-richku-pid-kyyevom-skynuly-kilka-tysyach-kanistr-iz-himikatamy-foto/

Это Петров с Бошировым бочки в речку скинули или наши, украинские кацапы?

Какие предприятия находятся выше по руслу реки? Расследование было или снова вкинули тупо информацию, а ьам хоть трава не расти...
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

https://www.facebook.com/Maks.Dizhechko/posts/3974911012568661
має сісти до кінця життя по хорошому

з конфіскацією майна, а сім*ю - бомжувати викинути.
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

сьогодні якийсь день довбограїв на форумі
понеділок - важкий день

я згоден, важкий день. якісь уїбани труять Дніпро, але правопис на першому місці має бути.  :=V сподіваюсь у війсках більш прогресивні філологи, і вояки зможуть дати відсіч п***а ворогові навіть без довідки про складений ЗНО
   
Re: Екологічний теракт біля Києва?

   
Re: Екологічний теракт біля Києва?

Это Петров с Бошировым бочки в речку скинули или наши, украинские кацапы?

Какие предприятия находятся выше по руслу реки? Расследование было или снова вкинули тупо информацию, а ьам хоть трава не расти...

в Україні власних петрових з башировим достатньо. навіть не треба кацапських спецпрезначенців.
бо діти є у всіх можновладців. і як вони працюють-це лютий п***а. я більш ніж впевнений, що якщо б комерси намагались тихенько злити отруту у каналізацію та потім продати пусті ємності на олх-ніхто б і не здогадався про злочин. ну окрім технолога станції аерації, коли він би побачив отруєний активний мул
   
Re: Екологічний теракт біля Києва?

Там работы  следствию на 2 дня, кто купил эту партию химии уточнить а потом прийти и узнать куда дели тару...
   
Re: Екологічний теракт біля Києва?

Там работы  следствию на 2 дня, кто купил эту партию химии уточнить а потом прийти и узнать куда дели тару...

і наукраїнити хабар)))  [ua]  :love:
   
Re: Екологічний теракт біля Київа?

я згоден, важкий день. якісь уїбани труять Дніпро, але правопис на першому місці має бути.  :=V сподіваюсь у війсках більш прогресивні філологи, і вояки зможуть дати відсіч п***а ворогові навіть без довідки про складений ЗНО


то ти гомеопат вирішив насрати на правопис в надії врятувати від засирання Дніпро?
вибач, що тебе не зрозумів
   
Re: Екологічний теракт біля Києва?

тому хабар у слідчих і прокурорів буде. а справи не буде

всенормально. це україна  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія