Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Холодильник

Re: ФЗВ: Холодильник

Попытка №2. Срань счищена, дырка уже конкретная такая. Видон неприглядный, надо сказать. Полшага до мусорки.





   
Re: ФЗВ: Холодильник

И тут случилось Маленькое Инженерное Чудо:


   
Re: ФЗВ: Холодильник

Дальше - навести лоск...


   
Re: ФЗВ: Холодильник

Обложил я поле боя мокрыми тряпками и давай греть кислородно-пропановой горелкой.

И ни хера не получилось, бля...  Припой расплавился, но шарики не растекаются по поверхности. Отака срань вышла. :weep:

Показати зображення...
здгасьтє, як ти хочеш запаяти люмінь на повітрі???? там же цілих 20% кисню!
   
Re: ФЗВ: Холодильник

   
Re: ФЗВ: Холодильник

здгасьтє, як ти хочеш запаяти люмінь на повітрі???? там же цілих 20% кисню!

Ну, бачиш - рєзультати на ліце /ц/  :rotate:


І в мене вже була невдала спроба такої пайки. Тоді пропалив, а воно - ніяк. Сцуко...

   
Re: ФЗВ: Холодильник

   
Re: ФЗВ: Холодильник

Ну, бачиш - рєзультати на ліце /ц/  :rotate:


І в мене вже була невдала спроба такої пайки. Тоді пропалив, а воно - ніяк. Сцуко...

Показати зображення...
для мене пайка люміню - вищий пілотаж. скидаю шапку
   
Re: ФЗВ: Холодильник

і вопше, абсорбційні холодильники рулять! :-)o
   
Re: ФЗВ: Холодильник

Зараз виробники роблять таку падлючу штуку: мотають мідну капілярку на алюмінієву обратку.  І потім це все запінюється. Через 5 рочків люмінька прогниває, фреон виходить... Ремонт навіть у Неньці коштуе 100 баксів. А німці просто викидають і купують новий.

Викинутий шротт забираються козаченьки, везуть у Неньку, на митниці платять хабарчика, потім тут ремонтують і впарюють іншим козаченькам як "привезене з Німеччини"тм

А то така срань... ВИ би знали...  Тому що козаченьки ні хєра не шарять у справі, яку роблять. Не дотримуються технології. Тому той франкенштейн остаточно  здохне вже у вас. :-B
   
Re: ФЗВ: Холодильник

і вопше, абсорбційні холодильники рулять! :-)o

Дуже багато жеруть на одиницю холоду. 
   
Re: ФЗВ: Холодильник

Зараз виробники роблять таку падлючу штуку: мотають мідну капілярку на алюмінієву обратку.  І потім це все запінюється. Через 5 рочків люмінька прогниває, фреон виходить... Ремонт навіть у Неньці коштуе 100 баксів. А німці просто викидають і купують новий.

Викинутий шротт забираються козаченьки, везуть у Неньку, на митниці платять хабарчика, потім тут ремонтують і впарюють іншим козаченькам як "привезене з Німеччини"тм
А то така срань... ВИ би знали...  Тому що козаченьки ні хєра не шарять у справі, яку роблять. Не дотримуються технології. Тому той франкенштейн остаточно  здохне вже у вас. :-B
ууу! як я це люблю - мідь плюс люмінь. ні  богу свічка, ні чорту кочерга. найсмішніше- однорідні елементи холодильної системи мають більший ресурс, ніж різнойменні.
   
Re: ФЗВ: Холодильник

Дуже багато жеруть на одиницю холоду.
зато їм все настіки пох.... можна працювати навіть від церковної лампадки
   
Re: ФЗВ: Холодильник

каніфоль і олово маєш? )))
абіжаїш! ше й соляну кислоту впридачю.  :beee:
   
Re: ФЗВ: Холодильник

абіжаїш! ше й соляну кислоту впридачю.  :beee:

Ти бачила? Там Асічка відкрила дзьобика на дядька Зольда  :laugh:
   
Re: ФЗВ: Холодильник

зато їм все настіки пох.... можна працювати навіть від церковної лампадки

Насправді, не треба ні в якому разі брати холодильники Білорусі. Мінськ - Атлант - це жопа.
   
Re: ФЗВ: Холодильник

Насправді, не треба ні в якому разі брати холодильники Білорусі. Мінськ - Атлант - це жопа.

Снайге. Вже другий. Попередній був малим. Але його взагалі було не чутно. В кімнаті з ним можна було спати. Він у мене стояв за 1,5 метри від ліжка.
   
Re: ФЗВ: Холодильник

Ти бачила? Там Асічка відкрила дзьобика на дядька Зольда  :laugh:
:gigi: ми з тобою все добрєє і вєсєлєє, а та вєчьно голодна плоскодонка все злішою і чорноротішою.

Коли ми вже почуємо від неї коронну фразу накшталт: ето я патаму раньше злою била, что у меня попи нє било.
   
Re: ФЗВ: Холодильник

Снайге. Вже другий. Попередній був малим. Але його взагалі було не чутно. В кімнаті з ним можна було спати. Він у мене стояв за 1,5 метри від ліжка.

Все просто: хладагент має бути R600a. Його удвічі менше треба стискати, ніж популярний R134a. Тому компресор тихий. А ще треба дивитися на товщину стінки.

Взагалі я дійшов до такого ступеню просвєтлєнія, шо замість заводського холодильника можу побудувати... холодильну комору. Як от замість шафів роблять кімнату-гардероб. Там і теплоізоляцію можна зробити нормальну - 15см пінопласту. З тим самим компресором і витратами ЕЕ буде об'єм 2 куба замість 200л.
   
Re: ФЗВ: Холодильник

Все просто: хладагент має бути R600a. Його удвічі менше треба стискати, ніж популярний R134a. Тому компресор тихий. А ще треба дивитися на товщину стінки.

Взагалі я дійшов до такого ступеню просвєтлєнія, шо замість заводського холодильника можу побудувати... холодильну комору. Як от замість шафів роблять кімнату-гардероб. Там і теплоізоляцію можна зробити нормальну - 15см пінопласту. З тим самим компресором і витратами ЕЕ буде об'єм 2 куба замість 200л.

Я думал покупать холодильник собрался... а вон оно что!

Всех заморозить хочешь?  :laugh:
   
Re: ФЗВ: Холодильник

Я думал покупать холодильник собрался... а вон оно что!

Всех заморозить хочешь?  :laugh:

Да нет смысла тратить 10-15 грн. на маленький шкафчик. И уж точно лучше сделать стационарную морозилку самому, чем покупать заводскую.  Было бы место... Делаешь такой сиротский ларь метр на 2 и высотой в метр из 10-15см пенопласта, вставляешь туда испаритель, а конденсатор размещаешь там, где нужно тепло. Например, в бойлере. И греешь воду.

Я щас делаю проект камеры на 6 кубов, заказчик хочет ненужную ему сауну переделать в холодильник. Отаке от...
   
Re: ФЗВ: Холодильник

Да нет смысла тратить 10-15 грн. на маленький шкафчик. И уж точно лучше сделать стационарную морозилку самому, чем покупать заводскую.  Было бы место... Делаешь такой сиротский ларь метр на 2 и высотой в метр из 10-15см пенопласта, вставляешь туда испаритель, а конденсатор размещаешь там, где нужно тепло. Например, в бойлере. И греешь воду.

Я щас делаю проект камеры на 6 кубов, заказчик хочет ненужную ему сауну переделать в холодильник. Отаке от...

А зачам же сауну валить? Рядом построить холодильничек, а тепло - в сауну!
   
Re: ФЗВ: Холодильник

А зачам же сауну валить? Рядом построить холодильничек, а тепло - в сауну!

Знаешь, сауна хороша, когда она не твоя и не ты её моешь. Чувак просто замахался её содержать.

Я вот думаю кондиционер в гараже разместить нестандартно: наружный блок поставить в подвале. Летом он будет там греть и сушить, а зимой качать тепло из подвала в гараж. А подвал будет остывать. А то там в самую лютую зиму так тепло, шо фрукты хранить невозможно.
   
Re: ФЗВ: Холодильник

Знаешь, сауна хороша, когда она не твоя и не ты её моешь. Чувак просто замахался её содержать.

Я вот думаю кондиционер в гараже разместить нестандартно: наружный блок поставить в подвале. Летом он будет там греть и сушить, а зимой качать тепло из подвала в гараж. А подвал будет остывать. А то там в самую лютую зиму так тепло, шо фрукты хранить невозможно.

Замахаешься счёт от кондиционера оплачивать при круглогодичной работе  :weep:
   
Re: ФЗВ: Холодильник

Насправді, не треба ні в якому разі брати холодильники Білорусі. Мінськ - Атлант - це жопа.

+
Кілька років - і 100% діра. Повітря - в компресор, компресор йок.
   
Re: ФЗВ: Холодильник

А ще Мінськи і Атланти дуже громко торохтять  :cray:

Я до цього нового 2-метрового Снайги цілий рік звикала, порівняно із попереднім 1,5-метровим, поки перестала помічати його торохтання...

Робитьі цей також дуже тихо, але вмикається і вимикається із трелями кацапських ложок, і через цикл супроводжується шумами із мотораллі.
   
Re: ФЗВ: Холодильник

Летом он будет там греть и сушить, а зимой качать тепло из подвала в гараж. А подвал будет остывать. А то там в самую лютую зиму так тепло, шо фрукты хранить невозможно
Хм, такий продвинутий "інженер" ганс не знає, що тепло і так піднімається у верхню точку приміщення. У тебе люк підвалу прямо в гаражі? Вентиляційна труба з підвалу є?
ПС даю ще одну "геніальну" бізнес рацуху - придумай як воду ситом носити :laugh:
   
Re: ФЗВ: Холодильник

И тут случилось Маленькое Инженерное Чудо:
   
Re: ФЗВ: Холодильник

для мене пайка люміню - вищий пілотаж. скидаю шапку
Та сто лет уже как паяют.
Просто зачищать и паять надо под слоем воды, шоб оксид не образовавался.
   
Re: ФЗВ: Холодильник

Просто зачищать и паять надо под слоем воды, шоб оксид не образовавался.
Який ще шар води?
Вище ондо відео, без проблем - правильна температура та сучасний припой.
Це для Ганса - "інженерне диво" )))
   
Re: ФЗВ: Холодильник

Який ще шар води?
Сто лет назад так паяли.
Под водой.
   
Re: ФЗВ: Холодильник

Сто лет назад так паяли.
Под водой.
Я в курсі, але надворі 21-е сторіччя.  :gigi:

   
Re: ФЗВ: Холодильник

Я в курсі, але надворі 21-е сторіччя.  :gigi:
Так я и не спорю.
И вообще проще сварить, чем спаять.
   
Re: ФЗВ: Холодильник

И вообще проще сварить, чем спаять.
Дивлячись шо.
Газова "горєлка" - річ не зайва у домашньому господарстві.
Пруток припою з флюсом для люміню/міді, можна знайти за 50 гривень.
А зварювальний апарат  не в кожного є.
Паяння фуйовіше тим, шо можна легко перегріти той самий люмінь.

   
Re: ФЗВ: Холодильник

Це для Ганса - "інженерне диво" )))

Для вики-теоретиков всё в этом мире просто. Ты возьми и сам запаяй, потом расскажешь. Тем более, тем говняным баллончиком.
   
Re: ФЗВ: Холодильник

Паяння фуйовіше тим, шо можна легко перегріти той самий люмінь.
Скорее наоборот.
   
Re: ФЗВ: Холодильник

И вообще проще сварить, чем спаять.

Если есть аргон и правильный аппарат TIG с переменным током. И то есть огромные сомнения в исходе операции, т.к. люминька в испарителе тонюсенькая... Тока дугу зажёг - а там уже всё провалилось к хуям. И это говорю я - чел с таким вот навыком:


   
Re: ФЗВ: Холодильник

Для вики-теоретиков всё в этом мире просто. Ты возьми и сам запаяй, потом расскажешь. Тем более, тем говняным баллончиком.

В мене в селі так спаяна ТБ-антена з люмінівих трубочок.
   
Re: ФЗВ: Холодильник

В мене в селі так спаяна ТБ-антена з люмінівих трубочок.
А заклёпками не?
Или синей изолентой?
   
Re: ФЗВ: Холодильник

А заклёпками не?
Или синей изолентой?
Чё только синей? Разноцветные есть, можно дизайнерское оформление сделать  :shuffle:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія