Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Данилов назвал Германию и Францию ответственными за оккупацию Крыма

запам'ятайте, щоб країну прийняли в НАТО вона повинна:

1. Не бути населеною совками/ватою
2. Не бути населеною ідіотами
3. Вселяти впевненість що країна не зробить розворот на 1800 на наступних чи черезнаступних виборах


п 1 - ми зразу стратили (як країна в якій більшість населення в 2010му обирає Януковича має право претендувати на НАТО!? Ви що там геть збрендили?! Ви можливо але ж не НАТО, там не дурні сидять)
п 2 - 73%
п 3 - після Ющенка вибрати Януковича? після Порошенка вибрати Зеленського? Рейтинг Медведчука майже такий як в Зе. Ви думаєте таких візьмуть в НАТО?!


Я розумію що до зелепнів мої аргументи не дійдуть, але повірте, допоки ці три пункти не будуть виконані ви будете ще 300 років звинувачувати Німеччину а Україна буде поза НАТО
   
Гавно а не люди) найбоєздатніше))
   
запам'ятайте, щоб країну прийняли в НАТО вона повинна:

1. Не бути населеною совками/ватою
2. Не бути населеною ідіотами
3. Вселяти впевненість що країна не зробить розворот на 1800 на наступних чи черезнаступних виборах


п 1 - ми зразу стратили (як країна в якій більшість населення в 2010му обирає Януковича має право претендувати на НАТО!? Ви що там геть збрендили?! Ви можливо але ж не НАТО, там не дурні сидять)
п 2 - 73%
п 3 - після Ющенка вибрати Януковича? після Порошенка вибрати Зеленського? Рейтинг Медведчука майже такий як в Зе. Ви думаєте таких візьмуть в НАТО?!


Я розумію що до зелепнів мої аргументи не дійдуть, але повірте, допоки ці три пункти не будуть виконані ви будете ще 300 років звинувачувати Німеччину а Україна буде поза НАТО

повно країн які цю теорію розбивають
від Туреччини, Чорногорії до Чехії
   
якби німці і французи були впевнені що це мають жертви зупиняти агресорів, вони б не були членами НАТО
і не покладались би на американців в цьому питанні

про що впевнені німці з французами ми в курсі
навіщо вигадувати
співробітництво з РФ для них краще за санкції проти РФ
   
Нє. Вже доведено що з українців вояки як з гавна пулі))))


 Ти хоч одному готовий це у вічі повторити, непорозуміння?))
   
про що впевнені німці з французами ми в курсі
навіщо вигадувати
співробітництво з РФ для них краще за санкції проти РФ

а до того співробітництво з Гітлером було краще за санкції проти нього
про це і мова
   
Данілов і більшість українців хочуть аби йобнутих зупиняли німці з французами
а українці причепчиком будуть йти
а німці з французами впевнені, що йобнутих повинні зупиняти в першу чергу їх жертви
а німці з французами прицепчиком підуть

битва за транзит газу окупанта і потенційного агресора всія Європи тому найкращий приклад


Друга світова війна розпочалася тому що не було створено систему колективної безпеки.
   
я в Україні, а ти в Канаді,
мені глибоко насрати на те що ти бачиш в дзеркалі
а тобі чомусь ні

ти намагався думати про таке?

ну ясна справа....
пiсля того що ви написали :"Данілов і більшість українців хочуть аби йобнутих зупиняли німці з французами
а українці причепчиком будуть йти" у мене нема заперечень. (tu)

шануймося, бо ми того вартi  :laugh:

   
Ти хоч одному готовий це у вічі повторити, непорозуміння?))

В Україні немає жодного воїна. За визначенням) адже зсу гордо декларують що військових рішень не мають. Отже вони - не воїни))))

   
Ти хоч одному готовий це у вічі повторити, непорозуміння?))


тут все просто - доведiть протележне, якщо ви не згоднi
   
ну ясна справа....
пiсля того що ви написали :"Данілов і більшість українців хочуть аби йобнутих зупиняли німці з французами
а українці причепчиком будуть йти" у мене нема заперечень. (tu)

шануймося, бо ми того вартi  :laugh:

 Кацапів зупинили українці в 2015-му. Багато серед зупинявших німців і французів?
   
В Україні немає жодного воїна. За визначенням) адже зсу гордо декларують що військових рішень не мають. Отже вони - не воїни))))

я б так не сказав.

мамчур - герой, тк само як i  порошенко. але чий крим i донбас - то не на часi.
   
тут все просто - доведiть протележне, якщо ви не згоднi


А чий Крим?
   
Кацапів зупинили українці в 2015-му. Багато серед зупинявших німців і французів?


)))( Драпаючи обісраними з котлів?)))

Поразками війни не виграють .
В 2015 після чергового котла Україна всрались і написала підписала мінські капітуляції заявивши що військових рішень не має. А зараз каже що всралачь не Україна а Франція і Німеччина))
   
повно країн які цю теорію розбивають
від Туреччини, Чорногорії до Чехії

нагадайте будь ласка в якій з цих країн був президентом уркаган з двома відсидками, або не пи3діть

Чи може був малограмотний?
Чи такий що на державній мові розмовляє з помилками?
Чи може клоуна прямо з цирку витягли на посаду президента?

   
а до того співробітництво з Гітлером було краще за санкції проти нього
про це і мова

що серйозно, з Гітлером хтіли формувати об'єднану Європу?
   
я б так не сказав.

мамчур - герой, тк само як i  порошенко. але чий крим i донбас - то не на часi.

Герої фейк стейта. Корупціонерії казнокрадії брехляндії))) україна
   
Кацапів зупинили українці в 2015-му. Багато серед зупинявших німців і французів?

кацапiв зупинила реакцiя заходу.  ви ж не будете стверджувати, що Украiна чинила шалений опiр?
   
нагадайте будь ласка в якій з цих країн був президентом уркаган з двома відсидками, або не пи3діть

Чи може був малограмотний?
Чи такий що на державній мові розмовляє з помилками?
Чи може клоуна прямо з цирку витягли на посаду президента?



Хіба Ющенко, який був Президентом у 2008-му, сидів у тюрмі?
   
кацапiв зупинила реакцiя заходу.  ви ж не будете стверджувати, що Украiна чинила шалений опiр?


Буду, тому що я це бачив на власні очі. Більше того, значну територію було навіть звільнено

   
Друга світова війна розпочалася тому що не було створено систему колективної безпеки.

Друга світова війна розпочалась тому що була Перша Світова
і переможці здорово трахнули і принизили переможених
при цьому залишилась система імперій
   
Буду, тому що я це бачив на власні очі. Більше того, значну територію було навіть звільнено

Ні. "Звільнили" те де не було росіян а лиш одмінісрації з місцевих колаборантів. А де підійшли росіяни там вони і залишились. Українці програли всі битви .
   
Буду, тому що я це бачив на власні очі. Більше того, значну територію було навіть звільнено

що принципiально звiльнили, крим, донбас? чи два села? чому зупинились?
   
В кіно добрбатівці з Донбасу так і кажуть що пішли легенько в іловайсь думаючи що там буде легка прогулянка як то було і до того. Аєрезультат відомий
   
Українці програли всі битви .



АЛЕ не на ФУПi  :laugh:
   
Хіба Ющенко, який був Президентом у 2008-му, сидів у тюрмі?

до чого тут Ющенко?!  Я кажу що населення (народом і не назвеш) було тупим і в 2008 і в 2010 і в 2019 і в 2021, і тому досі країна не може бути членом НАТО

чи по вашому у 2008му було інше населення ніж в 2010му?
Чи треба було у 2008 приймати Україну в НАТО, починати співпрацю, повідомляти НАТІвські військові таємниці а в 2010 Україна подає заявку про вихід? Як думає НАТОві потрібна така ганьба і геморой?

Ви почитайте ФУП за 2008 рік. Якщо європейці чули хоч десяту частину того лайна що населення України лило на проєвропейського політика (Ющенка), то вони бачили ким населена Україна
   
тут все просто - доведiть протележне, якщо ви не згоднi

а що тут доводили?
ти прапор кацапський над радою бачиш?
все завдяки укр воякам
і то лише у капітулянта Зелюка війна вже скінчилась, а нація продовжує воювати


   
Друга світова війна розпочалась тому що була Перша Світова
і переможці здорово трахнули і принизили переможених
при цьому залишилась система імперій


  Друга світова війна завершилася розгромом Німеччини та її союзників не тому що було Перша світова війна, а тому що вдалося створити антигітлерівську коаліцію. Якби в 30-х вдалося створити систему колективної безпеки, а не вдаватися до політики умиротворення агресора, взагалі не мало б значення, чим завершилася ПСВ і наскільки була несправедливою ВВС.)) Ви ж не будете стверджувати, що переможених у Другій світовій трахнули і принизили менше, ніж після Першої СВ?!))
   
По факту запеклі бої регулярних армій були при спробі зсу відрізати терористів від кордону.  І попри завершену українізацію зсу бґі зраду командирів і генштабу - мобілізовані укр мужики бились достойно. Але з генералами і полковниками фанатами Росії і членами про як Вітя муженко чи назаркін - шансів не мали
   
АЛЕ не на ФУПi  :laugh:

На фупі під командуванням генерала слава і завідуючої снабжєнієм свєти бикової - були винятково рішучі пиримоги.
   
а що тут доводили?
ти прапор кацапський над радою бачиш?
все завдяки укр воякам
і то лише у капітулянта Зелюка війна вже скінчилась, а нація продовжує воювати


ну то помахайте рукою з донецька чи сiмферополя i правда буде ваша...
   


Люди що на відео зовсім не винні, це все Німеччина винна що не взяла їх до НАТО   :D
   
В кіно добрбатівці з Донбасу так і кажуть що пішли легенько в іловайсь думаючи що там буде легка прогулянка як то було і до того. Аєрезультат відомий


Ти знаєш, кацапи з Лисичанська так тікали, що навіть жмурів не забирали по дорозі
   
На фупі під командуванням генерала слава і завідуючої снабжєнієм свєти бикової - були винятково рішучі пиримоги.

от не починай  :gigi:

света: "баню на раз-два-три"...

слав-бидло-тернопiльске-а-в-мене-та-я-заллю-бетоном!!!
   
Ти знаєш, кацапи з Лисичанська так тікали, що навіть жмурів не забирали по дорозі

Жмурів не забирали і зсу. Потім по полям боїв їздили місіонери і вивозили тіла до своїх. З того і того боку. (
   
Жмурів не забирали і зсу. Потім по полям боїв їздили місіонери і вивозили тіла до своїх. З того і того боку. (


Татишо, і українці виходить кацапів покрошили?!
   
Слугу народу Зеленського Мар'яну Безуглу, випускницю Трускавецького Нивірситету, яка займає посаду заступника голови комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки, спитали про кількість країн НАТО.  :gigi:

А вона не знає.  :facepalm1:

Тому дуже просить спілкуватися з нею без конкретики. І назвала питання про кількість країн у НАТО журналістською провокацією. У  кращих традиціях Царьова з його фееричним: "Што?"

Люди щиро  дякують мешканцям Оболоні, які і вибрали це опудало без моску.

...Хоча і мешканці Печерська вибрали нічим не краще чюдо від ЗЕ-команди. Взагалі бувшу аферистку - Ганну Пуртову. Зате молода і нове обличчя.





ні, ні, ні. Люди що вибирають таких керманичів не винні. Країна з такими провідниками просто ПОВИННА бути в НАТО, але ж ті кляті німці...



   
Татишо, і українці виходить кацапів покрошили?!

да, бухой волька в косоворотке не мог дождаться
   
Данилов забыл упомянуть, что за весь этот период включая сегодняшний день, наша власть ставила личную наживу не только выше ПДЧ но выше судьбы страны и жизни собственных граждан (((
   
Данилов забыл упомянуть, что за весь этот период включая сегодняшний день, наша власть ставила личную наживу не только выше ПДЧ но выше судьбы страны и жизни собственных граждан (((

уточню, не "власті" а більшості населення наcpати на долю країни, країна на чолі якої зек або клоун не може мати хорошої долі
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія