Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

для чого Господь дав Адаму і Єві статеві органи якщо в раю секса не було? :S

це не правильне запитання))) правильне запитання - якщо бог ствоив  людину по своємуобразу і подообію - то є окремо бог жінка і окремо бог чоловік чи бог гермафродит :weep:
   
Арлы в неволе не пладяцца...  :gigi:

 :laugh:
   
це не правильне запитання))) правильне запитання - якщо бог ствоив  людину по своємуобразу і подообію - то є окремо бог жінка і окремо бог чоловік чи бог гермафродит :weep:

да. сам себе може розмножувати. от скільки богів є на планеті? їх жеж ціле сонмище можна сміливо стверджувати. але шо цікаво - в християн бог завжди мужчіна, тобто патріарх, і тому в них жінки тіки можуть якусь другорядну роль грати. типо у всьому винними бути, чи як автомат для розмноження ще.
до речі, в євреїв так само.
та й в мусульман теж.
якісь патріархальні "сучасні" релігії, ви не знаходите?

Останнє редагування: 5 травня 2019 17:59:59 від Vera
   
да. сам себе може розмножувати. от скільки богів є на планеті? їх жеж ціле сонмище можна сміливо стверджувати.
(tu)  :lol:
   
це не правильне запитання))) правильне запитання - якщо бог ствоив  людину по своємуобразу і подообію - то є окремо бог жінка і окремо бог чоловік чи бог гермафродит :weep:
і негр до того ж
   
да. сам себе може розмножувати. от скільки богів є на планеті? їх жеж ціле сонмище можна сміливо стверджувати. але шо цікаво - в християн бог завжди мужчіна, тобто патріарх, і тому в них жінки тіки можуть якусь другорядну роль грати. типо у всьому винними бути, чи як автомат для розмноження ще.
до речі, в євреїв так само.
та й в мусульман теж.
якісь патріархальні "сучасні" релігії, ви не знаходите?
римляни і греки були більш просунутими. в них обох статей були. а в індусів і тварини теж. десь нафчук подівся..
   
і негр до того ж
   
по образу і подобію

   
і негр до того ж

точно? тому шо предки африканські? і в підручнику віруючих - біблії - це те ж записано і вивчається?
   
да. сам себе може розмножувати. от скільки богів є на планеті? їх жеж ціле сонмище можна сміливо стверджувати. але шо цікаво - в християн бог завжди мужчіна, тобто патріарх, і тому в них жінки тіки можуть якусь другорядну роль грати. типо у всьому винними бути, чи як автомат для розмноження ще.
до речі, в євреїв так само.
та й в мусульман теж.
якісь патріархальні "сучасні" релігії, ви не знаходите?

Це тому, що мускльманство, християнство  та іудаїщм - це не три окремі релігії, а просто три гілки однієї релігії, тому всі мають основні постулати однакові.
   
римляни і греки були більш просунутими. в них обох статей були. а в індусів і тварини теж. десь нафчук подівся..

да. потім все запатріархатили чомусь. розвели демократію, панімаєш!
   
Мене більше цікавить, за що з раю вигнали тварин, вони ж наче не грішили.
   
Це тому, що мускльманство, християнство  та іудаїщм - це не три окремі релігії, а просто три гілки однієї релігії, тому всі мають основні постулати однакові.

да. такий тихий ужос. і цікаво, шо стільки часу продовжується, невзираючи на те, що людина вважає себе істотою розумною. 
   
Мене більше цікавить, за що з раю вигнали тварин, вони ж наче не грішили.
Господь прийшов бухий, розбушувався, всі повтікали. Якщо читати біблію, там тих запоїв було багато.
   
Мене більше цікавить, за що з раю вигнали тварин, вони ж наче не грішили.

длятогощщобподобі  божій було кого вбивати жерти експлуатувати знущатись 
   
по образу і подобію

Показати зображення...

це ж предок людини - австралопітек!
   
Мене більше цікавить, за що з раю вигнали тварин, вони ж наче не грішили.
напевне теж хотіли ближніх своїх
   
Господь прийшов бухий, розбушувався, всі повтікали. Якщо читати біблію, там тих запоїв було багато.

так він ще й алкоголік? може, він ще й курить і наркотики жере?
бідні люди.  :facepalm:
   
виходить що Бог знав що Адам і Єва будуть вигнані з раю
чи означає це що ніякої свободи волі не було і немає?

ну если Божий разум, коим являлся первый человек, либо Архетип Адам, был облачен в животную оболочку для жизни на Земле, то значит, что животная оболочка имела все животные инстикты, в том числе и инстинкт размножения, для которого собственно и даны половые органы ))
Бог сказал Адаму: "ешь все, кроме яблока. " и предупредил, что в случае дегустатиции яблока, Адам будет низвержен в мир, обречен на мирскую жизнь, подверженную животным истинкткам до такой степени, что можно и забыть о своем божьем происхождении. И задача Адама, через прожитую жизнь, поборов инстикты вернуться к прежнему состоянию Архетипа Первочеловека.
Это не есть запрет. Это есть выбор. Не ешь и ты остаешься, либо ты ешь и после этого ты живешь вот такой жизнью. Выбирай, есть или не есть?

   
да. потім все запатріархатили чомусь. розвели демократію, панімаєш!
а які в них боги були, і діти богів - персики! :love:

   
я нигде ранее не встречал такого объяснения греха Адама и Евы , наверное это я сам додумался ))) грех был не в сексе , а в том ,что они уподобили себя Богу , отесать осознали что они могут сотворить Человека посредством секса , а не волею Бога . Прочитал как-то что у примитивных народов и ранних цивилизаций не отождествляют секс и рождение ребёнка через 9 месяцев , ребёнок появляется волей Бога или Богов а секс , то такое - обыденное дело . А вот когда Адам и Ева поняли причину и следствие , то и были изгнаны за то что уподобили себя Богу , создав человека посредством секса
Как вам такое ? Встречалось такое ранее ?
   
я нигде ранее не встречал такого объяснения греха Адама и Евы , наверное это я сам додумался ))) грех был не в сексе , а в том ,что они уподобили себя Богу , отесать осознали что они могут сотворить Человека посредством секса , а не волею Бога . Прочитал как-то что у примитивных народов и ранних цивилизаций не отождествляют секс и рождение ребёнка через 9 месяцев , ребёнок появляется волей Бога или Богов а секс , то такое - обыденное дело . А вот когда Адам и Ева поняли причину и следствие , то и были изгнаны за то что уподобили себя Богу , создав человека посредством секса
Как вам такое ? Встречалось такое ранее ?

возможно вы правы, а возможно вы много думаете о сексе )))
   
ну если Божий разум, коим являлся первый человек, либо Архетип Адам, был облачен в животную оболочку для жизни на Земле, то значит, что животная оболочка имела все животные инстикты, в том числе и инстинкт размножения, для которого собственно и даны половые органы ))
Бог сказал Адаму: "ешь все, кроме яблока. " и предупредил, что в случае дегустатиции яблока, Адам будет низвержен в мир, обречен на мирскую жизнь, подверженную животным истинкткам до такой степени, что можно и забыть о своем божьем происхождении. И задача Адама, через прожитую жизнь, поборов инстикты вернуться к прежнему состоянию Архетипа Первочеловека.
Это не есть запрет. Это есть выбор. Не ешь и ты остаешься, либо ты ешь и после этого ты живешь вот такой жизнью. Выбирай, есть или не есть?
Смішно, це все.
Я можу вигнати з дому дитину, за те, що вона з'їла цукерку, навіть якщо я їй це і забороняв? Якщо я знаю, що дитині та цукерка зашкодить я обмежу до неї доступ. Ні?
   
ну если Божий разум, коим являлся первый человек, либо Архетип Адам, был облачен в животную оболочку для жизни на Земле, то значит, что животная оболочка имела все животные инстикты, в том числе и инстинкт размножения, для которого собственно и даны половые органы ))
Бог сказал Адаму: "ешь все, кроме яблока. " и предупредил, что в случае дегустатиции яблока, Адам будет низвержен в мир, обречен на мирскую жизнь, подверженную животным истинкткам до такой степени, что можно и забыть о своем божьем происхождении. И задача Адама, через прожитую жизнь, поборов инстикты вернуться к прежнему состоянию Архетипа Первочеловека.
Это не есть запрет. Это есть выбор. Не ешь и ты остаешься, либо ты ешь и после этого ты живешь вот такой жизнью. Выбирай, есть или не есть?

чи ти хочеш сказати що спочатку  бог зроив його без статевих органів - по своєму образу і подобі - і навав чоловіком :lol:  на якій підставі7))))потім  створив жінку без статевих органів і назвав її жінкою - але ж якщо вона без статевих органів то на якій підставі?)))

а потім вони согрішили він їм приклеїв статеві органи і пінком під зад. чияк?

мо не тре перебріхувтаи біблію. талкаватєль))) сллово боже записано в біблії і тлумачів не потребує. бог не грає ні в кості і не потребує тлумача  )))чи потребує? то де це вказано в біблії?))
   
а які в них боги були, і діти богів - персики! :love:

Показати зображення...

да. люблю таких красунчиків!
   
я нигде ранее не встречал такого объяснения греха Адама и Евы , наверное это я сам додумался ))) грех был не в сексе , а в том ,что они уподобили себя Богу , отесать осознали что они могут сотворить Человека посредством секса , а не волею Бога . Прочитал как-то что у примитивных народов и ранних цивилизаций не отождествляют секс и рождение ребёнка через 9 месяцев , ребёнок появляется волей Бога или Богов а секс , то такое - обыденное дело . А вот когда Адам и Ева поняли причину и следствие , то и были изгнаны за то что уподобили себя Богу , создав человека посредством секса
Как вам такое ? Встречалось такое ранее ?

тобто створення чоловіком і жінкою дитини було не передбачено богами? )))) але ж якщо і чоловік і жінка створені богами гермафродитами по своїй подобі - то може бог створив і чоловіка і жінко народивши  через вагіну  альбо кєсарево?)))
   
Смішно, це все.
Я можу вигнати з дому дитину, за те, що вона з'їла цукерку, навіть якщо я їй це і забороняв? Якщо я знаю, що дитині та цукерка зашкодить я обмежу до неї доступ. Ні?

та в біблії ще євреї ветхозаветні самі про себе такого понаписували, шо волосся дибом здіймається - як сара сама рабиню послала своєму абраму для позашлюбного сексу і шоб таж "понесла і народила" для продовження роду, бо сама стара, а коли та нещасна рабиня виконала волю "хазяйки" - вигнала й рабиню, й дитину в пустелю на вірну смерть. це якась несусвітня дикість, і тим не менш віруючим подобається. явшоці просто.
   
тобто створення чоловіком і жінкою дитини було не передбачено богами? )))) але ж якщо і чоловік і жінка створені богами гермафродитами по своїй подобі - то може бог створив і чоловіка і жінко народивши  через вагіну  альбо кєсарево?)))
а може на цій планеті діти "їплонетян"(с) лабораторні роботи роблять. спостерігають як первинна елемнтарна днк мутує і різноманітнює біоістоти.
   
Це тому, що мускльманство, християнство  та іудаїщм - це не три окремі релігії, а просто три гілки однієї релігії, тому всі мають основні постулати однакові.
це означає, що ви нічого не знаєте про християнство
   
а може на цій планеті діти "їплонетян"(с) лабораторні роботи роблять. спостерігають як первинна елемнтарна днк мутує і різноманітнює біоістоти.

є висока   ймовірністьщо богии були  інопланетяни а люди були створеені   біоінженерією схрещенням мавпи і свині )))
   
це означає, що ви нічого не знаєте про християнство

ти знаєш? я тебе питав в іншій гілці - якщо людина створена богом по своїй образі і подобі - то бог сре і бреше? срань господня . спіціаліст з християнства  :facepalm1:
   
є висока   ймовірністьщо богии були  інопланетяни а люди були створеені   біоінженерією схрещенням мавпи і свині )))
біохімиками-програмістами
   
та в біблії ще євреї ветхозаветні самі про себе такого понаписували, шо волосся дибом здіймається - як сара сама рабиню послала своєму абраму для позашлюбного сексу і шоб таж "понесла і народила" для продовження роду, бо сама стара, а коли та нещасна рабиня виконала волю "хазяйки" - вигнала й рабиню, й дитину в пустелю на вірну смерть. це якась несусвітня дикість, і тим не менш віруючим подобається. явшоці просто.
Нормальна жіноча поведінка.  :D
   
ти знаєш? я тебе питав в іншій гілці - якщо людина створена богом по своїй образі і подобі - то бог сре і бреше? срань господня . спіціаліст з християнства  :facepalm1:
твої анекдотично примітивні уявлення про Бога не підлягають обговоренню, невіглас))
   
твої анекдотично примітивні уявлення про Бога не підлягають обговоренню, невіглас))

то ж - срань господня -- мега спіціаліст з християнства - то скажи як . он так написано в біблії - то що біблія бреше.а ти натомість щось белькочишш як твій любий питро олексійович на дебатах з зеленомойським ;)
   
Мене більше цікавить, за що з раю вигнали тварин, вони ж наче не грішили.
---------------------------------------------
Хто вигнав тварин? Якась дурня! Я ж кажу,всі ці богохульники насправді не знають нічого. Повна тупість стосовно такого найскладнішого питання!
   
Нормальна жіноча поведінка.  :D

та більше! ми от тіки шо такого наслухалася від ізраїльського гіду - шо тій сарі народжувати треба було вчасно, бо з-за неї в них тепер проблеми з арабами, бо вона безплідна була до 90-та років.
тобто однозначно у всьому жінки винні.
коротше, тому гіду дуже не пощастило, шо на мене нарвався, я там швиденько влаштувала революцію на увесь автобус. 
   
та більше! ми от тіки шо такого наслухалася від ізраїльського гіду - шо тій сарі народжувати треба було вчасно, бо з-за неї в них тепер проблеми з арабами, бо вона безплідна була до 90-та років.
тобто однозначно у всьому жінки винні.
коротше, тому гіду дуже не пощастило, шо на мене нарвався, я там швиденько влаштувала революцію на увесь автобус. 
---------------------------------------------------------
 Таких як ти дуреп взагалі нікуди пускати не тре! :fool:
   
Смішно, це все.
Я можу вигнати з дому дитину, за те, що вона з'їла цукерку, навіть якщо я їй це і забороняв? Якщо я знаю, що дитині та цукерка зашкодить я обмежу до неї доступ. Ні?

это ваше право, как воспитывать ребенка. Кто-то даже бьет, и такое бывает.
Однако, есть и такие, которые позволяют ребенку зажечь спичку и почувствовать, что такое ожог, в легкой его степени конечно же, но достаточной для ребенка для того, чтобы он сам почувствовал к каким последствиям может привести его опыт, если он будет продолжать так же безответственно к нему подходить
   
біохімиками-програмістами

та ми всі типо взагалі не існуємо, а так, якийсь код в матриці. так легше нас тримати за недолюдей, рабів, ідіотів etc в порівнянні з богом ( богами ), або їхніми помазанникамє. ми типо мусимо все це терпіти, бо така от "божа справедливість" нам ніспослана за гріхи наші тяжкі.  :pofig:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія