Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Через ProZorro у Запоріжжі закупили європейські трамваї на 40% дорожче, ніж у Львові напряму

Он только может дисквальнуть потом победителя за формальными признаками!

Этого заказчику как раз более чем достаточно чтобы протягивать свои фирмы.
   
Повторюсь - если в Прозорро заходит нормальная фирма - ситуация меняется в корне.

Если она и не выигрывает тендер - то сильно сбивает цену, тем самым уменьшая и откат от левых

Ее конечно пытаются дисквальнуть - по формальным причинам, типа нет запятой в справке

Но это можно обжаловать.

Есть такая штука - Дозорро, где есть рейтинг заказчиков и отзывы о нем

Как правило - если торги выигрывает "не та" фирма - они вообще отменяют закупку.

ПЛатформа почти идеальна - люди говно.

Одни привыкли пилять

А другие не хотят жопу от стула отрывать - ибо посредник придет все равно к ним. Да и еще и возможно с кешем и на услових предоплаты

Заказчик никак не может влиять ни на цену ни на ход торгов.

Он только может дисквальнуть потом победителя за формальными признаками!

Меня дисквалифицировали по формальным признакам. Нет электронной подписи на одном из миллионов документов, которые нужно собрать под тендер за 3 дня. Дальше что?
   
Ну да, бо вони вирішили закуповувати не напряму, а через посерединка, і це типу тендер посередника був. Що тупо, звісно, бо легше самим купити, і дешевше.
Ще б визнали, що платформи рахітські набудували і понизили їх.
Квінтесенція садового младоурбаністького дaлбaєбізму на відео десь з 2.35. Всрамся, але не дамся.

   
Меня дисквалифицировали по формальным признакам. Нет электронной подписи на одном из миллионов документов, которые нужно собрать под тендер за 3 дня. Дальше что?

Для начала через площадку отправь "запит на роз'яснення" - обязаны ответить

Если сумма большая - скаргу в АМКУ но это стоит 5к гривен

Если жалко - напиши отзыв на дозорро и влепи рейтинг заказчику негативный - есть шанс что обратят внимание и отменят закупку


Хотя - человече ну кто врач. ЕЦП вообще то важная составляющая - и винить только свое распиздяйство.

Меня вон дисквальнули за то что в справке про "складські та виробничі приміщення" не указана точная площадь офиса  :D

Я налабал и запит и Дозорро - так они и свои промокашки дисквальнули.
   
 з повідомлення зрозуміло, що німаки взагалі не брали участі в українському тендері,

   то як можна було в них щось купити через Прозоро?

   якщо запоріжці хочуть дешевше то най купують в Німеччині на їх тендерах...
   
А никому не переносили тендер примером с вторника на пятницу которая завтра, или на 31 декабря, а у меня было :lol:
   
А никому не переносили тендер примером с вторника на пятницу которая завтра, или на 31 декабря, а у меня было :lol:
На раньше по-моему не могут

Ну а на позже - если были вопросы или уточнения.

31 декабря рабочий день - надо было бабки освоить ибо хер дадут на следующий год!
   
На раньше по-моему не могут

Ну а на позже - если были вопросы или уточнения.

31 декабря рабочий день - надо было бабки освоить ибо хер дадут на следующий год!
Могут на раньше, уведомление на мыло было, но я замотался и не проверил почту в четверг, был настроен на вторник, 31 декабря я участвовал и выиграл но по формальной причине отказ, на допороговую закупку жалуйся не жалуйся все до одного места.
   
Ви шо усі кормитесь з бюджету ? Офігєть бізнесмени :)
   
Ви шо усі кормитесь з бюджету ? Офігєть бізнесмени :)
А що смішного?
Ринок держзакупівель більше 300 млрд грн в рік
   
Ви шо усі кормитесь з бюджету ? Офігєть бізнесмени :)
Если я выполнил работу для гос сектора то это кормежка? И да там эти тендеры раз в год, замахивает это участие, а ещё подставные ценник сбивают, так что работаем смизерным выхлопом и это как приработок.
   
Если я выполнил работу для гос сектора то это кормежка? И да там эти тендеры раз в год, замахивает это участие, а ещё подставные ценник сбивают, так что работаем смизерным выхлопом и это как приработок.

так ты  ---  лошара!
мелкое существо, которое своим прибитым существованием оправдывает крутые распилы

гордись!
наконец то о тебе узнали
   
так ты  ---  лошара!
мелкое существо, которое своим прибитым существованием оправдывает крутые распилы

гордись!
наконец то о тебе узнали

А ты просто быдло, о котором никто никогда не узнает!
   
Квінтесенція садового младоурбаністького дaлбaєбізму на відео десь з 2.35. Всрамся, але не дамся.

https://www.facebook.com/1459271147684074/videos/484985875240415/
до чого урбаністи тут? Всі урбаністи в один голос кажуть,  що треба різати платформи, бо вони просто зависокі,  і в майбутньому постійно будуть ті ж самі проблеми. Крім того, на цьому наголошувалось і раніше,  але всі забили болт.

Білий мужик непоганий,  але він не урбаніст ніяким боком,  скоріше бізнесмен (як мені пояснювали люди з тих структур).  Тобто він дивиться з точки зору наявної ситуації,  а те,  що в майбутньому ті платформи постійно будуть заважати - то таке.

По суті,  якщо лишити так,  то таких трамваїв дійсно не купиш більше,  оскільки під наші рахітсткі платформи вони не канають. А трамваї дійсно дуже вигідно куплені.

Татра Юг,  до речі,  здається, теж не влізає.

Але міські чиновники вперто не хочуть визнавати пройоб,  і перекладають проблему з хворої голови на здорову
   
До речі, ось петиція на цю тему. Я не знаю, чи воно щось дасть, але підписати варто
https://e-dem.in.ua/lviv/Petition/View/1021
Просто якщо замість платформ поріжуть трамваї, то це буде дикий фейл - замість вирішення проблеми - вирішують наслідки
   
А ты просто быдло, о котором никто никогда не узнает!

о!
гавно лижущее выползло
ты лизал уже сегодня воров Украины?
которые могут спохабить любое начинание кумовством дерибаном и крышеванием
признавайся сучечка
   
до чого урбаністи тут? Всі урбаністи в один голос кажуть,  що треба різати платформи, бо вони просто зависокі,  і в майбутньому постійно будуть ті ж самі проблеми. Крім того, на цьому наголошувалось і раніше,  але всі забили болт.


По суті,  якщо лишити так,  то таких трамваїв дійсно не купиш більше,  оскільки під наші рахітсткі платформи вони не канають. А трамваї дійсно дуже вигідно куплені.

Татра Юг,  до речі,  здається, теж не влізає.

Але міські чиновники вперто не хочуть визнавати пройоб,  і перекладають проблему з хворої голови на здорову

Matvik ти своїми платформами вже пів інтернету задовбав  :weep: в майбутньому якщо будуть купуватись нові трамваї в ТЗ для виробникабуде визначена висота платформи, а якщо далі зкупати вживані трамваї, то постійно доведеться щось переробляти, бо кожен екземпляр може мати свої особливості...
   
о!
гавно лижущее выползло
ты лизал уже сегодня воров Украины?
которые могут спохабить любое начинание кумовством дерибаном и крышеванием
признавайся сучечка

Чоловіче добрий - ви не сповна розуму. А з вбогими говрити нема про що

Нехай щастить!
   
За Смарттендер ніхто не згадує ? А це також міцна платформа, прозорро майже в жопі.
   
За Смарттендер ніхто не згадує ? А це також міцна платформа, прозорро майже в жопі.

Смарттендер - це лише одна з площадок що працює з прозорро

Прозорро напряму не працює - тільки через приватні площадки

Просто Смарттендер має свої  т.з. комерційні торги - поза прозорро

Укроборнпром там наприклад скупляється - але там редукціон до посиніння - поки ціну збивають - доти й торги йдуть

А взагалі з тих що я пробував Смарттендер сама чудова площадка по функціоналу

   

А взагалі з тих що я пробував Смарттендер сама чудова площадка по функціоналу
Мені подобається цей пост  (tu) На даний час я розробив модель модуля, що дозволить спростити вкладання договорів по результатам смарту. Модель прлста та універсальна)) 
   
Matvik ти своїми платформами вже пів інтернету задовбав  :weep: в майбутньому якщо будуть купуватись нові трамваї в ТЗ для виробникабуде визначена висота платформи, а якщо далі зкупати вживані трамваї, то постійно доведеться щось переробляти, бо кожен екземпляр може мати свої особливості...
І буду далі задовбувати) Я не розумію, в чому проблема привести їх до нормальної висоти зараз, щоб мати у майбутньому святий спокій? Якщо лишити так, як є, то переважна більшість трамваїв з розсувними дверима, що є на ринку, не будуть влізати, а зменшення можливого спектру закупівель - це є реальна проблема. Крім того, колеса мають властивість сточуватись, тому не факт, що ті ж електрони з розсувними дверима будуть в майбутньому влазити нормально.
Та шо казати, навіть автобуси не влізають, в результаті на Дорошенка в них незручно заходити.
Для мене, як для пасажира, розсувні двері є очевидно комфортнішими.

Зуживані трамваї приходиться переробляти в плані візків, але це нормальний процес, а от двері рубати - уєбанство.

Просто не ясно - чітко ж сказано, платформи банально не відповідають нормам, очевидно, що їх просто треба понизити, і все. А навколо того якісь незрозумілі хороводи водяться.
В Європі стандартно всі платформи нижчі, і то не просто так.

В мене бомбить дуже сильно від цих наших маразмів, коли заперечуються очевидні, здавалось би речі, бо хтось в міській владі вперто не визнає власну помилку, про котру ще раніше попереджалось неодноразово.
   
Мені подобається цей пост  (tu) На даний час я розробив модель модуля, що дозволить спростити вкладання договорів по результатам смарту. Модель прлста та універсальна)) 

Якщо так то респект та уважуха. Дуже приємний функціонал. Маю з чим порівнювати

Єдине що не вистачає СМС інформувння про аукціон як на dzo  - за годину, за півгодини, за 5 хв..

Цього літа - просрав допороги на 50к - тупо забув про аукціон - вирубило з голови

Гавкав аж вив - і винних нема крім пики в дзеркалі!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія