Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сохранить форум ?

Сохранить форум ?

Хочется намекнуть всем, особенно программистам

Неплохо бы попытаться скопировать форум куда-нибудь, может быть просто скопировать через HTTP запросы

А то если модератора нету - это уже дурной признак, в любой момент всё исчезнет, безвозвратно
   
Re: Сохранить форум ?

Хочется намекнуть всем, особенно программистам

Неплохо бы попытаться скопировать форум куда-нибудь, может быть просто скопировать через HTTP запросы

А то если модератора нету - это уже дурной признак, в любой момент всё исчезнет, безвозвратно

Якщо ти звертав увагу форум в ночі інколи глючить... Це роблять архівну копію... Растіч має копію бази для виправлення помилок. тиждень чи два тому робили архів форуму.
   
Re: Сохранить форум ?

Якщо ти звертав увагу форум в ночі інколи глючить... Це роблять архівну копію... Растіч має копію бази для виправлення помилок. тиждень чи два тому робили архів форуму.

держите копию на отключеном диске  :-)
   
Re: Сохранить форум ?

 ;)
   
Re: Сохранить форум ?

А що-- ФУП вже став настільки антиукраїнським, що його можуть прикрити?
   
Re: Сохранить форум ?

Якщо ти звертав увагу форум в ночі інколи глючить... Це роблять архівну копію... Растіч має копію бази для виправлення помилок. тиждень чи два тому робили архів форуму.

По-моему, не ночью, а ранним утром, около 6 часов, на ФУП невозможно зайти. Это есть, да. Возможно, только у меня такая чичня.
   
Re: Сохранить форум ?

около 6 часов
ти спалився, бо за українським часом це біля п'ятої. Можеш вимикати проксі
   
Re: Сохранить форум ?

ти спалився, бо за українським часом це біля п'ятої. Можеш вимикати проксі

В смысле - спалился? ЧувачоГ, вернись в игру, я совершенно не скрываю что живу в Москве.
Ежели для тебя это новость - ну, то таке... 
   
Re: Сохранить форум ?

я совершенно не скрываю что живу в Москве
з маскви без проксі не відкривається фуп?
   
Re: Сохранить форум ?

з маскви без проксі не відкривається фуп?

К сожалению, нет, сие совершенно невозможно.

ПыСы. Но малацца, Косташ, малацца.
           Замечательный малый, ибо заметил шо оперировал я московским временем. 
   
Re: Сохранить форум ?

я совершенно не скрываю что живу в Москве.
Я якось й не побачив.
От чому тут, виявляється, кацапами смердить. [KA]
   
Re: Сохранить форум ?

К сожалению, нет, сие совершенно невозможно.

ПыСы. Но малацца, Косташ, малацца.
           Замечательный малый, ибо заметил шо оперировал я московским временем. 
я попросила в свое время всех моих московских знакомых зайти и все зашли без проблем. шо у вас там закручивают гайки? бугога
   
Re: Сохранить форум ?

К сожалению, нет, сие совершенно невозможно.

ПыСы. Но малацца, Косташ, малацца.
           Замечательный малый, ибо заметил шо оперировал я московским временем. 
дик, чувак на службі і чітко знає коли у нього перекур в зв"язку з бекапом
   
Re: Сохранить форум ?

фуп висить з 4 до 5 ранку
перевірено вже не раз
   
Re: Сохранить форум ?

я по умолчанию всех кто пишет из под прокси считаю россиянами. на всякий случай. всегда
   
Re: Сохранить форум ?

нужно два архива, чтобы когда один пишется - второй был отключен
   
Re: Сохранить форум ?

я попросила в свое время всех моих московских знакомых зайти и все зашли без проблем. шо у вас там закручивают гайки? бугога

Не надо писать, не разобравшись чего и где закручивают, ага, а то бугагашечька идиотски выглядит.
   
Re: Сохранить форум ?

дик, чувак на службі і чітко знає коли у нього перекур в зв"язку з бекапом

А, от оно чё...  :dance3:
   
Re: Сохранить форум ?

Я якось й не побачив.
От чому тут, виявляється, кацапами смердить. [KA]

От тебя хохлуем тхне, так шо мы в расчёте, еге ж.
   
Re: Сохранить форум ?

От тебя хохлуем тхне, так шо мы в расчёте, еге ж.
Але в Москві в кацапів смокчеш фуя ти, а не я ))) :K
   
Re: Сохранить форум ?

я попросила в свое время всех моих московских знакомых зайти и все зашли без проблем. шо у вас там закручивают гайки? бугога
можуть подати скаргу на своїх провайдерів в роскомнадзор
фуб заблоковано багато разів

   
Re: Сохранить форум ?

Але в Москві в кацапів смокчеш фуя ти, а не я ))) :K

Сублимируешь свои влажные хохло-эрото-хвантазии? Ну, бываить, чё...
   
Re: Сохранить форум ?

можуть подати скаргу на своїх провайдерів в роскомнадзор
фуб заблоковано багато разів

Показати зображення...
вот и славно.
впрочем мы копируем рашу и в этом
   
Re: Сохранить форум ?

можуть подати скаргу на своїх провайдерів в роскомнадзор
фуб заблоковано багато разів
До речі, а в Лугандонії ФУП заблочено чи ні? Дончанєн також з-під проксі пробивається, щоб про хуйлопиня розповісти? :gigi:

Сублимируешь свои влажные хохло-эрото-хвантазии? Ну, бываить, чё...
Ніяких фантазій. Всі, хто сидить в Москві - кацапські фуєсоси, нехай навіть  віртуально.
   
Re: Сохранить форум ?

От тебя хохлуем тхне, так шо мы в расчёте, еге ж.
------------

Сакраментальное: Чей Крым, скажи? B-)
   
Re: Сохранить форум ?

Уже все скопировано. И сам движок, и личные данные пользователей (правда, разными людьми, но все же...)
   
Re: Сохранить форум ?

Хочется намекнуть всем, особенно программистам

Неплохо бы попытаться скопировать форум куда-нибудь, может быть просто скопировать через HTTP запросы

А то если модератора нету - это уже дурной признак, в любой момент всё исчезнет, безвозвратно

to byloby zajebiście

Якщо ти звертав увагу форум в ночі інколи глючить... Це роблять архівну копію... Растіч має копію бази для виправлення помилок. тиждень чи два тому робили архів форуму.

діма мостів має datafile з персональними даними користувачів в особистому користуванні
   
Re: Сохранить форум ?

Уже все скопировано. И сам движок, и личные данные пользователей (правда, разными людьми, но все же...)
а тут так дофіга "лічних даних" шо капєц...
   
Re: Сохранить форум ?

діма мостів має datafile з персональними даними користувачів в особистому користуванні
діма мостів, це той шо "діамантовий песик"? :S
   
Re: Сохранить форум ?

а тут так дофіга "лічних даних" шо капєц...

Спроси у люксембургского, как он в бытность свою модератором все скрытые имейлы покопировал. И как переписку читал.
   
Re: Сохранить форум ?


------------

Сакраментальное: Чей Крым, скажи? B-)

Забембал, еге ж... На не менее сакраментальное


Не, Лисого... эм... В сенсi, чахлик, так не пойдёть, бо я не люблю отвечать на маркерные вопросы. Я же не кот учёный, еге ж.
Тем более, шо в моих сообщениях уже есть ответы на эти вопросы. Так шо - успехов в поисках.  :snoozer1:
   
Re: Сохранить форум ?


Забембал, еге ж... На не менее сакраментальное


не соромся, модератора нема.
   
Re: Сохранить форум ?

Спроси у люксембургского, как он в бытность свою модератором все скрытые имейлы покопировал. И как переписку читал.
модератори до приватних переписок доступу не мають
і адміністратори теж
тільки адмін сервера може в мускулі подивитися

я коли фуп переносив на smf свідомо не переносив привати і не просив адміна уп давати мені ту таблицю.
   
Re: Сохранить форум ?

модератори до приватних переписок доступу не мають
і адміністратори теж
тільки адмін сервера може в мускулі подивитися

я коли фуп переносив на smf свідомо не переносив привати і не просив адміна уп давати мені ту таблицю.

То есть по скрытым имейлам опровержения нет?
   
Re: Сохранить форум ?

То есть по скрытым имейлам опровержения нет?
імейли модераст бачить, а шо?
   
Re: Сохранить форум ?

От тебя хохлуем тхне, так шо мы в расчёте, еге ж.

Дозволь поставити тобі запитання. Ти, за національністю, етнічний руський чи українець?  Далі будуть...
   
Re: Сохранить форум ?

Дозволь поставити тобі запитання. Ти, за національністю, етнічний руський чи українець?  Далі будуть...

Українець.
   
Re: Сохранить форум ?

Personal data— Personal data is any information that relates to an individual   who can be directly or indirectly identified.  Names and email addresses are obviously personal data. Location information, ethnicity, gender, biometric data, religious beliefs, web cookies, and political opinions can also be personal data. Pseudonymous data can also fall under the definition if it’s relatively easy to ID someone from it.

Data processing — Any action performed on data, whether automated or manual. The examples cited in the text include collecting, recording, organizing, structuring, storing, using, erasing… so basically anything.

Data subject — The person whose data is processed. These are your customers or site visitors.

Data controller — The person who decides why and how personal data will be processed. If you’re an owner or employee in your organization who handles data, this is you.

Data processor — A third party that processes personal data on behalf of a data controller.


Accountability

The GDPR says data controllers have to be able to demonstrate they are GDPR compliant. And this isn’t something you can do after the fact: If you think you are compliant with the GDPR but can’t show how, then you’re not GDPR compliant. A

https://gdpr.eu/what-is-gdpr/


Так що пане "растаманчік", дивіться як би ваші плани по відвідуванням країн першого світу не накрились пєстою.
Діамантовому песику теж не завадило б напружити  anus rectum після розголошення персональних даних користувачів форуму.


 


Останнє редагування: 25 лютого 2021 11:04:50 від medved
   
Re: Сохранить форум ?

А, от оно чё...  :dance3:
ну да, сепар растич не уявляє, як це можна писати на фупі не за гроші
   
Re: Сохранить форум ?

нужно два архива, чтобы когда один пишется - второй был отключен
у мене таке враження, що щось таке нещодавно якраз і зробили
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія