Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Водії вакциновані або з тестом: МОЗ посилило правила пасажирських перевезень :gigi:

Завтра завезу зроблю. А якщо негативний, що тоді?

тоді її точно положать у лікарню, якшо буде гірше і гірше, але уже з тестом на руках
   
я не розумію, для чого кудась когось забирати

І я не розумію
   
Та не может быть, там кроме кислорода куча назначений

Усі симптоматичні та профілактичні, по факту нічого не лікує, але допомагає боротися.
   
І що це нам дає - я знатиму, що є корона у тітки, навіть штамм знатиму. Що далі?

в принципе ничего .... но минимум будете знать когда она выздоровеет... что она болела ковид, будет подтверждающий это документ ( положительный тест)... может пригодится. это минимум. но вообще стоит подтвердить или исключить эту болячку простым тестом... который займет 5 минут времени.
   
Починаєш задихатися та температура не падає
за ніч/день сатурація з 96-95 може впасти до 80
   
тоді її точно положать у лікарню, якшо буде гірше і гірше, але уже з тестом на руках
Тобто дільничний лікар мав призначити дядьку тест ПЛР і тоді бьйого Швидка таки забрала у лікарню?
А чому не призначив, як думаєш?
   
Толку з тієї кучі, фуфломіцини і вітаміни?
Назначают по протоколу
   
Тобто дільничний лікар мав призначити дядьку тест ПЛР і тоді бьйого Швидка таки забрала у лікарню?
А чому не призначив, як думаєш?
звідки я знаю шо він розповідав дільничому про свою симптоматику ?
   
Тобто дільничний лікар мав призначити дядьку тест ПЛР і тоді бьйого Швидка таки забрала у лікарню?
А чому не призначив, як думаєш?

Не факт, що забрала би. Місць обмаль, лікарі теж тріажем займаються.
   
Тобто дільничний лікар мав призначити дядьку тест ПЛР і тоді бьйого Швидка таки забрала у лікарню?
А чому не призначив, як думаєш?

невже інструкції не дозволяють щоб все списать на ОРЗ?
   
Усі симптоматичні та профілактичні, по факту нічого не лікує, але допомагає боротися.
Так а шо еще надо, поддерживающая терапия.
   
в принципе ничего .... но минимум будете знать когда она выздоровеет... что она болела ковид, будет подтверждающий это документ ( положительный тест)... может пригодится. это минимум. но вообще стоит подтвердить или исключить эту болячку простым тестом... который займет 5 минут времени.
І кому вона покаже той документ - сусідам в селі?
Я навіть боюся уявити, скільки часу я маю вбити, щоб той тест зробили безкоштовно в поліклініці в райцентрі. Можна заплатити тисячу гривень за цей безсенсовий тест.Тягнути тітку з температурою і вірусом в приватну лабораторію?
   
звідки я знаю шо він розповідав дільничому про свою симптоматику ?

У колеги батьків із групи ризику поклали в лікарню на час ковіду (був ПЛР), але то було вже наприкінці весняної хвилі. Зараз би вже так легко не вийшло.
   
невже інструкції не дозволяють щоб все списать на ОРЗ?
Тоді чому ми чуємо вереск про корону і Швидка коле дексаметазон і тікає геть?
   
І кому вона покаже той документ - сусідам в селі?
Я навіть боюся уявити, скільки часу я маю вбити, щоб той тест зробили безкоштовно в поліклініці в райцентрі. Можна заплатити тисячу гривень за цей безсенсовий тест.Тягнути тітку з температурою і вірусом в приватну лабораторію?

No money - no honey.
   
У колеги батьків із групи ризику поклали в лікарню на час ковіду (був ПЛР), але то було вже наприкінці весняної хвилі. Зараз би вже так легко не вийшло.
з плром і кт/узд легенів покладуть швидше ніж без нього при двох однакових випадках
   
Сьогодні подзвонили, підтвердили Ковід і в мене і в дружини(мазки брались минулої середи).
Я вже не температурю, в дружини на ніч піднімається, завтра йдемо на прийом.
Але в мене питання: в якому статусі ми перебуваємо відносно карантину?
Якусь дозвільну бумагу дають, чи все одно вакцинуватись треба?


Свого часу цей статус називався унтерменші. ..
   
І кому вона покаже той документ - сусідам в селі?
Я навіть боюся уявити, скільки часу я маю вбити, щоб той тест зробили безкоштовно в поліклініці в райцентрі. Можна заплатити тисячу гривень за цей безсенсовий тест.Тягнути тітку з температурою і вірусом в приватну лабораторію?
тест вартує 400 грн, антиген
   
звідки я знаю шо він розповідав дільничому про свою симптоматику ?
От і я не знаю, тітка наплакалася після похорону і спить, сама хвора. Влаштовувати допит не час.
   
Тоді чому ми чуємо вереск про корону і Швидка коле дексаметазон і тікає геть?

Бо вони не дурні та швидко зрозуміли, що пацієнту вже мало що допоможе.
   
Ні, він би вже потрапив у 0,5%, якщо б не пощастило. Математика проста.
ті хто потрапив би до 0,5%, вони уже давно померли, ще до того як вакцину почали штиряти.
   
No money - no honey.
Гроші якраз є, не проблема. Сенсу не бачу тітку мучити.
   
за ніч/день сатурація з 96-95 може впасти до 80

В дружини нашим приборчиком найменше було 86, в мене бувало 90.
Але я не так серьйозно до цього відношусь.
Бо бувало без хвороби намірювали 93-92, то потім легко надихували 96-97
   
Тоді чому ми чуємо вереск про корону і Швидка коле дексаметазон і тікає геть?

дельта передається за лічені секунди, як на швидкій виживають для мене це таємниця.
   
Почему йопнулись? Джаст бизнес


Це має стільки  ж спільного з бізнесом як і радянські колгоспи.
   
з плром і кт/узд легенів покладуть швидше ніж без нього при двох однакових випадках
Ага, тобто УЗД легенів треба зробити загодя? І аналіз крові, і тест. Тоді дадуть трохи кисню?
   
Гроші якраз є, не проблема. Сенсу не бачу тітку мучити.

Сприймай це як страховку, щоб підвищити шанси потрапити в лікарню в разі важкого перебігу.
   
дельта передається за лічені секунди, як на швидкій виживають для мене це таємниця.

Вони вакциновані або вже перехворіли.
   
В дружини нашим приборчиком найменше було 86, в мене бувало 90.
Але я не так серьйозно до цього відношусь.
Бо бувало без хвороби намірювали 93-92, то потім легко надихували 96-97
перед тим як класти приборчик на пальці, потрібно лак зняти  :gigi:
   
На засіданні Кабінету міністрів 11 жовтня посилили правила для пасажирських перевезень у регіонах, де встановили "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень епіднебезпеки.

Джерело: МОЗ

Деталі: З 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів у регіонах із "жовтим", "помаранчевим" чи "червоним" рівнем епіднебезпеки будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів  :gigi: одного із цих документів:

документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів "жовтого" рівня епідемічної небезпеки;

міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія);

негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години. :weep:

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Відповідні правила не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень.

Відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів несе перевізник.

Українська правда

Є 9 днів щоб щепитися!
   
Ага, тобто УЗД легенів треба зробити загодя? І аналіз крові, і тест. Тоді дадуть трохи кисню?

Та все буде, якщо будуть місця. Без місць тітці хіба стандартний протокол випишуть.
   
дельта передається за лічені секунди, як на швидкій виживають для мене це таємниця.

По секрету . Навіть в епоху " іспанкі " хворіли не всі. Без усіляких сумнівних шмурдяків , які чомусь називають вакцинами.
Як пан думає чому ?

 
   
ті хто потрапив би до 0,5%, вони уже давно померли, ще до того як вакцину почали штиряти.

Wishful thinking  :gigi:

Статистика на користь вакцинації.
   
Сприймай це як страховку, щоб підвищити шанси потрапити в лікарню в разі важкого перебігу.
Так місць же в лікарнях все одно нема.
А за гроші і без тесту покладуть.
   
Ага, тобто УЗД легенів треба зробити загодя? І аналіз крові, і тест. Тоді дадуть трохи кисню?

якшо симптоми йдуть уже тиждень, то можна зробити хочаб тест, якшо він не гативний то узд і кров можна не робити

тоді можливо не поїдуть вколовши дексаметазолу, якшо буде погіршуватись стан
   
По секрету . Навіть в епоху " іспанкі " хворіли не всі. Без усіляких сумнівних шмурдяків , які чомусь називають вакцинами.
Як пан думає чому ?

 

Від неї померло 5% населення Землі. Це до хуя.
   
Короче, я припиняю тут бісер кидати. Вія так і тітку в труну зажене таким ставленням.
   
Та все буде, якщо будуть місця. Без місць тітці хіба стандартний протокол випишуть.
Місць нема.
Стандартний протокол вже виписували дядьку, вчора помер.
   
Від неї померло 5% населення Землі. Це до хуя.

По секрету. Від онко та серцево-судинних вимирає набагато більше. Але зараз таким як ти це пох у. й
   
перед тим як класти приборчик на пальці, потрібно лак зняти  :gigi:
  нам 62-60 років, за кілька днів до хвороби з села приїхали, дружина ще не встигла лак вибрати :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія