Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

а хто не хоче втікти а хоче їздити туда-сюда?
Тому аусвайс бляха і на п’ять років відстрочка від армії - добре придумав)?
   
Мобрезерв- це не тільки резервісти. ОР1, ОР2, а далі всі підряд. І ОР1 просто так не звідки не взявся. До того це були звичайні мобілізовані 30-40 річні мужики з гражданки, які пройшли АТО.
Та нема сенсу пояснювати, тут волання хай інші воюють, хай вмотивовані воюють, хай воюють ті кому подобається воювати - а з мене інша користь, я на соціал до Німеччини бо там зазнобушка сумує одна)
   
навіщо? Робота? Вчасно не вернувся = втік.
робота і життя за кордоном також передбачають якісь резонні терміни.
житло треба винаймати на 6 чи 12 міс (інакше це буде якась нора чи гадюшник неясно з ким і де),
робота, будь-яка нормальна теж передбачає що ти на ній будеш працювати певний час.

а таке що "я тут 3 тижні поживу і 2 попрацюю, бо потім мені треба в Україну, у військкомат, де мене може призовуть до армії" - таке не проканає. Нікому такі працівники "в підвішеній ситуації" не потрібні, бо бізнес має свої вимоги і критеріїї. Який смисл людину наймати і вводити її в курс процесів, якщо її можуть завтра "викликати на війну".
   
людина має бути вмотивована
А ворог в тебе дома це ще не достатня мотивація? Коли в твої міста прилітають ракети, теж недостатня? Що тоді справжня мотивація? Коли бурят особисто тебе, чи дружину твою згвалтує? Чи це теж буде ще не мотивацією? Яка мотивація у тих, хто зараз вже в бою?
   
А ворог в тебе дома це ще не достатня мотивація? Коли в твої міста прилітають ракети, теж недостатня? Що тоді справжня мотивація? Коли бурят особисто тебе, чи дружину твою згвалтує? Чи це теж буде ще не мотивацією? Яка мотивація у тих, хто зараз вже в бою?

у тих, хто в бою, мотивація вже є

запам'ятай просте в армії УСІМ нема що робити взагалі та абсолютно
тримати усіх провсях випадок це абсурд
цей резерв ніколи не буде використано за призначенням

знаю людей з Харкова, наприклад, в яких одне бажання - повернутися до дому та до звичної роботи
а воювати бажання так і не з'явилося
але це не значить, що у всіх так
   
у тих, хто в бою, мотивація вже є

запам'ятай просте в армії УСІМ нема що робити взагалі та абсолютно
тримати усіх провсях випадок це абсурд
цей резерв ніколи не буде використано за призначенням

знаю людей з Харкова, наприклад, в яких одне бажання - повернутися до дому та до звичної роботи
а воювати бажання так і не з'явилося
але це не значить, що у всіх так
Ти військовий? Психолог? Чи просто старий пердун на дівані?)
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні
IP

Мобрезерв- це не тільки резервісти. ОР1, ОР2, а далі всі підряд. І ОР1 просто так не звідки не взявся. До того це були звичайні мобілізовані 30-40 річні мужики з гражданки, які пройшли АТО.

Я про це як воно має бути. Окремі бійці без злагодження це просто м'ясо, навіть якщо підготовлені і досвідчені. Таких треба ще деякий час збивати у команду. Мають бути резервісти, готові до війни цілою бойовою одиницею (бойова одиниця це управляємий підрозділ здатний самостійно виконувати поставлену задачу) але які не служать постійно.
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

Бо є чоловіки, які з розумінням відносяться і готові до того, що їх призовуть, навчать володіти зброєю, і ту зброю дадуть, а є хитровиєбані, які вважають, що краще хай сусід іде, - його не жалко. Відмазка- я не воєнний, то для дебілів. Бо тільки олігофрена чи дауна важко навчити армійському озброєнню і навичкам. Навіть не неможливо, а важко. Нормальний чоловік за два-три тижні підготовки буде впевнено користуватись основними видами озброєння, на які його будуть готувати і вчити.
Йдіть всі під три чорти ти і тобі подібні.
Такою риторикою як правило і оперують самі самісенькі диванні боягузи.
Вмотивувати запроторити в військо як можна більше м*яса, а самому десь никатись по закутках.
Знаємо, бачили таких "політруків-мотивувальників".
Військова наука це теж мистецтво. Якщо в людини нуль реакціі і ментально флегматик він 200й в перші пів години.
І не звизди тут про олігофренів, бо ризикуєш сам серед них опинитись через свою пихатість.
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

А ворог в тебе дома це ще не достатня мотивація? Коли в твої міста прилітають ракети, теж недостатня? Що тоді справжня мотивація? Коли бурят особисто тебе, чи дружину твою згвалтує? Чи це теж буде ще не мотивацією? Яка мотивація у тих, хто зараз вже в бою?

Скільки тобі рочиків, крейсер "сміливий", що ти несеш цю діч :facepalm1:
Як не кожен може бути вченим, так само і не кожен може бути ефективним воїном.
Все інше намагання натягти сову на глобус.
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

не отшивают, берут и тех кому хорошо за 50

И за 60 берут.
В ТРО.
А про застарелые военные специальности он ваще редкостный бред написал.
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

Чомусь ніхто не поставив питання, чому ж багато людей не бажають захищати батьківщину.
А може тому, що вони відчувають, що це не їхня батьківщина, а батьківщина олігархів, чиновників, депутатів?
Які дивним чином особисто не воюють, не захищають свою територію з якої пасуться.
Для звичайних людей навіть обіцянок від влади немає, що з олігархатом та засиллям чиновництва буде покінчено після війни, що буде вільний обіг зброї, мінімальні податки, мінімальна кількість дозволів на ведення бізнесу, виборні суди, виборні шерифи, отримання своєї частки від розробки родовищ і т.п. справді важливі потреби для народу.
Зі зброєю вже майже все добре, скоро будемо мати закон.

Народні депутани традиційно послали до руського корабля нарід в особі зброярської спільноти та прийняли за основу закон від мусорів.

https://uavz.org/parlament-zrobyv-pomylku-vzyavshy-za-osnovu-ne-toj-zakonoproekt/
   
Чомусь ніхто не поставив питання, чому ж багато людей не бажають захищати батьківщину.
А може тому, що вони відчувають, що це не їхня батьківщина, а батьківщина олігархів, чиновників, депутатів?
Які дивним чином особисто не воюють, не захищають свою територію з якої пасуться.
Для звичайних людей навіть обіцянок від влади немає, що з олігархатом та засиллям чиновництва буде покінчено після війни, що буде вільний обіг зброї, мінімальні податки, мінімальна кількість дозволів на ведення бізнесу, виборні суди, виборні шерифи, отримання своєї частки від розробки родовищ і т.п. справді важливі потреби для народу.
Не шукай виправдань власній гнилі і хитродупості.
Такі гниди, як ти, намагаються відсидітися за чужими спинами, а потім приходить ворог у твою домівку, убиває тебе, гвалтує і убиває дружину і дітей, грабує, і все знищує.
У кращому разі потім такі гниди тікають і поневіряються з голою сракою світом, або сидять як миші в окупації, щоб стати потім гарматним м'ясом для хуйла.
   
Там уже новый проект закона есть.
Кто сейчас пребывает за кордоном и не вернулся через 15 дней после принятия закона, подпадают под уголовную отвественность.
Сказали, что данный закон направлен в основном на держслужбовцев, которые уепали и не возвращаются
   
Там уже новый проект закона есть.
Кто сейчас пребывает за кордоном и не вернулся через 15 дней после принятия закона, подпадают под уголовную отвественность.
Сказали, что данный закон направлен в основном на держслужбовцев, которые уепали и не возвращаются

и тётки держслужбовци тоже?
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

Там уже новый проект закона есть.
Кто сейчас пребывает за кордоном и не вернулся через 15 дней после принятия закона, подпадают под уголовную отвественность.
Сказали, что данный закон направлен в основном на держслужбовцев, которые уепали и не возвращаются
Депутани не були б депутанами якби не прописали в тому законі 100500 виключень.

Хоча достатньо того, що там є відстрочка для хворих. Як приймуть всі шарітє будуть забиті українськими достойниками.
   
Чомусь ніхто не поставив питання, чому ж багато людей не бажають захищати батьківщину.
А може тому, що вони відчувають, що це не їхня батьківщина, а батьківщина олігархів, чиновників, депутатів?

Отаке може українець написати?
Якщо тобі Україна - не Батьківщина, то ясно, що ти лайно і не хочеш воювати.
То сидів би тихо, заникавшись!
Так ні - воно ще й інших агітує, ще й прикривається " простими людьми"!
Модери, ви тут багато баните ні за що, за якісь емоції чи образи форумчан, а тут цей відверто йде проти України - і сподіваюсь, ви оціните його старання!
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні
Geo

Чомусь ніхто не поставив питання, чому ж багато людей не бажають захищати батьківщину.
А може тому, що вони відчувають, що це не їхня батьківщина, а батьківщина олігархів, чиновників, депутатів?
Які дивним чином особисто не воюють, не захищають свою територію з якої пасуться.
Для звичайних людей навіть обіцянок від влади немає, що з олігархатом та засиллям чиновництва буде покінчено після війни, що буде вільний обіг зброї, мінімальні податки, мінімальна кількість дозволів на ведення бізнесу, виборні суди, виборні шерифи, отримання своєї частки від розробки родовищ і т.п. справді важливі потреби для народу.

моя мася
   
и тётки держслужбовци тоже?
конечно!
   
Тему не читала. Видимо это второй изин ник
В первый день войны с нашей атомной станции чухнуло много людей. Ну... Например... Главный бухгалтер

После пары недель паники условия всем этим людям были поставлены четко. У кого есть плановый отпуск - берут его. Дальше берут за свой счет. Кто не вернулся - увольнение
Бабы вернулись все.
Кто то продолжает истерить и требовать дистанционку. Но есть должности где она не положена.
Кто то давно уволен
   
Кстати все трое судей в моем городе работают. Никто не свинтил. Все секретари помощники канцелярия тоже
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні
Geo

Дасть Бог все буде добре...живим повернусь...все. В мене пенсія повинна бути з цього року. Заб'ю величезний болт на все. Досить. Ні війн, ні політики, ні Майданів більше. Стану нарешті упирьом і буду жити для себе і своїх рідних. Як-то кажуть..."пішло все в сраку".  :beach:
   
моя мася
Людина своїй природній сцикливості може вигадати безліч виправдань, я думаю у таких замість рингтона пісня вакарчука «не твоя війна» а їздять вони на блясі)
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні
Geo

Людина своїй природній сцикливості може вигадати безліч виправдань, я думаю у таких замість рингтона пісня вакарчука «не твоя війна» а їздять вони на блясі)

Як казали міколаянавіч: піхуй. :)

Треба набарижити грошенят на халупу розвалену демь на узбережжі Іспанії і з першими мальовничими ранковими сонячними пейзажами сцяти у море і попісівать на упячку, щось на кшталт: низький уклін нашим захисникам, дай Божечка їм многіє літа! Хто збирається з фупчєгів у Кани на фестиваль, яка там програма? Є якісь знижки на квитки для біженців? Тримаймося, борімося й поборемо! Слава нації! Смерть ворогам!

І будеш, плять, самою поважною людиною, навіть з дозволом "создавать тєми" і вести блоги. Лайки, сердечки і довтоблакитні прапори у коментах, йапонамать. Чим не життя? :)
   
Людина своїй природній сцикливості може вигадати безліч виправдань
саме так, як сказав мені один мій знайомий - в мене немає жовчного і нога дуже болить коли довго хожу. Зараз він у Німеччини, знайшов як виїхати за кордон...
   
Отаке може українець написати?
Якщо тобі Україна - не Батьківщина, то ясно, що ти лайно і не хочеш воювати.
То сидів би тихо, заникавшись!
Так ні - воно ще й інших агітує, ще й прикривається " простими людьми"!
Модери, ви тут багато баните ні за що, за якісь емоції чи образи форумчан, а тут цей відверто йде проти України - і сподіваюсь, ви оціните його старання!
Таке могла написати лише кончена кацапська падаль, яку занесло в Україну і воно тут не живе, а страждає щосекунди від ненависті до всього що його оточує.
   
Людина своїй природній сцикливості може вигадати безліч виправдань, я думаю у таких замість рингтона пісня вакарчука «не твоя війна» а їздять вони на блясі)
Тут через одного на рингтонах поставили воєнні кацапські музони. Я не знаю як з цим скотством боротися.
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні
Geo

48 сторінок за 8 років війни в закріпленій темі про війну на першій сторінці упячки. 6 сторінок в рік, єбічєська сила! Про борщ і "новиє ігрушкі з бімбами... ми тут з Жузіком Байденом поболтаоі і я рєшил" 10 сторінок в годину. Норм, я вважаю. Тому  :beach:  і тільки  :beach:  десь на Корсиці або Барселоні навіть в наметі. :)
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

У підсумку було запущено процеси, які забезпечать нарощування оборонного потенціалу України. Це стосується і закупівель, і виробництва необхідного. Ми орієнтуємося на потребу забезпечити 1 млн людей, які долатимуть ворога", - зазначив він

 (tu)  (tu)  (tu)
   
Дасть Бог все буде добре...живим повернусь...все. В мене пенсія повинна бути з цього року. Заб'ю величезний болт на все. Досить. Ні війн, ні політики, ні Майданів більше. Стану нарешті упирьом і буду жити для себе і своїх рідних. Як-то кажуть..."пішло все в сраку".  :beach:

Бажаю тобі залишитись живим.
   
Зі зброєю вже майже все добре, скоро будемо мати закон.

Народні депутани традиційно послали до руського корабля нарід в особі зброярської спільноти та прийняли за основу закон від мусорів.

https://uavz.org/parlament-zrobyv-pomylku-vzyavshy-za-osnovu-ne-toj-zakonoproekt/

А ви щіро вважали що оті підараси приймуть щось корисне для ,спільноти, а не для себе?

В них БУЛА МОЖЛИВІСТЬ показати суспільству, що вони змінились на краще. Але ні! Загроза для товстих дуп виявилась більш дієвою.. як я і прогнозував.
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні
IP

А ви щіро вважали що оті підараси приймуть щось корисне для ,спільноти, а не для себе?

В них БУЛА МОЖЛИВІСТЬ показати суспільству, що вони змінились на краще. Але ні! Загроза для товстих дуп виявилась більш дієвою.. як я і прогнозував.

депутатів треба копати в їх сраку, кожен має приймальню, вимагати від кожного конкретно правильні дії.
   
Re: Поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні

депутатів треба копати в їх сраку, кожен має приймальню, вимагати від кожного конкретно правильні дії.
Депутати/чиновники - то повна аналогія з Росією, вони будуть прислухатися лише до озброєного народу, здатного до регулярних жорстких Майданів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія