Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чернігів .Порох хто-хто, але точно не сцикло. Заповажав навіть. ;o

Олена Монова (порохобот) (порохобот)
1 год
Когда Порошенко спустился с горы прямо в Чернигов, то перед ним было агрессивное стадо, которое называет себя НацКорпусом.
Стадо перегородило проезд.
Тогда Порошенко вышел из машины и пошел ̶п̶о̶ ̶в̶о̶д̶е̶ навпростець, ввинтившись прямо в толпу.
Он не стал делать всего того, что полагается делать при спуске с горы, чем немного огорчил, но ладно.
Он просто шел сквозь НацКорпус не сворачивая.
И как положено покорным самочкам, перед ним расступались.
Хорошие девочки.

Це та аферистка що гроші у Харкові збирала нібито у неї "рак", а потім всіх кинула з баблом?
   
Olga Kulaj
48 хв.
Після зустрічі з Порошенком трохи заспокоїлась, вже не так свердлить мозок :"А що, як Юля чи Зе?" І не через те, ЩО він говорив, я майже все те чула і читала. А через те, СКІЛЬКИ чернігівців прийшло його підтримати. І кількох знайомих в натовпі зустріла. І з незнайомою бабусею поспілкувалась, яка приїхала з Ріпок (30км), і має дуже адекватні аргументи.
Заходи безпеки були безпрецедентні, я стільки поліції в Чернігові ще не бачила. І через рамки я вперше проходила (за винятком аеропортів). Але після подій в Черкасах такі заходи виправдані.
Я стояла недалеко від сцени, десь близько за моєю спиною під час виступу Президента хтось щось вякнув (не почула, що), так там народ зразу "Помолчи!Иди отсюда". Ну і десь позаду далеко, мабуть, невеличка група спробувала ганьбу кричати, але швидко замовкла. А кількість людей порадувала.
Поки Порошенко виступав у Філармонії, для нас поспівалиТарас Петриненко і Тетяна Горобець, а ще Тарас Чубай з "Плачем Єремії". І коротко виступив Ахтем Сеїтаблаєв (дуже його поважаю), виявляється, він так гарно українською говорить.
і я там був. [ua]
   
Вибач за питання- ти в комсомолі був, чи з дитинства в боївці УПА?
При цьому "ригові" в ЗСУ вітання ввели "Слава Україні!"
Ти проти?
Я ні.

в камсамолі? так, був! десь місяців з 4... Бо без тої бамажки документи не брали у вуз  :X  Тягнув до останнього... але таки пішов і забрав той їхній "білет" десь в квітні випускного класу...
А вже в липні тогого ж літа 88-го махався з мєнтами на мітингах у Львові. В 17 років...
Так шо давай не будем про "з дитинства в боївці УПА"!  :X  Я знаю де я був і шо робив весь цей час... І повір - мені встидатись нічого!
І я здатний порівняти біографію пороха з іншими кандидатами... Порівняння - далеко не в його користь! (імхо)
Максимум, що я можу сказати доброго про пороха: деякі його дії йшли на користь державі. Але зробленого позитиву замало для того, щоб бути обраним керівником держави ще на 5 років!
   
А шо вас собственно удивляет? Не впервой.
Вот точно так же он лазил в толпе на трактор 1 декабря
Вот точно так же он с Гончаренкой шел в Крыму сквозь толпу в феврале 14.
Просто еще раз подтвердил, шо быстро соображает, способен на поступок и не ссыт.
Респект)
   
Дякую Президенту України за мужність і сталеві яйця!
Тю! навіть у мене з"явилися б яйця,
якби мене отак водили в коробці з внутрішньої охорони,
в кільці зовнішньої охорони.
   
в камсамолі? так, був! десь місяців з 4... Бо без тої бамажки документи не брали у вуз  :X  Тягнув до останнього... але таки пішов і забрав той їхній "білет" десь в квітні випускного класу...
А вже в липні тогого ж літа 88-го махався з мєнтами на мітингах у Львові. В 17 років...
Так шо давай не будем про "з дитинства в боївці УПА"!  :X  Я знаю де я був і шо робив весь цей час... І повір - мені встидатись нічого!
І я здатний порівняти біографію пороха з іншими кандидатами... Порівняння - далеко не в його користь! (імхо)
Максимум, що я можу сказати доброго про пороха: деякі його дії йшли на користь державі. Але зробленого позитиву замало для того, щоб бути обраним керівником держави ще на 5 років!
Окей.
То за кого голосуватимеш?
   
А шо вас собственно удивляет? Не впервой.
Вот точно так же он лазил в толпе на трактор 1 декабря
Вот точно так же он с Гончаренкой шел в Крыму сквозь толпу в феврале 14.
Просто еще раз подтвердил, шо быстро соображает, способен на поступок и не ссыт.
Респект)
:-B  (tu)
   
А я чомусь думав що вони Україну захищали....
От ти  ніби свій, розумний, а зараз по методичці кацапській шпариш. (td)

вони захищали мене! І Тебе... І пороха! Бо ми всі разом  і є Україна...
І я без стьобу пишу, шо він наважився пройти крізь ветеранів. Бо ставлення ветеранів до головнокомандувачів дуже часто таке, шо хочуть порвати на куски... (За виключенням Наполеона і ще кількох аналогічних історичних персонажів)
   
вони захищали мене! І Тебе... І пороха! Бо ми всі разом  і є Україна...
І я без стьобу пишу, шо він наважився пройти крізь ветеранів. Бо ставлення ветеранів до головнокомандувачів дуже часто таке, шо хочуть порвати на куски... (За виключенням Наполеона і ще кількох аналогічних історичних персонажів)
Братіку, от не треба.
Не розписуйся за ветеранів.
   
От же лайно смердюче, на фронті хлопці не за Порошенко воюють, а за Україну.

чуєш, довбень...за твоєю логікою порох - не Україна? А тоді хто він?
   
Максимум, що я можу сказати доброго про пороха: деякі його дії йшли на користь державі. Але зробленого позитиву замало для того, щоб бути обраним керівником держави ще на 5 років!

Хто здатен зробити більше?
   
Окей.
То за кого голосуватимеш?

у мене, як у порядного чоловіка, вибір не великий... Я не можу голосувати за непорядного...
А порядних в нинішньому списку мало  :(
Тому - тільки Кошулинський.
І це безвідносно до партійної приналежності. Виключно через те, що вважаю порядність необхідною складовою "чеснот" Президента. Бо він мав би показувати приклад всім решта громадянам. Приклад порошенка - негативний... Він не піднімає народ на щабель вище до себе, а навпаки - потурає примітивному інстинкту "хапати". Тим самим опускає загальну планку суспільної моралі
   
Olga Kulaj
48 хв.
Після зустрічі з Порошенком трохи заспокоїлась, вже не так свердлить мозок :"А що, як Юля чи Зе?" І не через те, ЩО він говорив, я майже все те чула і читала. А через те, СКІЛЬКИ чернігівців прийшло його підтримати. І кількох знайомих в натовпі зустріла. І з незнайомою бабусею поспілкувалась, яка приїхала з Ріпок (30км), і має дуже адекватні аргументи.
Заходи безпеки були безпрецедентні, я стільки поліції в Чернігові ще не бачила. І через рамки я вперше проходила (за винятком аеропортів). Але після подій в Черкасах такі заходи виправдані.
Я стояла недалеко від сцени, десь близько за моєю спиною під час виступу Президента хтось щось вякнув (не почула, що), так там народ зразу "Помолчи!Иди отсюда". Ну і десь позаду далеко, мабуть, невеличка група спробувала ганьбу кричати, але швидко замовкла. А кількість людей порадувала.
Поки Порошенко виступав у Філармонії, для нас поспівалиТарас Петриненко і Тетяна Горобець, а ще Тарас Чубай з "Плачем Єремії". І коротко виступив Ахтем Сеїтаблаєв (дуже його поважаю), виявляється, він так гарно українською говорить.
"виявляється"??????????????????????????????????????????????????????????????????????
та його інтерв"ю мало не щодня показують по ТБ. і всі чудовою Українською мовою!
Лірнику, "думку" якої примітивної дурепи ти сюди приволік під виглядом "поважної" . яка "поважає" сейтаблаєва, але його Українська виявилася для неї несподіванкою?  :lol:  :lol:  :lol:
   


Не нацисти, не радикали, не переплутайте!
   
Хто здатен зробити більше?
Я офигеваю с происходящего
Я не могу назвать это иначе, чем безумием.
Люди не понимают, чего мы избежали. Люди не понимают, чего мы достигли. Люди истерически залипают на совершеную фигню
Потом, когда это безумие пройдет - будут чухать потилицю и удивляться- а шо ж мы так лопухнулись? И на шож мы повелись?
И чего ж нам не хватало?
Агрессия остановлена, экономика растет, мелкие шероховастости аккуратно устраняются напильником.
Нахиба этот безумный цырк с антикоррупцыонерами Коломойским и Тимошенко?
   
Я офигеваю с происходящего
Я не могу назвать это иначе, чем безумием.
Люди не понимают, чего мы избежали. Люди не понимают, чего мы достигли. Люди истерически залипают на совершеную фигню
Потом, когда это безумие пройдет - будут чухать потилицю и удивляться- а шо ж мы так лопухнулись? И на шож мы повелись?
И чего ж нам не хватало?
Агрессия остановлена, экономика растет, мелкие шероховастости аккуратно устраняются напильником.
Нахиба этот безумный цырк с антикоррупцыонерами Коломойским и Тимошенко?
Мудрі слова
   
відверто я трохи у шоці від - як каже один мій Друг - кострубатої роботи штабних кнуроферми
ретельніше треба писати тексти
хіба можна припускатися таких примітивних ЛЯПІВ?
   
Я офигеваю с происходящего
Я не могу назвать это иначе, чем безумием.
Люди не понимают, чего мы избежали. Люди не понимают, чего мы достигли. Люди истерически залипают на совершеную фигню
Потом, когда это безумие пройдет - будут чухать потилицю и удивляться- а шо ж мы так лопухнулись? И на шож мы повелись?
И чего ж нам не хватало?
Агрессия остановлена, экономика растет, мелкие шероховастости аккуратно устраняются напильником.
Нахиба этот безумный цырк с антикоррупцыонерами Коломойским и Тимошенко?

Да потому что люди просто зажирели и охуели. Им кажется, что они все эти 5 лет живут в мирной стране, по ним не ебашили градами, у них в квартирах есть вода и электричество, они спокойно бухают и жрут в кафешках, а потом плачутся о том, "до якого зубожіння довів країну кнур".
   
Тепер будеш за нього голосувать?
:lol:
   
чуєш, довбень...за твоєю логікою порох - не Україна? А тоді хто він?

Порошенко - це Президент України, посада у нього така і не більше того.
І це не логіка, а звичайний факт. Хотів написати, що факт загальновідомий, але виявляється, що ні.
   
   
Показати зображення...
Не нацисти, не радикали, не переплутайте!
і навіть не нєонацистскіє молодчікі? :-o
   
Порошенко - це Президент України, посада у нього така і не більше того.
І це не логіка, а звичайний факт. Хотів написати, що факт загальновідомий, але виявляється, що ні.

 :facepalm1:

ну чо пєдротів таких тупих набирають?  :(
порох - громадянин України? Це не його, як громадянина держави, захищає армія на фронті?

розжовую: я - громадянин України. І ти. І порох... ВСІХ нас захищає армія! Бо ми всі разом і є Україна!
   
Шо там Финикс со своими друзьями-педиками?
Рот помыл?
   
Показати зображення...
Не нацисти, не радикали, не переплутайте!
Мда...
   
Вибач за питання- ти в комсомолі був, чи з дитинства в боївці УПА?
При цьому "ригові" в ЗСУ вітання ввели "Слава Україні!"
Ти проти?
Я ні.
та цей риг найбезпринципніший з усіх ригів разом узятих, щоб ти знав
Він однаково "щиро" водитиме хороводи у зеленій рясі МПЪ і підписуватиме прохання про надання церкві томоса - ціна питання лише у забезпеченні доступа до державного корита
На підкорці мозку - "ЦИНІЧНІ БАНДЕРИ", але якщо ненависним "бандерам" потрібно упівське вітання у армії - та будь ласка! хоч вдавіться! тільки залиште доступ до корита!
   
Да потому что люди просто зажирели и охуели. Им кажется, что они все эти 5 лет живут в мирной стране, по ним не ебашили градами, у них в квартирах есть вода и электричество, они спокойно бухают и жрут в кафешках, а потом плачутся о том, "до якого зубожіння довів країну кнур".
Впервые в истории у нас прозападный президент с руками, которые растут из правильного места.
Четко озвучен курс.
Старые косяки разрулены, новых не допущено.
Есть реальные достижения невиданных до сих пор размеров, которые можно помацать руками - безвиз и томос.
И тут вдруг народу начинает мулять коррупцыя. Аж так начинає мулять, шо нема мочи терпить.
Ну ок, допустим.
И хто ж у вас будет с коррупцийов бороться? Коломойский или Тимошенко?
Я прямо вот теряюсь.
Оба такие видные антикоррупцыонеры, у них такая славная антикоррупцыонная история.




   
як думаєте, шановні порохоботи, може ці нацжони работають на порошенка :good: ?
   
та цей риг найбезпринципніший з усіх ригів разом узятих, щоб ти знав
Він однаково "щиро" водитиме хороводи у зеленій рясі МПЪ і підписуватиме прохання про надання церкві томоса - ціна питання лише у забезпеченні доступа до державного корита
На підкорці мозку - "ЦИНІЧНІ БАНДЕРИ", але якщо ненависним "бандерам" потрібно упівське вітання у армії - та будь ласка! хоч вдавіться! тільки залиште доступ до корита!

Хто б сумнівавсь! Ми ж всі чудово знаємо, що зубожілого Порошенка відірви від корита - й усе, жебрачити по світу піде!

Де вас таких роблять? :facepalm1:
   
Впервые в истории у нас прозападный президент с руками, которые растут из правильного места.
Барига-цинічний мародер на крові солдатів - "прозападний прєзідєнт"  :facepalm:
   
Шо там Финикс со своими друзьями-педиками?
Рот помыл?

Перечитай уважно правила ФУПу.
Зразу видно що "лабуда".
   
ну чо пєдротів таких тупих набирають?  :(

Тут на форумі декілька "розумних" вже пробували мене до педпоботів записати і всі, без виключення, обісрались.
Хочеш спробувати ти? Готовий аргументувати свою заяву?

Цитувати
порох - громадянин України? Це не його, як громадянина держави, захищає армія на фронті?
розжовую: я - громадянин України. І ти. І порох... ВСІХ нас захищає армія! Бо ми всі разом і є Україна!

Як саме ти намагаєшся пересмикувати то зрозуміло, не з твоїм рівнем обізнаності в логіці намагатись щось вивернути. Бійці захищають Україну, а Порошенко громадянин України. Чи захищали вони особисто Порошенко, мене, тебе та інших, навіть довбанутих громадян України? Так, захищали. Але казати, що бійці на фронті захищали Порошенко то є не більше ніж калька рашистської пропаганди. Це є приниження наших бійців, приниження їх вчинку, бо вони боронили і боронять ВСЮ УКРАЇНУ, а не якихось окремих громадян. Не роби так, поважай наших бійців.
   
Хто б сумнівавсь! Ми ж всі чудово знаємо, що зубожілого Порошенка відірви від корита - й усе, жебрачити по світу піде!
не піде, звісно
але клептоманія - це хвороба, невигадана
   
у мене, як у порядного чоловіка, вибір не великий... Я не можу голосувати за непорядного...
А порядних в нинішньому списку мало  :(
Тому - тільки Кошулинський.
І це безвідносно до партійної приналежності. Виключно через те, що вважаю порядність необхідною складовою "чеснот" Президента. Бо він мав би показувати приклад всім решта громадянам. Приклад порошенка - негативний... Він не піднімає народ на щабель вище до себе, а навпаки - потурає примітивному інстинкту "хапати". Тим самим опускає загальну планку суспільної моралі

Окей.
Зрозумів.
А в другому турі?
   
та цей риг найбезпринципніший з усіх ригів разом узятих, щоб ти знав
Він однаково "щиро" водитиме хороводи у зеленій рясі МПЪ і підписуватиме прохання про надання церкві томоса - ціна питання лише у забезпеченні доступа до державного корита
На підкорці мозку - "ЦИНІЧНІ БАНДЕРИ", але якщо ненависним "бандерам" потрібно упівське вітання у армії - та будь ласка! хоч вдавіться! тільки залиште доступ до корита!
Давайте на прямоту, там всі такі беручи від пороха закінчуючи юлькою, один краще другого.
Ямаю на увазі першу пятірку по рейтенгу.
Кого там не вибереш, буде весело.
У нас народ голосує, а потім бориться із тими кого вибрали, мабуть це така наша слабкість, створити проблему а потім її вирішувати...
А може дурість, яка доводить те що дійсно цвіт нації за сотні років знищили і остались дебіли у своїй більшості, бо іншого пояснення я не бачу.
   
порошенко і собі забацав національний корпус
   
:facepalm1:

ну чо пєдротів таких тупих набирають?  :(
порох - громадянин України? Це не його, як громадянина держави, захищає армія на фронті?

розжовую: я - громадянин України. І ти. І порох... ВСІХ нас захищає армія! Бо ми всі разом і є Україна!

якось блюзнірськи виглядає гнати на тих хто тебе захищає нє знаходиш. Порох громадянин і одночасно перший хто відповідає за наш всіх захист.
Маєш час подякувати, поки все спокійно....

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія