Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Несправедливий податок на нерухомість

Re: Несправедливий податок на нерухомість

Про освіту, медицину та інше - не треба брехати. На це є інші податки.
интересно. Вы считаете, что налоговые деньги строго разложены - этот вот на это, а тот вот на то?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Тобі тут навести відповідні закони всіх країн ЄС?????

Яценюк пропонує хоча б почати платити відповідний податок.  Копійки ж....
+=========================================================================+
Як тільки матимемо прибутки німців...
[/quote]
хтось був сказав тут на форумі..

ТО НАШІ ПРОБЛЕМИ
[/quote]
+=====================================================+
Брати кредит, щоб заплатити податки, я не буду.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Брати кредит, щоб заплатити податки, я не буду.
тогда вам в собес))
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

интересно. Вы считаете, что налоговые деньги строго разложены - этот вот на это, а тот вот на то?
+===========================================================+
Податкове навантаження зростає, а якість обслуговування - падає. Єдине пояснення цьому - більше крадуть!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+===========================================================+
Податкове навантаження зростає, а якість обслуговування - падає. Єдине пояснення цьому - більше крадуть!
на бизнес снижается
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

тогда вам в собес))
+==================================================+
А я і так пенсіонер! Коли працював - то побудував собі кооператив. Чому я маю платити за нього знову і знову??? Податок на землю, на який стоїть будинок, кооператив виплачує!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

на бизнес снижается
+==================================================+
Я - не бізнес, я - пенсіонер! Чому я маю платити більше, якщо купівельна здатність пенсії падає???
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+==================================================+
А я і так пенсіонер! Коли працював - то побудував собі кооператив. Чому я маю платити за нього знову і знову??? Податок на землю, на який стоїть будинок, кооператив виплачує!
тогда вам стоит дождаться принятия закона со всеми поправками, а потом уже жаловаться, если будет на что
   
а що за країна така ЄС? "навіщо ви брешете?"(с)
ebba lily
Тобі тут навести відповідні закони всіх країн ЄС?????

Яценюк пропонує хоча б почати платити відповідний податок.  Копійки ж....
[/quote]
+=========================================================================+
Як тільки матимемо прибутки німців...
[/quote]


Дулю тобі під самісеньку пику! Спочатку - працювати, а не красти!
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

тогда вам стоит дождаться принятия закона со всеми поправками, а потом уже жаловаться, если будет на что
+======================================================================+
Мої скарги будуть мати калібр 7.62 та швидкість 710 м\сек.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+======================================================================+
Мої скарги будуть мати калібр 7.62 та швидкість 710 м\сек.
без проблем
   
+======================================================================+
Мої скарги будуть мати калібр 7.62 та швидкість 710 м\сек.

Дурак ти....
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

ebba lily
Тобі тут навести відповідні закони всіх країн ЄС?????

Яценюк пропонує хоча б почати платити відповідний податок.  Копійки ж....
+=========================================================================+
Як тільки матимемо прибутки німців...
[/quote]
Дулю тобі під самісеньку пику! Спочатку - працювати, а не красти!
[/quote]
+====================================================================+
Кулювлоба тим, хто вимагатиме такі податки та впроваджуватиме їх! Щоколадний та кролик дорвалися до влади - то хай відробляють, а не грабують людей!
   
тогда вам стоит дождаться принятия закона со всеми поправками, а потом уже жаловаться, если будет на что
Это как в анекдоте,  про рыбку, которая жаловалась сому что судак ее хочет съесть, он говорит - ну тебя еще не съели че жалуешься :weep:

на бизнес снижается
Что снижается?
   
+=========================================================================+
Як тільки матимемо прибутки німців...
Дулю тобі під самісеньку пику! Спочатку - працювати, а не красти!
[/quote]
+====================================================================+
Кулювлоба тим, хто вимагатиме такі податки та впроваджуватиме їх! Щоколадний та кролик дорвалися до влади - то хай відробляють, а не грабують людей!
[/quote]


Шо відробляють??? Їх завдання - провести реформи і швидко!
   
Это как в анекдоте,  про рыбку, которая жаловалась сому что судак ее хочет съесть, он говорит - ну тебя еще не съели че жалуешься :weep:

Что снижается?
налоги
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

такі податки
какие?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Дурак ти....
+========================================================================+
Дюже розумний! Поясни, за які додаткові послуги я маю платити додаткові податки???
Он, щойно, по радіо процитували кроліка, що держава не може дозволити собі такі соціальні видатки! Ну, а у відповідь: народ не може дозволити собі такі податки. Бо їх просто розкрадають.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Дулю тобі під самісеньку пику! Спочатку - працювати, а не красти!
+====================================================================+
Кулювлоба тим, хто вимагатиме такі податки та впроваджуватиме їх! Щоколадний та кролик дорвалися до влади - то хай відробляють, а не грабують людей!
[/quote]
Шо відробляють??? Їх завдання - провести реформи і швидко!
[/quote]
+========================================================================+
Всі їх реформи - це підвишення податків та зниження рівня життя. Це були мета Азірова та хряка. Майдан повстав проти цього. А кулявлоба впроваджує азіровські плани. Результат таких дій відомий.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

какие?
подоходный и на фонд оплаты
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Всі їх реформи - це підвишення податків та зниження рівня життя. Це були мета Азірова та хряка. Майдан повстав проти цього.
разве?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

какие?
+=======================================================+
На нерухомість. Я раніше їх не мав. Мені пенсію задля виплати цих податків не підвищують. З яких прибутків мені її платити???
   
+========================================================================+
Дюже розумний! Поясни, за які додаткові послуги я маю платити додаткові податки???
Он, щойно, по радіо процитували кроліка, що держава не може дозволити собі такі соціальні видатки! Ну, а у відповідь: народ не може дозволити собі такі податки. Бо їх просто розкрадають.

Чому ДОДАТКОВІ? Звичайні податки.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

з
Чому ДОДАТКОВІ? Звичайні податки.
+========================================================+
Повторюю для дебіла. Раніше я не мав податку на нерухомість, тепер матиму. З яких прибутків цей податок покривати, якщо пенсію на рівень нових податків не збільшують???
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

подоходный и на фонд оплаты
есв для зарплат до 2500гр остается старый(а это основная масса зарплат),  ндфл пока вроде ничего не меняется. Уменьшение фарс, разводняк.
   
з+========================================================+
Повторюю для дебіла. Раніше я не мав податку на нерухомість, тепер матиму. З яких прибутків цей податок покривати, якщо пенсію на рівень нових податків не збільшують???


Не будь скотиною! Цей податок є в усіх цивілізованих країнах. Хочеш в Африку ---    це туди!

   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

+=======================================================+
На нерухомість. Я раніше їх не мав. Мені пенсію задля виплати цих податків не підвищують. З яких прибутків мені її платити???
тут был пост от Алисы. Наверное, вы его видели. Там есть пара важных уточнений
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

есв для зарплат до 2500гр остается старый(а это основная масса зарплат),  ндфл пока вроде ничего не меняется. Уменьшение фарс, разводняк.
как скажете)) Но лучше об этом говорил Жванецкий, про совок
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

Не будь скотиною! Цей податок є в усіх цивілізованих країнах. Хочеш в Африку ---    це туди!
А что еще есть в цивилизованных странах :weep:
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Не будь скотиною! Цей податок є в усіх цивілізованих країнах. Хочеш в Африку ---    це туди+========================================================+
Повторюю для дебіла. Раніше я не мав податку на нерухомість, тепер матиму. З яких прибутків цей податок покривати, якщо пенсію на рівень нових податків не збільшують???
+========================================================+
Повторюю для дебіла. Раніше я не мав податку на нерухомість, тепер матиму. З яких прибутків цей податок покривати, якщо пенсію на рівень нових податків не збільшують???
   
А что еще есть в цивилизованных странах :weep:


Там треба багато працювати...   :D    Хочеш в ЄС? чи вже нє? 
   
А что еще есть в цивилизованных странах :weep:
министры на лисапетах, уголовные дела за развлечение с девочками и подарки от приближённых. уход в отставку из-за любого ляпа или народного протеста.
   
министры на лисапетах, уголовные дела за развлечение с девочками и подарки от приближённых. уход в отставку из-за любого ляпа или народного протеста.


...і кримінальна відповідальність за наклеп.....
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість
Bit

Там треба багато працювати...   :D    Хочеш в ЄС? чи вже нє? 
Ну я подумываю иммигрировать. Кстати как насчет ввести у нас растаможку машин как в цивилизованных странах? или нельзя?
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Это просто от 100 до 300 гривень к квартплате ежемесячного налога. На маленькую однокомнатную кватиру дета 100грн. на среднюю трёшку-четверку 300 гривень в месяц! На дом с сараем и гаражом под 300-500 в месяц  тока налога. Нежилая тоже считается. Ну от...пенсам гробы выдадут сразу. А одиноким мамашам так...останется,в простынке. B-)
 
   
...і кримінальна відповідальність за наклеп.....
в Англии два министра подали в отставку, из-за того, что один министр попросил своего друга доместик министра, продлить рабочую визу няне-филипинке его детей, и это просочилось в прессу.

   
Ну я подумываю иммигрировать. Кстати как насчет ввести у нас растаможку машин как в цивилизованных странах? или нельзя?

Не в курсі.
   
Re: Несправедливий податок на нерухомість

Не будь скотиною! Цей податок є в усіх цивілізованих країнах. Хочеш в Африку ---    це туди!
+==============================================================+
Із своєї зарплати професора в Парижі - 3200 євро я можу сплатити такий податок. А з пенсії 3200 грн та квартплатою 2000 грн я ще додатковий податок не виплачу. Єдиний шлях для таких як я - це відстріл тих хто впроваджує такі податки та збирають їх!

Пи.Си. Зарплата в 3200 євров залишилася в минулому. Але що таке життя в ЄС я знаю добре.

Останнє редагування: 25 грудня 2014 00:16:34 від vkhavr2
   
+==============================================================+
Із своєї зарплати професора в Парижі - 3200 євро я можу сплатити такий податок. А з пенсії 3200 грн та квартплатою 2000 грн я ще додатковий податок не виплачу. Єдиний шлях для таких як я - це відстріл тих хто впроваджує такі податки та збирають їх!


Так ти в Парижі ?  Чи у тебе шось раздвояєцця????   ;o

3200 профессору в Парижі???  Брехня!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія