Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

НОШ!

Re: НОШ!

нож мокрый валяется на сушке и не жужжит
это не нож  B-) 
Вот это но, на кухню

   
Re: НОШ!

кухонних ножів є два типи- тверді (японські) і м'які (німецькі, або трохи твердіші і вужчі французькі)
в чому смисл м'яких- нож досить швидко стає тупим, але вони не точаться, а правляться, практично кожного разу після інтенсивного застосування, кромка гострого ножа згинається і правилО (мусат) її вирівнює, прАвити навіть можна ніж об ніж, лезо об задню задню кромку ножа з набору- 10 секунд і ніж знову гострий як бритва
в чому смисл твердих- вони не швидко тупляться, але в них можуть бути сколи (тверда сталь крихка), і заточити їх в домашніх умовах майже неможливо
з японськими я не стикався- дорогі, не хочеться мати гембель з заточкою, і трохи форма не та у чіф-ножа
французькі ножі мають трохи вужчого чіфа ніж німецькі
bergoff це достатньо якісний китайський  бренд зареєстрований кацами як німецький, так само як псевдошвейцарський vinser
реальний доступний бренд іспанський  arcos- ножі ніби реально роблять в іспанії
ще є tramontina- бразилія, дешеві моделі китай
в принципі в мене давно дешевий м'який комплект bergoff в дерев'яній стойці- правлю і ріжу, ріжу і правлю
дружина любит маленький ніж, який називають також жіночим, я юзаю чіфа, і слайсер, плюс окремий дешевий овочевий tramontina- він кривий і гстрий і в трамонтіни трохи твердіша сталь
дошка повинна бути тільки дерев'яна і згрібати з неї нарізане треба зворотньою стороною ножа- скляна або керамічна дошка це смерть ножа
чоловік- кухар все може робити чіфом- навіть подрібнити часник не гірше ніж часникодавкою, навіть чистити картофан- в ресторанах просто вирізають прямокутник
бергоф- нормально, дешево і сердито, але треба навчитись правити, в домашніх умовах десь раз на тиждень
 


Останнє редагування: 1 липня 2017 12:48:44 від R.Perl
   
Re: НОШ!

у меня wusthof и tsuki.

Вроде и дорогие но все равно тупятся, а точить не умею, так чтоб надолго хватало.

не мучайте ножі- кухонні ножі спеціально робляться не дуже твердими, навіть дорогі за сотню баків і більше, це принцип німецького кухонного ножа
ці ножі не точаться а правляться, точаться тільки ножі які вже остаточно вграли некваліфіковані користувачі
треба така штука- мусат

   
Re: НОШ!

Правятся ножи, только с заточкой,  от обуха к режущей кромке в ноль. Единственный их недостаток - нельзя кости рубать. Но с куриными костями и рыбой справляются на ура. Правится такой нож элементарно, на донышке керамической кружки. Переверните кружку и если обод дна голая керамика то прямо по нему. Основная проблема заточки кухонных ножей, это их геометрия клинка. Обратите внимание, заточка лезвия зачастую начинается от режущей кромки 3-5 мм вверх. Такие ножи не правится, а затачиваются под очень острым углом.
   
Re: НОШ!

і ще не треба рубати чіфом заморожене м'ясо і кістки- він хоч і солідно виглядає але для цього не призначений, для рубки є сокирки, або спецільні ножиці, для невеликих кісток
   
Re: НОШ!

     Є ножеточилки електричні. Непогана штукенція
 
   Тут вам професійно до поможуть  підібрати/наточити ніж.
 Заточка не такі вже й великі гроші коштує

 http://lezo.com.ua/
   
Re: НОШ!

Willeroy&boch уже лет десять пользую. Нареканий нет.
   
Re: НОШ!

Cook & Co

лично рекомендую притом всю серию



круглая нескользящая рукоятка и достойная сталь по весьма гуманнолй цене
   
Re: НОШ!

     Є ножеточилки електричні. Непогана штукенція
 
   Тут вам професійно до поможуть  підібрати/наточити ніж.
 Заточка не такі вже й великі гроші коштує

 http://lezo.com.ua/
Дякую, прикольний сайт, навіть "Mikov" є...
   
Re: НОШ!

Cook & Co

лично рекомендую притом всю серию



круглая нескользящая рукоятка и достойная сталь по весьма гуманнолй цене


Напоминает пчак
   
Re: НОШ!



&permPage=1

Останнє редагування: 1 липня 2017 17:06:19 від Гражданин
   
Re: НОШ!

А керамічні хто юзає?

Довольна двумя керамическими! Три года уже отлично служат.
   
Re: НОШ!

Re: НОШ!

кухонних ножів є два типи- тверді (японські) і м'які (німецькі, або трохи твердіші і вужчі французькі)
в чому смисл м'яких- нож досить швидко стає тупим, але вони не точаться, а правляться, практично кожного разу після інтенсивного застосування, кромка гострого ножа згинається і правилО (мусат) її вирівнює, прАвити навіть можна ніж об ніж, лезо об задню задню кромку ножа з набору- 10 секунд і ніж знову гострий як бритва
в чому смисл твердих- вони не швидко тупляться, але в них можуть бути сколи (тверда сталь крихка), і заточити їх в домашніх умовах майже неможливо
з японськими я не стикався- дорогі, не хочеться мати гембель з заточкою, і трохи форма не та у чіф-ножа
французькі ножі мають трохи вужчого чіфа ніж німецькі
bergoff це достатньо якісний китайський  бренд зареєстрований кацами як німецький, так само як псевдошвейцарський vinser
реальний доступний бренд іспанський  arcos- ножі ніби реально роблять в іспанії
ще є tramontina- бразилія, дешеві моделі китай
в принципі в мене давно дешевий м'який комплект bergoff в дерев'яній стойці- правлю і ріжу, ріжу і правлю
дружина любит маленький ніж, який називають також жіночим, я юзаю чіфа, і слайсер, плюс окремий дешевий овочевий tramontina- він кривий і гстрий і в трамонтіни трохи твердіша сталь
дошка повинна бути тільки дерев'яна і згрібати з неї нарізане треба зворотньою стороною ножа- скляна або керамічна дошка це смерть ножа
чоловік- кухар все може робити чіфом- навіть подрібнити часник не гірше ніж часникодавкою, навіть чистити картофан- в ресторанах просто вирізають прямокутник
бергоф- нормаль

но, дешево і сердито, але треба навчитись правити, в домашніх умовах десь раз на тиждень

все это очень правильно но есть одно но

и китайский бергоф и бразильская трамонтина имеют дешевые серии и дорогие

дешевые из совсем дешевой стали, точить раз в неделю
дорогие из чуть более качественной

всего два вида стали по моему используются в массовом производстве

дальше цена зависить от дизайна

кованые дороже, а вот белые трамонтиновские ножи с предыдущей страницы штампованные. у них хорошая сталь, но дешевый дизайн
их используют в ресторанах, кафе, супермаркетах. режут мясо рыбу и т.п.

я белый овощной нож страшно сказать покупала всего за 26 грв. он ОХУИТЕЛЬНЫЙ

   
Re: НОШ!

Рекомендую
http://www.coldsteel-uk.com/store/Commercial-Knives.html

колдстіл так собі ножики
якісний Китай, не більше
   
Re: НОШ!

   
Re: НОШ!

Re: НОШ!

morakniv
   
Re: НОШ!

Показати зображення...
Правильный набор
больше не нужно
   
Re: НОШ!

колдстіл так собі ножики
якісний Китай, не більше

Ну морські котики користуються - standard issue
   
Re: НОШ!

Показати зображення...
это не очень дорогие ножи должны быть, но более чем достаточно для кухни

еще многое от понтов зависит
простая пластиковая ручка сильно облегчает жизнь хозяйке, не нужно думать рассыпется ли она от воды
   
Re: НОШ!

это не очень дорогие ножи должны быть, но более чем достаточно для кухни

еще многое от понтов зависит
простая пластиковая ручка сильно облегчает жизнь хозяйке, не нужно думать рассыпется ли она от воды

Це дорогі ножі, але кажуть шо воно того варте. Компанія продає їх з 60х років, має репутацію, робить все виключно в Штатах. Ножі якісь дуже технологічні. На різних ножах різний паттерн "хвиль" в залежності від того для чого цей ніж. Вроді не тупляться, якщо таки затупились - то треба їм назад відправляти шоб вони підточили (вони це роблять безкоштовно). Також пожиттєва гарантія. Просто коли я побачив як він ножицями розрізав монету і на ножицях навіть сліду від цього не було - то мене це переконало
Ну і ручка там не пластикова, а спеціальна термічна смола якась шо тіпа не тріскається від часу
   
Re: НОШ!

Це дорогі ножі, але кажуть шо воно того варте. Компанія продає їх з 60х років, має репутацію, робить все виключно в Штатах. Ножі якісь дуже технологічні. На різних ножах різний паттерн "хвиль" в залежності від того для чого цей ніж. Вроді не тупляться, якщо таки затупились - то треба їм назад відправляти шоб вони підточили (вони це роблять безкоштовно). Також пожиттєва гарантія. Просто коли я побачив як він ножицями розрізав монету і на ножицях навіть сліду від цього не було - то мене це переконало
Ну і ручка там не пластикова, а спеціальна термічна смола якась шо тіпа не тріскається від часу
но были же намного дороже?
   
Re: НОШ!

но были же намного дороже?

В смислі?
   
Re: НОШ!

В смислі?
дай ссылку на их сайт
   
Re: НОШ!

это штампованые ножи, они не могут быть очень дорогими. может просто бренд крутяк
   
Re: НОШ!

Re: НОШ!

это штампованые ножи, они не могут быть очень дорогими. может просто бренд крутяк

Не просто бренд. Вони довели технологію виготовлення штампованих ножів до досконалості вроді. Люди кажуть що по 20 років їх не заточують, бо нема потреби. Штамповані вони роблять не через дешевизну, а просто штамповані вроді легші та зручніші для жінок.
   
Re: НОШ!

чудес в ножах не буває, і ніж дійсно не треба точити 10 років коли його правити мусатом
на тих американських ножах непогана сталь 440А- стандарт для недорогих хороших ножів
трамонтіна  з білими ручками серії professional - 440С- класні ножі, правда штамповані але то нічого, і пластик там якісний, правда чистити важкувато ручки
   
Re: НОШ!

чудес в ножах не буває, і ніж дійсно не треба точити 10 років коли його правити мусатом
на тих американських ножах непогана сталь 440А- стандарт для недорогих хороших ножів
трамонтіна  з білими ручками серії professional - 440С- класні ножі, правда штамповані але то нічого, і пластик там якісний, правда чистити важкувато ручки
а как почистить?
я обращаюсь с ними беспощадно
они даже сейчас все еще недорогие
   
Re: НОШ!

а как почистить?
я обращаюсь с ними беспощадно
они даже сейчас все еще недорогие

не знаю, я содою ручки чистив трохи- це ножі сина, майже відчистив
іх у нього пара- один чіф неширокий і другий маленький овочевий, не суперкрасиві, але жахливо гострі
   
Re: НОШ!

Лол.
Ножедрочеры проснулись.
Да без разницы, какой нож.
Взял любой, заточил и пользуешься...

   
Re: НОШ!

Взял любой, заточил и пользуешься...
тацюцювруцю
когда берешь в руку добротных кухонник в обухе этак мм 4 , тяжеленький. им в радость что то резать. Особенно капусту як шинкуешь, так сам опускается, стоит только немного надавить.
   
Re: НОШ!

morakniv


morakniv для снеккерів, але гострі і якісні для дерева, вони були років 20 назад
зараз в більшості тупі - штамповки

мав колись такий, метал мякий можна було різати і не тупився






   
Re: НОШ!

> Бразильские " Tramantina" для мяса разного калибра с белыми ручками. Мощно и недорого...
по сравнению с винзер - г (проверено)
   
Re: НОШ!

В мене для всіх потреб вистачає фінки.  Довжиной клинка 120мм.  Ширина 20. Товщина 3.5
Ідеальна кампазіція.  ))) навіть консерву открива проворачуванням банки.
Єдиний мінус - для робот по дереву довгувате лезо.  Ну й мєтать в забор не можна. Ну це у всих путьових ножиків така вада.))
   
Re: НОШ!

правильний ножик )

http://leoyas.pp.ua/knives/6
   
Re: НОШ!

Цептер. хз у кого они их заказывают,но не тупится вообще. уже лет 5. ( правда ножики с зубчиками, обычных не искал). цена 50 дол
   
Re: НОШ!

Цептер. хз у кого они их заказывают,но не тупится вообще. уже лет 5. ( правда ножики с зубчиками, обычных не искал). цена 50 дол

серейторська заточка для того і робилося ;)
   
Re: НОШ!

Ну морські котики користуються - standard issue
Показати зображення...

у кожного американського бренду якісь ножі десь використовуються - котики, космонавти і т.д
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія