Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пытаясь помочь женщине..

Re: Пытаясь помочь женщине..

І щоб підвести риску, Вовчику, раз ви надумали знову підняти ту тему.
Людина заходить до громадського транспорту (у даному разі маршрутки), оплачує проїзд, і займає вільне сидіння.
Але якщо після тієї людини до маршрутки заходить хтось інший, кому очевидно з якоїсь причини важче стояти, то чуйна і чемна людина запропонує йому це своє сидяче місце.
В світлі цього вчинок дівчини, яка оплативши два квитки, вважає за право зайняти відразу два сидячих місця, виглядає як банальне бичєство.
так тогда уже ж вроде ковид начался .. она хотела себя обезопасить от контактов
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

блядство занимать должно определенный не выходящий за рамки разумного сегмент ..

 (tu) так і було раніше, а зараз чомусь це ганебне явище розрослось до загрозливих масштабів.

иначе это уже общегосударственная проблема!
(tu) спостерігаючи цю сумну картинку, дуже хвилювалась за своїх синів,
адже завжди мріяла про їх щасливу долю, а з плятями це виключено,
але дякуючи Богові, вони таки віднайшли свої перлинки в морі аморальності,
і це справжнє чудо, молодший навіть сказав таку фразу
коли познайомився зі своєю майбутньою дружиною:
"Мамо! Я зустрів таку неймовірну дівчину! Вона така як ти!
Я думав що таких уже давно не виробляють" :D
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Абсолютно вірно. І коли "врода" закінчується, закінчуються і причини для забезпечення.

 Тоді вмикається мораль, адже людина таки дечим відрізняється віт тварин... :)

Причому, все влаштовано так, що врода закінчується раніш фізичних сил для забезпечення.

 Ну, далеко не завжди, якщо дружина молодша на років так...7....то все гаразд.  B-)

Чоловік в повній згоді з законами природи, починає шукати об'єкт застосування своїх
можливостей. Марна справа йти проти цього  :gigi: 

 Можливо, хоча це питання не повністю вирішене. Але десь так.  :D
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

(tu) так і було раніше, а зараз чомусь це ганебне явище розрослось до загрозливих масштабів.

(tu) спостерігаючи цю сумну картинку, дуже хвилювалась за своїх синів,
адже завжди мріяла про їх щасливу долю, а з плятями це виключено,
але дякуючи Богові, вони таки віднайшли свої перлинки в морі аморальності,
і це справжнє чудо, молодший навіть сказав таку фразу
коли познайомився зі своєю майбутньою дружиною:
"Мамо! Я зустрів таку неймовірну дівчину! Вона така як ти!
Я думав що таких уже давно не виробляють" :D
(tu)
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

такотож
 Це все настільки прозоро і очевидно, що навіть дивно, коли дорослі і розумні люди сприймають її потуги за "чисту монету" і клюють на подібний примітив
ти справді впевнена що порядних жінок і дівчат нема в природі? ;o
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

(tu) але ця схема працює як годинник лише у порядних відносинах -
законний шлюб та взаємні повага і вірність подружжя.

 Гадаю, вона працює в любому випадку, бо це умова природи. Приніс шмат м"яса та шкуру леопарда - зумів завести серце обраниці, взяв, що бажав, не зміг завести - пішов дальше самовдосконалюватис ь.  :)
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

ти справді впевнена що порядних жінок і дівчат нема в природі? ;o

Дуже багато. До речі, іншими дівчат/жінок роблять чоловіки.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

это проблема для государства которое дбает про свойо дальнейшее существование.. тут же конечно это не проблема))
(tu) уроки про мораль повинні проводиись в школі
а вчителі повинні на батьківських зборах вчити батьків
виховувати порядних дітей.
На жаль держава цим не переймається,
а мій крик відчаю тоне у величезних купах
бруду авторства плятєй і їхніх клієнтів.
Шкода мою рідну Україну і її маленьких пташенят,
у яких все менеше шансів вирости гідними людьми,
а це пряма дорога до загибелі країни.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

так тогда уже ж вроде ковид начался .. она хотела себя обезопасить от контактов
Ага, не дуже витратившись, чи не так ? От у звичайному таксі вона цілком мала право на вимогу не брати попутників - є таке право у пасажира.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Ну а кто же еще? На мужиках держится этот мир, и если где-то непорядок - то это проблема мужиков. А с девочек какой спрос?

Спробуй виносити дитину, привести її у світ, обходити її поки вона абсолютно немічна....або уявити, що це значить, гадаю, тоді твоя думка на цей рахунок зміниться... :)

Останнє редагування: 16 жовтня 2021 22:38:51 від Sojuznuk
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

ой)) короче.. лучше б вы не срались, девчата ..
(tu) будь-яку проблему можна і треба вирішити по-людськи,
але для стерв цей варіант абсолютно неприйнятний,
їм необхідний брудний агресивний срач,
вони купаються в негативі, жеруть чужу енергію.
Така селяві, на жаль.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

мне просто жалко мужичков которые хотят любви, а взамен их жестко кидают прохаванные динамщицы

 Жаліти чоловіків які виявились слабшими за жінок? Не думаю, що це достойне заняття.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Тоді вмикається мораль..
Ви хотіли сказати "тоді мораль виходить на перший план"?
Бо увімкнена вона повинна бути завжди.


адже людина таки дечим відрізняється віт тварин... :)
респект за цю фразу (tu)
бо на цьому форумі дуже для багатьох це справжнє відкриття :facepalm:
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Гадаю, вона працює в любому випадку, бо це умова природи. Приніс шмат м"яса та шкуру леопарда - зумів завести серце обраниці, взяв, що бажав, не зміг завести - пішов дальше самовдосконалюватис ь.  :)
так, працює завжди, але не завжди як годинник, саме це я мала на увазі - стабільність.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Дуже багато.
це дуже оптимістично звучить, насправді це не так -
в гірший бік змінилася суспільна мораль настільки
що перетворилась у тотальну аморальність.

До речі, іншими дівчат/жінок роблять чоловіки.
ні, це завжди воля дівчини/жінки,
хоча і не завжди свідома та обдумана.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Жінок тре любити.
Все.
(tu)
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

це дуже оптимістично звучить, насправді це не так -
в гірший бік змінилася суспільна мораль настільки
що перетворилась у тотальну аморальність.

ні, це завжди воля дівчини/жінки,
хоча і не завжди свідома та обдумана.

 Мій досвід говорить про інше. Просто, чоловік повинен враховувати всі існуючі моменти і вести себе відповідним чином.  :)
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Ви хотіли сказати "тоді мораль виходить на перший план"?

 Не обов"язково на перший, але може і на першому опинитись то не буду бачити у цьому чогось надзвичайного. Хоча я завжди за гармонію в житті.  :)

Бо увімкнена вона повинна бути завжди.

 Звичайно, я мав на увазі, що спочатку чоловіком (при знайомстві із жінкою) більше керує інстинкт, він обирає вроду...ну звичайно, мораль зберігається але вона не є основою на першому етапі спілкування. А от якщо із часом (після того як вони стали ближчими) перше почуття зменшується, то може більше працювати інше почуття. Це я мав на увазі.  :)
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Жаліти чоловіків які виявились слабшими за жінок? Не думаю, що це достойне заняття.
там йдеться про людське співчуття, я приєднуюсь до цього
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Мій досвід говорить про інше. Просто, чоловік повинен враховувати всі існуючі моменти і вести себе відповідним чином.  :)
бажано детальніше
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

(tu)

Інакше ніяк нмд
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Не обов"язково на перший, але може і на першому опинитись то не буду бачити у цьому чогось надзвичайного. Хоча я завжди за гармонію в житті.  :)

Звичайно, я мав на увазі, що спочатку чоловіком (при знайомстві із жінкою) більше керує інстинкт, він обирає вроду...ну звичайно, мораль зберігається але вона не є основою на першому етапі спілкування. А от якщо із часом (після того як вони стали ближчими) перше почуття зменшується, то може більше працювати інше почуття. Це я мав на увазі.  :)
:drinks:
п.с. дякую за пристойну поведінку, це явище зараз тут нечасто зустрічається
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Цю тему переглядають:
Вовчик, Ельф, DJELSAMINO, Гервасій, чахлик невмирущий, Denys Bondarenko, KenGuru, Билли Бонс, vitamin, slick, Bashtan, Молли П (+ 5 прихованих) і 20 гостей
какую ветку читают сча больше людей, чем мою?)) то то жэ, недолугие.. Но, не расходитесь .. тема цикавая
Ельф, sergey1974007, dig (+ 1 прихованих) і 4 гостей

всьонах
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

(tu)

Ти шукаєш партнера на життя чи маму ?
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

це дуже оптимістично звучить, насправді це не так -
в гірший бік змінилася суспільна мораль настільки
що перетворилась у тотальну аморальність.

ні, це завжди воля дівчини/жінки,
хоча і не завжди свідома та обдумана.

Кадруся ну ти в курсі ?
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

І щоб підвести риску, Вовчику, раз ви надумали знову підняти ту тему.
Людина заходить до громадського транспорту (у даному разі маршрутки), оплачує проїзд, і займає вільне сидіння.
Але якщо після тієї людини до маршрутки заходить хтось інший, кому очевидно з якоїсь причини важче стояти, то чуйна і чемна людина запропонує йому це своє сидяче місце.
В світлі цього вчинок дівчини, яка оплативши два квитки, вважає за право зайняти відразу два сидячих місця, виглядає як банальне бичєство.

До речі, Мирославо——це не зовсім типова "европейська" поведінка))—— запитайте в дочки))
Тут якщо вам хтось уступив місце——це може здатися на те що він вас вважає чимось неповноціннішим за нього))—— а це вже нетолерантно і принижує чиюсь гідність))——
Тож кращий варіант——сидіть собі де сиділи. Щоб не нарватися на неприємності))
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

До речі, Мирославо——це не зовсім типова "европейська" поведінка))—— запитайте в дочки))
Тут якщо вам хтось уступив місце——це може здатися на те що він вас вважає чимось неповноціннішим за нього))—— а це вже нетолерантно і принижує чиюсь гідність))——
Тож кращий варіант——сидіть собі де сиділи. Щоб не нарватися на неприємності))
Погрожуєте?
В Європі можна купити два квитки і узаконено зайняти два сидячих місця ?
Мною не переймайтеся - я розпальцьовками тут не займаюся, а надто - не маючи на те жодних підстав.
Я до Європи приїзджаю під своїм власним, одним-єдиним ім"ям.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

:drinks:
п.с. дякую за пристойну поведінку, це явище зараз тут нечасто зустрічається

 Дякую і вам, я на світ завжди дивився очима оптиміста, навіть у самі важкі години існування.  :)  :drinks:
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Я до Європи приїзджаю під своїм власним, одним-єдиним ім"ям.
краще б навпаки - аби мала імен стільки скільки тобі потрібно,
але поводилася гідно і не робила людям підлостей.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

     :lol:  :weep:  Самиці богомола відстоюють свої "права".
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Погрожуєте?
В Європі можна купити два квитки і узаконено зайняти два сидячих місця ?
Мною не переймайтеся - я розпальцьовками тут не займаюся, а надто - не маючи на те жодних підстав.
Я до Європи приїзджаю під своїм власним, одним-єдиним ім"ям.

Яке таке "погрожую"(((——
Пояснюю——
Якщо ви в Німеччині комусь уступите місце ——це можуть сприйняти не так як в нас))
Тому сидіть собі краще де сиділи і не наражайтесь на неприємності))( і це знову не погроза))
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Погрожуєте?
а ти вже бігом і злякалася..  :D
як важко жити коли відчуваєш вину перед людьми...
у страху очі великі - бачиш погрози там де їх не може бути апріорі
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Яке таке "погрожую"(((——
Пояснюю——
Якщо ви в Німеччині комусь уступите місце ——це можуть сприйняти не так як в нас))
Тому сидіть собі краще де сиділи і не наражайтесь на неприємності))( і це знову не погроза))
обговорювана подія сталася у Німеччині?
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

обговорювана подія сталася у Німеччині?

Така собі невеличка риса з німецького менталітету))
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Така собі невеличка риса з німецького менталітету))
Вас питали про німецький менталітет?
І чому саме німецький?
Щонайменше половина німців щиро не розуміють нашого заперечення можливості для себе (!!!) відвідувати спільні сауни. То може давайте це обговоримо в контексті події зазначеної Вовчиком? У городі бузина?
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Вас питали про німецький менталітет?
І чому саме німецький?
Щонайменше половина німців щиро не розуміють нашого заперечення можливості для себе (!!!) відвідувати спільні сауни. То може давайте це обговоримо в контексті події зазначеної Вовчиком? У городі бузина?

Блін))
Ви ж там почали вище дописувати про необхідність ( для чемноі людини) встати в громадському транспорті якщо заходить людина, якій на вашу думку тяжче стояти((——
От я і написав—— це не зовсім типова "европейська" поведінка))——можна нарватися на якусь бабцю, яка буде лементувати що ви іі образили тим що запропонували ій місце))
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

То може давайте це обговоримо в контексті події зазначеної Вовчиком? У городі бузина?
(tu) Миросю, напиши свою думку про пляцтво, аби не флудити в цій гілці.
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Блін))
Ви ж там почали вище дописувати про необхідність ( для чемноі людини) встати в громадському транспорті якщо заходить людина, якій на вашу думку тяжче стояти((——
От я і написав—— це не зовсім типова "европейська" поведінка))——можна нарватися на якусь бабцю, яка буде лементувати що ви іі образили тим що запропонували ій місце))
Бліни тут ні до чого
Обговорювалася подія, яка сталася в Україні. Тож всі обговорення притомно велися спираючись саме на українські звичаї і менталітет.
Як в аналогічному випадку розвивалися би події в Папуа-Новій Гвінеї не є цікавим в обговорюваному контексті. Ферштейн?
Вовчик дорікнув мені тим, що я в тому давньому обговоренні була НЕ на боці дівчини, яка начебто оплатила два квитки і вимагала собі два сидячих місця, в той час як в маршрутці набилося людей значно більше ніж є сидячих місць як таких. До чого тут ваші паралелі з Кабо-Верде?
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

Бліни тут ні до чого
(tu) тут про пляцтво. розкажи якої ти думки про це явище,
наприклад - що ти у свій час намагалась з цього приводу донести своїй доньці?
   
Re: Пытаясь помочь женщине..

.. мужики совершают грубейшую цивилизационную ошибку. Речь конечно об женатых или тех кто не заинтересован в серьезных отношениях с выбранным обЪектом помощи... Женщина, получая справа и слева поддержку превращается в потребителя и бледину от которой уже норм человеку ничего хорошего не приходится ждать .. Страна таким образом теряет ценную социальную единицу взамен приобретая шляющийся без дела и пользы для общества кусок мяса..

Нормально я обЪяснил?
Якось більше за все життя зустрічав недолугих "мужЫків", яких треба копняками гнати щось хоч самому собі зробити, не кажімо вже для інших, а не "баб". Хйз, може так повезло натрапляти на жінок більш "долугих" за середній якийсь параметр.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія