Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ - військові збори 2021

Re: ФЗВ - військові збори 2021
dev

я не проти пройти ці навчальні збори якщо це справді потрібно для держави але дуже не люблю коли мене розводять...

ну, те що державі потрібно мати підготовлених резервістів - то ніби очевидно.

а от щодо розводять - то треба обирати , виходячи з власної шкали цінностей. що має вищий приорітет - країна, чи враження від ситуації.

все таки кілька сотень тисяч українців служать, їздять на збори, допомагають армії.
а могли б "рубити бабло" тут чи на заробітках .

п.с.
також, можеш це розцінити як оплачувана 2-тижнева відпустка на лоні природи за рахунок держави.
до плюсів можна віднести і те, що побачиш людей і світ інакшим. (не факт, що це добре, але залежить від індивідуума)
до мінусів - в разі чогось серйозного  - уже не вийде піти шляхом головного " уклоніста " і пересидіти в безпечному місці .

   
Re: ФЗВ - військові збори 2021

ну, те що державі потрібно мати підготовлених резервістів - то ніби очевидно.

а от щодо розводять - то треба обирати , виходячи з власної шкали цінностей. що має вищий приорітет - країна, чи враження від ситуації.

все таки кілька сотень тисяч українців служать, їздять на збори, допомагають армії.
а могли б "рубити бабло" тут чи на заробітках .

п.с.
також, можеш це розцінити як оплачувана 2-тижнева відпустка на лоні природи за рахунок держави.
до плюсів можна віднести і те, що побачиш людей і світ інакшим. (не факт, що це добре, але залежить від індивідуума)
до мінусів - в разі чогось серйозного  - уже не вийде піти шляхом головного " уклоніста " і пересидіти в безпечному місці .

мені сказали 30 днів тобто це навчальні збори - якби було 14 днів я би тупо взяв відпустку
ну і щодо оплачувана також сильно сумніваюся...
   
Re: ФЗВ - військові збори 2021

бльо, а я б зараз спригнув на збори за вказаною спеціальністю
завжди можеш піти в військкомат і попроситися  :gigi:
   
Re: ФЗВ - військові збори 2021

завжди можеш піти в військкомат і попроситися  :gigi:
ініціатива їбе ініціатора(народна армійська мудрість).
   
Re: ФЗВ - військові збори 2021

я не проти пройти ці навчальні збори якщо це справді потрібно для держави але дуже не люблю коли мене розводять...

піди в воєнкомат запитай скільки коштує відкосити, якщо назвуть ціну здай гімнюків нах органам
   
Re: ФЗВ - військові збори 2021

В день повістки подзвони в воєнкомат, скажи, що в тебе симптоми ковіду, грошей на аналіз немає, потрібна самоізоляція.
Потім розповісиш, як воно було.
   
Re: ФЗВ - військові збори 2021

В день повістки подзвони в воєнкомат, скажи, що в тебе симптоми ковіду, грошей на аналіз немає, потрібна самоізоляція.
Потім розповісиш, як воно було.
мені навіть на повістці написали номер телефона і сказали дзвонити в разі якщо захворію на ковід або зламаю руку
   
Re: ФЗВ - військові збори 2021

піди в воєнкомат запитай скільки коштує відкосити, якщо назвуть ціну здай гімнюків нах органам

думаю навіть йти не треба - можна подзвонити...
   
Re: ФЗВ - військові збори 2021
dev

Їдьте, розкажете нам чим годують))) :D

реальна фотка зі зборів (одна з ДШБ бригад,  червень 2021)


   
Re: ФЗВ - військові збори 2021

реальна фотка зі зборів (одна з ДШБ бригад,  червень 2021)

Показати зображення...
:facepalm:
це пиз..дець, шановне паньство
   
Re: ФЗВ - військові збори 2021
dev

:facepalm:
це пиз..дець, шановне паньство
серпень 2014



плов (счень 2015, глибоко в тилу на перепідготтовці)


   
Re: ФЗВ - військові збори 2021
dev

вчимося готувати краще (літо 2015р)

   
Re: ФЗВ - військові збори 2021

мені навіть на повістці написали номер телефона і сказали дзвонити в разі якщо захворію на ковід або зламаю руку
Ну то й дзвони.
   
Re: ФЗВ - військові збори 2021

реальна фотка зі зборів (одна з ДШБ бригад,  червень 2021)

Показати зображення...
А де м'ясо?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія