Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Пєтрух був Праймеріз :weep:

Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:
LSD

Я теж ще пару тижнів тому не знав. Прикольна дівчина  (tu)

https://youtu.be/VQPC9gt2NLs
(tu) Голосував за Федину, Полтаву, Луганського, Петрова, Павленка.
Хочу бачити їх у ВР. На вибрах буду голосувати за іншу партію, остаточно ще не визначився.
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

А вы, друзья, как не садитесь...(с)
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:
LSD

А яка різниця між Жопоблоком та БєПєПє? :shuffle:
Щось навіть під мікроскопом не розгледіти.
Особливо коли "вождь" ісправно на риго-аналів "шестерив" довгий час.
Там навіть люди такі як Порошок пересікаються, спочатку побули в "Партії Районів" потім перебігли до "Партії Панамських Повій".
Вам до окуліста  спочатку а потім, можливо, до психіатра...
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

Вам до окуліста  спочатку а потім, можливо, до психіатра...

А вам до окуліста то вже зайве. Прямуйте одразу до психіатра.
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

Я проти праймеріз,бо доброчесні і розумні зараз не в ціні.Зараз в ціні різне гівно типу білецького,авакова,зе,бе,нікчем задового чи грища.Чистими руками це гівно не вичистиш.Так що праймеріз це помилка,тупий популізм.Але голосувати буду все одно за Пороха.Чому-бо бачу реванш,ріст доллара,риски дефолту,катастрофа на фронті,призначення нездари на ключові посади-Хімчак.Все йде дуже погано..
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:
LSD

А вам до окуліста то вже зайве. Прямуйте одразу до психіатра.
:S   :D
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

Я проти праймеріз,бо доброчесні і розумні зараз не в ціні.Зараз в ціні різне гівно типу білецького,авакова,зе,бе,нікчем задового чи грища.Чистими руками це гівно не вичистиш.Так що праймеріз це помилка,тупий популізм.Але голосувати буду все одно за Пороха.Чому-бо бачу реванш,ріст доллара,риски дефолту,катастрофа на фронті,призначення нездари на ключові посади-Хімчак.Все йде дуже погано..
;o
Тут навіть психіатр не допоможе...  :facepalm1:
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

Я проти праймеріз,бо доброчесні і розумні зараз не в ціні.Зараз в ціні різне гівно типу білецького,авакова,зе,бе,нікчем задового чи грища.Чистими руками це гівно не вичистиш.Так що праймеріз це помилка,тупий популізм.Але голосувати буду все одно за Пороха.Чому-бо бачу реванш,ріст доллара,риски дефолту,катастрофа на фронті,призначення нездари на ключові посади-Хімчак.Все йде дуже погано..
пшов в будку
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

Традиція хороша в будь якому разі

Але якщо підр наєбе (бо це добровільні і нідочого не зобов'язуючі рухи), це його остаточне прощавай буде.
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

Традиція хороша в будь якому разі

Але якщо підр наєбе (бо це добровільні і нідочого не зобов'язуючі рухи), це його остаточне прощавай буде.
Та звісно що праймаріз то фігня але відсіяв трохи гандонів... Більш цікавить список на вибори, хто буде в першій 20ці...
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

Вам до окуліста  спочатку а потім, можливо, до психіатра...
Скільки риго-аналів в партіі БПП, психічно здоровий ви наш? Час пішов....
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

Квартальні прихильники певної політсили, що голосуватимуть за порожню "партію" на 200 мандатів, які невідомо хто отримає, обсирають праймеріз.
Гм.
а що тут дивного ?
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

ну по списках видно,що шляхами фронтовиків  пішли-  вояк та кримських татар для олівця й заманухи виборців внесли.
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

Мене ці татари бісять якщо чесно. Найбільш неадекватні та агресивні поціновувачі кнура. Це ж вони закликали убивать незгідних з кнуром доречі. Забагато їм там свободи дали. Краще б на фронт їх відправили, п***а.

Останнє редагування: 6 червня 2019 10:33:46 від DeL1T
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

(tu) Голосував за Федину, Полтаву, Луганського, Петрова, Павленка.
Хочу бачити їх у ВР. На вибрах буду голосувати за іншу партію, остаточно ще не визначився.
а кто такие петрова и павленко
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

ну там шоб шось дивитись регатись тре

а
ну тогда нахер.
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

Мне не жалко, наслаждайтесь   :lol:
https://spgr.org.ua/vibori-2019/gromadski-praymeriz?fbclid=IwAR2hBekCkxmtwVz7Qf-qtf791g7P1VPRGfjaMVkdGfwkyt40faA5bf0zfus&page=1

Гайдукевич Віталій Віталійович
43 роки
Київська область
Київ
Результат кандидата
97,02%



редкостный уебан..

я когда то сталкивался с ним..

   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:



Серебрянський Андрій Сергійович

38 років
Київська область
Київ
Результат кандидата
99,40%

====================

Наконецто я узнал настоящюю  фамилию Луганского  :D
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

Я, Серебрянський Андрій Сергійович, народився 25.06.1980 у м. Луганськ.

Закінчив середню школу з відзнакою “За високі досягнення у навчанні» (золота медаль).

В 2001 р. отримав диплом бакалавра (з відзнакою) ВУНУ ім. В. Даля по спеціальності “ПТБДМтО”.

В 2002 р. отримав диплом магістра (з відзнакою).

З 2002 по 2018 р. працював на різних посадах у сфері торгівлі. Маю досвід керування колективом.

З 2014 року, кинув житло та майно і разом з родиною вимушено залишив окупований Луганськ.

З 2017 року з метою протидії державі-агресору веду інформаційну війну за допомогою своїх блогів псевдонімом “Андрій Луганський”.
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

Мне не жалко, наслаждайтесь   :lol:
https://spgr.org.ua/vibori-2019/gromadski-praymeriz?fbclid=IwAR2hBekCkxmtwVz7Qf-qtf791g7P1VPRGfjaMVkdGfwkyt40faA5bf0zfus&page=1

а где там посмотреть кто не прошёл?
А,то я там ненашел??
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

Хтось може пояснити, яким чином нараховувалися оті відсотки?
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

Ну Ірка - то ясно. А навіщо Петро топить у своєму болті Чубарова та Джимільва?  :facepalm1:  ;o

Чубаров перейшов до Смешка, йде третім номером його списку
   
Re: У Пєтрух був Праймеріз  :weep:

а кто такие петрова и павленко

Павленко - той, хто у Пороха Томос продвигав, дуже толковий дядько 

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія