Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

в Xiaomi неслабо охренели

Re: в Xiaomi неслабо охренели

епол зараз вже робить так, що писжений айфон навіть на запчастини не продаш, бо все зашито наглухо і ті запчастини просто ніколи не запрацюють :laugh:
Єбать. Не знав. А де почитати?
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

А ТЕМ кто не ПОЛЬЗУЕТСЯ китайским говном ЧТО делать? ЧТО надо отключить ЧТОБЫ БАТАРЕЮ не так ЖРАЛО и траффик НЕ генерило И НЕ шпионило? :S

Убей себя
Можно ап стену
Можно вскрыться
Можно повеситься. На худом конце, ага.
Можно многое, короче...
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

добра половина моб. софту одразу ж хоче твої фотки, контакти, блютус, локалку, файли, вафлю… а це всього на всього сраний калькулятор чи ще якесь таке лайно :laugh:  як можна запитувати «кому ви потрібні» у світі, де вже давно найбільш цінним і бажаним товаром є інформація про манюпаса? срана пральна машина через застосунок хоче постійно бачити моє перебування, пилосос вимагає геопозицію і контакти… бля, сьогодні не зміг зарядити машину — станцію заглючило. дзвоню у сапорт, кажу ребутніть її — а мені: як ваше ім‘я та прізвище, на який номер телефону регалися, на оцей? а на який? та кажу яке твоє собачє діло, просто ребутни сука станцію  :facepalm:  днями замовляв на одному сайті ручки для шафи (під самовивіз зі складу), у ПІБ написав плалалалала плалалалал плалал і залишив тільки телефон. передзвонили і давай вимагати реальні ПІБ :facepalm1: та яке ваше собаче діло, вам треба продати — я прийду і в касі оплачу і заберу. ні, скажіть ПІБ, щоб ми внесли у кампуктір  :facepalm:

ну наприклад. розробив ти умовний калькулятор.
нахрена йому збирати фотки бог зна кого? просто програмери на отьєбісь написали модуль інсталяції, який вимагає всі дозволи що можно. не подумали що це може збентежити юзвєря. просто нажали кнопку максимальні права, і зробили апк.

я в упор не представляю що китайці можуть зробити з фотками середньостатистично го клієнта сяомі з доходом 7-15 тис гривень. що там такого цінного у тих фотках. це ж треба тисячі людей наймати щоб їх гортати :S

Останнє редагування: 4 грудня 2021 22:56:34 від DeL1T
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Єбать. Не знав. А де почитати?
читав десь місяць тому, зараз не найду вже
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

ну наприклад. розробив ти умовний калькулятор.
нахрена йому збирати фотки бог зна кого? просто програмери на отьєбісь написали інсталятор який вимагає всі дозволи що можно. не подумали що це може збентежити юзвєря.

я в упор не представляю що китайці можуть зробити з фотками середньостатистично го клієнта сяомі з доходом 7-15 тис гривень. що там такого цінного у тих фотках. це ж треба тисячі людей наймати щоб їх гортати :S
у фотках може і нема цінного. а потрапити в домашню мережу клієнта це вже цікавіше. а якщо клієнтів мілліард?
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

фотки до речі можна віддавати нейронкам і по них відточувати технології стеження. а можна тупо збирати досьє на усіх. якщо в китайської гебні є охуітєльне досьє на кожного з півтора ярдів китайців, то чому не збирати й на інших? китай то окремий світ, нам їхні дії і мотивації дуже складно розуміти
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Єбать. Не знав. А де почитати?
можливо я наплутав і це про макбуки було..
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели
PAL

можливо я наплутав і це про макбуки було..

не наплутав
бачив відосик, там взяли два айхвони (здається, десятки) й почали пробувать мінять запчастини
Щось при заміні вирубало наглухо, щось частково
Точно не заміняються:
- екран
- материнська плата (ну то зрозуміло)
- модуль камери

це те, що я сходу згадав

PS. а у макбуку зараз й міняти нічого, там майже нічого не зняти, виймається батарейка, кулєри, HDD, ну ще екран та корпус
Воно цільнолите
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

пользователям их продукции маленький совет
ОБЯЗАТЕЛЬНО ОТКЛЮЧАЙТЕ такую хрень, как ОТЧЕТЫ.
мало того, шо эта срань шпионит за любым вашим чихом и кидает отчеты в XIAOMI, так еще после последнего рукожопства китайцев, эта хрень РАБОТАЕТ ПОСТОЯННО.
генерит траффик, жрет ресурсы и самое главное - САДИТ батарею любого девайса за полдня.
многие кидаются менять батареи.
а достаточно просто отключить эту хрень.
У мене на телефонах із скинутими налаштуваннями до заводських це вимкнено
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

А ТЕМ кто не ПОЛЬЗУЕТСЯ китайским говном ЧТО делать? ЧТО надо отключить ЧТОБЫ БАТАРЕЮ не так ЖРАЛО и траффик НЕ генерило И НЕ шпионило? :S

Якщо ти користуєшся Apple iPhone то відключити шпіонаж не можливо.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели
PAL

у неї 128. ставити — нічого особливого не ставила, що там треба пенсіонерці? месенжери, щітбук, ото і все по суті. чувак, я все життя сидів на ведрах, яких у мене тільки не було… і все життя мучився так само. кілька років тому вирішив, що з мене досить і взяв огризка. перебісився кілька місяців і зрозумів, що більше ніколи не матиму відра :D

вайбер викинь нах, на телеграмі налаштувать автоматичну чистку
Зразу жеж полегшає
Не знаю, як на айхвоні, на дроїді вайбер зберігає копії медіафайлів у ТРЬОХ місцях, розмазаних по ФС!
Це йопнуцця можна!
Причому чистку треба робить вручну, бо це гівно за собою ніхєра не чистить
Якзо пенсіонерка напідписується на якісь активні групи, це жопа буде, туди гігабайтний диск треба прикручувать, й невідомо, чи вистачить.

З дроїдом все гаразд
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели
PAL

А ТЕМ кто не ПОЛЬЗУЕТСЯ китайским говном ЧТО делать? ЧТО надо отключить ЧТОБЫ БАТАРЕЮ не так ЖРАЛО и траффик НЕ генерило И НЕ шпионило? :S

прошить кастомной прошивкой.
Но я лично в эту лотерейку играть не хочу, кастом может быть нормальным, а может быть с закладками
Ну, можно конечно, самому собрать свою, но надо очень хорошо разбираться в вопросе, знать в совершенстве, как устроен линух плюс знать, чем дроид отличается от классического линуха, чтобы суметь все вычистить
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

А якщо сфоткати куй на ксіаомі - китайці будуть знати який в тебе куй?
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

не наплутав
бачив відосик, там взяли два айхвони (здається, десятки) й почали пробувать мінять запчастини
Щось при заміні вирубало наглухо, щось частково
Точно не заміняються:
- екран
- материнська плата (ну то зрозуміло)
- модуль камери

це те, що я сходу згадав

PS. а у макбуку зараз й міняти нічого, там майже нічого не зняти, виймається батарейка, кулєри, HDD, ну ще екран та корпус
Воно цільнолите
дяк, бо я вже голову зламав. у мене телефон і макбук, тому новини часто плутаються в голові, що про що :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

вайбер викинь нах, на телеграмі налаштувать автоматичну чистку
Зразу жеж полегшає
Не знаю, як на айхвоні, на дроїді вайбер зберігає копії медіафайлів у ТРЬОХ місцях, розмазаних по ФС!
Це йопнуцця можна!
Причому чистку треба робить вручну, бо це гівно за собою ніхєра не чистить
Якзо пенсіонерка напідписується на якісь активні групи, це жопа буде, туди гігабайтний диск треба прикручувать, й невідомо, чи вистачить.

З дроїдом все гаразд
та ну як у пенсів видаляти то лайно? :( там же ж уся жизнь :weep: ох і лайно ж той вайбер, мене як хто запитує про нього, інет-магаз якийсь чи контрагенти — аж тіпати починає :X  от за що нам це? то уся країна на скайпі сиділа, а тепер б***ь на вайбері :weep:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

зараз до речі центр комунального сервісу сидить на скайпі :weep: щоб «вирішити питання онлайн» треба ставити собі то лайно :facepalm:  https://cks.com.ua/news/virishuyte-komunalni-pitannya-onlayn_597/
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

А якщо сфоткати куй на ксіаомі - китайці будуть знати який в тебе куй?
У них будет эта фотка...
Которую привяжут к твоему профилю...
И если ты потом, когда нибудь, будешь интересен их разведке, займёшь вдруг табуретку, или будешь работать в какой то оборонной сфере, или конторе ВПК, то тебя непременно будут шантажировать подобной компрой...
Это если грубо...
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели





   
Re: в Xiaomi неслабо охренели
PAL

та ну як у пенсів видаляти то лайно? :( там же ж уся жизнь :weep: ох і лайно ж той вайбер, мене як хто запитує про нього, інет-магаз якийсь чи контрагенти — аж тіпати починає :X  от за що нам це? то уся країна на скайпі сиділа, а тепер б***ь на вайбері :weep:

цуко, я кого міг, зігнав на телеграм, але є пару чатів, які ніяк не можу
наприклад, ОСББ
тому вимушений тримати те лайно, але спілкування звужене максимально, тож воно не дуже гадить
ну, й зрозуміло, ніяких доступів нікуди не надано

трошки в сторону: я дуже матюкаюся на OPPO, які прибрали втіхаря кіллєр-фічу: можна було для будь-якого додатку віддати пусту телефонну книгу. Тобто додаток повністю впевнений, що в нього той доступ є, а по факту йому віддають порожнечу.
"корпорація зла" постаралася, схоже, щоб прибрали
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

захищену від втрати чи крадіжки на 100 відсотків.
:weep:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

128 уже замало, 256 поки що норм.

мне хватает 8. + карта памяти. на 32.
смартфон - не комп. для серьезных задач у меня есть и комп, и ноут.
а если по-быстрому - то планшет.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Щоб зі всіх варіантів смартфонів зі стоковим Андроїдом, тобто таким яким його зробив Гугл, вибрати смартфон з переосмисленим китайцями Андроїдом, потрібно бути або прідурковатим і ліхім, або наївним до ступені неможливості самостійно функціонувати в суспільстві.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Маючи мобільний банкінг, ецп, всякі Дії..
І купляти китайський телефон..
Достойно 73%
Купляти піндоський нічим не ліпше, чи всі забули за сноудена та прослуховування світлими ельфами своїх союзників.

   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Купляти піндоський нічим не ліпше, чи всі забули за сноудена та прослуховування світлими ельфами своїх союзників.
:facepalm: ані адінакавиє! (с)
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

ну віділені шпигують лише умовно, для того щоб підказати товар чи відосик по рекомендації. це непогане шпигуство, в 2010 контент було шукати і просувати набагато важче.

але ж сяомі це не вебсервіс, вони крім побутових речей нічого не продають. тож навіть уявити неможу які метрики можно знімати з українців)))

щодо хуавей то там досить спірна ситуація, якщо не сказати надумана, американською адміністрацією. доказів вони так і не надали.

здесь Вы немного заблуждаетесь. на сегодня практически все компании в той или иной степени предоставляют именно услуги веб-сервиса (облако, сервисы умного дома, голосовые ассистенты, программное обеспечение), и именно по этой причине им все меньше нужно кого-либо прослушивать, - клиент сам хранит у них всю информацию. остальное за них доделывают мессенджеры.  :shuffle:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

україна найбідніша країна європи

українці неспроможні платоспроможно розкошелитися на смарт більше 200-300$ це і є клієнти сяомі.

що у них красти????

big data
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

big data

Й яка ? Фото городу Сраки Жопівни ? Фото свайби Івана й Марічки ? Фото відпочинку в Туреччині ? Не смішіть. Пересічному українцеві глибоко до сраки всі ті таємниці ,нє ну правда. Є такі ось як ТС, які й пнять жи й око масонів - що потім трансформується в шапочку пєнсіонєркі Половко й збирання сміття з усіх помийок, бо за тим сміттям міровая закуліса його не побачить .
Відносно смартів - Європа теж Шаомє купляє, тільки в них популярніші флагмани, зрозуміло чого. В штатах та Канаді більше популярний епл.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Од параної треба лікуватися.
Пишу це якраз зі свого Поко, хай китайський таваріщ майор баче як я спілкуюся і через мій таліхвон побачить, що ТС насправді - пенсіонерка, а наприклад Болукан - нєгр !!!!! :lol:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Купляти піндоський нічим не ліпше, чи всі забули за сноудена та прослуховування світлими ельфами своїх союзників.
Чудово, просіть військову та політичну допомогу в Китаї якщо вам всерівно.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели
AI

Ги, та ваш телевізор те саме робить, якщо ви його підключили до мережі.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Чудово, просіть військову та політичну допомогу в Китаї якщо вам всерівно.
Шановний, ну не слухайте дурних.
Те саме Шаомє сертифіковано для американського ринку, постачає туди той самий модельний ряд що й до нас, має своїх покупців. При цьому сказати що ті апарати не перевіряються на спай тулз - якось не той 
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Ги, та ваш телевізор те саме робить, якщо ви його підключили до мережі.
Або ввімкнули вайфай й воно активно засирає 2.4 ГГц діапазон. Повбивав би  :lol:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

пользователям их продукции маленький совет

Б-г-г , ще менша порада )) , користувачам будь-яких електронних , програмованих пристроїв , що мають грахвічного інтирхвейса - не забувайте будь-ласка , що допоки "ваший" пристрій працює під керуванням багатокористувацької ОС , то вже той пристрій не тільки "ваший" , а будь-який(і) віддалени(і)  у часі та просторові програмьор(и) чиїм сохтом ви користаєтесь , коли схоче(уть) , як схоче(уть) то такечки пристроя приховано від "вас" і використає(ють)" .

І чим далі , тим програмьрчики будуть і будуть нахабнішати ув власній "безкарності" та у ставленні до звичайного юзьвіря , НМД .
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

І про "китайске гівно".
Китайская компания Xiaomi стала крупнейшим производителем смартфонов в мире по итогам июня 2021 года.
Xiaomi обогнала Samsung по ряду совокупных факторов. В итоге, ее доля составила 17,1%,
а доля южнокорейского техногиганта — 15,7%. На третьем месте находится Apple с 14,3%.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Шановний, ну не слухайте дурних.
Те саме Шаомє сертифіковано для американського ринку, постачає туди той самий модельний ряд що й до нас, має своїх покупців. При цьому сказати що ті апарати не перевіряються на спай тулз - якось не той 

Їх на американському ринку немає та ніколи не було.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Їх на американському ринку немає та ніколи не було.

+
Американцы покупают их в большинстве своём на алиэкспресс с доставкой .  Xiaomi пытается зайти на североамериканский рынок с 2018 года.

Цитувати
Североамериканский рынок уже много лет является оплотом Samsung. Huawei достигла своих впечатляющих показателей без помощи США, но для Xiaomi успех в регионе определенно упростил бы задачу по удержанию лидерства.

Китайские игроки пережили не лучшие времена в США, поскольку попытка Huawei выйти на рынок с AT&T была заблокирована из-за давления правительства. Xiaomi также заявила о своем намерении выйти в США еще в 2018 году, нацелившись на конец 2018 — начало 2019 года. В прошлом году компания отмечала, что находится на «стадии подготовки» к выходу на американский рынок. Так что эти намерения явно не были отложены. К сожалению, компания сообщила Android Authority, что у нее нет «каких-либо конкретных сроков, которыми можно было бы поделиться» касательно продаж смартфонов в США.

Может ли Xiaomi избежать проблемы с санкциями, которая постигла Huawei? Это ключевой вопрос, но компания уже выиграла серьезную битву с правительством после того, как ее обвинили в связях с китайскими военными. Это означало бы, что американские компании не могут инвестировать в Xiaomi. К счастью для последней, правительству США было предписано отказаться от обвинений после того, как Xiaomi сумела оспорить в суде этот запрет, что ознаменовало крупную юридическую и PR-победу бренда.

Но всё идёт к тому , что в ближайшее время Xiaomi появится на рынке США

США согласились удалить Xiaomi из чёрного списка после судебного иска
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

У пацанов  в  США  в подвале  есть всё  ;)

   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Їх на американському ринку немає та ніколи не було.
Це мабуть злі кацапи аби Петро обісрати отаке роблять

https://www.walmart.com/browse/electronics/all-unlocked-phones/xiaomi/3944_542371_1073085_8403239/YnJhbmQ6WGlhb21p?gclsrc=aw.ds&&adid=22222222255430565654&wmlspartner=wmtlabs&wl0=&wl1=g&wl2=m&wl3=420251138049&wl4=dsa-872033277260&wl5=1012863&wl6=&wl7=2840&wl8=&veh=sem&gclid=Cj0KCQiA47GNBhDrARIsAKfZ2rDtyFqHN0GdgsZx5zDz-uJlfh-wWWZCmn_aAAoYKk53yfZshg1Q5JQaAiGVEALw_wcB
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

А оце вопщє пана Добре нищить

https://www.mi.com/us/
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

До речі, в Україні ж нема легального Епла ? Весь сірий ? А керівництво ведеться з Маськви ?  :eyes:  Патріотичненько  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія