Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Муниципальной варте Киева кое чо передали

Re: Муниципальной варте Киева кое чо передали

Финикс-е, а підкажіть - звідки то щастя на них звалилося?
Бо на їхніх фейсбуках цього немає.

ПС. Там взагалі багато чого немає, але про це трохи згодом.
Это на страничке хлопца из С14 прочитал.
   
Фінікс , це лажа. І на фіг така техніка не потрібна в міст і , крім однієї мети. Жорстко чавити протести власних громадян.
До речі , які повноваження у цієї варти?
   
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2205081536433853&id=100007960838782

Цитувати
Сергій Бондар НАРЕШТІ. Рік чекали обіцяного. Скільки вже можна патрулювати пішки.

Але вчорашнє рішення Київради про передачу 270 об'єктів під охорону і сьогоднішня передача патрульних автомобілів означає одне - нарешті нашу роботу помітили і поважають

Цитувати
UPD: хлопчики та дівчатка, Муніципальна Варта Києва дякує вам за участь у соцопитуванні!
Попереднє дослідження показало, що в переважній більшості населення не бачить нічого страшного в передачі на баланс нашого формування броньованої техніки.

Зі свого боку ми запевняємо мешканців Києва, що будемо робити все від нас залежне, аби ця техніка нам ніколи не знадобилася...

Слава Україні!
:)
Напугали, чесговоря. Но не удивили.

Останнє редагування: 21 грудня 2018 22:27:08 від Некто_3
   
Re: Муниципальной варте Киева кое чо передали

Юля їх відправить на фронт
:weep:
С Качановской тюремной больнички?  :laugh:
   
Re: Муниципальной варте Киева кое чо передали

Класний тролінг.
   
Re: Муниципальной варте Киева кое чо передали

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2205081536433853&id=100007960838782

Ага. Маріо.

Финикс-е, я зазвичай намагаюся толерувати ідейних доброволів. Навіть,перепрошую, їбонутих. Але тут, НМД, дещо інше.

 Там з його фейсбуку видно подвійне самопозиціонування в офіційних структурах "із правом вломити дрючком".

1. КМДАшне КП "Муніципальна охорона" - збиткове щось з 19 штатними одиницями та хрончіним недофінансуівнням.

2. ГФ "Муніципальна варта"  - сприяє поліції в охороні громадського порядку "на громадських засадах". Діяльність погоджена поліцією, остання ж пробиває фінансування з бюджету Києву. Пробила.

Сприяння поліції в охороні громадського порядку "на громадських засадах" за листопад потягнуло на  507 бюджетних кілогривень. З них чистими - 334 кілогривні, решта - відрахування.

Маю сумнів, що ця сума за місяць розбилася на всіх 150 активних членів.

150 - бо саме стільки комплектів радіостанцій, літнього та зимового взуття, літніх та зимових штанів, курток  зимніх та демісезонних, футболок, сорочок та кофт, бандан, екок літніх та шапок зимових, пасків для штанів та газових балончиків наконтрактували (чи в дні-двох) від цього на 2,4 лями. За бюджет.
 Ну, ще бензину-дизелю  на 623 кілогривні зверху.

"на громадських засадах".

Але видатків на "Спартани" я не бачу. Поки.

От і цікаво, скіко з вкрай профіцитного бюджету Києва піде на це вдосконалення "громадських засад" у "сприянні поліції"?
   
Re: Муниципальной варте Киева кое чо передали

Ага. Маріо.

Финикс-е, я зазвичай намагаюся толерувати ідейних доброволів. Навіть,перепрошую, їбонутих. Але тут, НМД, дещо інше.

 Там з його фейсбуку видно подвійне самопозиціонування в офіційних структурах "із правом вломити дрючком".

1. КМДАшне КП "Муніципальна охорона" - збиткове щось з 19 штатними одиницями та хрончіним недофінансуівнням.

2. ГФ "Муніципальна варта"  - сприяє поліції в охороні громадського порядку "на громадських засадах". Діяльність погоджена поліцією, остання ж пробиває фінансування з бюджету Києву. Пробила.

Сприяння поліції в охороні громадського порядку "на громадських засадах" за листопад потягнуло на  507 бюджетних кілогривень. З них чистими - 334 кілогривні, решта - відрахування.

Маю сумнів, що ця сума за місяць розбилася на всіх 150 активних членів.

150 - бо саме стільки комплектів радіостанцій, літнього та зимового взуття, літніх та зимових штанів, курток  зимніх та демісезонних, футболок, сорочок та кофт, бандан, екок літніх та шапок зимових, пасків для штанів та газових балончиків наконтрактували (чи в дні-двох) від цього на 2,4 лями. За бюджет.
 Ну, ще бензину-дизелю  на 623 кілогривні зверху.

"на громадських засадах".

Але видатків на "Спартани" я не бачу. Поки.

От і цікаво, скіко з вкрай профіцитного бюджету Києва піде на це вдосконалення "громадських засад" у "сприянні поліції"?
Короч я не утверждаю шо МВ это хорошо или плохо. Нужна она или нет хз? Но в Киеве...пока что...никаких косяков за ней нет, работают там ровные хлопцы. Еще слышал, шо МВ подвинула агенство Шериф и забрала под свою охрану много муниципальных обьектов. Опять же...хз это хорошо или плохо? То шо они начали гонять цыган мне очень нравится. Я так понял они больше по охране всяких учереждений муниципальных выступают.
   
Re: Муниципальной варте Киева кое чо передали
van

 А чем занимаются титушки местной власти  нелегальные киоски  крышуют или сносят по заказу ?
   
Re: Муниципальной варте Киева кое чо передали

всіх ціх ветеранів по боротьбі будмайданчиками, геями, циганами та гральними закладами треба на тих машинках в АТО везти.
   
Короч я не утверждаю шо МВ это хорошо или плохо. Нужна она или нет хз? Но в Киеве...пока что...никаких косяков за ней нет, работают там ровные хлопцы. Еще слышал, шо МВ подвинула агенство Шериф и забрала под свою охрану много муниципальных обьектов. Опять же...хз это хорошо или плохо? То шо они начали гонять цыган мне очень нравится. Я так понял они больше по охране всяких учереждений муниципальных выступают.
Финикс-е, Ви ж, здається, юрист?

Дивіться, як виходить.

"Хороші хлопці" - це не професія. Тим паче, не дає прав на бюджетне фінансування, ствол та ксиву. Давайте по пунктах.

1. Громадське формування з охорони громадського порядку в принципі не може посунути когось на охоронному ринку. Бо ГФОП не займається охоронною діяльністю. А під керівництвом та контролем поліції допомагає останній. Як виявилося, ці "громадські ініціативи" оплачуються бюджетом. Вище я навів. З наступного року Київрада досипає ГФОП "Муніципальна варта" 40 лямів.
Ще раз. Київрада. Дає ГФОП "Муніципальна варта". 40 мільйонів. Щоб та правильно допомагала поліції. А я будуть щось робити неправильно - тоді ні. Тоді поліція до того ж просто розгонить той ГФОП. Та повідбирає дозволи на рєзінкі.

2. КП "Муніципальна охорона" (мета - заробіток коштів від профільної охоронної діяльності), схоже, теж щось отримує.
Цитувати
вчорашнє рішення Київради про передачу 270 об'єктів під охорону
Цікаво, як парєшалі. Бо треба тендерити. А там - збиткове щось з 19 штатними одиницями та хрончіним недофінансуівнням. Втім, там схоже ті ж-таки "ровні хлопці". Але - вже з охоронною ліцензією (під контролем поліції) та розширеними бюджетним фінансуванням та кришею на тендерах.

3. Харизматичне та нелегальне с14. Ті ж "ровні хлопці" із жорстким модус операнді. Ідейні та тіпа, без жодного контролю з боку поліції.

Але, 1+2.

І от, виникає такий триєдиний конструкт. Ідейні та непідконтрольні, що є одночасно комунальниками-госпрозрахунковцями з ліцензію поліції  а також "громадськими формуванцями" під повним контролем поліції  та на бюджетному фінансуванні "хороші хлопці".

Як на мене, результат буде класичним для наших теренів. Особливо, у період виборів.

На місіці "хороших хлопців" я б не забував приклади того, як Аваков вміє юзати та зливати таких. Ті ж "безпеки життєдіяльності" та й спецроту "Торнадо", приміром.



Останнє редагування: 22 грудня 2018 00:15:13 від Лютий Вова
   
Re: Муниципальной варте Киева кое чо передали

А як би ото прописати в законі раз і назавжди, щоб муніципальна поліція мала стільки ж засобів давити і бити свій народ , скільки народ має для спротиву потенційно ворожій влади. Їм панцерники - то і громадянам також, їм автоматичну зброю і кулемети - і киянам хай дають. Бо завтра прийде якийсь зрадник до влади - а все вже готово щоб народ в стояло заганяти.
   
Ви думаєте виблядки типу Семенченка си вспукоіли? Будуть далі гівно колотити, іх к херам треба відстрілювати, і такі да героям тюрми, Надюха до речі там сумує)))
   
..
   
Селфи делать в Озерном еще никто не запрещал, удивительно что не рядом с широкомордым, он там то же выступал.
   
Re: Муниципальной варте Киева кое чо передали

Аваков представляет собой угрозу для государства.
   
Re: Муниципальной варте Киева кое чо передали

А як би ото прописати в законі раз і назавжди, щоб муніципальна поліція мала стільки ж засобів давити і бити свій народ , скільки народ має для спротиву потенційно ворожій влади. Їм панцерники - то і громадянам також, їм автоматичну зброю і кулемети - і киянам хай дають. Бо завтра прийде якийсь зрадник до влади - а все вже готово щоб народ в стояло заганяти.

Нажаль ніде громадянам не дали стільки ж прав та можливостей, як і правоохоронцям.
Держави все ще залишаються машинами гноблення.
   
Финикс-е, Ви ж, здається, юрист?

Дивіться, як виходить.

"Хороші хлопці" - це не професія. Тим паче, не дає прав на бюджетне фінансування, ствол та ксиву. Давайте по пунктах.

1. Громадське формування з охорони громадського порядку в принципі не може посунути когось на охоронному ринку. Бо ГФОП не займається охоронною діяльністю. А під керівництвом та контролем поліції допомагає останній. Як виявилося, ці "громадські ініціативи" оплачуються бюджетом. Вище я навів. З наступного року Київрада досипає ГФОП "Муніципальна варта" 40 лямів.
Ще раз. Київрада. Дає ГФОП "Муніципальна варта". 40 мільйонів. Щоб та правильно допомагала поліції. А я будуть щось робити неправильно - тоді ні. Тоді поліція до того ж просто розгонить той ГФОП. Та повідбирає дозволи на рєзінкі.

2. КП "Муніципальна охорона" (мета - заробіток коштів від профільної охоронної діяльності), схоже, теж щось отримує. Цікаво, як парєшалі. Бо треба тендерити. А там - збиткове щось з 19 штатними одиницями та хрончіним недофінансуівнням. Втім, там схоже ті ж-таки "ровні хлопці". Але - вже з охоронною ліцензією (під контролем поліції) та розширеними бюджетним фінансуванням та кришею на тендерах.

3. Харизматичне та нелегальне с14. Ті ж "ровні хлопці" із жорстким модус операнді. Ідейні та тіпа, без жодного контролю з боку поліції.

Але, 1+2.

І от, виникає такий триєдиний конструкт. Ідейні та непідконтрольні, що є одночасно комунальниками-госпрозрахунковцями з ліцензію поліції  а також "громадськими формуванцями" під повним контролем поліції  та на бюджетному фінансуванні "хороші хлопці".

Як на мене, результат буде класичним для наших теренів. Особливо, у період виборів.

На місіці "хороших хлопців" я б не забував приклади того, як Аваков вміє юзати та зливати таких. Ті ж "безпеки життєдіяльності" та й спецроту "Торнадо", приміром.

ІМНО, вони потрібні саме як ГО на час виборів для жорсткої зачистки можливих протестів. В стилі "Маріїнського парку". Бо юзати офіційну поліцію і силовиків - то буде зашквар. А так - "хороші хлопці" з якогось ГО проявили ініціативу і на Майдані під стеллою проломили голову кільком студентам-протестувальникам. Постріляли резинострілом. Поломали ребра дубинками. І ти ди. Влада скаже - "а ми тут ні при чому, то їх власна ініціатива". Навить може розслідування замутить. В стилі епопеї з Крисіним.

Фінікс - це дуже, дуже погано пахне. Будь яке ГО, яке починає кормитися з владної долоні - перестає бути незалежним і стає "мальчіками по визову". І відношення людей до них переломлюється через призму відношення людей до влади. Якщо владою задоволені - тоді і ці ГОшки сприймають, якщо ні - ГОшників починають вважати тітушками. Ото й усе....
   
   
Re: Муниципальной варте Киева кое чо передали

)))))))))) кацапи окупували крим? чому сотні тисяч укрсиловиків не звільняють крим ?
Вони спочатку на Aelit-у потренуються, а далі вже на Крим. Повинна ж бути хоч якась користь навіть з Aelita ?  :D
   
Re: Муниципальной варте Киева кое чо передали
van

Заодно охорону можно будет пустить на недовольных тарифами граждан и давить джипами  или зачем частной охранной  конторе военные машины ? Мое мнение готовятся к срывы выборов
   
Re: Муниципальной варте Киева кое чо передали

Це нафуя в києві? Майданівців давити?

юлькососів  (tu)
   
Re: Муниципальной варте Киева кое чо передали

Цікава гілочка
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія