Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Невже в США всі пляжі суспільні? :S

Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Що і ніякі нігери, мекси не перекривають участки шлагбаумом, не розмахують пістолем і не требують за вхід грошей???  :-o
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

І в Хорватії теж  :beach:
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Вони там муніципальні, а не суспільні. І громада не зрозуміє, якщо не буде мати доступу до своєї власності.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

не требують
Не вимагають. Шо там на пляжах у Сєдово?
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Вони там муніципальні, а не суспільні. І громада не зрозуміє, якщо не буде мати доступу до своєї власності.

Дикари-с
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S
mar

І в Хорватії теж  :beach:



В Португалії також.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Дикари-с
та да

в Україні попробуй ще знайди водойму без шлагбаума і мавпи з пістолетом  :(
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Инцидент в «Отраде»: полиция задержала арендатора пляжа, угрожавшего депутатам автоматом
20 июня, 13:52   
Полиция задержала совладельца пляжа «Отрада» Юрия Резникова, который сегодня во время инспекции пляжа угрожал депутатам горсовета автоматом Калашникова.

О задержании Резникова на своей странице в «Фейсбук» сообщил депутат горсовета Владимир Варещенко.




Напомним, во время сегодняшней депутатской инспекции городских пляжей совладелец пляжа Юрий Резников наставил заряженный автомат на депутатов и журналистов, которые зашли на пляж. Депутату Александру Шеремету удалось выхватить автомат. На место вызвали полицию.

Резников заявил, что все документы на пляж у него в порядке и все разрешения на установку забора тоже есть.

Также он заявил, что имел полное право стрелять из автомата по тем, кто зашел «на его частную собственность».

«Я не готов был убить, но по ногам бы стрелял»,- признался Резников.

В ходе конфликта также пострадала журналистка «Думской» Алия Замчинская — арендатор толкнул ее, в результате чего девушка упала и получила ссадину.

 https://dumskaya.net/news/intcident-v-otrade-politciya-zaderzhala-arendato-099930/
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Манюпаси просто засруть муніціпальний пляж а так як налоги ніхто не платить то ніхто не прибиратиме і  буде все засрано
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

я просто дивлюся на ютубі ролик одного кацапа який в США живе, і той сказав, що в США всі пляжі суспільні, купайся де хочеш. і в мене так щлепа відвисла. вау. як таке може бути? невже де хочешь? і ніяких шлагбаумів і мавп з пістолетом?  :-o
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

я просто дивлюся на ютубі ролик одного кацапа який в США живе, і той сказав, що в США всі пляжі суспільні, купайся де хочеш. і в мене так щлепа відвисла. вау. як таке може бути? невже де хочешь? і ніяких шлагбаумів і мавп з пістолетом?  :-o

Не зовсім так. Багато пляжів це парки і там потрібно платити за в'їзд на територію, теоретично пішки можна зайти безкоштовно.
Можна купити річний абонемент (тег на авто) на парки який дає право на безкоштовний в'їзд чи просто знижку.

 Наприклад в Маямі, Пенсаколі пляжі безкоштовні, але ж знову якщо ти на машині, то треба платити за паркінг і досить багато.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Не зовсім так. Багато пляжів це парки і там потрібно платити за в'їзд на територію, теоретично пішки можна зайти безкоштовно.
Можна купити річний абонемент (тег на авто) на парки який дає право на безкоштовний в'їзд чи просто знижку.

 Наприклад в Маямі, Пенсаколі пляжі безкоштовні, але ж знову якщо ти на машині, то треба платити за паркінг і досить багато.

Парки - це інша історія, у нас теж вхід до заповідника не безкоштовний.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Що і ніякі нігери, мекси не перекривають участки шлагбаумом, не розмахують пістолем і не требують за вхід грошей???  :-o

А я х.з. , тільки оце пішов та скупась .., під шлангбаумом пройшов дещо нахилившись , макітру не набив і добре .  ))
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

та да

в Україні попробуй ще знайди водойму без шлагбаума і мавпи з пістолетом  :(
тільки з ОДЕСИ. ніяких шлагбаумів і пістолетів - заходь на любий пляж, хочеш, бери за гроші супутній сервіс, хочеш лежи на піску.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Парки - це інша історія, у нас теж вхід до заповідника не безкоштовний.

Там може як такого парку і не бути, лише пляж біля якогось озера і в'їзд на територію платний.
Наприклад пляж біля Мексиканської затоки в'їзд 10 доларів. На трейлері дорожче.

Далеко не скрізь є вільний доступ до води, багато приватної власності.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Нє, сша в цьому плані досить таки Україну нагадує, особливо більш менш привабливі місцини, вони або приватні або хазяйни заводів та параходів з власниками поменше находять лазєйки в законах і т.д. щоб обмежити/зупинити доступ публіки до берегу який технічно в публічній власності. До того ж публічна власність в сша та Україні то дві великі різниці, після совкової вольності відчуваєш себе звіром в клітці.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

тільки з ОДЕСИ. ніяких шлагбаумів і пістолетів - заходь на любий пляж, хочеш, бери за гроші супутній сервіс, хочеш лежи на піску.
круто що десь че ще є  (tu)
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Забудьте про пляжі, в деяких штатах тре платити за доступ до любого публічного парку, навіть якщо це доріжка в кущах біля покинутої залізної дороги.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

останні роки на Табу чи в АРКАДІЮ ЇЗДИЛИ. ЦьОГО РОКУ Тру МЕН облюбували.




   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

круто що десь че ще є  (tu)
та взагалі не перший раз читаю про платні пляжі в нас. але ще жодного разу не бачила. на цьому 'тру мені' душ, гамаки, чистий туалет с всіма серветками-милами для всіх безкоштовно. в ресторані на пуфіках зручно, хоч цілий день сиди. я там в спеку сиділа, лежала, коли навіть під парасолею нeкомфортно було.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Що і ніякі нігери, мекси не перекривають участки шлагбаумом, не розмахують пістолем і не требують за вхід грошей???  :-o

В'їзд на оттвський пляж "Британія". Паркінг і в'їзд - безкоштовні.

https://www.google.com/maps/@45.3643986,-75.8014015,3a,75y,318.2h,92.85t/data=!3m6!1e1!3m4!1sF2vcQgEp6yX9L-MYWSs21Q!2e0!7i13312!8i6656
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

після совкової вольності відчуваєш себе звіром в клітці.

Що означає "совкова вольність" - "залізна завіса" навкруги совка ..?  ))

За часів т.зв. совкової вольності , центральний міський пляж у Ялті був платним , отой що від каравели починавсь , якшо від порту йти , по квитках вхід був , а Масандрівські пляжі ще "дикими" були , тобто безкоштовними .

У чому - вольність ..?

швидше би тра вживати - "совкова дикість" .  ))
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Реальность как обычно отличается от мечты :) Нет не все, и богатые и влиятельные люди довольно легко находят способы сделать так что бы доступ был только для своих.


Обычно есть какой-то кусок бесплатного пляжа который оставляют для плебса. Но да, что-то таки оставляют.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

В'їзд на оттвський пляж "Британія". Паркінг і в'їзд - безкоштовні.

https://www.google.com/maps/@45.3643986,-75.8014015,3a,75y,318.2h,92.85t/data=!3m6!1e1!3m4!1sF2vcQgEp6yX9L-MYWSs21Q!2e0!7i13312!8i6656

Але це ж трохи не США
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Нє, сша в цьому плані досить таки Україну нагадує, особливо більш менш привабливі місцини, вони або приватні або хазяйни заводів та параходів з власниками поменше находять лазєйки в законах і т.д. щоб обмежити/зупинити доступ публіки до берегу який технічно в публічній власності. До того ж публічна власність в сша та Україні то дві великі різниці, після совкової вольності відчуваєш себе звіром в клітці.

Назви хоч один платний пляж на Маямі Біч

   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

В одесі навіть єдиний автошлях до порту зданий в аренду .... Жах що коїться.

Там мафія так засіла що треба направляти національну гвардію
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Назви хоч один платний пляж на Маямі Біч

Показати зображення...

Да всё правильно он написал. Например формально пляж бесплатный но парковка запрещена, или подходы перегорожены, или … да мало ли способов при желании.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Відповідно до California Coastal Act, доступ до пляжу для громади починається як мінімум з усередненого місця високого приливу, навіть якщо частина пляжу є приватною власністью. Таке трапляється не часто, і це швидше виключення. А так 99.9999999% відсотків пляжів доступні для загальної публіки без всяких обмежень, як вища лінія приливу.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Іще згадав стосовно т.зв. "совкової вольності"  , пляжі санаторіїв , прохвілакторіїв , тобто відомчі завжди були закриті для сторонніх , і чим "крутіше" міністерство , тим закритіший був пляж . Десь так .  Узагальнено . Бо хто мало т.зв. "блат" , те мало і доступ . ))

І стосовно "відгородженості" . Нещодавно громадою встановили вже повторно шланг-баум )) , що-би "розумники" , хоча-би машини на пляжу не мили та не спускали на воду із причепів гідроцикли та моторки , де у той самий час люде купаюцця .  )
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Відповідно до California Coastal Act, доступ до пляжу для громади починається як мінімум з усередненого місця високого приливу, навіть якщо частина пляжу є приватною власністью. Таке трапляється не часто, і це швидше виключення. А так 99.9999999% відсотків пляжів доступні для загальної публіки без всяких обмежень, як вища лінія приливу.
ну ось і кому вірити, хтось каже все безкоштовно, хтось, що мажори і в США собі пляжі присвоюють і нікого не пускають?
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Що означає "совкова вольність" - "залізна завіса" навкруги совка ..?  ))

За часів т.зв. совкової вольності , центральний міський пляж у Ялті був платним , отой що від каравели починавсь , якшо від порту йти , по квитках вхід був , а Масандрівські пляжі ще "дикими" були , тобто безкоштовними .

У чому - вольність ..?

швидше би тра вживати - "совкова дикість" .  ))
вийти з дому і піти в ліс, на річку, поле, половити рибу, назбирати грибів, покупатись, не платити за дозволи, ліцензії, не їхати 100 миль до найближчого публічного лісу чи озера, не платити за дозвіл на ночівку якщо є і т.д. Правда на заході плебеїв відучили хотіти ці речі, а в мене совєтьска юность за плечима, розбалувала мене.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Да всё правильно он написал. Например формально пляж бесплатный но парковка запрещена, или подходы перегорожены, или … да мало ли способов при желании.

Нічого не перегороджено, вхід вільний. Ну а паркуватись на пляжі звичайно що не можна ("поближе к водичке"). Для цього обовязково поблизу є парковка.

Ось Crandon Beach на Biscaine Key.  Вхід безплатний, туалет/душ, лавочки-столики, навіть мангали - теж. Працюють рятувальники. Велика парковка, $5 за день.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

На Гавайах всі пляжі публічні, і спроба накласти якесь обмеження на доступ до пляжу, швидше всього перейде в громадський протест такоі ступені, що ті хто спробує якимись чином обмежити будуть не раді що народились. Бо вільний доступ до пляжу, це святиня для корінних гавайців та сакральний камінь їх культури.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

ну ось і кому вірити, хтось каже все безкоштовно, хтось, що мажори і в США собі пляжі присвоюють і нікого не пускають?

Всьо як в модерній Україні, вектор развітія той же, плебс загоняють за буйки. І Каліфорнія має якісь закони про публічний берег на відміну від інших штатів де може й є пару публічних пляжів а може й немає. З доступом до річок і озер ще гірше.

https://www.californiabeaches.com/map/best-beaches-youll-never-see-california/
https://www.latimes.com/local/lanow/la-me-hollister-ranch-public-access-20181005-htmlstory.html


   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

вийти з дому і піти в ліс, на річку, поле, половити рибу, назбирати грибів, покупатись, не платити за дозволи, ліцензії, не їхати 100 миль до найближчого публічного лісу чи озера, не платити за дозвіл на ночівку якщо є і т.д. Правда на заході плебеїв відучили хотіти ці речі, а в мене совєтьска юность за плечима, розбалувала мене.

Так я і зара рибу у річці ловлю безкоштовно і до лісу можу піти без ніяких ліцензій і купаюсь у тій самій річці нікуди не їдучі .   А стосовно шлангбауму ,  я вже вище надрукував , від яких зайд громада намагаєцця пляж захистити . )
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

на другій фотці зверху видно дві свіжозбудовані висотки і три крани. ще певно третя висотка будується. це територія санаторію Укрзалізниці Біла Акація, на Французькому бульварі.
цікаво, це Укрзалізниця будує, чи продали землю під забудову? бо там є дві старі висотки, а на тому місці між старих дерев були бунгало(так розумію не для простих робітників) і тенісний корт. гарне місце було.
там ще був такий підземний ліфт прохолодний. вже закрили його. приходиться "потьомкінськими" сходами лазити.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Так я і зара рибу у річці ловлю безкоштовно і до лісу можу піти без ніяких ліцензій і купаюсь у тій самій річці нікуди не їдучі .   А стосовно шлангбауму ,  я вже вище надрукував , від яких зайд громада намагаєцця пляж захистити . )
в тій же Одесі для машин є заїзди на парковки. звичайно, що не під саме море.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S

Так я і зара рибу у річці ловлю безкоштовно і до лісу можу піти без ніяких ліцензій і купаюсь у тій самій річці нікуди не їдучі .   А стосовно шлангбауму ,  я вже вище надрукував , від яких зайд громада намагаєцця пляж захистити . )
це не типово Американський досвід, якщо й навіть так. В деяких штатах менше 1% території в умовно публічній власності. Правда ти ще того Американця в річку зажени, бояться антисанітарії.
   
Re: Невже в США всі пляжі суспільні?  :S


Ось Crandon Beach на Biscaine Key.  Вхід безплатний, туалет/душ, лавочки-столики, навіть мангали - теж. Працюють рятувальники. Велика парковка, $5 за день.
Показати зображення...
оцей пляж класний, з пальмами (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія