Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зе смотрит на весь этот шоколадный бордачелло и ржет!

А осенью он парвет парламент, в переносном смысле, я кажу, на выборах он получит более 300мандатов

Пусть Пидр продолжает гадить, пока не сядет
   
 с осени режим колымаги начнет загибаться. торчок попытается сбежать в израиль.
   
А осенью он парвет парламент, в переносном смысле, я кажу, на выборах он получит более 300мандатов
Бугога! Парі з Рахою на "300 спартанців" будеш укладати ?
   
ти вже розплатився?  B-)
   
с осени режим колымаги начнет загибаться. торчок попытается сбежать в израиль.

 :facepalm:
   
"300 спартанців" Бугога! Парі з Рахою будеш укладати ?

С ним все уже понятно, фуфлыжник
   
А осенью он парвет парламент, в переносном смысле, я кажу, на выборах он получит более 300мандатов

Пусть Пидр продолжает гадить, пока не сядет
Ще жодна українська політична сила не брала конституційної більшості у парламенті. І не схоже, що візьме.
   
Буде 300 еврейських спартанцiв  :laugh:
   
А осенью он парвет парламент, в переносном смысле, я кажу, на выборах он получит более 300мандатов

Пусть Пидр продолжает гадить, пока не сядет

300 не будет, конечно. Но 180-190 будет без вопросов. По партспискам.
   
У Пидра цуцванг начался еще до начала избирательной кампании ,а сейчас происходит глубинное бурение дна в состоянии острой алкогольной интоксикации
   
300 не буде. Орієнтуйтесь на результати першого туру, плюс-мінус. Ще треба врахувати що новообраний президент одразу починає традиційно втрачати підтримку, не люблять українці владу.
   
300 то занадто.
Але дивлячись на фокуси "педро-команди", мандатів 180-190 точно візьме.
А Педріла може тільки на мажоритарщиків розраховувати, бо з таким токсичним лайном як Кононєнкі-Грановськіє у Раду не залазять як партія.
   
А осенью он парвет парламент, в переносном смысле, я кажу, на выборах он получит более 300мандатов

Пусть Пидр продолжает гадить, пока не сядет
анартосис, ставлю 100 баксов, что осенью, на Невнеочередных выборах в парламент у партии торчка не будет 300 мандатов.
зять а зять, сотка хоть есть на кармане, или будет как в прошлый раз, га?)))
   
Останні дії Порошенка взагалі як обгадження всіх і вся, тільки щоб ще потриматись за табуретку.
   
Триста не триста но ПАП своими многоходовочками ему явно добавляет рейтинг на парламентских
   
Ще жодна українська політична сила не брала конституційної більшості у парламенті. І не схоже, що візьме.
украинских политическиз сил нет в природе. Все политические силы у нас еврейские
   
Всі 450 буде , даю дві бімби хінккльника на відрізку....

Як сьогодні 73% вийшли під раду блазню на трон садити, так 450 нових облич клоун заведе до ради
   
С ним все уже понятно, фуфлыжник
Та ти знову проїбеш! І не розплатишся!
 Фуфлогон -ти!  :gigi:
   
тупі пєдріли знову роблять ту саму помилку
вони знову вважають шо рейтинг П обов"язково зросте до  осені..а у Зе і усіх інших чомусь впаде
дегенерати - невже ви не розумівєте все що зараз робить свиня б"є по його залишку рейтингу і він навпаки набере  менш ніж міг би без цих зашкварів?
а Зе через пару тижнів дістане потужний інструмент впливу на медіаресурси - президент як перша особа апріорі буде голвним на усіх каналах. ШО дасть йому можливість вскривати усі зашквари останніх років і тижнів з усіма документами і фактами, шо автоматично потопить свиню і його оточення  у лайні

Ви ідіоти :lol:

Останнє редагування: 14 травня 2019 22:42:15 від Ukraine
   
так шо, спортсмен, делаешь ставку, или как обычно... блабла и в кусты...
   
А осенью он парвет парламент, в переносном смысле, я кажу, на выборах он получит более 300мандатов

Пусть Пидр продолжает гадить, пока не сядет

Там з його реторикою  100 як мінімум буде у партії з довгою назвою , але за Життя.
   
А осенью он парвет парламент, в переносном смысле, я кажу, на выборах он получит более 300мандатов

Пусть Пидр продолжает гадить, пока не сядет
==========================================
Та ща! Давид,ты переигрываешь! B-)
   
А осенью он парвет парламент, в переносном смысле, я кажу, на выборах он получит более 300мандатов

Пусть Пидр продолжает гадить, пока не сядет


по какому избирательному закону?

с мажоритаркой
он столько ненаберет.
   
украинских политическиз сил нет в природе. Все политические силы у нас еврейские

И не только у нас.

   
зустрів лірника, лірник порвав нна собі свою чорну вишиввваннку і запевнив мене що всі довкола твердозапитра і питро проведе вв раду 233 вірних пітерастів (tu)  [ua]
   
я теж скказав лірнику о я твердозапитра. шкода хворого
   
Re: Зе смотрит на весь этот шоколадный бордачелло и ржет!

У Давида какое-то второе дыхание появилось, последний раз такое за ним замечал, когда СПУ практически 3% барьер проходили.
   
зустрів лірника, лірник порвав нна собі свою чорну вишиввваннку і запевнив мене що всі довкола твердозапитра і питро проведе вв раду 233 вірних пітерастів (tu)  [ua]
ага, Лірник на ФБ вже розповідає які всі навкруги сектанти, що моляться на політиків, і один він абсолютно не такий  :lol:
   
зустрів лірника, лірник порвав нна собі свою чорну вишиввваннку і запевнив мене що всі довкола твердозапитра і питро проведе вв раду 233 вірних пітерастів (tu)  [ua]

Чого тебе занесло на Троєщинський базар?

Ну пан Лірник - то ясно, за шурупами для ремонту стола прийшов... а тебе туди чого занесло?   :laugh:
   
Чого тебе занесло на Троєщинський базар?

Ну пан Лірник - то ясно, за шурупами для ремонту стола прийшов... а тебе туди чого занесло?   :laugh:

я тії шурупи йому й продав
   
ага, Лірник на ФБ вже розповідає які всі навкруги сектанти, що моляться на політиків, і один він абсолютно не такий  :lol:

А казочки купують "сектанти"?  :weep:
   
казочки купуують тру патріотии. заа чесну ціну
   
Fantamaz попереджав
   
Zeленые уже имеют 50%, а будут еще мажорики, то вообще писда
   
300 не будет, конечно. Но 180-190 будет без вопросов. По партспискам.

по списках 225 на усі прохідні партії.
ти шось математику забув.
чи ти думаєш шо Слуги народу візьмуть восени 40% ?
   
А осенью он парвет парламент, в переносном смысле, я кажу, на выборах он получит более 300мандатов

Пусть Пидр продолжает гадить, пока не сядет

питання, шо з тим робити він знає?
бо наслідки некомпетентності будуть страшними, все таки конституційна більшість то не лише можливості, але і відповідальність!!!
чогось про це забувають, завжди
   
А осенью он парвет парламент, в переносном смысле, я кажу, на выборах он получит более 300мандатов

Пусть Пидр продолжает гадить, пока не сядет

С учётом того,что мажоритарка остаётся, не думаю,чтоб он собрал даже 226
   
казочки купуують тру патріотии. заа чесну ціну

  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія