Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи буде кінець Україні в 2017 році чи ні? Сценарії :super:

Чи буде кінець Україні в 2017 році чи ні?  Сценарії :super:

Давно я с вами с придурками не общался, дай думаю зайду посмотрю, живые еще. Ну наполовину дохлые точно :D

Написали большой доклад с глобальными прогнозами и по Украине. Охватили практически все. 


http://hvylya.net/analytics/politics/mezhi-stiykosti-svit-i-ukrayina-v-2017-rotsi-stsenariyi.html
   
Re: Чи буде кінець Україні в 2017 році чи ні?  Сценарії :super:

Стаття написана Сурком українською ??!   ;o

чи то був гугольперевоччик ?

 
   
Давно я с вами с придурками не общался
------------->
   
Давно я с вами с придурками не общался, дай думаю зайду посмотрю, живые еще. Ну наполовину дохлые точно :D

Написали большой доклад с глобальными прогнозами и по Украине. Охватили практически все. 


http://hvylya.net/analytics/politics/mezhi-stiykosti-svit-i-ukrayina-v-2017-rotsi-stsenariyi.html

 :drinks:

Ти в 2006 році був на Сєлігері? 
   
Давно я с вами с придурками не общался, дай думаю зайду посмотрю, живые еще. Ну наполовину дохлые точно :D

Да ты охренел, лошара, щас тебя Трампом застрапонят, оналитег хренов... :gigi:
   
------------->

===========> O
   
Раз на пів року "милостиво посетить соизволил"... :crazy_pil:
   
Re: Чи буде кінець Україні в 2017 році чи ні?  Сценарії :super:

:drinks:

Ти в 2006 році був на Сєлігері? 

В 2007-м был, я ж репортаж делал оттуда на фуп
   
Раз на пів року "милостиво посетить соизволил"... :crazy_pil:

Ну надо ж дето паству вербовать: а тут хоть народ бегает.
   
Хуясе кто пожаловал
   
Re: Чи буде кінець Україні в 2017 році чи ні?  Сценарії :super:

Да ты охренел, лошара, щас тебя Трампом застрапонят, оналитег хренов... :gigi:

Отсосут :laugh:  я вот думаю ехать на инаугурацию или нет
   
Re: Чи буде кінець Україні в 2017 році чи ні?  Сценарії :super:

Ну надо ж дето паству вербовать: а тут хоть народ бегает.

не та аудитория, не те объемы для паствы тут
   
Весь план будується на допущенні, що:
 
а) ціна на нафту і газ буде високою
б) обсяги продаж російських нафти і газу будуть такими ж, як і раніше.

Не факт.

На місці всіх ниточок від Росії буде "ДЕНЕГ НЕТ".
   
Re: Чи буде кінець Україні в 2017 році чи ні?  Сценарії :super:

Україна-сировиний придаток Європи. Так раніше написали би. ЛНР і ДНР-200% тому підтвердження. Росію з розрахунків можна викинути.
   
Давно я с вами с придурками не общался
Да ты хам однако.
   
В 2007-м был, я ж репортаж делал оттуда на фуп

Ось я це і пам'ятаю....

І там вас вчили, як створити ДНР?
Євразес?
   
Re: Чи буде кінець Україні в 2017 році чи ні?  Сценарії :super:

Весь план будується на допущенні, що:
 
а) ціна на нафту і газ буде високою
б) обсяги продаж російських нафти і газу будуть такими ж, як і раніше.

Не факт.

На місці всіх ниточок від Росії буде "ДЕНЕГ НЕТ".

я сомневаюсь, что за такое время вы осилили 33 страницы текста
   
Re: Чи буде кінець Україні в 2017 році чи ні?  Сценарії :super:

Ось я це і пам'ятаю....

І там вас вчили, як створити ДНР?
Євразес?

Нас? Нас це кого?
   
Хуйня - и Сурок и допысувачи... :(
   
Нас? Нас це кого?

Селігерців...
   
Re: Чи буде кінець Україні в 2017 році чи ні?  Сценарії :super:

Селігерців...

 я тем долбням лекции читал, а не они мне, как Украину любить, некоторые потом были внедрены в высшие эшелоны РФии и верно нам служат
   
дай думаю

Просить -- и думать одновременно?!!

Как ?!!
   
Re: Чи буде кінець Україні в 2017 році чи ні?  Сценарії :super:

Просить -- и думать одновременно?!!

Как ?!!

Это тебе лучше знать :laugh:
   
я тем долбням лекции читал, а не они мне, как Украину любить, некоторые потом были внедрены в высшие эшелоны РФии и верно нам служат

Штирлиц?

 :pooh_lol:
   
Это тебе лучше знать :laugh:

Мы уже на ты?
   
Привет Сурок, мы тебя тоже читаем  :laugh:



   
Re: Чи буде кінець Україні в 2017 році чи ні?  Сценарії :super:

Мы уже на ты?

Млять, боже,  как уныло.  Все я пошел, тусуйтесь. До зустрічі, як кажуть,  через пару років :D

Останнє редагування: 21 грудня 2016 21:39:04 від Surok
   
я сомневаюсь, что за такое время вы осилили 33 страницы текста

Достатньо пошукати те, що стосується нафти, бо Росія  це нафта, і нічого більше.




" Особливо в світлі обіцянок Трампа різко збільшити видобуток нафти і газу в США, що може зафіксувати ціни на нафту на відносно низькому рівні у 40-60 доларів навіть попри намагання ОПЕК підвищити ціну через зменшення видобутку."


"Сценарій «Миротворець» передбачає, що США та Європа зосереджуються на внутрішніх проблемах, досягаючи домовленостей із Росією щодо ключових тем – Близький Схід, Україна і Східна Європа, ціни на нафту, санкції, боротьба з тероризмом, боротьба з нелегальною міграцією. Нарешті, сторони можуть прийти до стратегічного договору про протидію Китаю."



Існує ймовірність падіння цін на нафту значно нижче. На користь цього величезні нафтові запаси, інвестиції в альтернативну енергетику, вихід на ринки американської нафти і австралійського газу.

Росія перестане бути цікавим ринком, бо ринок, це коли там є гроші. Тому насправді треба малювати сценарії "Чи переживе Росія 2017-й рік".

Мені здається , що посольство США в Украні недаремно переїхало в нове величезне приміщення. Росію будуть ділити в Києві.
   
Re: Чи буде кінець Україні в 2017 році чи ні?  Сценарії :super:

Достатньо пошукати те, що стосується нафти, бо Росія  це нафта, і нічого більше.


" Особливо в світлі обіцянок Трампа різко збільшити видобуток нафти і газу в США, що може зафіксувати ціни на нафту на відносно низькому рівні у 40-60 доларів навіть попри намагання ОПЕК підвищити ціну через зменшення видобутку."


"Сценарій «Миротворець» передбачає, що США та Європа зосереджуються на внутрішніх проблемах, досягаючи домовленостей із Росією щодо ключових тем – Близький Схід, Україна і Східна Європа, ціни на нафту, санкції, боротьба з тероризмом, боротьба з нелегальною міграцією. Нарешті, сторони можуть прийти до стратегічного договору про протидію Китаю."


Існує ймовірність падіння цін на нафту значно нижче. На користь цього величезні нафтові запаси, інвестиції в альтернативну енергетику, вихід на ринки американської нафти і австралійського газу.

Росія перестане бути цікавим ринком, бо ринок, це коли там є гроші. Тому насправді треба малювати сценарії "Чи переживе Росія 2017-й рік".

Мені здається , що посольство США в Украні недаремно переїхало в нове величезне приміщення. Росію будуть ділити в Києві.

Нарисуй сценарий, будем о чем то говорить. А в докладе есть раздел по нефти и газу. Еще 11 страниц. Так что успехов :laugh:
   
не та аудитория, не те объемы для паствы тут
на говносайте меньше  :weep:
   
не читайте русифікованого хахла, він інфікований небезпечним кацапським вірусом і будує тут замість України малоруську УкраИну
   
Млять, боже,  как уныло.  Все я пошел, тусуйтесь. До зустрічі, як кажуть,  через пару років :D

Ееех.. Спугнулі Сурка!  :facepalm:
   
Давно я с вами с придурками не общался, дай думаю зайду посмотрю, живые еще. Ну наполовину дохлые точно :D

Написали большой доклад с глобальными прогнозами и по Украине. Охватили практически все. 


http://hvylya.net/analytics/politics/mezhi-stiykosti-svit-i-ukrayina-v-2017-rotsi-stsenariyi.html


Що , Юрко , знову напад манії величі ?
В сраку прогнози. Тут вже Ленін потрібен. Пайдєшь ?
Пабібікаєш  з бгонєвічка ?
   
Млять, боже,  как уныло.  Все я пошел, тусуйтесь. До зустрічі, як кажуть,  через пару років :D

Иди- иди!
Чао-какао!
   
Re: Чи буде кінець Україні в 2017 році чи ні?  Сценарії :super:

Давно я с вами с придурками не общался
Когда вы говорите, Иван Васильевич, впечатление такое, что вы бредите. ©
   

Нарисуй сценарий, будем о чем то говорить. А в докладе есть раздел по нефти и газу. Еще 11 страниц. Так что успехов :laugh:

По нафті і газу є доклад Демури. Там все грунтовно викладено.

"Про цену на нефть.

...
 У меня первая цель – 12, потом – 9,75.

Нас ждут в ближайшей перспективе цены на нефть, которые значительно ниже текущих уровней. Значительно ниже. Ближайшая перспектива – это год, полтора. Из чего можно сделать вывод , что падение ВВП продолжится. Это просто небольшая коррекция [тот рост цены на нефть, что происходит в 2016 году]. И ВВП вместе с нефтью уйдёт на уровень 2000 года.

А если это так, то, соответственно, и бюджет должен быть приведён в соответствие с бюджетом начала двухтысячных годов. Вы представляете, что это такое? И для бюджетников, и для других сфер экономики, которые так или иначе завязаны на бюджетные расходы. Причём, уровень налогов несопоставимо выше, чем в начале двухтысячных годов. И обязательства бюджета несопоставимо выше, чем в начале двухтысячных годов. И страна отрезана от рынков капитала. Супер. Просто супер. Врагу не пожелаешь.

http://finnews.ru/cur_an.php?idnws=24700

Бюджет Росії в 2000-му був нижчий, аніж в України зараз.
   
хамиш бля
   
що хуйово з відвідуваннями сайту?
   
я сомневаюсь, что за такое время вы осилили 33 страницы текста

прежде чем начинать знакомиться с анонсированными прогнозами, может вы сначала ознакомите читателя с перечнем раннее данных вами пророчеств которые уже сбылись...
   
Может в рояль насрать?
Не поймут - провинциа-с
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія