Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Велике будівництво на Бориспіль.

Re: Велике будівництво на Бориспіль.

просто розпил бабла під приводом святкування 30-річчя незалежності,
янук зі своїми корупціонерами подихають від заздрощів

Вітаська звісно не пиляє  :laugh:
   
Re: Велике будівництво на Бориспіль.

:weep:

На площі Перемоги проведуть реконструкцію для облаштування інфраструктури для пішоходів, велосипедистів і громадського транспорту, повідомляє КМДА.

Роботи передбачають:

облаштування велодоріжок, велостійок очікування та велопарковок;
встановлення інформаційних табло, відеокамер із детектором швидкості, детекторів транспорту та метеостанцій;
облаштування острівців біля пішохідних переходів;
облаштування притротуарних острівців для зупинок громадського транспорту;
встановлення обмежувальних антипаркувальних стовпчиків.

Реконструкція триватиме до 2024 року.  X(  За виконання робіт відповідальне підприємство «Центр організації дорожнього руху».
Наш улюблений мер патріот  [ua]
   
Re: Велике будівництво на Бориспіль.

Я так понимаю, это самая плохая дорога в Киеве?
Остальные в лучшем состоянии, да зелёные?

Пєдалік зєльоний ? :S  не знала
   
Re: Велике будівництво на Бориспіль.

а с жулян самое интересное насрать ...там как выезжаешь с аэропорта сразу коллапс, армагеддон и жопа..

Патамучта Пєдалік патріот, він "бабло на дорогах не пиляє" він тупо нічого не робить ))) в нього мости є )
   
Re: Велике будівництво на Бориспіль.

Тетяна Чорновол пише у ФБ

Завчасно перепрошую за  можливі запізнення в період найближчих двох місяців.  Навпаки  поспівчувайте -  все заради того, щоб  Зеленський вкрав мільярд! Самі розумієте, мене такий розклад зовсім не радує.

Справа в тому, що з 23 червня закривається на ремонт половина бориспільської траси якою я щоденно їджу в Київ. Дорога ця якщо   не в ідеальному стані, то принаймні найкраща в Україні. Підстави для її ремонту - відкати владі. Тендер майже на мільярд виграв  головний "відкатник" зелених, Кубракова та  ОП----  фірма Труханова Автомагістраль південь. Від того, що в корках разом зі мною будуть  потерпати  мільони людей, які самі обрали  цю   злодійкувато- дурнувату "зелень", ---мені легше не стає.

ТП брехливе ) найкраща в Україні  :facepalm1:  :facepalm:
   
Re: Велике будівництво на Бориспіль.

ну сейчас дорога Полтава-Борисполь занимает примерно столько же времени, как и утренний проезд через Борисполь. Я бы вообще построил объездную Борисполя, потом объездную Киева и брал деньги за въезд в Киев и отдельно за въезд в центр Киева.

объезжаю борисполь... причем не только утром. если из черкасс есть отличная объездная этого прекрасного города  :)   не люблю старт- стоп на светофорах... еду в рогозиве налево и выезжаю уже в Горы на  дороге за борисполем.
дорога эта отличная... но реально не могу понять одного, она не загружена... хотя по идее таких как я "объезжателей" должно быть много. чуть длиннее, но по времени даже выигрываешь.
   
Re: Велике будівництво на Бориспіль.

от нах маніпулювати, щоб показати себе останнім йолопом? міст був аварійним, був в черзі на ремонт, не дочакався, до чого тут велике будівництво? всі аварійні мости відразу не зробиш, а їх за час попередників назбиралось певно тисячі по всій країні...

Тому що вони завжди брешуть ))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія