Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Итальянским рестораннам до Одессы...

Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Kinda chubby chic?  :dirol:
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

До речі, в португалів найопка для туристів - в ресторані вам одразу покладуть якісь дрібні закуски - хлібні палички, сир, оливки, а потім це включають в рахунок. Ніяких компліментів.
"В мене на ці продукти алергія. Дякую, проте прошу мене пересадити за інший стіл"
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

"В мене на ці продукти алергія. Дякую, проте прошу мене пересадити за інший стіл"

Вони, якщо бачать, що клієнт не ведеться, хвилин за 5-10 приберуть те зі столу.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

До речі, в португалів найопка для туристів - в ресторані вам одразу покладуть якісь дрібні закуски - хлібні палички, сир, оливки, а потім це включають в рахунок. Ніяких компліментів.


В Італії така ж фігня, в Чехії в туристичних ресторанах.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Смотря что. Рыбу на ЗУ делать не умеют,  так как ее отродясь там не было. Также проблема с кухней на основе томатов, баклажан, перца.  По той же причине.
Мені по новому сподобалася молдавська кухня. Чорба, матитеі, фаршперець і голубці не пригадаю як називаються  Плацинди сирні і вертути з різними наповненнями то є весчь.
Мамалига ніііі.

ЗУ проти решти Украіни в мінусі по голубцям і перцю фарш. Особливо вбивчий смак то голубці з картоплею на ЗУ. Сам смак дуже сумнівний в тій комбінаціі проти мясних голубців з ЦУ. Але й подається та страва так що важко сприймають рецептори.
В плюсі ЗУ по дерунам проти ВУ.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

В Італії така ж фігня, в Чехії в туристичних ресторанах.
Відень.
0,5-1є за штуку хлібна паличкп розміром в соломку. В туристичних місцях завжди на столі. По місцевих локалах того немає.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Мені по новому сподобалася молдавська кухня. Чорба, матитеі, фаршперець і голубці не пригадаю як називаються  Плацинди сирні і вертути з різними наповненнями то є весчь.
Мамалига ніііі.

ЗУ проти решти Украіни в мінусі по голубцям і перцю фарш. Особливо вбивчий смак то голубці з картоплею на ЗУ. Сам смак дуже сумнівний в тій комбінаціі проти мясних голубців з ЦУ. Але й подається та страва так що важко сприймають рецептори.
В плюсі ЗУ по дерунам проти ВУ.

Плацинды обожала в детстве. Хоть и с ненавистной тыквой.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Турчинофф же ж десь на Сардінії, так?
Накинув гівна на вентилятор, а сам звалив пожерти класичної сардінійської кухні а ля сиру з хробаками?
Ясно шо після черваків і Одеса раєм здається  :gigi:

   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Рыбу на ЗУ делать не умеют,  так как ее отродясь там не было. Также проблема с кухней на основе томатов, баклажан, перца.  По той же причине.

Ага, форель у нас в горах готувати не уміють, ну аякже  :gigi:
І бограч у нас не варять, нє, та де там  :laugh:
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Ага, форель у нас в горах готувати не уміють, ну аякже  :gigi:
І бограч у нас не варять, нє, та де там  :laugh:

Практически никто в мире речную рыбу за рыбу не считает. Кроме бограча что еще?
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Практически никто в мире речную рыбу за рыбу не считает.

Курва, ви ж більше мене світу побачили, ну невже ви не обідали в ресторанах на березі Лаго Маджоре чи Гарди з рибою звідти же ж? А дунайський линь (чи як там воно називається) в Австрії, а усілякі тріски/щуки — теж не риба, нє?

Я любитель саме морської рибки, але раз ледь руки собі не з‘їв в ресторані на Бакоті, який там був судак, смажений в кукурудзяному борошні, мммм
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Практически никто в мире речную рыбу за рыбу не считает. Кроме бограча что еще?

Во всем мире это где? В Европе? Да у них и рек нет....
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Практически никто в мире речную рыбу за рыбу не считает.

 :lol:
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

ууу, салмон фіш і буллтроут не риба?
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Начитався, захотілося жерти. Зроблю собі на вечерю щось з італійської кухні. :-)o
Мацу?
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Во всем мире это где? В Европе? Да у них и рек нет....

ні річок ні озер. Ліси, поля, піски
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

До речі, в португалів найопка для туристів - в ресторані вам одразу покладуть якісь дрібні закуски - хлібні палички, сир, оливки, а потім це включають в рахунок. Ніяких компліментів.
В  Ісландії й цього не дадуть.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Курва, ви ж більше мене світу побачили, ну невже ви не обідали в ресторанах на березі Лаго Маджоре чи Гарди з рибою звідти же ж? А дунайський линь (чи як там воно називається) в Австрії, а усілякі тріски/щуки — теж не риба, нє?

Я любитель саме морської рибки, але раз ледь руки собі не з‘їв в ресторані на Бакоті, який там був судак, смажений в кукурудзяному борошні, мммм
Дунайську рибу їсти, це як гімно з під себе.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Мені по новому сподобалася молдавська кухня. Чорба, матитеі, фаршперець і голубці не пригадаю як називаються  Плацинди сирні і вертути з різними наповненнями то є весчь.
Мамалига ніііі.

ЗУ проти решти Украіни в мінусі по голубцям і перцю фарш. Особливо вбивчий смак то голубці з картоплею на ЗУ. Сам смак дуже сумнівний в тій комбінаціі проти мясних голубців з ЦУ. Але й подається та страва так що важко сприймають рецептори.
В плюсі ЗУ по дерунам проти ВУ.
Лемки проти українців програють взагалі.
Воно Вам треба?
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

полностью согласен....но это касается ресторанов больших и всяких туристических и в туристических местах..

семейные ресторанчики где не ходит в большом колличестве нога туриста..просто суппер..

пускай там может обслуживание и такое сибе.....

но еда .....суппер.

неможу не погодитись, невеличкі заклади подалі від туристичних напливів де сервіс розрахований на місцевих мешканців, часто бє по якості меню самі розкручені ресторани  (tu)
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Турчинофф же ж десь на Сардінії, так?
Накинув гівна на вентилятор, а сам звалив пожерти класичної сардінійської кухні а ля сиру з хробаками?
Ясно шо після черваків і Одеса раєм здається  :gigi:

Показати зображення...
Звідки в нього гроші на Сардінію?
Максім Гордий тих цін не витримав ще при Муссоліні. Повернувся в СРСР.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

неможу не погодитись, невеличкі заклади подалі від туристичних напливів де сервіс розрахований на місцевих мешканців, часто бє по якості меню самі розкручені ресторани  (tu)
Нє єдят мєстніе в кабаках. Дорого.
Єдят дома.
Єто вам нє ФРГ.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Нє єдят мєстніе в кабаках. Дорого.
Єдят дома.
Єто вам нє ФРГ.

 :D
в піцеріях. бо там на дровах
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Звідки в нього гроші на Сардінію?

Я звідки знаю, спитайте у нього https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1014084.0
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Все що на схід від Ріного шлак та пафосне говніще.
Західна Україна в цьому плні на дві голови вище, там антураж підкреслює кухню, а не навпаки як скрізь по Україні

Та ладно, на западной Украине лет десять назад и пожрать негде было...
Сейчас не многое поменялось... Киев кулинарная столица, все остальное копии за редким исключением
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Я как раз сейчас сижу в Jardin.Не Италия конечно,но морепродукты и устрицы я хожу кушать только сюда.Хотя цены конечно не для зубожилых
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Я звідки знаю, спитайте у нього https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1014084.0
Так он і про Ісландію пейсав. Але не про Рейкьявіцькі кабаки.
Молдаван в кахве на гейзері- не топлевел клієнт.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Та ладно, на западной Украине лет десять назад и пожрать негде было...
Сейчас не многое поменялось... Киев кулинарная столица, все остальное копии за редким исключением
А ты откуда вылез,Бокюз киевский?
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Нє єдят мєстніе в кабаках. Дорого.
Єдят дома.
Єто вам нє ФРГ.

я взагалі то не про жмеринку...
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Я как раз сейчас сижу в Jardin.Не Италия конечно,но морепродукты и устрицы я хожу кушать только сюда.Хотя цены конечно не для зубожилых

Морепродукты там я так понимаю свежайшие  :laugh:
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Срать - пердеть.... и по уровню сервиса, и по качеству хвачика

Вже кілька років не відвідую заклади громадського харчування у моєму місті з кількох причин. Розмовляв якось із однокласником доньки, а він, 6 років як працює по ресторанах Одеси, так от повідомив мене, що серед обслуговуючого персоналу поширено такий собі "тренд" - покарати неприємного їм відвідувача. І "покарання" може бути будь-яке - від того що плюнуть у страву і до того, що додадуть інгредієнти неякісні або ті що повалялися на підлозі. Мене, як то кажуть, таке не надто налякало, тому що завжди відразу домовляюсь за якість та розмір "подяки"...

Але наступний випадок ввів мене у ступір і я відмовився відвідувати ресторани-харчевні... Поясню чому. Є в мене старенький друг, йому 89 років, син у нього помер і  онук у нього віку біля 30-ти років, все свідоме життя по тюрьмах. Воно і сучене,  і наркоман, і хворий на ВІЛ.... тобто - лайно, а не людина. Два роки тому, відвідуючи друга, питаю як він, як справи, а його жінка і каже:" Ой Павлік (онук) з тюрьми прийшов, на роботу хорошу влаштувався. Працює вже біля року". І розповідає, що той самий онук працює в ресторані в Аркадії, кожного дня додому харчі з ресторану носить. І ніби то власник знає що Павлік "сидів", бо сам наймав його на роботу і Павлік йому сказав, що готувати страви навчився на кухні перебуваючи на зоні. Тобто вона щаслива...

От і все, з тих пір харчуюся тільки вдома...
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Курва, ви ж більше мене світу побачили, ну невже ви не обідали в ресторанах на березі Лаго Маджоре чи Гарди з рибою звідти же ж? А дунайський линь (чи як там воно називається) в Австрії, а усілякі тріски/щуки — теж не риба, нє?

Я любитель саме морської рибки, але раз ледь руки собі не з‘їв в ресторані на Бакоті, який там був судак, смажений в кукурудзяному борошні, мммм

Обедал и ужинал в Лугано.  Ни разу не встречал там пресноводную рыбу. Вся из соседней Италии и Франции.

Повторюсь, в нормальном заведении в Европе вы не встретите пресноводной рыбы.  Не едят ее там. Если и встречается то это такая же дичь,  как у нас, например,  подать голубей
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Не скажу за север, юг Италии томатный культ. Томаты вкусные.
Мясистые, колхозное, нарубить всего и утолить голод, мокая хлеб в жижу, отсутствует.
Огурец не знают. Томат или сливки основа всех соусов.
Морепродукты и мясо на юге наивкуснейшие.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Обедал и ужинал в Лугано.  Ни разу не встречал там пресноводную рыбу. Вся из соседней Италии и Франции.

Повторюсь, в нормальном заведении в Европе вы не встретите пресноводной рыбы.  Не едят ее там. Если и встречается то это такая же дичь,  как у нас, например,  подать голубей
Порівняння страв з річковоі риби як екзотики з голубами доречне з розумінням кількох моментів:


Голуб в німецьких краінах то є літаючий щур і на відміну від Украіни де  голуб на столі уявити ще можливо тут цей птах на стллі що в Украіні на столі щур.

Також хоча річкова риба не подається в закладах харчування, дзеркаьний короп на Різдво є класика хоча і не в кожній сім'ї то готується. Раз на рік короп є в продажу в великихтмаркетах. Вирощується спеціально. Везуть від чехів. Без запаху ставка. 20є за кг. Ціна норвезьких червоних риб.
В ресторанах короп не замовляється

Річкова форель охоложджена є в кожному маркеті. Пара в запайці 9.90 за кг. Але форель то форель і є виняток. З карасями линами щуками яких австрійці не ідять не має нічого спільного.
Форель можна побачити в ресторанах в карті.

То стагдарт ситуація але якщо хочеться скуштувати саме річкових риб потрібно шукати спеціалізовані кухні. Хорватські словацькі. Там річкова риба є в різноманітних стравах.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Унило якось грахъ накинув і бил таков)
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Вже кілька років не відвідую заклади громадського харчування у моєму місті з кількох причин. Розмовляв якось із однокласником доньки, а він, 6 років як працює по ресторанах Одеси, так от повідомив мене, що серед обслуговуючого персоналу поширено такий собі "тренд" - покарати неприємного їм відвідувача. І "покарання" може бути будь-яке - від того що плюнуть у страву і до того, що додадуть інгредієнти неякісні або ті що повалялися на підлозі. Мене, як то кажуть, таке не надто налякало, тому що завжди відразу домовляюсь за якість та розмір "подяки"...

Але наступний випадок ввів мене у ступір і я відмовився відвідувати ресторани-харчевні... Поясню чому. Є в мене старенький друг, йому 89 років, син у нього помер і  онук у нього віку біля 30-ти років, все свідоме життя по тюрьмах. Воно і сучене,  і наркоман, і хворий на ВІЛ.... тобто - лайно, а не людина. Два роки тому, відвідуючи друга, питаю як він, як справи, а його жінка і каже:" Ой Павлік (онук) з тюрьми прийшов, на роботу хорошу влаштувався. Працює вже біля року". І розповідає, що той самий онук працює в ресторані в Аркадії, кожного дня додому харчі з ресторану носить. І ніби то власник знає що Павлік "сидів", бо сам наймав його на роботу і Павлік йому сказав, що готувати страви навчився на кухні перебуваючи на зоні. Тобто вона щаслива...

От і все, з тих пір харчуюся тільки вдома...

Настало время окуительных историй
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Обедал и ужинал в Лугано.  Ни разу не встречал там пресноводную рыбу. Вся из соседней Италии и Франции.

Повторюсь, в нормальном заведении в Европе вы не встретите пресноводной рыбы.  Не едят ее там. Если и встречается то это такая же дичь,  как у нас, например,  подать голубей

Просто ее нет тут, поскольку пресноводный водоем один - вонючий Дунай.  :laugh:
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Унило якось грахъ накинув і бил таков)

Все верно накинул. И читая каменты убедился еще раз. Понттвщики остались понтавщиками, тот кто толком и не был в Европе  рассуждает за двоих, третьи вообще рассказывают охуительные истории. Но за всем шумом прорывается истина, например Сергей 194758585щ5щщ5 пишет что в Болгарии настолько все вкусно - как из Детства, а Болгария это та же Одесса, а живет он в Юнии, а Старику Раднику вкусно в самых хуевых ресторанах Киева, он тоже живет в  Юнии.

Поэтому за мишиленовскими понтами, есть реальный быт...и реальный корм
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

Просто ее нет тут, поскольку пресноводный водоем один - вонючий Дунай.  :laugh:

Про альпийские озёра не слышал? Или Балатон.  Как и такие реки как Рейн, Эльба, Маас, Висла?

Не будешь ты есть пресноводную рыбу, если есть доступ к морской.
   
Re: Итальянским рестораннам до Одессы...

балдєю з цих знавців.
Форель та судак це класичні рибні страви в багатьох країнах Європи.
А зараз почався карповий сезон. В Німеччині карпів подають та готують в місяці, які закінчуться на ..er
От сьогодні зранку відкрив місцеву пресу, а там вже підбірка кращих карпів минулого сезону та рекомендації відвідати кращі ресторани.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія