Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украинские пенсионеры должны выбрать: пенсия или работа - Рева

http://u-news.com.ua/52881-v-ukrayincv-bude-vibr-abo-pracyuvati-abo-otrimuvati-pensyu-poyednuvati-bude-nemozhlivo-reva.html
Для известных гандонов Люкса и АК73: - интервью за февраль 17 года
. https://цензор/news/427839/posle_provedeniya_pensionnoyi_reformy_nujno_ustanovit_pravilo_libo_pensiya_libo_zarplata_reva

Т.е. после этого реформу приняли и там ничего этого нет, а, наоборот, убрали ограничение пенсии для работающих пенсионеров.
А зрадроты с подачи нескольких подхуйловских сайтов вытащили старое интервью и раздувают зраду.
   
Трохи я стриндів, вибачаюсь. В Швеції МОЖНА мати пенсію і зарплату одночасно. Але! Не можна працювати на посаді Х, вийти на пенсію і продовжувати працювати отримуючи з/п + пенсію. Але можна вийти на пенсію і потім знову бути найнятим тим самим роботодавцем, але не на постійну робору, а скажем на проєкт. Тоді можна мати і з/п і пенсію. Є ше такий прикол: Якшо при досягненні пенсійного віку продовжуєш працювати, не беручи пенсію, то пенсія майбутня збільшується майже на 500-1000 крон в місяць з кожним "переробленим" роком.
   
Трохи я стриндів, вибачаюсь. В Швеції МОЖНА мати пенсію і зарплату одночасно. Але! Не можна працювати на посаді Х, вийти на пенсію і продовжувати працювати отримуючи з/п + пенсію. Але можна вийти на пенсію і потім знову бути найнятим тим самим роботодавцем, але не на постійну робору, а скажем на проєкт. Тоді можна мати і з/п і пенсію. Є ше такий прикол: Якшо при досягненні пенсійного віку продовжуєш працювати, не беручи пенсію, то пенсія майбутня збільшується майже на 500-1000 крон в місяць з кожним "переробленим" роком.

В штатах шось тіпа того. Сам вибираєш чи йти на пенсію в 65, чи в 67. Якщо в 67 то пенсія більша буде.
   
Пенсіонери мають отримувати і зарплату і пенсію, а молодь хай сидить без роботи.
Правильно?

Молоді така платня і на хєр не потрібна. Тому масово і лишають неньку. Ринок праці , батєнька...

Отакий він в Україні.
   
После проведения пенсионной реформы украинские пенсионеры не смогут одновременно получать пенсию и работать. Об этом в интервью одному из изданий заявил министр социальной политики Андрей Рева.

С его слов стало известно, что работающих пенсионеров поставят перед выбором: либо работа, либо пенсия. Совмещать, как это было раньше, станет невозможным.

Также он отметил, что если работодатели будут оформлять пенсионеров неофициально, то они могут поплатиться за это штрафом в размере 320 тыс. гривен.

Источник u-news.com.ua



Другими словами пенсіонер повинен бути жебраком.  Заслужену пенсію + заробляти (ЗАРОБЛЯТИ+ сплачувати податок) неможна  :lol:
Або отримуєш тільки пенсію або відмовляєшся від пенсії  :laugh:   хитро їбі їх мать  :laugh:

Або здихаєш, на другий день як вийшов на пенсію.
Чому той Рева не озвучив самий бажаний для держави варіант. :shuffle:
   

Окончил Ленинградское высшее военно-политическое училище ПВО имени Ю. В. Андропова
в 1987—1989 годах — заместитель командира роты по политической части

 :lol:

Рева - агент кремля! Як і педріла...  :facepalm:  :zrada:  :-G

А ви кажете.

Останнє редагування: 27 грудня 2017 09:08:16 від DiDUS
   
Ринок праці , батєнька...

Отакий він в Україні.
Він кругом такий, батєнька.
   
Трохи я стриндів, вибачаюсь. В Швеції МОЖНА мати пенсію і зарплату одночасно. Але! Не можна працювати на посаді Х, вийти на пенсію і продовжувати працювати отримуючи з/п + пенсію. Але можна вийти на пенсію і потім знову бути найнятим тим самим роботодавцем, але не на постійну робору, а скажем на проєкт. Тоді можна мати і з/п і пенсію. Є ше такий прикол: Якшо при досягненні пенсійного віку продовжуєш працювати, не беручи пенсію, то пенсія майбутня збільшується майже на 500-1000 крон в місяць з кожним "переробленим" роком.

за часів совка якщо ти вийшов на пенсію та продовжуєш працювати на ітр-ській посаді, то отримуватимеш 50% пенсії
тільки на робітничій посаді можна було продовжувати працювати та отримувати 100% пенсії
пам'ятаю, тому що батько махлював разом зі своїм керівництвом - як вийшов на пенсію, то його оформили монтером, а фактично продовжував працювати прорабом

гєгємон рулив :gigi:
   
за часів совка якщо ти вийшов на пенсію та продовжуєш працювати на ітр-ській посаді, то отримуватимеш 50% пенсії
тільки на робітничій посаді можна було продовжувати працювати та отримувати 100% пенсії
пам'ятаю, тому що батько махлював разом зі своїм керівництвом - як вийшов на пенсію, то його оформили монтером, а фактично продовжував працювати прорабом

гєгємон рулив :gigi:

Ага, в мене дід так саме робив.
Але я вважаю все це неправильно.
Гарантує мені держава пенсію, повинна сплачувати.
Або чесно визнати-пенсій не буде, нікому з такого-то року і одразу на вибори.
І подивимось що з того буде :laugh:
А якщо я можу працювати на пенсіі, то нікого іпати не повинно.
Працюю, сплачую податки і нєхуй державі мухлювати.
   
І подивимось що з того буде
Я вже писав що буде.
Минула влада відмінить пенсії для працюючих пенсіонерів і програє вибори.
А нова влада пенсії не поверне.  :laugh: І в душі буде щиро дякувати попередникам.
Тому спочатку будуть вибори, а потім відміна пенсіних виплат для працюючих пенсіонерів.

Останнє редагування: 27 грудня 2017 09:13:16 від Morcheeba
   
БАБУСЬ, юлін тухес в дверях ломбарду запость.
   
У педріл вже пукани горять ...   :bueee:
   
есть нюанс.
со служащими. т.е с теми , кто получает бабло с бюджета.
у меня в поликлинике терапевт. помню , она меня в детстве лечила. и сейчас на месте. вы знаете сколько ей лет!! :)
   
У педріл вже пукани горять ...
Ти ж напевне гордишся своєю посадою "Скунс-ФУПа"?
   
вы знаете сколько ей лет!!
Я впевнений, шо вже пора і честь знати.
   
Ти ж напевне гордишся своєю посадою "Скунс-ФУПа"?

Ти ж напевне гордишся своєю посадою "Гнида-ФУПа"?  :bueee:
   
І тут зайшов пенс у зоопарк! B-)

У вас трохи хибне уявлення про пенсів.
І я розумію чому.
Ви бачите своїх сусідок на лавочці, або тіток у маршрутці з кравчучками, і ото для вас і є пенс.
Мені вони теж у більшості огидні.

Але є і інші пенси, і ви про них не знаєте, саме тому, що вони інші.
Наприклад у нас є Георгіу. Він давно вже пенс, але як технарь він на голову вище за зелену молодь навіть з двома освітами, бо знання, це не вузи, а досвід. І як що він працює, від нього користі, більше ніж від трьох "магістрів".
Або є у нас дуже гарний бухгалтер і законознавець. Вона кожного разу молодих-зелених рве просто як той Тузік. Вона теж пенс.
І дуже розумна Парасочка, пенс, і Астоні пенс, і Марія Приймаченко пенс, і Євген Сверстюк, і Левко Лук'яненко, і Мирослав Попович, і Ліна Костенко, і Любомир Гузар...
І коли вам потрібен гарний доктор, то йдете до професора, а він теж пенс. А до інтерна не їдете, бо точно знаєте - він бовдур.

Коли пенса тримають на роботі, то у 99 випадках із ста, це не благодійність, а потреба.
І навіть як що він, слюсар, сторож або кондуктор, то це як вже хтось вірно сказав, тому що інші не підуть.

Я теж пенс, і мене теж ще тримають, і я ще можу трахнути гарну дівчину, натовкти пику Кіяше, і тягнути рюкзака за себе і жінку.



 

Останнє редагування: 27 грудня 2017 10:01:20 від ЮАР
   
От вирішив трохи розм'яти руку. :shuffle:
   
І тут зайшов пенс у зоопарк! B-)

У вас трохи хибне уявлення про пенсів.
І я розумію чому.
Ви бачите своїх сусідок на лавочці, або тіток у маршрутці з кравчучками, і ото для вас і є пенс.
Мені вони теж у більшості огидні.

Але є і інші пенси, і ви про них не знаєте, саме тому, що вони інші.
Наприклад у нас є Георгіу. Він давно вже пенс, але як технарь він на голову вище за зелену молодь навіть з двома освітами, бо знання, це не вузи, а досвід.
І як що він працює, від нього користі, більше ніж від трьох "магістрів".
Або є у нас дуже гарний бухгалтер і законознавець. Вона кожного разу молодих-зелених рве просто як той Тузік. Вона теж пенс.
І дуже розумна Парасочка, пенс, і Астоні пенс, і Марія Приймаченко пенс, і Євген Сверстюк, і Левко Лук'яненко, і Мирослав Попович, і Ліна Костенко, і Любомир Гузар...
І коли вам потрібен гарний доктор, то йдете до професора, а він теж пенс. А до інтерна не їдете, бо точно знаєте - він бовдур.

Коли пенса тримають на роботі, то у 99 випадках із ста, це не благодійність, а потреба.
І навіть як що він, слюсар, сторож або кондуктор, то це як вже хтось вірно сказав, тому що інші не підуть.

Я теж пенс, і мене теж ще тримають, і я ще можу трахнути гарну дівчину, натовкти пику Кіяше, і тягнути рюкзака за себе і жінку.

 :drinks:
   
Ти ж напевне гордишся своєю посадою "Гнида-ФУПа"?  :bueee:
Бугога! Ці двоє знайшли одне одного...)))

До речі, від вінницького корупціонера Реви, який "рєшал вапроси" ще за часів мера  Дворкіса можна і таке очікувати.
Поки що правда  бояться таке робити.
Але якщо зроблять, то пофуй. Усі бабці-прибиральниці та діди-типу "сторожі" на фірмах будуть працювати на чорну.

На деяких професіях пєнси також будуть працювати без оформлення або за разовими контрактами.  Ось людина вийшла 3 роки тому на пенсію, але ще фуячить так, що ніякий молодняк так не зможе, бо нема ані підготовки а ні досвіду. Наприклад інженер-електронщик, який може налаштувати та відремонтувати хоч чорта лисого. Бо  SMD-паяльник та осцилограф вже приросли до нього. Ну, бюджет не отримає соціальних внесків - тількі шкоди.

Прикольно буде з дідами, які на 80% складають персонал  наших оборонних підприємствах. Тому що  нормальний молодий зварювальник переважно обирає Польшу. А польські зарплати у нас ще довго не світять. І зупиниться   танковий у Харькові? :D


трахнути гарну дівчину, натовкти пику Кіяше
+100500 (tu)
   
Окончил Ленинградское высшее военно-политическое училище ПВО имени Ю. В. Андропова

 :lol:
==============================
Та там все твари -шпиёны и саботажники. Каждый второй у Пеци и Гройсманда чисто агент Кремля.
   
І тут зайшов пенс у зоопарк! B-)

У вас трохи хибне уявлення про пенсів.
І я розумію чому.
Ви бачите своїх сусідок на лавочці, або тіток у маршрутці з кравчучками, і ото для вас і є пенс.
Мені вони теж у більшості огидні.

Але є і інші пенси, і ви про них не знаєте, саме тому, що вони інші.
Наприклад у нас є Георгіу. Він давно вже пенс, але як технарь він на голову вище за зелену молодь навіть з двома освітами, бо знання, це не вузи, а досвід. І як що він працює, від нього користі, більше ніж від трьох "магістрів".
Або є у нас дуже гарний бухгалтер і законознавець. Вона кожного разу молодих-зелених рве просто як той Тузік. Вона теж пенс.
І дуже розумна Парасочка, пенс, і Астоні пенс, і Марія Приймаченко пенс, і Євген Сверстюк, і Левко Лук'яненко, і Мирослав Попович, і Ліна Костенко, і Любомир Гузар...
І коли вам потрібен гарний доктор, то йдете до професора, а він теж пенс. А до інтерна не їдете, бо точно знаєте - він бовдур.

Коли пенса тримають на роботі, то у 99 випадках із ста, це не благодійність, а потреба.
І навіть як що він, слюсар, сторож або кондуктор, то це як вже хтось вірно сказав, тому що інші не підуть.

Я теж пенс, і мене теж ще тримають, і я ще можу трахнути гарну дівчину, натовкти пику Кіяше, і тягнути рюкзака за себе і жінку.
исче раз!!!
работодатель не будет держать куевого пенса
а вот попробуй уволить чиновника  :laugh:
   
єдиний вибір який повинні зробити пенсіонери України це - повісити реву над Дніпром чи втопити реву у Дніпрі...
   

работодатель не будет держать куевого пенса
а вот попробуй уволить чиновника  :laugh:

А мені здається чиновник автоматом вилітає, якийсь закон приймали!?
   
попробуй уволить чиновника
Керівник держконтори може здихатися будь-кого, якщо підлеглий не пов'язаний з ним корупційними схемами та не є нев'їпенним юристом.

Дуже часто буває достатньо замутити дві доповідні записки на ім'я директора і сказати: "Ну що шановний, самі звільняєтеся, або по статті?"
Та й взагалі можна зробити моральний клімат такий, що "нєугодниє тут не задєржіваютса".
Якщо старих жополизів та нероб тупо лишають у держустановах, то це просто потрібно керівництву.

єдиний вибір який повинні зробити пенсіонери України це - повісити реву над Дніпром чи втопити реву у Дніпрі...

Ніфуя вони Рєву вішати не хочуть. У пенсів лише і розмов про підвищення пенсій у цьому році. Щоправда деякі обурюються, що ім підняли на 50-200 грн. до 1600-1800. А он "шахтьорскому ватносєпару" підняли з 4000 до 8000.  Військовим пєнсам взагалі ніфуя не підняли. Якась трохи дивна справедливість.
   
Керівник держконтори може здихатися будь-кого, якщо підлеглий не пов'язаний з ним корупційними схемами та не є нев'їпенним юристом.

Дуже часто буває достатньо замутити дві доповідні записки на ім'я директора і сказати: "Ну що шановний, самі звільняєтеся, або по статті?"
Та й взагалі можна зробити моральний клімат такий, що "нєугодниє тут не задєржіваютса".
Якщо старих жополизів та нероб тупо лишають у держустановах, то це просто потрібно керівництву.

Ніфуя вони Рєву вішати не хочуть. У пенсів лише і розмов про підвищення пенсій у цьому році. Щоправда деякі обурюються, що ім підняли на 50-200 грн. до 1600-1800. А он "шахтьорскому ватносєпару" підняли з 4000 до 8000.  Військовим пєнсам взагалі ніфуя не підняли. Якась трохи дивна справедливість.

Хай подивляться свою персоніфікацію...
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=990186.0
   
Я вот плачу 700грн. И скока я получу пенсию? А если празднуя "выход на пенсию" , на следующий день сдохну?
Итого. Шо бы не сдох. Жене сказал - сидеть дома и готовить "здоровую" пищу и шо б в хате был порядок.
Мда. И надо деток учить , а не водку жрать, когда тебе 40-50лет.
   
Для известных гандонов Люкса и АК73: - интервью за февраль 17 года
. https://цензор/news/427839/posle_provedeniya_pensionnoyi_reformy_nujno_ustanovit_pravilo_libo_pensiya_libo_zarplata_reva

Т.е. после этого реформу приняли и там ничего этого нет, а, наоборот, убрали ограничение пенсии для работающих пенсионеров.
А зрадроты с подачи нескольких подхуйловских сайтов вытащили старое интервью и раздувают зраду.
Сам ты старый греческий кондом :D
   
Хай подивляться свою персоніфікацію...

То ти 3300 отримуєш? Ще й на Турівській підпрацьовуєш? Мабуть і субсидія є.
Ах ти сцуко, юльок олігархічний.    :K

Останнє редагування: 27 грудня 2017 10:34:15 від птах Сорока
   
В Англії є такі вибори для пенсіонера при досягненні пенсійного віку.
- вийти на пенсію, отримувати пенсію і не працювати - все зрозуміло.
- вийти на пенсію, отримувати пенсію і працювати - податок береться з усієї суми доходу (пенсія+зарплата), але скасовується внесок соціального страхування.
- не виходити на пенсію і працювати, збільшуючи розмір пенсії після виходу на пенсію.

Державна пенсія в Британії на сьогоднішній день є однаковою для всіх, незалежно від доходу, якщо у вас є повний трудовий стаж - 33 роки, і складає 150 фунтів на тиждень. Або майже 8000 на рік, що є в 3,5 рази менше за середню зарплату і на 3000 менше неоподаткованого мінімуму. Ну і десь в 1,5 рази менше мінімалки.
Мінімальний стаж для отримання пенсії - 10 років (пенсія буде пропорційною до повного стажу).
Якщо у вас немає жодних активів більше 5000 фунтів - нерухомість, гроші, цінні папери, то держава буде виплачувати вам соціальну допомогу до рівня повної пенсії.
Якщо у вас є активи, то таку допомогу не будуть платити поки їхня вартість не дійде до зазначеного порогу.


   
В Англії є такі вибори для пенсіонера при досягненні пенсійного віку.
- вийти на пенсію, отримувати пенсію і не працювати - все зрозуміло.
- вийти на пенсію, отримувати пенсію і працювати - податок береться з усієї суми доходу (пенсія+зарплата), але скасовується внесок соціального страхування.
- не виходити на пенсію і працювати, збільшуючи розмір пенсії після виходу на пенсію.

Державна пенсія в Британії на сьогоднішній день є однаковою для всіх, незалежно від доходу, якщо у вас є повний трудовий стаж - 33 роки, і складає 150 фунтів на тиждень. Або майже 8000 на рік, що є в 3,5 рази менше за середню зарплату і на 3000 менше неоподаткованого мінімуму. Ну і десь в 1,5 рази менше мінімалки.
Мінімальний стаж для отримання пенсії - 10 років (пенсія буде пропорційною до повного стажу).
Якщо у вас немає жодних активів більше 5000 фунтів - нерухомість, гроші, цінні папери, то держава буде виплачувати вам соціальну допомогу до рівня повної пенсії.
Якщо у вас є активи, то таку допомогу не будуть платити поки їхня вартість не дійде до зазначеного порогу.

досить чесно і розумно у вас.
Якщо звичайно ти в черговий раз не брешеш
   
В Англії є такі вибори для пенсіонера при досягненні пенсійного віку.
- вийти на пенсію, отримувати пенсію і не працювати - все зрозуміло.
- вийти на пенсію, отримувати пенсію і працювати - податок береться з усієї суми доходу (пенсія+зарплата), але скасовується внесок соціального страхування.
- не виходити на пенсію і працювати, збільшуючи розмір пенсії після виходу на пенсію.

Державна пенсія в Британії на сьогоднішній день є однаковою для всіх, незалежно від доходу, якщо у вас є повний трудовий стаж - 33 роки, і
складає 150 фунтів на тиждень. Або майже 8000 на рік, що є в 3,5 рази менше за середню зарплату і на 3000 менше неоподаткованого мінімуму. Ну і десь в 1,5 рази менше мінімалки.
Мінімальний стаж для отримання пенсії - 10 років (пенсія буде пропорційною до повного стажу).
Якщо у вас немає жодних активів більше 5000 фунтів - нерухомість, гроші, цінні папери, то держава буде виплачувати вам соціальну допомогу до рівня повної пенсії.
Якщо у вас є активи, то таку допомогу не будуть платити поки їхня вартість не дійде до зазначеного порогу.

В Україні 15 фунтів на тиждень.
Мінімальний стаж для отримання пенсії - 25 років з підвищенням кожен рік з 2018 року до 35 років
   
Пенсіонери мають отримувати і зарплату і пенсію, а молодь хай сидить без роботи.
Правильно?
Що ви таке говорите. У що зараз поблема безробіття? Кругом відкриваються торгові центри, піццерії, кав'ярні,велика кількість новобудов. Робочої сили бракує, особливо кваліфікованої. Та й обслуговувати офіси і ТЦ комусь потрібно: прибиральниці, гардеробниці,вахтери. Чи бухгалтер із секретаркою повинні після роботи за це братись ?  Пенсіонери в приватному секторі мають свою нішу. Як це можна не враховувати? 
   
Бугога! Ці двоє знайшли одне одного...)))

До речі, від вінницького корупціонера Реви, який "рєшал вапроси" ще за часів мера  Дворкіса можна і таке очікувати.
Поки що правда  бояться таке робити.
Але якщо зроблять, то пофуй. Усі бабці-прибиральниці та діди-типу "сторожі" на фірмах будуть працювати на чорну.

На деяких професіях пєнси також будуть працювати без оформлення або за разовими контрактами.  Ось людина вийшла 3 роки тому на пенсію, але ще фуячить так, що ніякий молодняк так не зможе, бо нема ані підготовки а ні досвіду. Наприклад інженер-електронщик, який може налаштувати та відремонтувати хоч чорта лисого. Бо  SMD-паяльник та осцилограф вже приросли до нього. Ну, бюджет не отримає соціальних внесків - тількі шкоди.

Прикольно буде з дідами, які на 80% складають персонал  наших оборонних підприємствах. Тому що  нормальний молодий зварювальник переважно обирає Польшу. А польські зарплати у нас ще довго не світять. І зупиниться   танковий у Харькові? :D


+100500 (tu)
Пенсионеры не платят ЕСВ.
   
Пенсионеры не платят ЕСВ.
Звідки ви взяли? Не платить ЄСВ пенсіонер ФОП за свій дохід. Але це якраз самозайнятий приватний підприємець або той що ще створює додаткові робочі місця із сплатою ЄСВ. На всіх найманих пенсів ЄСВ сплачується.
   
Мені просто цікаво почути економічне підгрунтя противників зайнятості працездатних пенсіонерів. Пенсійний вік в Україні один із найнижчих в Європі. Тобто в Україні достатня кількість працездатних пенсонерів поівняно з іншими країнами. Чим більше співвідношення працюючого населення в суспільстві тим потенційно сильніша економіка.
Державі навпаки потрібно залучати до праці якомога більше умовно працездатного населення (пенсіонерів, інвалідів) в продуктивну сферу. Кожен працюючий в продуктивній сфері приносить свою частку в ВВП країни за який ми так всі вболіваємо.
Інша справа що по мірі впровадження пенсійної реформи може бути прийнято рішення про підвищення пенсійного віку. Але і в цьому разу відмовлятись від послуг працездатних пенсіонерів нерозумно. 
   
На всіх найманих пенсів ЄСВ сплачується.
"Апєрєділ" +100500 (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія