Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

в Xiaomi неслабо охренели

Re: в Xiaomi неслабо охренели

У сяомі не погані телефони. Але, після появи у самсунга серії М, придбання сяомі, як бюджетного смартфона втратило всілякий сенс.

Можливо, але лопатити весь ринок смартів, в пошуках 2% переваг, не бачу сенса.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

але лопатити весь ринок смартів
Я теж не моніторю. Розетка свого часу проспамила. Подивився - підходить.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Я теж не моніторю. Розетка свого часу проспамила. Подивився - підходить.

Так, я подивився, наче б то не погано.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели
PAL

ну, розумних людей завжди десь 1 на 100 неляканих довбойобів  :D

найвеселіше навіть не це
найвеселіше наступає тоді, коли народ плачецця, що деякі проги (як-то банківські, наприклад, або Дія) не хочуть працювать на патченому, й шукає, як те обійти  :lol:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

та може і робить. але на xda усьо на ніпанятнам язикє, тому 99 зі 100 «наших людей» йде до товаріщєй майорів на 4пда і ставить звідти
Неправда. На боґопротівном 4пда є опитування, котрі свідчать про інше.
Крім того, кацапи хй що роблять з нуля, тупо додають свістопєрдєлкі до редакцій нормальних контор зразка Xiaomi.eu
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Мама! :weep:
За мною стежать китайці! Який жах!!!

Да насрати мені в обидва вузьких ока.
Був Реадмі 5, нещодавно змінив на 10.
П'ятірка і досі цильохонька, на 10 змінив із снобізму (ну і пом'яти вдвічі більше)
Аккум 5000, овердохуя.
камера 50 мп.
NFC є, і це мабуть була головна причина заміни.

Чи можу я купити смарт вдвічі дорожче? Легко.
Але навіщо?

Усі балачки про глючність - ніпрощо! Все чудово працює.
У жінки теж Сяомі, і все гаразд.

Діти юзають більш круті, але вони ще не пенси, на відміну від мене.

+100500
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

найвеселіше навіть не це
найвеселіше наступає тоді, коли народ плачецця, що деякі проги (як-то банківські, наприклад, або Дія) не хочуть працювать на патченому, й шукає, як те обійти  :lol:
і обходять, ставлячи якусь обманку, яка чисто дії показує, що руту типу нема :weep:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

ну. нє щоб як нормальні люди усе життя кожні пару років нову «ще кращу» трубу брати
Саме так, з  1999  кожні  2-2,5 роки оновлюю, спочатку телефони-дзвонилки, потім смарти.
І це ще досить рідко.
Чомусь "ідеальний" айфон, за тринадцять років, змінив тринадцять моделей   :gigi:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Саме так, з  1999  кожні  2-2,5 роки оновлюю, спочатку телефони-дзвонилки, потім смарти.
І це ще досить рідко.
Чомусь "ідеальний" айфон, за тринадцять років, змінив тринадцять моделей   :gigi:
так то тупо маркетинг. кожна з моделей огризків робе 10 років. ми навіть в середині секти сміємося з того тупого епол-маркетингу. а з іншого боку, щоб робити девайси які літають по 10 років, треба ж на чомусь заробляти? от вони і роблять кожен рік «абсолютно новий айфон, який на 5 грамів легше, на 0.7 мм тонше, на 4% швидший ніж попередня модель» :D  і у підсумку всі щасливі: актив секти масово продає айфони 12, щоб узяти айфон 13, це тягне вниз ціни на всі айфони, як нові, так і бу, тож ц підсумку кожен отримує що він хоче. крім хейтерів огризка, які вимушені постійно брати собі новий відроєд і біситися через викинуті гроші :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели
PAL

і обходять, ставлячи якусь обманку, яка чисто дії показує, що руту типу нема :weep:

якби ж тільки це!
Є кадри, що ставлять похачену Дію  :weep:
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели
PAL

так то тупо маркетинг. кожна з моделей огризків робе 10 років. ми навіть в середині секти сміємося з того тупого епол-маркетингу. а з іншого боку, щоб робити девайси які літають по 10 років, треба ж на чомусь заробляти? от вони і роблять кожен рік «абсолютно новий айфон, який на 5 грамів легше, на 0.7 мм тонше, на 4% швидший ніж попередня модель» :D  і у підсумку всі щасливі: актив секти масово продає айфони 12, щоб узяти айфон 13, це тягне вниз ціни на всі айфони, як нові, так і бу, тож ц підсумку кожен отримує що він хоче. крім хейтерів огризка, які вимушені постійно брати собі новий відроєд і біситися через викинуті гроші :D

нажаль, 10 років ця скотиняка не робе  :weep:
Причому питання не до залізяки - питання до софта
Зміну 32біт на 64біт пам'ятаєш? Адже підтримка повністю була зупинена, ніяких оновлень, софт під стару платформу не виходить - хочеш-не хочеш, а маєш купить нового
5й айхвон зараз - це тупа дзвонилка, бо туди нічого не поставити з потрібного набору.
6й - ось-ось чекає та ж доля
32гіга пам'яті колись було огого, зараз дочка має постійно чистити, місця вільного більше 1 гігу вивільнити не вдається
Так що проблеми у смартів усі ті ж самі, незалежно від платформи

   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

ну так воно виходить що робить, просто ти береш період зміни парадігми. а воно ж не часто таке буває. отже 10 років робить спокійно, просто не треба попадати в жернова епох.. зараз береш собі 7 айфон за 5000 грн і ще роки 3-4 не паришся. хіба таке можливе, щоб взяти живого ведра 2016 року, і проходити з ним ще стільки ж?
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

в мого тата мій 10 річний іфон 5s.
працює супер.
але крім основного меню - тіко вайбер у тата.
більше нічого  :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

а я сьодні замовив дружині se 2020. але тільки через те, що перед людьми не зручно: у мене xs, а в неї 7 :D якось виглядає, ніби я жліб :D оце тепер думаю, чи продати його (батарея міняна, 100% ємності), чи залишити про запас
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

в моєї продавчині теж 5s. так там і говняйбер, і телега, і воцап, весь комплект коротше. серфить з нього, кіна дивиться. 8 років телефону. яке відро так може? :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

в мого тата мій 10 річний іфон 5s.
працює супер.
але крім основного меню - тіко вайбер у тата.
більше нічого  :D
Вайбер, без сумніву, древньої версії, і глючить безбожно, правда?
Проблема старих іпхонів - відсутність сучасного софту.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

в мого тата мій 10 річний іфон 5s.
працює супер.
але крім основного меню - тіко вайбер у тата.
більше нічого  :D
Був представлений 10 вересня 2013, одночасно з iPhone 5c.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Був представлений 10 вересня 2013, одночасно з iPhone 5c.

8 річний. вмовив
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

ми у секті просто не рахуємо роки, бо воно падло так довго працює, що втрачається почуття часу :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

Вайбер, без сумніву, древньої версії, і глючить безбожно, правда?
Проблема старих іпхонів - відсутність сучасного софту.

ага.
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

ми у секті просто не рахуємо роки, бо воно падло так довго працює, що втрачається почуття часу :D

батарея курва така вмерла рік тому  :D
   
Re: в Xiaomi неслабо охренели

ми у секті просто не рахуємо роки, бо воно падло так довго працює, що втрачається почуття часу :D

Тада.
За 10 років можна три рази женитися і розлучитися.
Про які телефони може іти мова ?  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія