Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Re: # Чудові новини з Криму. Рідна говень, камнєпади, бєндери та інші останні новини

Я думаю, що проблеми у с/г будуть ще більшими. Особливо це питання загостриться у випадку посухи в Криму (тобто, якщо буде надто мало опадів). Збитки с/г підприємств через засуху зростуть, а згідно законодавства мсоковщини їм потрібно буде відшкодовувати ці витрати. Таким чином станеться подвійний удар - і втрати через посуху, і втрати б"юджету через виплати компенсацій. На даний момент у Криму встановилась суха погода і за прогнозом змін на краще, в найближчій перспективі не передбачається...

Та да.
А от деякі дописувачі, не буду їх називати, хоча це були Сім-Сім та Профілактик, замість неконструктивної критики, що в цю гілку несуть твітер Кримського Бандерівця, могли б і порадувати форумчан при змозі фотами із водосховищ Фронтового, Феодосійского, Білогірського чи Тайганського. Чи взагалі будь-якого.
Так ні.
   
Я думаю, що проблеми у с/г будуть ще більшими. Особливо це питання загостриться у випадку посухи в Криму (тобто, якщо буде надто мало опадів). Збитки с/г підприємств через засуху зростуть, а згідно законодавства мсоковщини їм потрібно буде відшкодовувати ці витрати. Таким чином станеться подвійний удар - і втрати через посуху, і втрати б"юджету через виплати компенсацій. На даний момент у Криму встановилась суха погода і за прогнозом змін на краще, в найближчій перспективі не передбачається...
Загвоздка в том, что это проблема долгосрочная.
И если воду начать подавать, то солончаки никуда не уйдут.
С/х Крыма может быть убито на десятилетия.
   
Загвоздка в том, что это проблема долгосрочная.
И если воду начать подавать, то солончаки никуда не уйдут.
С/х Крыма может быть убито на десятилетия.

скоріш за все, слово "может" вже зайве.
   
Та да.
А от деякі дописувачі, не буду їх називати, хоча це були Сім-Сім та Профілактик, замість неконструктивної критики, що в цю гілку несуть твітер Кримського Бандерівця, могли б і порадувати форумчан при змозі фотами із водосховищ Фронтового, Феодосійского, Білогірського чи Тайганського. Чи взагалі будь-якого.
Так ні.

Зачем это делать?
   
Зачем это делать?

фактаж викласти.
А то ж після цієї гілки у мене, наприклад, може виникнути неправильна думка про катастрофічну ситуацію з водою. А насправді у вас там райські кущі та повні водосховища.
   
Зачем это делать?

Ну нема фоток з водою у водосховищах, так нема.
А без води є?
   
фактаж викласти.
А то ж після цієї гілки у мене, наприклад, може виникнути неправильна думка про катастрофічну ситуацію з водою. А насправді у вас там райські кущі та повні водосховища.

Пора бы понять, что рая на земле нет. Везде есть что-то хорошее, что-то плохое.

Ну притащу я фотки, Вы скажете, что это снято пять лет назад или фотошоп. Да и факты Вас интересуют только те, что подтверждают Вашу сформированную картину мира, а другие - отбрасываются как вранье или пропаганда, или просто так.

Не вижу смысла.
   
Пора бы понять, что рая на земле нет. Везде есть что-то хорошее, что-то плохое.

Ну притащу я фотки, Вы скажете, что это снято пять лет назад или фотошоп. Да и факты Вас интересуют только те, что подтверждают Вашу сформированную картину мира, а другие - отбрасываются как вранье или пропаганда, или просто так.

Не вижу смысла.

А в чем вы видите смысл своего присутствия на ФУП??? 

Как раз людям интереснее было бы не нытье, а конкретика. А вы конкретику не пишите. А? Почему?
   
Та да.
А от деякі дописувачі, не буду їх називати, хоча це були Сім-Сім та Профілактик, замість неконструктивної критики, що в цю гілку несуть твітер Кримського Бандерівця, могли б і порадувати форумчан при змозі фотами із водосховищ Фронтового, Феодосійского, Білогірського чи Тайганського. Чи взагалі будь-якого.
Так ні.
Читай Крмського досхочу, ніхто не заважає, тим більше я вже казав, що деякі твіти у ньго є і з моєї подачі, хоча я твітера особисто не маю.
Сімферопольське водосховище під боком, та воно фупа не порадує. Срач на пустому місці розводити тільки.

Перераховані вами водосховища, це питна вода, а у дописі вище річ йдеться про сільське господарство та полив. Північніше. Там по селах буде погано, звісно. Багацько ставків минулого року вже щезли на нівець.
Різні речі зовсім і різна потрібна вода.
Болісна тема для селян, так.
А виття севастополя чи ялти по форумах про відсутність води мене особисто не цікавить.
   
Профилактик, Вы получили паспорт гражданина РФ? Да/нет?
   
Пора бы понять, что рая на земле нет. Везде есть что-то хорошее, что-то плохое.

Ну притащу я фотки, Вы скажете, что это снято пять лет назад или фотошоп. Да и факты Вас интересуют только те, что подтверждают Вашу сформированную картину мира, а другие - отбрасываются как вранье или пропаганда, или просто так.

Не вижу смысла.

Судячи з великої літери "в" у словах "вьі", "вас" та "вашу", у вас є підстави стверджувати що я на біле кажу чорне?
Ну що ж, тоді я не бачу більше сенсу звертатися, коментувати, питати  чи відповідати більше на ваші дописи.
   
Судячи з великої літери "в" у словах "вьі", "вас" та "вашу", у вас є підстави стверджувати що я на біле кажу чорне?
Ну що ж, тоді я не бачу більше сенсу звертатися, коментувати, питати  чи відповідати більше на ваші дописи.

Я буду Вам очень благодарен, если Вы так сделаете и сумеете сдержать слово.
   
Опиум для народа есть
а воды нед  :pooh_lol:
русский мир обещали - а не Водный Мир
ой чую чую кто-то заебётся платить за экологическую катастрофу - щас с этим очень жоско
об этом думать надо было - многоходовщики херовы
   
Читай Крмського досхочу, ніхто не заважає, тим більше я вже казав, що деякі твіти у ньго є і з моєї подачі, хоча я твітера особисто не маю.
Сімферопольське водосховище під боком, та воно фупа не порадує. Срач на пустому місці розводити тільки.

Перераховані вами водосховища, це питна вода, а у дописі вище річ йдеться про сільське господарство та полив. Північніше. Там по селах буде погано, звісно. Багацько ставків минулого року вже щезли на нівець.
Різні речі зовсім і різна потрібна вода.
Болісна тема для селян, так.
А виття севастополя чи ялти по форумах про відсутність води мене особисто не цікавить.

перераховані мною сховища згадувалися у ось цій гілці про "круглий стіл" окупантів http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=912769.0
Ось і цікаво, як там насправді.
А фоти сімферопольского можна і не викладати, а написати - у нас води багато/мало, якщо зайвого "срачу" розводити не хочете.

А "виття севастополя чи ялти" цікавить мене. Бо навіть за данними "кацапоперепису" :
"Республика Крым
всего   1891465
город    959916   50,7%
село    931549   49,3%"
населення Криму розподіляється 50/50 місто/село.
   
перераховані мною сховища згадувалися у ось цій гілці про "круглий стіл" окупантів http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=912769.0
Ось і цікаво, як там насправді.
А фоти сімферопольского можна і не викладати, а написати - у нас води багато/мало, якщо зайвого "срачу" розводити не хочете.

А "виття севастополя чи ялти" цікавить мене. Бо навіть за данними "кацапоперепису" :
"Республика Крым
всего   1891465
город    959916   50,7%
село    931549   49,3%"
населення Криму розподіляється 50/50 місто/село.
Якщо цікаво про ту гілку, то на "круглому столі" все викладене вірно.
А в сімферопольському та аянському зараз води досить, тому сімферополь з питною водою буде мати менше проблем на відміну від керчі-феодосії-білогірська.

Та мені відверто шкода села, на яких ви відсипали 50 відсотків населення. Снігу не було, земля майже суха, випарувуєтся зараз інтенсивно.
Особисто маю там знайомих з орендарів та шкільних викладачів, які не бігали з аквафрешами та не ходили до рефу,
тому радіти з того, що іхнє життя ускладнюється ще й з нестачою води, у мене бажання нема. А доводити це на фупі - марна справа.

Про севастополь та ялту читайте у сєвінфо, більше вам помогти не зможу, бо сам я туди не ходок.
   
Якщо цікаво про ту гілку, то на "круглому столі" все викладене вірно.
А в сімферопольському та аянському зараз води досить, тому сімферополь з питною водою буде мати менше проблем на відміну від керчі-феодосії-білогірська.

Та мені відверто шкода села, на яких ви відсипали 50 відсотків населення. Снігу не було, земля майже суха, випарувуєтся зараз інтенсивно.
Особисто маю там знайомих з орендарів та шкільних викладачів, які не бігали з аквафрешами та не ходили до рефу,
тому радіти з того, що іхнє життя ускладнюється ще й з нестачою води, у мене бажання нема. А доводити це на фупі - марна справа.

Про севастополь та ялту читайте у сєвінфо, більше вам помогти не зможу, бо сам я туди не ходок.

"відсипала" не я, а кацапоперепис.
"більше вам допомогти не можу" граманаці :shuffle:

Я не радію з ускладнення життя окупованих кримчан, але, погодьтеся, якщо ви не будете про це писати тут, на ФУПі, то читачі ФУПу і не будуть знати про стан справ на окупованих територіях з ваших слів, а будуть формувати свою думку із інших джерел, які ви вважаєте неправдивими.

 
   
"відсипала" не я, а кацапоперепис.
"більше вам допомогти не можу" граманаці :shuffle:

Я не радію з ускладнення життя окупованих кримчан, але, погодьтеся, якщо ви не будете про це писати тут, на ФУПі, то читачі ФУПу і не будуть знати про стан справ на окупованих територіях з ваших слів, а будуть формувати свою думку із інших джерел, які ви вважаєте неправдивими.
Неправдивими джерелами? Ви мені приписали те, чого я не говорив, або екстраполювали загал на мої дописи.
Навіть замислився, які неправдиві джерела про крим мені відомі?, виключаючи дурню на фупі від окремих дописувачів, які не знаходяться в криму безпосередньо.
Діло не в неправдивості, а в тому, як фуп сприймає інформацію, та висновки які він робить. Це різні речі.
Часто-густо інфа перекручена в коментарях або доведена до стану обс.
Це не те що дратує, це викликає сум, бо інші люди читають і роблять висновки на кшталт того, що кажуть з іншого боку про фашистів та негрів з чвк. Тупе віддзеркалення.

Ті, хто на фупі з криму писав, навіть із нині забанених, на моїй пам'яті майже не перекручували фактаж. Те що Фобоса, наприклад, викинули недавно дуже прикра подія. Дописи можуть не подобатися, бо вони не співпадають з уявою багатьох. Ну, то таке.
Актуальність новин мінятися може дуже прискорено, це так, але звичка багатьох тут присутніх полоскати "новини" по пів року, стає інколи просто смішною.
Відвертої, цілоспрямованої брехні від кримців тут не пам'ятаю. Ну, за виключенням розмов по типу "сам дурак" від щойно зареєстрованих.
   
Загвоздка в том, что это проблема долгосрочная.
И если воду начать подавать, то солончаки никуда не уйдут.
С/х Крыма может быть убито на десятилетия.

 Так багато земель не загине. Від чого? Якби їх масово, дуже потужно заливали неякісною водою, багато років - то так, але у даному випадку від чого величезні площі засоляться? Просто на них все висохне, повернеться до природного стану тільки і всього...
   
Неправдивими джерелами? Ви мені приписали те, чого я не говорив, або екстраполювали загал на мої дописи.
Навіть замислився, які неправдиві джерела про крим мені відомі?, виключаючи дурню на фупі від окремих дописувачів, які не знаходяться в криму безпосередньо.
Діло не в неправдивості, а в тому, як фуп сприймає інформацію, та висновки які він робить. Це різні речі.
Часто-густо інфа перекручена в коментарях або доведена до стану обс.
Це не те що дратує, це викликає сум, бо інші люди читають і роблять висновки на кшталт того, що кажуть з іншого боку про фашистів та негрів з чвк. Тупе віддзеркалення.

Ті, хто на фупі з криму писав, навіть із нині забанених, на моїй пам'яті майже не перекручували фактаж. Те що Фобоса, наприклад, викинули недавно дуже прикра подія. Дописи можуть не подобатися, бо вони не співпадають з уявою багатьох. Ну, то таке.
Актуальність новин мінятися може дуже прискорено, це так, але звичка багатьох тут присутніх полоскати "новини" по пів року, стає інколи просто смішною.
Відвертої, цілоспрямованої брехні від кримців тут не пам'ятаю. Ну, за виключенням розмов по типу "сам дурак" від щойно зареєстрованих.

Мала на увазі  КБ-твітер. Ви не раз писали, мовляв (зараз буде не дослівно, а сенс) тягаєте той твітер, а там  - неправда. Але це не закид в ваш бік, просто якщо ви тут зареєструвалися і спілкуєтеся, то може і взяли б на себе цю невдячну(на ваш погляд) справу - доносити стан справ із окупованої території таким, яким ви особисто його бачите.

Хоча, звісно, ані вимогати, ані заставити вас ніхто не зможе це робити.

Ось мене цікавлять прості, побутові речі : ціни на комуналку, прибирання територій, просто побут - кримчани тут це не пишуть.

Ось платіжку за ел.енергію в грудні хтось постив з невисокою ціною за к/Вт годину, ну так з неї стало видно, що додатковий тягар ліг на бюджет рашки.

А як нової інфи немає, ось і "полощуть" те, що є.
   
скулить, страдать!
=====================
http://pantele.com.ua/uk/saky


Тепер інтернет ще ШВИДШЕ 100грн/100Мб
З 01,07,2013 відбулися зміни в тарифах.
 
Безлімітні тарифи для кабельної мережі м. Саки, с. Орєхово

Тарифний план   Швидкість Mбит/с
Вартість грн. / місяць   Підключити
ЛЕГКИЙ   до 5   50,00
СТАНДАРТ   до 15   75,00
ШВИДКИЙ   до 100   100,00


Безлімітні тарифи для кабельної мережі приватного сектора
м. Саки, та с. Ліснівка

Тарифные план   Швидкість Mбит/с
Вартість грн. / місяць   Підключити
ЛЕГКИЙ   до 7   75,00
СТАНДАРТ   до 35   100,00
ШВИДКИЙ   до 60   150,00
* - Пакети для м. Саки, при підключенні кабелем UTP Кат. 5Е
Вартість підключення в м.Саки (багатоповерхові будинки) - 80,00 грн
(перемикання з інших локальних мереж БЕЗКОШТОВНО)
Вартість підключення в м.Саки (приватний сектор) - 250,00 грн.
 
 
    Карта:   Контакти:
        Офис в Саках   
Адреса:
Крим, м. Саки
вул. Революції 1a ТЦ. "ПАССАЖ"
Телефони:
Служба технічної підтримки:
(06563) 3-13-22
(095) 342-64-08
Години роботи офіса:
будні з 9-00 до 17-00
субота з 9-00 до 14-00
без перерви
неділя - вихідний
===============


Безлімітні тарифи в Новофедорівці:

Тип   Швидкість   Ціна (грн/міс)
Novonline 2   2 мбіт/сек   50,00 Підключити
Novonline 3   3 мбіт/сек   65,00 Підключити
Novonline 5   5 мбіт/сек   80,00 Підключити
Novonline 10   10 мбіт/сек   100,00 Підключити
Novonline 20   20 мбіт/сек   150,00 Підключити
 
        Карта:   Контакти:
        Симферополь   
Адреса:
95011, м.Сімферополь,
вул. Козлова 41
Телефони:
Тел.: +38 (0652) 70-86-01
Факс: +38 (0652) 51-86-90
Моб: ·+38 (095) 258-43-58
Email:
  o.toplu@pantele.com.ua (Загальні питання)
  s.sklyarenko@pantele.com.ua (Технічні питання)
Пн-Пт 9-00 - 17-00

======================


Скулитель и страдалец, мля! :facepalm1:
   
Мала на увазі  КБ-твітер. Ви не раз писали, мовляв (зараз буде не дослівно, а сенс) тягаєте той твітер, а там  - неправда. Але це не закид в ваш бік, просто якщо ви тут зареєструвалися і спілкуєтеся, то може і взяли б на себе цю невдячну(на ваш погляд) справу - доносити стан справ із окупованої території таким, яким ви особисто його бачите.

Хоча, звісно, ані вимогати, ані заставити вас ніхто не зможе це робити.

Ось мене цікавлять прості, побутові речі : ціни на комуналку, прибирання територій, просто побут - кримчани тут це не пишуть.

Ось платіжку за ел.енергію в грудні хтось постив з невисокою ціною за к/Вт годину, ну так з неї стало видно, що додатковий тягар ліг на бюджет рашки.

А як нової інфи немає, ось і "полощуть" те, що є.
===========================================

Ні, він  колись  в  цій  же  гілці  щось  починав  писати на цю  тему, але  потім- забив!

Нікому, насправді, нецікава  правдива інформація по  Криму- одні  сподіваюцця там  побачити випалену  пустелю,
 інші- суцільне  благодєнствіє...

Коротше, з  реальністю  і те і  інше  не збігаєцця  ніяк! :X
   
Судячи з великої літери "в" у словах "вьі", "вас" та "вашу", у вас є підстави стверджувати що я на біле кажу чорне?
Ну що ж, тоді я не бачу більше сенсу звертатися, коментувати, питати  чи відповідати більше на ваші дописи.
Та ні, тут він правий. "Ви" з великої літери пишуть для того, щоб не переплутати звертання персональне, до особи в однині, із звертанням до множини (якогось колективу, землі, іншого народу, іншої нації, іншої країни ), яке пишеться з маленької. Це допомагає не переходити до особистих образ, правильно розуміти один одного на форумах і тримати певну дистанції в дискусії
   
Так багато земель не загине. Від чого? Якби їх масово, дуже потужно заливали неякісною водою, багато років - то так, але у даному випадку від чого величезні площі засоляться? Просто на них все висохне, повернеться до природного стану тільки і всього...
Из-за массового использования подземных вод.
Пресная вода поднимается, она ничем не замещается: ни поливов, ни утечек из канала, ни дождей.
Из глубины поднимается соленая вода.
   
Мала на увазі  КБ-твітер. Ви не раз писали, мовляв (зараз буде не дослівно, а сенс) тягаєте той твітер, а там  - неправда. Ось мене цікавлять прості, побутові речі : ціни на комуналку, прибирання територій, просто побут - кримчани тут це не пишуть.
....
А як нової інфи немає, ось і "полощуть" те, що є.
Ні, не так.
Бандерівця читають на фупі, якраз не по твітеру а по його дайджестах, які він формує на основі твитеру. Під дайджест у нього окрема интернет-сторінка є.
Дайджест стає заангажованим в цьому сенсі. Там є і святе, а є і грішне, хоча це не перекреслює пропагандистсько-патріотичного напряму його добровільної діяльності.

Тому не раз вже казав - читайте твітер, читайте тих, кого твітить він, там є цікавини.
Інфа там майже без брехні в плані роскладу цін в різних містах, комунальних платежів, окремих випадків або реакції на ті чи інші події.

Твітер-збіговисько цікаве тим, що дописувач сам сабі модератор і сам формує своє коло однодумців, але фільтр працює не завжди. Прикладом є його підписанти, від яких він відмовивляється пізніше.
Але, дайджест притягнутий на фуп, цього не враховує взагалі. Він мертвий.
Ось і все.

А те, що ви написали про ніби-то моє "не правда" в його адресу - самий звичайний приклад, про який я казав перед тим: екстраполяція смислу в залежності від того хто написав, звідки допісувач географічно, та яка історія йому приписана іншими.
Інформація, та її якість при цьому другорядні, або зовсім не враховуються.

Тому і створюється ситуація, коли на фупі кримці пишуть про одне, а їм тицяють щось типу: "брешеш, бо на севфорумі про черги казали інше, або курс не 69, а у бандерівця написано про 79"
Або "ти писав, що українські класи працюють, а там написано, що все заборонили", тому обговорювати таку дурню все менше і менше бажання.

Повторюю.
Читайте про ціни і тарифи у Кримського в твітах, а також його прямих підписантів. Там все правильно, та відслідковується кожен місяць.

Якщо захочете уточнень, або якийсь коментар з цього приводу, будь ласка, звертайтесь, обговоримо.

Останнє редагування: 1 квітня 2016 18:01:29 від SimSim
   
Та ні, тут він правий. "Ви" з великої літери пишуть для того, щоб не переплутати звертання персональне, до особи в однині, із звертанням до множини (якогось колективу, землі, іншого народу, іншої нації, іншої країни ), яке пишеться з маленької. Це допомагає не переходити до особистих образ, правильно розуміти один одного на форумах і тримати певну дистанції в дискусії

в чому він правий? що особисто мені написав що я на чорне кажу біле?
   
===========================================

Ні, він  колись  в  цій  же  гілці  щось  починав  писати на цю  тему, але  потім- забив!

Нікому, насправді, нецікава  правдива інформація по  Криму- одні  сподіваюцця там  побачити випалену  пустелю,
 інші- суцільне  благодєнствіє...

Коротше, з  реальністю  і те і  інше  не збігаєцця  ніяк! :X

СімСім, як і Профілактик, як і толстолобик, при всій моїй повазі до них, крім фактів, правдивість яких я не коментую, відмітились неадекватною, тенденційною подачею фактів. Про що їм неодноразово вказували під час всіх цих голіварів щодо відключення електрики, блокади тощо.
Поясню свою думку прикладом. СімСім, коли я зауважив про тоді ще майбутній енергоміст ( а ще було задовго до енергетичної блокади Криму, задовго до підриву опір ЛЕП і задовго до того, як на горизонті з'явився китайський кабелеукладчик ), що він по суті нічого не дає Криму, бо собівартість електроенергію в Криму в порівнянні із собівартістю енергії, що надходить з України, збільшиться так, що собівартість всієї продукції Криму, собівартість життєзабезпечення туристичного сезону в Криму збільшиться ще більше та стане ще менш конкурентноздатною. Що ремонтувати таку систему буде затратно ( простіше новий кабель укласти). Що надійність цієї системи буде менше, а пікові перенавантаження- більші. І що він мені відповів? А як троль відповів:  "Спорим, что єнергомост будет? Ті говоришь, что его не будет",-  а я нічого подібного й близько не казав,- "а он будет!". І що ? Почалась блокада, почалась експлуатація "енергомосту" і почались перебої в постачанні. Хто виявився правий? Начебто я. Що робить Сім- Сім? Він забуває про нашу дискусію та обзиває всіх опонентів дурнями, які нічого не розуміють- а от він усе розуміє,- розуміє, що винні в перебоях "відсутність досвіду експлуатації даних систем та вади диспетчеризації..." А я хіба казав не те ж саме, тільки іншими словами- задовго до всіх цих подій?
Тобто кримчани сильно заангажовані стокгольмським синдромом- і це ще в кращому випадку, коли вони не є  терористами в цій ситуації, схожій на "стокгольм"... І вірити їм на 90-100% теж не можна
   
Якщо захочете уточнень, або якийсь коментар з цього приводу, будь ласка, звертайтесь, обговоримо.

"з цього приводу", сподіваюсь що це значить коментарі на питання-уточнення із різноманітних джерел? Тоді ловлю на слові і починаю вважати, що в вашій особі отримала консультанта по питанням окупованого Криму :-)o
   

Тобто кримчани сильно заангажовані стокгольмським синдромом- і це ще в кращому випадку, коли вони не є  терористами в цій ситуації, схожій на "стокгольм"... І вірити їм на 90-100% теж не можна

вірити- чи не вірити це особиста справа кожного. але знати думку та бачення ситуації "зсередини", як мінімум, не зашкодить.
   
СімСім, як і Профілактик, як і толстолобик, при всій моїй повазі до них, крім фактів, правдивість яких я не коментую, відмітились неадекватною, тенденційною подачею фактів. Про що їм неодноразово вказували під час всіх цих голіварів щодо відключення електрики, блокади тощо.
Поясню свою думку прикладом. СімСім, коли я зауважив про тоді ще майбутній енергоміст ( а ще було задовго до енергетичної блокади Криму, задовго до підриву опір ЛЕП і задовго до того, як на горизонті з'явився китайський кабелеукладчик ), що він по суті нічого не дає Криму, бо собівартість електроенергію в Криму в порівнянні із собівартістю енергії, що надходить з України, збільшиться так, що собівартість всієї продукції Криму, собівартість життєзабезпечення туристичного сезону в Криму збільшиться ще більше та стане ще менш конкурентноздатною. Що ремонтувати таку систему буде затратно ( простіше новий кабель укласти). Що надійність цієї системи буде менше, а пікові перенавантаження- більші. І що він мені відповів? А як троль відповів:  "Спорим, что єнергомост будет? Ті говоришь, что его не будет",-  а я нічого подібного й близько не казав,- "а он будет!". І що ? Почалась блокада, почалась експлуатація "енергомосту" і почались перебої в постачанні. Хто виявився правий? Начебто я. Що робить Сім- Сім? Він забуває про нашу дискусію та обзиває всіх опонентів дурнями, які нічого не розуміють- а от він усе розуміє,- розуміє, що винні в перебоях "відсутність досвіду експлуатації даних систем та вади диспетчеризації..." А я хіба казав не те ж саме, тільки іншими словами- задовго до всіх цих подій?
Тобто кримчани сильно заангажовані стокгольмським синдромом- і це ще в кращому випадку, коли вони не є  терористами в цій ситуації, схожій на "стокгольм"... І вірити їм на 90-100% теж не можна
:)   про енергомоста навіть без коментарів, коні-люди.
   
"з цього приводу", сподіваюсь що це значить коментарі на питання-уточнення із різноманітних джерел? Тоді ловлю на слові і починаю вважати, що в вашій особі отримала консультанта по питанням окупованого Криму :-)o
Ні, це значить, що коментарі будуть особисто від мене і тільки в тому разі, коли мені щось відомо про предмет.
Я не можу  знати всього.
   
вірити- чи не вірити це особиста справа кожного. але знати думку та бачення ситуації "зсередини", як мінімум, не зашкодить.
Знаєте в чому моя перевага?
Мені доводиться часто виїздить з криму в справах до Каланчака, Київа,  київської та житомирсьськой областей, різницю між там і тут я бачу наявно та без посередників.
Ніякого синдрому тут нема. Вигадки Брандта.

Останнє редагування: 1 квітня 2016 18:57:13 від SimSim
   
З 01,07,2013 відбулися зміни в тарифах.

яка стабільна компанія!
з липня 13р. ціни на інтернет не підіймає! :D
   
Ні, це значить, що коментарі будуть особисто від мене і тільки в тому разі, коли мені щось відомо про предмет.
Я не можу  знати всього.

отак і запишемо :gigi:
   
яка стабільна компанія!
з липня 13р. ціни на інтернет не підіймає! :D
То старе. Телефони та поштові адреси гляньте.
По сімферополю (по пам'ті) до 10мбіт/с - 400руб, до 100мбіт/с 700руб, переводьте самі як завгодно хоч в центи, хоч в гривні.
Швидкість не гарантована, звичайно.
   
То старе. Телефони та поштові адреси гляньте.
По сімферополю (по пам'ті) до 10мбіт/с - 400руб, до 100мбіт/с 700руб, переводьте самі як завгодно хоч в центи, хоч в гривні.
Швидкість не гарантована, звичайно.

ну я так думаю, що Blokh захотів пустити шпильку в город власника компанії за співробітництво з окупантами.

Тільки сторінка стара :gigi:
   


Новости Крымнаша. Выпуск #507 за 02.04.2016 «Границы Орды не могут быть мирными»
2 апреля 2016 (21:42) Новости, Общество911 0Печать
КРЫМский бандеровец


1. Крымчане никак не могут ощутить реальных преимуществ жизни под россией. Недельный обзор важных новостей о Крыме № 54 читайте в блоге КРЫМского УКРа.

2. Вчера вечером вооружённые люди задержали 35 крымских татар. Всех отвезли в оккупационный “Центр по противодействию экстремизму”. У задержанных взяли отпечатки пальцев и слюну на ДНК, а затем отпустили http://www.sobytiya.info/news/16/61604 (здесь подробности). Преступница Поклонская заявила, что искали наркоманов и нелегалов http://www.sobytiya.info/news/16/61595

3. Я поняла теперь, нас очень много! Но! Многие ведут себя по-другому, изображая умеренную вату, и поэтому кажется, что их больше! Встречаю всё чаще людей, которые отправили своих детей на материковую Украину учиться или просто жить. И детей “госслужащих” тоже. Все хотят детям лучшей жизни! (прим. На это сообщение ответили многие крымчане, у которых тоже есть знакомые и друзья, которые отправляют детей на материк жить и учиться).

4. С 11 апреля в Севастополе вдвое подорожает плата за детский сад. Ватники в комментариях к статье выгребают камни с неба и орут о геноциде http://sevastopol.su/news.php?id=85869

5. В соц. сетях поделились ироничной радостью: в марте подняли размер соц. выплаты на ребёнка до 3 лет на 13% и теперь сумма выплаты составляет 557 руб (215 грн). На это один ватоголовый ответил: “Ваш ребёнок – Ваши проблемы. Никто никому ничего не должен. Пусть у мужа болит голова, а не у государства” (скрин).

6. Севастопольский форум: “Одни убытки от всех этих событий с 2014 года. Никакого позитива. Доходы в минус 70%, стоимость авто в минус 70% (люди раньше покупали авто по одной цене, а сейчас цены упали), беготня по всяким инстанциям с очередями, продукты говно, телевидение говно, вся жизнь потихоньку сворачивается в полный навоз. Скоро шарики с навоза скатывать придётся – на них кататься, ими и питаться” (скрин).

7. В крымских больницах сократят младший медперсонал. Врачи разбежались сами, а санитарок еще много http://ncrim.ru/news/view/01-04-2016-strahovoy-fond-kryma-sekonomit-1-milliard-rubley-na-sanitarkah-v-2016-godu

8. В Крыму стали чаще умирать грудные младенцы. В 2015 году умер 151 ребенок в возрасте до одного года!!! http://www.sobytiya.info/news/16/61602

9. Сегодня утром на трассе Симферополь-Ялта произошло ДТП. Рашистский БТР въехал в бандеровский столб, который подло притаился на обочине http://www.sobytiya.info/news/16/61599 (фото). А российские вертолёты продолжают совершать провокации/разведку на границе с Херсонской областью, где сегодня были замечены два Ми-8 http://www.sobytiya.info/news/16/61600

10. Украли со двора арматуру, которая лежала с 2011 года. Купила растительное масло “Олис” — расия. БЫБРОСИЛА (воняет опилками, горит). Оккупация…

11. Имел неосторожность час слушать телевизор. Капец, мы в 90-х! Причем, в самом их начале. Вчера был день смеха, а мне грустно до слез. Уже два года. Скоро начнется клиническая форма. Украина, пора что-то решать…

12. Олежка Зубков очень хочет открыть зоопарки. Организовал кампанию уговаривания с триколорами и плакатами, которые гласят, что он верит в россию и хуйло http://olegzubkov.blogspot.se/2016/04/blog-post_82.html (фото).

13. Севастопольские предприниматели 15 апреля намерены выйти на митинг и выразить недовольство Меняйло. Осталось получить разрешение у оккупантов на выражение недовольства http://an-crimea.ru/page/news/136961/

14. Рогозин — мумия тупая. То, что они делают в Крыму, называют восстановлением? Где вы хоть что-то восстановили, ослы? Всё разворовали и развалили!

15. В Керчи на гаражах написали: “ПТН ПНХ” (фото), в Симферополе: “россия, вон из Крыма” (фото). А на дорожных знаках можно разглядеть патриотические наклейки: “КРИМ — УКРАЇНА” (фото).

16. Хитрожопым крымчанам урок: сколько бы конфликты не замораживались, рано или поздно все будет решено и, скорее всего, войной! (прим. Комментарий после возобновления боевых действий между Азербайджаном и Арменией).

P.S. Границы Орды не могут быть мирными. Они всегда сочатся кровью, потому что Орда, то сжимаясь, то увеличиваясь, сама не осознаёт своих границ.

КРЫМский бандеровец @CrimeaUA1
65
   
Поблизу Керчі робітники встановлюють металеві опори ліній електропередач для чергової гілки енергомосту з російської Кубані. Роботи просуваються вглиб півострова і зараз ведуться в Ленінському районі, повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

Через роботи з боку Таманського півострова, перетік електроенергії до Криму постійно знижують. У результаті кримські міста і селища останнім часом часто залишаються без світла. В окремі дні ліміт електроенергії для Криму скорочують майже вдвічі.


31 березня перебіг будівництва енергомосту перевірив заступник міністра енергетики Росії Андрій Черезов. Він заявив про необхідність подальшого «суворого дотримання графіків робіт».

Глава кримського уряду, підконтрольного Кремлю, Сергій Аксьонов пообіцяв введення другої черги енергомосту вже до 1 травня. За його словами, це дасть півострову додатково 400 мегават електроенергії до нинішніх 430-ти, які добувають з Росії. Населення і промислові підприємства Криму обіцяють повністю забезпечити електроенергією.

http://ua.krymr.com/content/news/27650698.html
   


 :weep:

Хто ж у тебе, пупсіка, в бідній країні машини купив :lol:
   
 :weep:

Шахматний клуб Нью- Васюки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія