Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Game of Thrones 8 заключний сезон 14.04

Re: Game of Thrones 8 заключний сезон 14.04

коли на самому початку був хайп з тим серіалом, почала я дізнаватися, про шо ж там взагалі йдеться.
і як розузнала, шо там сама брутальність на брутальності і брутальністю поганяє, так мені бажання подивитися зникло і інтересу нема було ще й підтримувати той нетфлікс за розповсюдження світом того неподобства й ненависті з вбивствами, нібито цього мало ще! треба ще більше рекламувати отакими витворами.

Библию почитайте... Ветхий Завет. Вот где трэш. Сериал и сама книга , по которой он снят - жалкое подобие... :)
   
Re: Game of Thrones 8 заключний сезон 14.04

Библию почитайте... Ветхий Завет. Вот где трэш. Сериал и сама книга , по которой он снят - жалкое подобие... :)

навіщо мені треш? навіщо також людям той треш? для чого?
   
Re: Game of Thrones 8 заключний сезон 14.04

навіщо мені треш? навіщо також людям той треш? для чого?

Да я так... Для сравнения в пример Библию привёл. Многим ведь нравится. :)
   
Re: Game of Thrones 8 заключний сезон 14.04

я свідомо оминаю брутальність в будь-яких проявах, тим більше з дітьми.
Психологи радять дітям змалку читати страшні казки. Бо вони укріплюють психіку. Інакше дітки виростуть вразливими сніжинками в реальному жорстокому світі
   
Re: Game of Thrones 8 заключний сезон 14.04

Психологи радять дітям змалку читати страшні казки. Бо вони укріплюють психіку. Інакше дітки виростуть вразливими сніжинками в реальному жорстокому світі

це якісь недалекі психологи радять.
   
Re: Game of Thrones 8 заключний сезон 14.04

Психологи радять дітям змалку читати страшні казки. Бо вони укріплюють психіку. Інакше дітки виростуть вразливими сніжинками в реальному жорстокому світі

Казки Сашка Лірника підходять? :gigi:
   
Re: Game of Thrones 8 заключний сезон 14.04

Такий великий, а в казки віриш.
І що?
Збуваються казки?
   
Re: Game of Thrones 8 заключний сезон 14.04

Ламер, 20 лютого 2019 18:03:02
Розгорнути попередні цитати...
А просто книжку(-и) почитати?

------------
чесно кажучи 4+ тома важкуваті..

ідейно книжка набагато сильніше
фільм перетворив "гру престолів" на "битву престолів"





Останнє редагування: 7 квітня 2019 09:02:37 від diletant(ka)
   
Re: Game of Thrones 8 заключний сезон 14.04 Нове

справжня гра престолів – це книга
там вся війна у вестеросі це гра, задумана  декількома гроссмейстерами зі своєю метою у кожного і продуманими наперед кроками
стратегія їх гри відома лише старому джорджу

серіал перетворився на битву престолів
у його творців не було жодної притомної ідеї щодо стратегій цих гросмейстерів, і тому їх тупо прибрали

першого, оберіна мартела, прибрали відразу: глядачі навіть не зрозуміли, що у мартіна він серед гросмейстерів

з другим, мізінцем, тягнули волинку до усрачки, сподіваючись щось придумати – і не народивши жодної ідеї були вимушені також прибрати

третього, варіса, залишили, але перетворили на звичайну фігуру (добре що не на пішака)

більшість важливих фігур, з головою, також прибрали
у результаті тупа у книзі серсея на тлі інших стала майже генієм стратегії та тактики

звісно, буду дивитись серіал
але по-справжньому чекаю продовження книги, а не серіалу


Останнє редагування: 7 квітня 2019 09:27:25 від diletant(ka)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія