Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто стирает разметку на дорогах?

Кто стирает разметку на дорогах?

 :S
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

такой воприс
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

я не знаю, я блонді (P)
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

в москалів відповідь 1)Трамп
в укранців відповідей 1) москалі 2) Трамп
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

в москалів відповідь 1)Трамп
в укранців відповідей 1) москалі 2) Трамп

ф Жыдомире круче: 1) пешеходы!!!!  :lol:
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

Однако работники КП "УАД" жалуются, что из-за неосмотрительности водителей и пешеходов разметку нужно перекрашивать каждые несколько месяцев.

"Водители и пешеходы постоянно пытаются пересечь двойную сплошную линию, двигаться по которой запрещено, поэтому линии стираются и приходится все перекрашивать", – сказал один из коммунальщиков.
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

у мене зараз за вікном новенька намальована))) до євро готові)
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?
PAL

Однако работники КП "УАД" жалуются, что из-за неосмотрительности водителей и пешеходов разметку нужно перекрашивать каждые несколько месяцев.

"Водители и пешеходы постоянно пытаются пересечь двойную сплошную линию, двигаться по которой запрещено, поэтому линии стираются и приходится все перекрашивать", – сказал один из коммунальщиков.

цуко  :weep:
А ще дощ йде, вітер дме, сонце світить й псують розмітку  :weep:
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

цуко  :weep:
А ще дощ йде, вітер дме, сонце світить й псують розмітку  :weep:

а исчо ёжыки по ночам стирают разметку массово. вод таг выбегают табуном на дорогу - и трут, трут, трут!  :weep:
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

у мене зараз за вікном новенька намальована))) до євро готові)
Я понял, где ты работаешь, Асти  (P)
Буду погашать кредит, зайду с тюльпаном
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

«Ми плануємо нанести близько 15 тисяч квадратних метрів розмітки, у такому форматі рахуємо площу, на яку наноситься фарба. По бюджету – це становитиме трохи більше 1 млн грн, це охопить усі магістральні дороги та ключові пішохідні переходи, біля шкіл, садочків», – розповідає заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

найбільше псують українські дороги кроти і червяки... от де проблема...
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

«Що стосується терміну служби, то це передбачено стандартами, термін експлуатації – 6 місяців. По нормальному розмітка має наноситися двічі на рік, але із цим є великі питання і на осінь вона практично не наноситься. Тому, що в зимову і відсів, і сніг – це ті речі, які швидко її стирають. Проте, так як передбачено у договорах і гарантійні забов’язання термін експлуатації нанесеної розмітки буде 6 місяців, фактично на сезон».
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?
PAL

найбільше псують українські дороги кроти і червяки... от де проблема...

Хм. А я вважав, що щурі. Які в дорбуді сидять
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

А у нас вся розмітка рельєфна якась - хуй зітреш навіть якщо захочеш. У них навіть дівайси є спеціальні для того шоб стирати її
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

Я понял, где ты работаешь, Асти  (P)
Буду погашать кредит, зайду с тюльпаном
;o лячно
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

;o лячно
Я жартома! Не переймайся  :)
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

Нагуглив
ЗМ Stamark
http://www.diprodor.com/technology/razmetka/razmetka_ua.html

Хто їздив Київ-Бориспіль? Там розмітка нормальна?

Довговічність - гарантований термін служби не менше 6 років (традиційної - близько 6 місяців).
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

Я жартома! Не переймайся  :)
та я теж жартую)
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

А у нас вся розмітка рельєфна якась - хуй зітреш навіть якщо захочеш. У них навіть дівайси є спеціальні для того шоб стирати її

при СССР-е тоже разметку делали рельефной. ща - такое ощущение, что гуашью.
на нормальных дорогах (типа Киев-Чоп) - разметка нормальная и держиццо годами.
а тут попил ляма в полгода - выгодно, блеать, гуашью красить! И пешеходы виноваты - бо, мля, табунами по двойной сплошной бегают!
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

А у нас вся розмітка рельєфна якась - хуй зітреш навіть якщо захочеш. У них навіть дівайси є спеціальні для того шоб стирати її

У нас  якось  на  подвійній  позабивали 20 см  "кнопки"  -  при заїзді на  на ці кнопки машина  видавала  такий шум що  другий раз заїзжати вже не хотілося.
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

маячня все це ...хунта стирает....и она же кстати ямы довбе по ночам
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

Фарба спецальна з емаллю має бути і асфальт має бути відповідний.
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?
OS

   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

Хто їздив Київ-Бориспіль? Там розмітка нормальна?

Разметка есть, но табло не работает  :)

   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

А гарно танцювати вальс - заважають яйця. :D
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?
PAL

https://www.youtube.com/watch?v=EaniDUiL-44

так вот кто вредитель!
Запретить! Не пущать! Никаких поливалок и мусорособиралок, а то потом разметка исчезает!
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

краска очень дорогая, тот кто получает наряд на разметку очень богатый человек.
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

У Житомирі на пішохідні переходи наносять пластикову розмітку. ФОТО

У Житомирі на пішохідні переходи наносять пластикову розмітку. ФОТО
19.09.2013, Фоторепортаж, Благоустрій Житомира
В Житомирі на пішохідні переходи на площі Соборній наносять пластикову дорожню розмітку.

На нанесення 290 кв.м. розмітки з міського бюджету цього року виділено майже 100 тисяч гривень.

Наносять розмітку досить швидко: холодний пластик застигає протягом 20 хвилин , тому рух транспорту здійснюється практично без обмежень.

Нова пластикова дорожня розмітка у нічний час буде світиться за рахунок світловідбивних кульок , які використовуються при її нанесенні.

Переваги цієї технології полягають у тому , що вона , на відміну від звичайної фарби , не вимагає оновлення через кожні півроку.

Фірма - підрядчик , яка є виробником розмітки , дає гарантію на неї на 3 роки.

В управлінні транспорту і зв'язку міської ради зазначають , що фактично розмітка зможе служити 5-6 років.

Пластикова розмітка витримує як велику спеку влітку , так і сильні морози взимку .

Працівники, які виконують роботи , розповідають , що пластикову розмітку вже наносили в Києві , Львові та Харкові.

- Зараз виконуємо оновлення по новим ДСТУ дорожньої розмітки. Особливість пластикової розмітки полягає в тому , що терміни ефективного використання фарби до 9 місяців , а пластику від 3 до 5 років , - розповідає співробітник фірми -підрядника Валерій Андрєєв.

Всього по місту буде нанесено 290 квадратних метрів пластикової розмітки. Роботи планують завершити вже сьогодні , 18 вересня 2013 .

Це пілотний у Житомирі проект: якщо ефективність її використання буде підтверджена на практиці , то ця технологія буде більш широко впроваджуватися і в наступних роках.

У Житомирі на пішохідні переходи наносять пластикову розмітку. ФОТО


У Житомирі на пішохідні переходи наносять пластикову розмітку. ФОТО


У Житомирі на пішохідні переходи наносять пластикову розмітку. ФОТО

Источник: Журнал Житомира
http://zthata.com.ua/news/fotoreportazh/20616-u-zhitomiri-na-pishoxidni-perexodi-nanosyat-plastikovu-rozmitku-foto.html

Так що там ті переходи пластикові? Стерлися? 19.09.2013

Останнє редагування: 4 травня 2017 13:55:35 від com1
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

У Житомирі на пішохідні переходи наносять пластикову розмітку. ФОТО
У Житомирі на пішохідні переходи наносять пластикову розмітку. ФОТО
19.09.2013, Фоторепортаж, Благоустрій Житомира
В Житомирі на пішохідні переходи на площі Соборній наносять пластикову дорожню розмітку.

На нанесення 290 кв.м. розмітки з міського бюджету цього року виділено майже 100 тисяч гривень.

Наносять розмітку досить швидко: холодний пластик застигає протягом 20 хвилин , тому рух транспорту здійснюється практично без обмежень.

Нова пластикова дорожня розмітка у нічний час буде світиться за рахунок світловідбивних кульок , які використовуються при її нанесенні.

Переваги цієї технології полягають у тому , що вона , на відміну від звичайної фарби , не вимагає оновлення через кожні півроку.

Фірма - підрядчик , яка є виробником розмітки , дає гарантію на неї на 3 роки.

В управлінні транспорту і зв'язку міської ради зазначають , що фактично розмітка зможе служити 5-6 років.

Пластикова розмітка витримує як велику спеку влітку , так і сильні морози взимку .

Працівники, які виконують роботи , розповідають , що пластикову розмітку вже наносили в Києві , Львові та Харкові.

- Зараз виконуємо оновлення по новим ДСТУ дорожньої розмітки. Особливість пластикової розмітки полягає в тому , що терміни ефективного використання фарби до 9 місяців , а пластику від 3 до 5 років , - розповідає співробітник фірми -підрядника Валерій Андрєєв.

Всього по місту буде нанесено 290 квадратних метрів пластикової розмітки. Роботи планують завершити вже сьогодні , 18 вересня 2013 .

Це пілотний у Житомирі проект: якщо ефективність її використання буде підтверджена на практиці , то ця технологія буде більш широко впроваджуватися і в наступних роках.

У Житомирі на пішохідні переходи наносять пластикову розмітку. ФОТО


У Житомирі на пішохідні переходи наносять пластикову розмітку. ФОТО


У Житомирі на пішохідні переходи наносять пластикову розмітку. ФОТО

Источник: Журнал Житомира
http://zthata.com.ua/news/fotoreportazh/20616-u-zhitomiri-na-pishoxidni-perexodi-nanosyat-plastikovu-rozmitku-foto.html

куйня то была, а не пластик. слез быстро. очень быстро
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

У Львові бачив пішохідні переходи. Так як би шпателем нанесені (на вигляд як штукатурка). Ото пластик чи що воно?

Останнє редагування: 4 травня 2017 14:03:38 від com1
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

Івано-Франківськ

http://gk-press.if.ua/plastykovi-zebry/
   
Re: Кто стирает разметку на дорогах?

Стокгольм, термопластик.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія