Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кримського каналу більше немає

Re: Кримського каналу більше немає

Да, я живу в Донецке и скоро буду подавать документы на паспорт РФ.
Только тебя это не е(б)ет, а если е(б)ет, то попрыгай с кастрюлей на голове, полегчает. :D
Воины диванные мля, от дохлого осла вам уши, а не Донецк. :D 

А нам Донецьк не треба, це ви свою Родіну здали "русскаму міру"
Думаєш будеш жити в Підмосков'ї ?
Може Забайкалья-це супер, чи Якутія, Краще Чукотка !
   
Re: Кримського каналу більше немає

Да, я живу в Донецке и скоро буду подавать документы на паспорт РФ.
Удачі!
   
Re: Кримського каналу більше немає

Себто як? Харчі не потрібні?
Все добре. Але проблема полягає в тому, щоб дістати воду для наповнення отих труб.

Це все одно що сказати: які класні зуби я маю. Але коли немає чого їсти, то можна їх спокійнісінько покласти на полицю.

Це не спадало на думку, кацапчику?

Спадало, рагульеро.

В Крыму достаточно воды и без СКК. А инфраструктуру успешно строят. Как мост построили. Думаю, в недалёком будущем козаченьки будут готовы пустить воду в СКК. За бесплатно. Но её и брать не будут, и СКК восстанавливать не станут. Скажут:  вам надо - вы и восстанавливайте. :laugh:
   
Re: Кримського каналу більше немає

Вот не надо мне рассказывать, какое с/х было в Крыму с водой из СКК. Я там родилась, выросла и видела все это собственным глазами. Прошлым летом увидела снова. И могу сравнить. А про высокие технологии сказки рассказывайте в своем селе. Не будет в Крыму высоких технологий. Окромя военщины. Остальное население для них фигня.

Ну и нафиг там не надо того с/х.  При СССР надо было, сейчас - не надо. Делов-то... Я сам помню сады и клубничные плантации в Нижнегорском районе. Суденты из ССО убирали черешню, вишню, абрикос, клубнику... Сейчас там всё теплицами укрыто..   На Кубани валом той черешни. Крымцы в магазине её купят. Благо, не надо 3000 грн за газ платить при пенсии 1470.  :-B
   
Re: Кримського каналу більше немає

Хорошо, а то Зе6ил мог бы воду им дать...


 :-G
   
Re: Кримського каналу більше немає

Да, я живу в Донецке и скоро буду подавать документы на паспорт РФ.
Только тебя это не е(б)ет, а если е(б)ет, то попрыгай с кастрюлей на голове, полегчает. :D
Воины диванные мля, от дохлого осла вам уши, а не Донецк. :D 
Чого ти сюда приперся, схоже тебе шось або хтось іпе.
Але це нікому не секрет, іпе вас хуйло у всі дірки.
Іди отримуй кацапський паспорт, будеш свіжим м'ясом на фарш для авантюр хуйла.
   
Re: Кримського каналу більше немає

Спадало, рагульеро.

В Крыму достаточно воды и без СКК. А инфраструктуру успешно строят. Как мост построили. Думаю, в недалёком будущем козаченьки будут готовы пустить воду в СКК. За бесплатно. Но её и брать не будут, и СКК восстанавливать не станут. Скажут:  вам надо - вы и восстанавливайте. :laugh:
Вздрочнув? Час покаже, хуйло здохне, почнуть кацапів як свиней різати, якщо не раніше.
   
Re: Кримського каналу більше немає

Чого ти сюда приперся, схоже тебе шось або хтось іпе.
Але це нікому не секрет, іпе вас хуйло у всі дірки.
Іди отримуй кацапський паспорт, будеш свіжим м'ясом на фарш для авантюр хуйла.

У Неньци тоже хватает авантюр. И фарша. :(
   
Re: Кримського каналу більше немає

Вздрочнув? Час покаже, хуйло здохне, почнуть кацапів як свиней різати, якщо не раніше.

А щас шо мешает? ;)
   
Re: Кримського каналу більше немає

бандеровци розбирають на дзоти і вивозять в Україну

во казли  :D
   
Re: Кримського каналу більше немає

Воду отрубили.
Электричество отрубили.
Блокаду устроили.
И после этого надеетесь, что Крым захочет вернутся в незалежну???
Дебилы.......

Крим нікуди і не ходив, він як був так і залишився територією України.
Він взагалі не може чогось там "хотіти", він не живий. А окупація не вічна, Росія ще і репарації буде платити, готуйся.

   
Re: Кримського каналу більше немає

У Неньци тоже хватает авантюр. И фарша. :(
Так це ж все завдяки хуйлу, сподsваюсь що воно скоро здохне, бо вигляда на свої 66 років дуже неважно.
Ось тоді в кацапів почнеться справжній треш, донецьке м'яско буде дуже в нагоді.
   
Re: Кримського каналу більше немає

Знайшли, шо обговорювати, тьху

   
Re: Кримського каналу більше немає

Да, я живу в Донецке и скоро буду подавать документы на паспорт РФ.
Только тебя это не е(б)ет, а если е(б)ет, то попрыгай с кастрюлей на голове, полегчает. :D
Воины диванные мля, от дохлого осла вам уши, а не Донецк. :D 
казковий дебіл. Була мантра "Донецьк всіх годує", тепер мантра "всі за нас борються і так нас хочуть, би ми такі цінні"
   
Re: Кримського каналу більше немає

В Крыму достаточно воды и без СКК.

 :fool:  :lol:
   
Re: Кримського каналу більше немає

Так це ж все завдяки хуйлу, сподsваюсь що воно скоро здохне, бо вигляда на свої 66 років дуже неважно.
Ось тоді в кацапів почнеться справжній треш, донецьке м'яско буде дуже в нагоді.

Ну и шо такого "почнеться"? Можно подумать, козаченьки имеют боевой дух сродни чеченскому.  :laugh:
   
Re: Кримського каналу більше немає

Вот они на отой штуке вертели и ваш Крым, и вас вместе с ним.
ти там пі****с знаєш хто, що думає і як наші ставляться до Криму, в кожній дирці затичка. Це у вас скотське населення після мітнгів викидає ваші кацапські триколори в смітники разом портретами з бесмертного полку
   
Re: Кримського каналу більше немає

Була мантра "Донецьк всіх годує"

Не... Мантра была - Донецк на дотациях сидит. :-B  А как отвалил, то пришлось лапу сосать. Нам, а не им. Уголь из ЮАР возить.  :weep:
   
Re: Кримського каналу більше немає

Мой прогноз: Россия неотвратимо катится в пропасть, возможно не завтра, но распад не отвратим, и что тогда будут делать бывшие граждане Украины.
   
Re: Кримського каналу більше немає

Вздрочнув? Час покаже, хуйло здохне, почнуть кацапів як свиней різати, якщо не раніше.
Ну різати росіян навряд чи хтось буде.
Хіба що китайці шмат території собі повернути захочуть. Чи далі полізуть
А от коли хуйло відкине капці, є дійсно велика вірогідність, що вони почнуть різати один одного.
   
Re: Кримського каналу більше немає

А щас шо мешает? ;)
Зараз хуйло заважає, який підім'яв під себе все, в цьому сила кацапапії, і її погибель.
Бо все тримається на певній ключовій фігурі, як природньо що не вічна.
Колос на глиняних ногах, тому навіть нема сенсу того хуйла валити.
Здоров'я в нього слабеньке, скоро само здохне, або стане недієздатним.
   
Re: Кримського каналу більше немає

А от коли хуйло відкине капці, є дійсно велика вірогідність, що вони почнуть різати один одного.

Будемо плакати чи як?
   
Re: Кримського каналу більше немає

Не... Мантра была - Донецк на дотациях сидит. :-B  А как отвалил, то пришлось лапу сосать. Нам, а не им. Уголь из ЮАР возить.  :weep:
бо він і сидів, чого ж тоді закрили всі шахти в Ростовській? один регіон практично. У нас держава більш соціально відповідальна, не кидали людей напризволяще, але бидло незрозуміло і віришило побавитись в сепаратизм
   
Re: Кримського каналу більше немає

Ну різати росіян навряд чи хтось буде.
Хіба що китайці шмат території собі повернути захочуть. Чи далі полізуть
А от коли хуйло відкине капці, є дійсно велика вірогідність, що вони почнуть різати один одного.
Та там за час правління хуйла накопилося стільки протиріч, і гайки закручені настільки туго, що коли то все рвоне, буде стояти суцільний треш і різанина
   
Re: Кримського каналу більше немає

Особливо в контексті цікаво читати Росія і високі технології - лідер по великих техногенних аваріях. Та блін у вас вибухівку  зберігають, як у сараї.  :facepalm1:  Цирк зі шпилі-вілями в голові
   
Re: Кримського каналу більше немає
PAL

Появились новые технологии - п/э трубы большого диаметра, которые служить будут вечно. При давлении 10 атмосфер такая труба запитывает целый город. Её легко сваривать специальными автоматическими станциями, ей не нужны термокомпенсационны е "карманы", удваивающие стоимость, она не ржавеет, её не надо изолировать от грунта. И из неё нет потерь воды. И она дешёвая, как семечки. Лёгкая.. (tu)


а пану не спадало на думку, що оті труби не зовсім придатні для подачі води?
за часів СРСР не проклали водогін з труб, а проклали канал. Чому?

Трошки відкладемо у сторону простіше обслуговування (хоча це теж важливо)
Тут інша причина
"втрати" води по дорозі - то не втрати
Те, що йде у землю - вимиває звідтіль солі, що дуже важливо
Те, що випаровується - випадає більшостю у тому ж Криму, але на відстані від каналу
Це ціла екосистема
Й, якщо звести втрати до нуля, то будемо мати вузеньку смужку придатної до землеробства землі, яку повинні безперервно зрошувати
   
Re: Кримського каналу більше немає

бля, почитал и задумался, надо срочно в какое нибудь приднестровье, абхазию или на крайний случай лугандонию переезжать... вот где жизнь!!! не то что Европа или Украина. рай на земле!!!
дебилы
   
Re: Кримського каналу більше немає

Не... Мантра была - Донецк на дотациях сидит. :-B  А как отвалил, то пришлось лапу сосать. Нам, а не им. Уголь из ЮАР возить.  :weep:
Ну Ви може щось і "сосете".
Але дійсно вугільна промисловість на дотаціях сиділа. І, виявилось, що нікому, крім України, де металургія та генерація на деяких ТЕС заточена була на вугілля з Донбасу, це вугілля особливо й не потрібно. У першу чергу Росії це вугілля не потрібно.
   
Re: Кримського каналу більше немає

пі****с

отойди от зеркала

знаєш хто, що думає і як наші ставляться до Криму

Конечно, знаю. У меня двое младших детей только что школу закончили.  Кстати, я уже сам эту укрошколу на отой штуке вертел. За 24 года. За*бало конкретно окна покупать, двери, доски, парты, шкафы, кресла училками, кулеры, лампочки, мыло и пр.пр. хyйню. Каждый год ремонты-хуёнты, без конца. А на уроках - ни хера. Хочешь науки - 200 грн в час. После уроков.  :vinsent:

И тут - как Советская Сказка: школа в США. Без всего этого уёбищного скотства. И с приветливыми учителями. Как наши были в 70-х.  :kez_04:
   
Re: Кримського каналу більше немає

А как отвалил, то пришлось лапу сосать. Нам,
От я не смокчу лапу й шось мої знайомі  та друзі ніц не смокчуть, навіть якшо той Донецьк під землю провалиться.
Ну а те що ти смокчеш, то є твій вибір. До речі, придивись уважно, може то не лапа, а немитий кацапський фуй такий тобі рідний?   B-)

За*бало конкретно окна покупать, двери, доски, парты, шкафы, кресла училками, кулеры, лампочки, мыло и пр.пр. хyйню.
Отак читаю й вірю, як паскудний мусорок (адже те, що в податковій працюють лише найпаскудніші виблядки, навіть діти малі знають) шось там самостійно  купляв до школи. Ганя ще й такий, шо сам в першу чергу любить  зпизздити " доски, парты, шкафы, кресла училками, кулеры, лампочки, мыло и пр.пр. хyйню". :K

Останнє редагування: 8 червня 2019 14:49:53 від птах Сорока
   
Re: Кримського каналу більше немає

Будемо плакати чи як?
Насправді це небезпечно, бо вони можуть до сусідів полізти грабувати вже без ніяких особливих гальм.
На той час треба закінчити переоснащення ЗС і мати ЗС якісні.
   
Re: Кримського каналу більше немає

Хуйло тому і кошмарить всіх до кого може дотягтися, щоб відволікти увагу дурних кацапів від внутрішніх проблем, які нікуди не поділися, а навпаки множаться.
Звісно такої політики надовго не вистачить, але хуйло сподівається, що на його вік вистачить, що він раніше здохне, ніж його заб'ють ногами як Муапара, та виставлять на огляд в холодильнику.
   
Re: Кримського каналу більше немає

Насправді це небезпечно, бо вони можуть до сусідів полізти грабувати вже без ніяких особливих гальм.
На той час треба закінчити переоснащення ЗС і мати ЗС якісні.

Цікава думка, якось не думав про таке
   
Re: Кримського каналу більше немає

Чого ти сюда приперся, схоже тебе шось або хтось іпе.
Але це нікому не секрет, іпе вас хуйло у всі дірки.
Іди отримуй кацапський паспорт, будеш свіжим м'ясом на фарш для авантюр хуйла.

Вот когда вы оставите Донецк в покое или вообще забудете про него, вот тогда я и свалю с этого сайта!
А фаршем мы будем или стейком, это уже не ваше дело.
Скачите там сами дальше, без Донбасса.
   
Re: Кримського каналу більше немає

У нас в Украине, люби мои, системный кризис государственности. У нас все институты государства - суд, ментовка, прокуратура, образование, медицина, таможня, налоговая, военкоматы, СБУ, министерства, все рады всех уровней - занимаются уголовными преступлениями с утра до ночи. Взятки, крышевание, воровство, поборы - это их суть. Всё остальное подчинено этой Главной Функции - добывать бабло на карман лично себе и своей крыше.

А распад территориальный - уже следствие вырождения институтов государства.  Мы с вами - унтерменши. Вот в чём проблема. Щас в Раду зайдёт очередная порция козакив гаврылюкив и заниматься они будут всё тем же: обслуживанием фирташей-ахметовых-пинчуков-каломойских пр. нечисти.

И Вакарчук, и симпатичный лично мне Серёжа Притула - это всё козаки гаврылюки. И ни хера они не сделают. Всё будет по-прежнему.
   
Re: Кримського каналу більше немає

в податковій працюють лише найпаскудніші виблядки, навіть діти малі знають

 :laugh:


+200
   
Re: Кримського каналу більше немає

Вот когда вы оставите Донецк в покое или вообще забудете про него, вот тогда я и свалю с этого сайта!
А фаршем мы будем или стейком, это уже не ваше дело.
Скачите там сами дальше, без Донбасса.
В смысле в покое?Собирай котомку и вали в свою мокшанию.А землю оставь.Она не твоя,тебе не принадлежит,и, вообще ,ПНХ
   
Re: Кримського каналу більше немає

У нас в Украине, люби мои, системный кризис государственности. У нас все институты государства - суд, ментовка, прокуратура, образование, медицина, таможня, налоговая, военкоматы, СБУ, министерства, все рады всех уровней - занимаются уголовными преступлениями с утра до ночи. Взятки, крышевание, воровство, поборы - это их суть. Всё остальное подчинено этой Главной Функции - добывать бабло на карман лично себе и своей крыше.

Шелом Веня, какие новости? Пустили тебя на ЦУГЪ, как там Петро Львович?
   
Re: Кримського каналу більше немає

Вот когда вы оставите Донецк в покое или вообще забудете про него, вот тогда я и свалю с этого сайта!
А фаршем мы будем или стейком, это уже не ваше дело.
Скачите там сами дальше, без Донбасса.
Ти, кацапчик, з яких уральських єбєнєй приперся в Донецьк, бо говорок у тебе навіть не донецький, а мокшанський.
Випиздимо вас, кацапських ублюдків, з донецької землі і все само увійде в нормальне русло.
   
Re: Кримського каналу більше немає

Да, я живу в Донецке и скоро буду подавать документы на паспорт РФ.
Только тебя это не е(б)ет, а если е(б)ет, то попрыгай с кастрюлей на голове, полегчает. :D
Воины диванные мля, от дохлого осла вам уши, а не Донецк. :D 

Весь дебилизм допысувача в одном посте  :laugh:

А что тебе запрещало подавать на российский паспорт до 2014 р.?

Получается за это нивъбенное достижение была война, на которой полегли тысячи ватников и была расхуярена экономика Донбасса?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія