Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

посоветуйте дом престарелых в Украине

может  у кого есть опыт?
   
Re: посоветуйте дом престарелых в Украине

Людина лежача, чи ходяча?
   
Людина лежача, чи ходяча?
ходяча
але бувають приколи з головою
але в більшості часу все ок
   
Re: посоветуйте дом престарелых в Украине

Национальная академия наук Украины, не ?))
   
Re: посоветуйте дом престарелых в Украине

А родичів нема, аби доглянути, чи оплатити догляд?
   
67 років жінка
зайва вага присутня

   
А родичів нема, аби доглянути, чи оплатити догляд?

так готові оплатити
то не той випадок що лежить
   
Национальная академия наук Украины, не ?))

национальний 3,14 сдец
хоч би тут промовчало опудало
   
Re: посоветуйте дом престарелых в Украине

национальний 3,14 сдец
хоч би тут промовчало опудало

досматривают стариков близкие и из церкви
все иное тут  понты для изей на поспрошать с понтами
   
досматривают стариков близкие и из церкви
все иное тут  понты для изей на поспрошать с понтами

????
ти що хворий?

пс. родичів немає рідних
   
Одесса,  Куяльник

Вроде там есть
   
Re: посоветуйте дом престарелых в Украине

Только отдельная сиделка дома, а в идеале две. Нет в Украине, кажется, нормальных домов престарелых, где условия не издевательские. Может что частное появилось за последние годы, но не слышал про то.
   
Одесса,  Куяльник

Вроде там есть

можно конкретно?
если есть контакты
   
Только отдельная сиделка дома, а в идеале две. Нет в Украине, кажется, нормальных домов престарелых, где условия не издевательские. Может что частное появилось за последние годы, но не слышал про то.

вот я это и спрашиваю
спасибо за понимание!
может кто то знает, или сталкивался
   
Re: посоветуйте дом престарелых в Украине

????
ти що хворий?

пс. родичів немає рідних

ну может и хворый ...
но я это все видел
и года три этому уделил ...
   
ну может и хворый ...
но я это все видел
и года три этому уделил ...

ну так поделись
расскажи , буду благодарен.
зачем понты колотить?
   
Re: посоветуйте дом престарелых в Украине

https://www.сегодня/ukraine/ukrainskie-doma-prestarelyh-kak-vyzhivayut-pozhilye-lyudi-1143715.html

 :(
   
Re: посоветуйте дом престарелых в Украине

ну так поделись
расскажи , буду благодарен.
зачем понты колотить?

а что рассказывать ?
рак ...
больницы ..
врачи , лекарства, боли ...
 и смерть
---------------------------
это все чужое пока тебя не коснется
   
Re: посоветуйте дом престарелых в Украине

Якщо Альцгеймера, то краще когось найняти, хоча знаю, то дуже складно, нарід здебільшого не хоче докладати зусиль, аби заробити.
   
Re: посоветуйте дом престарелых в Украине

Крепитесь, Изя, имеете конкретный мененгит. Очень не просто в наших условиях старикам обеспечить достойную старость.
   
Re: посоветуйте дом престарелых в Украине

ходяча
але бувають приколи з головою
але в більшості часу все ок
З лежачою простіше. Можна помістити у відділення при  лікарнях. Ходячих не беруть - в психлікарню.
Якщо є багато грошей, то приватні будинки є мабуть всюди.
   
Якщо Альцгеймера, то краще когось найняти, хоча знаю, то дуже складно, нарід здебільшого не хоче докладати зусиль, аби заробити.

нет альцгеймера
просто страности по жизни у человека +лишний вес
   
Re: посоветуйте дом престарелых в Украине

Якщо Альцгеймера, то краще когось найняти

был случай с Паркинсоном
нереально нанять было кого-то для присмотра
дед лежал на полу никакой
и поднять его на диван не каждый мог
пока я или кто-то из крепких не приходил.




Останнє редагування: 12 січня 2019 21:35:04 від elipse
   
Re: посоветуйте дом престарелых в Украине

в гугле полно
ещё до войны искал для дальнего родственника, в три съездил, картинки всего лишь картинки, нужно смотреть глазами. Сами досматривали по итогу, на день приходила тетка, дома нет никого днём. Что поделаешь.
   
нет альцгеймера
просто страности по жизни у человека +лишний вес

Не факт.

Альц именно со странностей по жизни и начинается, к сожалению...

Главное, не пропустить звоночки, которые окружающие именно и называют странностями.

Потому что 67 лет - это не тот возраст, когда здоровый пенсионер нуждается в доме престарелых. Многие в таком возрасте ещё работают, да  так, что и молодым фору дают.
   
так готові оплатити
то не той випадок що лежить

та всі начебто готові  -доки вартість послуг не взнають :(
   
Не факт.

Альц именно со странностей по жизни и начинается, к сожалению...

Главное, не пропустить звоночки, которые окружающие именно и называют странностями.

Потому что 67 лет - это не тот возраст, когда здоровый пенсионер нуждается в доме престарелых. Многие в таком возрасте ещё работают, да  так, что и молодым фору дают.

я видел альцгеймера
это точно не то
может что то другое
   
та всі начебто готові  -доки вартість послуг не взнають :(

я спрашиваю
пока что не имею ответов
а как узнаю стоимость то и буду решать
но пока что нет стоимости и советов
   
можно конкретно?
если есть контакты

На неделе могу уточнить. Друзья пользовались (уезжали надолго,  пришлось бабулю на две недели оставить)

Но можно погуглить
   
я видел альцгеймера
это точно не то
может что то другое

Не хочу быть занудой, но Вы, скорее всего, видели дядю Альца , когда он уже во всей красе кучерявился в мозгах больного, а начинается Альц очень буднично.

 То одно  человек забыл, то другое... Посолил вместо того, чтобы подсластить. Адрес забыл. Или забыл, куда только что шёл. И кого куда пригласил. Помнит, что было сто лет назад, но забывает то, что было вчера. Да много там всякого вначале вроде бы обычных просто транностей.

Но, повторяю, то, что человек уже в 67 лет нуждается в опёке - это звоночек.
   
Наверное оно

https://clinicdom.com.ua/
   
Не хочу быть занудой, но Вы, скорее всего, видели дядю Альца , когда он уже во всей красе кучерявился в мозгах больного, а начинается Альц очень буднично.

 То одно  человек забыл, то другое... Посолил вместо того, чтобы подсластить. Адрес забыл. Или забыл, куда только что шёл. И кого куда пригласил. Помнит, что было сто лет назад, но забывает то, что было вчера. Да много там всякого вначале вроде бы обычных просто транностей.

Но, повторяю, то, что человек уже в 67 лет нуждается в опёке - это звоночек.

я не отецаю
очень резонно вы  написали
но тут тянются с молодости странности

но кто его знает, может быть и так как вы написали.
   
На неделе могу уточнить. Друзья пользовались (уезжали надолго,  пришлось бабулю на две недели оставить)

Но можно погуглить

спасибо
   
Re: посоветуйте дом престарелых в Украине

У нас буває що наймають людей вони слідкують за те що отримають квартиру у спадок або дім... Умов догляду це те що в кінці ті хто доглядають отримають нерухомість... Зазвичай це дальні родичі, бувають чужі люди...

Взагалі треба звернутись для початку до соціальної служби вони можуть туди послати соц працівника, правда не знаю скільки раз він має приходити на тиждень...

За будинки, я позитивного нічого не чув, це крім того що люди зі страностями встингуть дуже в короткий час дістати навіть самих терплячих... Бажано щоб люди які доглядають не жили з нею поряд... Бо хоч по черзі доглядали інакше це буде мука для всіх.
   
Re: посоветуйте дом престарелых в Украине

Ізя, ви ж маєте стосунок до медицини. Люди з "странностямі", то пацієнти психлікарень і диспансерів.

В будинки пристарілих таких ХВОРИХ не беруть, бо там нема кому контролювати їх 24/7.

Доглядати повинні ті, хто успадкує її житло і пр. Домовляйся з лікарями, хай виписують заспокійливе чи що там треба для неї.

В усьому світі такі люди є великою проблемою для родичів - догляд дуже важкий і дорогий. І мало хто може працювати з такими хворими навіть за великі гроші.

Сусідка. Лікар стоматолог. Два сина успішні бізнесмени, гроші є. На старості років "странності" з усим комплексом проблем. Як вирішували проблему? Закрили маму в її 2-кімнатній квартирі, перекрили воду, газ, е/е, підлогу і стіни закрили товстою плівкою, вікна/двері закрили гратами і зробили так, щоб сама не могла вийти чи вистрибнути у вікно чи з балкона. Залишили лише ліжко. Найняли тьотку, що приходила раз на день, кормила/поїла, прибирала лайно і пр., перевдягала, мила  і перестилала постіль. Платили досить пристойно. Але сморід був з тієї квартири страшний, хвора вила, кричала, грюкала в двері і стіни - сусідам було теж не просто. Але всі розуміли що нічого іншого зробити не можливо і чим далі, тим важчий стан був. Спокійніше стало нам коли хвора вже злягла і не могла ходити - квартиру вимили, її тримали в памперсах (руки прив'язували щоб не зривала з себе), то стало  легше і кормити і мити і дотримуватись гігієни в квартирі.

Простих і дешевих рішень у догляді людей з такими проблемами нема. Ніде. Навіть в Швейцарії.

Останнє редагування: 12 січня 2019 23:57:04 від komarik2008
   
Не знаю вашої ситуації алє скажу дещо крамольне... Забийте.
Нажаль я йду через таке. Спочатку переживав, робив усе що тільки міг  і не міг, майже зруйнував своє життя, возив по лікарням, наймав доглядальниць... знищив 10 років свого життя, майже зруйнував родину, поки не зустрів в інституті психіатріїї лікаря яка розклала по полицям що такє старечий егоїзм, маніпулювання, виховання з дитинства, симуляція, єтажє мама... та ін.
Варіанти з досвіду- 1. Приватний будинок пристарілих ~ 11/15к./міс. 2. Будинок пристарілих в райцентрах ~6/8к./міс. 3. Будинок в селі 120/150км. від Києва + місцева жінка (доглядальниця, майжє в кожному селі є соцробітник) - до 5к.$ будинок + 2-3к./міс.
В мене всі доглядальниці були доведені до сказу, будинки пристарілих як доходило до діла - я знала что вы хотите избавится от матери!!!! Приватний будинок - что я буду делат среди полуграмотних баб?!?!
Тому в мене варіант 4 - харчі, комуналка + заблокований номер телефона.

   
так готові оплатити
то не той випадок що лежить
В своё время искал хоспис в Киеве, так вот нормальный хоспис найти труднее, чем нормальный дом престарелых, их в Киеве с десяток, частных, где за около 15 тыщ в месяц предлагается хороший уход, все условия, медицинские манипуляции. Онкобольных берут неохотно, а здоровых стариков - запросто...вот только личных отзывов не удалось получить...

Но дешевле и проще - это заказать иногороднюю сиделку ( с проживанием, две- посменно - как правило у стариков есть лишняя комната), это обойдётся в 200-250 грн сутки, примерно...У меня у сотрудника так всё у его мамы организовано - и привычно, и удобно, сиделки и развлекают, и страхуют, когда с головой "не в порядке" и мама вроде как у себя дома...При грамотных сиделках гасится весь негатив, манипуляции, эгоизм и пр....правда, таких ещё найти надо...

Останнє редагування: 13 січня 2019 09:33:51 від Компанійська варта
   
Re: посоветуйте дом престарелых в Украине

Два різних світи, два зовсім різних способи життя.

Для порівняння канадська богадєльня. Абсолютно інша філософія життя різних поколінь канадців.


Це приют для літніх людей. Богадєльня. Для тих хто пішов на пенсію, вже в роках і їм важко себе доглядати. 
 
Так само як і для людей з різним достатком, людей з великою різницею у віці також не прийнято тримати разом. Практично немає такого, що в одному будинку живуть три покоління. Навіть якщо це одна сім'я. Діти в після школи як правило ідуть з дому, живуть своїм життям. А батьки старіють, і також живуть своїм життям. Щоб було менше конфліктів поколінь.
 
 Коли батьки вже не в змозі себе обходити, або їм вже цього не хочеться, вони можуть перейти жити от в такі будинки для літніх. Там всі однакові, є всі потрібні служби, і їм там набагато краще, ніж із своїми постійно зайнятими дітьми.
 
Чого там тільки не має... І бібліотека, і ресторан, і кінозал, медпункт, більярдна, винний зал, курильний зал і т.д. 
 
 Богадєльні також бувають різного рівня, залежить від достатку, ця десь в середині шкали. З іншого боку будинку внизу чудовий парк.
 
 
 
 
   
Re: посоветуйте дом престарелых в Украине

В своё время искал хоспис в Киеве, так вот нормальный хоспис найти труднее, чем нормальный дом престарелых, их в Киеве с десяток, частных, где за около 15 тыщ в месяц предлагается хороший уход, все условия, медицинские манипуляции. Онкобольных берут неохотно, а здоровых стариков - запросто...вот только личных отзывов не удалось получить...

Но дешевле и проще - это заказать иногороднюю сиделку ( с проживанием, две- посменно - как правило у стариков есть лишняя комната), это обойдётся в 200-250 грн сутки, примерно...У меня у сотрудника так всё у его мамы организовано - и привычно, и удобно, сиделки и развлекают, и страхуют, когда с головой "не в порядке" и мама вроде как у себя дома...При грамотных сиделках гасится весь негатив, манипуляции, эгоизм и пр....правда, таких ещё найти надо...
гарний хоспіс в лікарні на м.Чернігівська (Киевская клиническая больница №2 )

сама лікарня страшна, як і звичайна в україні, але хоспіс находиться в окремому крилі, з євроремонтом, новим обладнанням, телевізорами

фінансується з мерії та якоюсь церквою. організована ще при Попові.

безкоштовно беруть і онко і нарко і всіх... з діагнозом звичайно

Останнє редагування: 13 січня 2019 10:33:59 від DeL1T
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія