Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)
MAG

Було це перед закінченням Майдану 2004.
Йду я мимо Софії Київської і раптом чогось захотілося зайти глянути на Собор зблизька.
Зайшов у дзвінницю, а там!?..
Раптом з'явився турнікет, якого ніколи раніше не було і просять 1 гривню запалатити.
Я щось буркнув обурено, повернувся і пішов звідти.
Вийшов з дзвінниці, пройшов метрів 20 і раптом щось як гупне!!! за спиною!
Повертаюсь, а біля п'яток лежить купа снігу з 1/4 м.куб ?!
Мимоволі підняв погляд угору, а там - Хрест з куполом склалися у "широкій посмішці": "Ги-и...".
В голові промайнула думка: "Нічого собі! Бог зі мною грається у сніжки!"- і я пішов собі далі.  B-)

У когось бувало щось подібне в житті? [ua]
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

У когось бувало щось подібне в житті?
менше пити тре
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)
PAL

у церквах бога нема
це я тобі авторитетно заявляю
Тож то не він грався
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

Було це перед закінченням Майдану 2004.
Йду я мимо Софії Київської і раптом чогось захотілося зайти глянути на Собор зблизька.
Зайшов у дзвінницю, а там!?..
Раптом з'явився турнікет, якого ніколи раніше не було і просять 1 гривню запалатити.
Я щось буркнув обурено, повернувся і пішов звідти.
Вийшов з дзвінниці, пройшов метрів 20 і раптом щось як гупне!!! за спиною!
Повертаюсь, а біля п'яток лежить купа снігу з 1/4 м.куб ?!
Мимоволі підняв погляд угору, а там - Хрест з куполом склалися у "широкій посмішці": "Ги-и...".
В голові промайнула думка: "Нічого собі! Бог зі мною грається у сніжки!"- і я пішов собі далі.  B-)

У когось бувало щось подібне в житті? [ua]


Ндаааа...
   
Було це перед закінченням Майдану 2004.
Йду я мимо Софії Київської і раптом чогось захотілося зайти глянути на Собор зблизька.
Зайшов у дзвінницю, а там!?..
Раптом з'явився турнікет, якого ніколи раніше не було і просять 1 гривню запалатити.
Я щось буркнув обурено, повернувся і пішов звідти.
Вийшов з дзвінниці, пройшов метрів 20 і раптом щось як гупне!!! за спиною!
Повертаюсь, а біля п'яток лежить купа снігу з 1/4 м.куб ?!
Мимоволі підняв погляд угору, а там - Хрест з куполом склалися у "широкій посмішці": "Ги-и...".
В голові промайнула думка: "Нічого собі! Бог зі мною грається у сніжки!"- і я пішов собі далі.  B-)

У когось бувало щось подібне в житті? [ua]

Коли втратив момент для цінних кадрів, бо не було чим знімати? Та багато разів бувало  :weep:
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)
MAG

менше пити тре
по собі міряєш?
 
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

 :facepalm1:
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)
MAG

у церквах бога нема
це я тобі авторитетно заявляю
Тож то не він грався
Пан ідеалімт?
В Софії нема? А взагвлі є?
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

Перед мной и детьми на выходе из Михайловского собора на прошлые выходные упал большой кусок льда и снега. Буквально в паре метров.

Считаю, что высшие силы тут не причем, просто надо чистить кровлю и козырьки от снега
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

у церквах бога нема
це я тобі авторитетно заявляю
Тож то не він грався
Вод потому, может, он и игрался там)
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

В голові промайнула думка: "Нічого собі! Бог зі мною грається у сніжки!"- і я пішов собі далі.

а не промайнула думка, що це просто випадковість?
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

Стояв з кузеном біля бару навпроти львівського політеху. Шмат балкону вагою кілограмів 30 впав прямо нам під ноги.
Коли зрозумів що сталося, лякатися вже не було чого, але брат на всякий випадок відскочив... секунд через 5 після падіння каменюки :)
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

у церквах бога нема
+
Бог, що створив світ і все, що в ньому, бувши Господом неба і землі, не в рукотворних храмах живе
і не вимагає служіння рук людських,  в чомусь потребу, бо Сам дає всім і життя, і дихання і все ». (Діян.17: 24-25)
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

Ми кілька років тому гуляли з дружиною, коли багато снігу і льоду падало, пам'ятаєте - тоді ще жінку вбило на Ярвалу? Так от, йшли на вулиці Грінченка біля Майдану під кафе, тут зверху чути скрип і характерний шурхіт! І я якось інстинктивно скочив під стіну, і її потягнув, а брила снігу з льодом по дотичній зачепила мені спину і розбилась. Якби навпаки, було відбігти, поцілила б прямо в голову..
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

Тобі треба наукове пояснення ? ЧИ підтвердженя ідей Світлани?
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

стою на балконе, курю, центр столицы
внизу паркуется якийсь мегакрутой
ему парковщик говорит, простите, тут выезд со двора, переставьте машину плиз, мешаете

я на пять минут

но люди, ж вы сешаете

сказал тебе на пять минут

но...

пшел ты на...

уходит в магазин

и тут боковым зрением вижу как с эркера над аркой отделяется тихо так, почти безшумно, с легим потрескиванием кусок фронтона, кирпичей с десятка два, скрепленных остатками цемента (дом аварийный) и в аккурат падает на крышу авто

это не удар был а взрыв, все стекла по периметру вылетели, крышу по стойкам вдавило в салон...

уже стою ожидая реакции тела

выходит чел с магазина, подходит к тачке (или тому что от нее осталось) и ловит клин на фразе - бля. бля. бля. бля. бля. бля. бля. бля. бля. бля. бля. бля. бля. бля. бля. бля. бля.

парковщик стоит поодаль и явно улыбается в душе




   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)







   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

воспоминание детства: тетенька выходит из магазина, топ-топ и перед ее лицом падает сосулька полуметровая. наверно тетенька обосралась
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

Перед мной и детьми на выходе из Михайловского собора на прошлые выходные упал большой кусок льда и снега. Буквально в паре метров.

Считаю, что высшие силы тут не причем, просто надо чистить кровлю и козырьки от снега
(tu)
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)
де Хто

стою на балконе, курю,
НЕ курил бы, пропустил бы столько интересного

Иду к остановке, решил закурить. Вышел за угол дома - страшный ветрюган, сдувает пламя. Сделал пару шагов назад за угол , прикурил и только идти, как падает кусок плиточной облицовки с квадратый метр на то место, где я мог стоять и чиркать зажигалкой.

Поэтому - не только НАЛИВАЙ, но и ЗАКУРИВАЙ для своего здоровья.
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

 B-)



   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

А мне в детстве сосулька на голову упала. И что удивительно - убило нахрен.
П.С. Помни, что те, кого убило, здесь писать не будут.
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

Бог з всіма грається. Ти не унікум МАГ. Просто не всі це помічають і не всі у це вірять, а ті хто помічає і вірить про це всім не розказують, це особисте
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)
lot

лет так несколько иду по Рейтарской. зима, сосульки. Что то меня сподвигло сойти с пешеходной дорожки. Прошел метра три, вдруг = хрясь - сосуденция прямо по тому месту где должен был идти.. Я пошел свечку поставил во влладимирский
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)
де Хто

Месяца два машина стояла на работе во дворе, думаю нужно взять немного проехать, чтоб аккумулятор зарядился и оставил дома. Через день или два мина хуяк в десятке метров от места, где она должна была стоять.
Автомобильные кладбища есть, а церквей не слышал, негде было свечку ставить.
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)
PAL

Пан ідеалімт?
В Софії нема? А взагвлі є?
пан просто читав біблію

Й зустрічне питання - а пан взагалі біблію у руки брав, ну там трошки почитати? Не "трактування" боголосовів, а саме першоджерело (у перекладі годиться). Бо мені здається, що нє
Бо, наприклад, там й про храми є, й про те, як молитися, й як благодійством займатися, й багато чого.
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

Бог з всіма грається. Ти не унікум МАГ. Просто не всі це помічають і не всі у це вірять, а ті хто помічає і вірить про це всім не розказують, це особисте

Игрун он у вас... А с теми, кому по кумполу сосулькой-кирпичём попало, он тоже играл? :-)o
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

лет так несколько иду по Рейтарской. зима, сосульки. Что то меня сподвигло сойти с пешеходной дорожки. Прошел метра три, вдруг = хрясь - сосуденция прямо по тому месту где должен был идти.. Я пошел свечку поставил во влладимирский
кстати, 90% произносит как рЕйтарская. а правильно рейтАрская
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

а не промайнула думка, що це просто випадковість?
"Хто вірить у випадковості, той не аірить в Бога"  :)  сказав хтось із старців. Нажаль не запам'ятала ім'я 8-)
   
"Хто вірить у випадковості, той не аірить в Бога"  :)  сказав хтось із старців. Нажаль не запам'ятала ім'я 8-)

А, так ось чим Бог весь час зайнятий — визначає результати всіх подій, які люди вважають випадковими (рулетка, карти, кості, монетка, генератори шумів... тощо тощо тощо)...
Це ж тільки встигай, нема коли й спочити. І робота якась дурна, задоволення ж ніякого. Може, її якось можна було б автоматизувати, якийсь ще один закон Всесвіту придумати, щоб само крутилося?
Я не наполягаю, лише так, в порядку пропозиції  :shuffle:
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)
де Хто

А, так ось чим Бог весь час зайнятий — визначає результати всіх подій, які люди вважають випадковими
Вряд ли Бог трудоголик, скорее сделал так, чтобы одно событие зависело от других, которые в свою очередь зависят от предыдущих и так до самого дна. А люди своим умишком не могут просчитать все или увидеть все и считают что-то случайным.


   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)
MAG

пан просто читав біблію

Й зустрічне питання - а пан взагалі біблію у руки брав, ну там трошки почитати? Не "трактування" боголосовів, а саме першоджерело (у перекладі годиться). Бо мені здається, що нє
Бо, наприклад, там й про храми є, й про те, як молитися, й як благодійством займатися, й багато чого.

Пан читав, але не все. Ледащо!..  B-)
Один розумний чоловік у 1990 році після такого ж питання сказав мені: "Та Ви не освічена особа!"  B-)
Але...
Я питав у свого священника: "Як так? Чому мені ледацюзі, якому легше придумати, ніж прочитати  після спроби ситематизувати результати експериментальних досліджень по дисертації у 1984 року раптом стали зрозумілі всі Ваші дуже складні проповіді?
Хоча більшість щиро вріуючих просто їх сприймають на віру не розуміючи їх суті?"
"Все нормально,  бо шляхи до істини різні, а джерело її Одне" - відповів священник  X(
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)
MAG

а не промайнула думка, що це просто випадковість?

Якби такий випадок був один...
Нагадало старий анекдот:
Посперечали двоє щодо існування Бога.
Один розповідає:
- заліз чоловік на дзвінницю, помолився, стрибнув і залишився неушдодженим. Бог допоміг?
- Ні, то випадковість, сказав опонент.
- Добре, він знову заліз, помолився, стрибнув і... Ніяких ушкоджень!
- То співпадіння!
- Він і третій раз стрибнув! І знову цілий! Бог допоміг?
- Тану! То вже просто звичка!  B-)
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)
MAG

А, так ось чим Бог весь час зайнятий — визначає результати всіх подій, які люди вважають випадковими (рулетка, карти, кості, монетка, генератори шумів... тощо тощо тощо)...
Це ж тільки встигай, нема коли й спочити. І робота якась дурна, задоволення ж ніякого. Може, її якось можна було б автоматизувати, якийсь ще один закон Всесвіту придумати, щоб само крутилося?
Я не наполягаю, лише так, в порядку пропозиції  :shuffle:
Давно зробленосотворено:
Регулюється Теорією ймовірності... B-)
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

Було це перед закінченням Майдану 2004.
Йду я мимо Софії Київської і раптом чогось захотілося зайти глянути на Собор зблизька.
Зайшов у дзвінницю, а там!?..
Раптом з'явився турнікет, якого ніколи раніше не було і просять 1 гривню запалатити.
Я щось буркнув обурено, повернувся і пішов звідти.
Вийшов з дзвінниці, пройшов метрів 20 і раптом щось як гупне!!! за спиною!
Повертаюсь, а біля п'яток лежить купа снігу з 1/4 м.куб ?!
Мимоволі підняв погляд угору, а там - Хрест з куполом склалися у "широкій посмішці": "Ги-и...".
В голові промайнула думка: "Нічого собі! Бог зі мною грається у сніжки!"- і я пішов собі далі.  B-)

У когось бувало щось подібне в житті? [ua]

Надмірна скупість(а пошкодувати 1 гривню це таки прояв скупості) є гріхом ;)


Останнє редагування: 25 лютого 2018 06:19:35 від newyo
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)
MAG

Надмірна скупість(а пошкодувати 1 гривню це таки прояв скупості) є гріхом ;)
Це була не скупість, а реакція на неочікувану дурість. Та й часу не мав - поспішав.
   
Re: Як Бог грався зі мною у сніжки. B-)

Це була не скупість, а реакція на неочікувану дурість. Та й часу не мав - поспішав.

[uk.wikipedia.org] Національний заповідник «Софія Київська»

Близько 60 архітектурно-історичних пам'яток заповідника об'єднані в 5 музеїв: Софійський музей, музеї «Кирилівська церква», «Андріївська церква», «Золоті ворота», «Судацька фортеця».



В Бахчисараї, пам’ятаю підлітком, Ханський палац, фонтан сліз, Чуфут-кале — теж історичні пам’ятки, а вхід по квиточках, екскурсоводиця.
А як у світі, в музеї вхід безкоштовний? Чи дурість робити музеї? Чи платний вхід має бути тільки в тих музеях, куди мало хто ходить?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія